IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Снимки от Италия 2008, част 2-ра
Teogo0alll
коментар 08 May 2008, 13:04
Коментар #41

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 914
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Много готини снимки. Благодаря на човека,че ги качи да ги видим smile.gif Хубав стадион имат миланистите. Ама то това и от тв-то си личи. Пак казвам много хубави снимки. Евала clap.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
juve_tifos
коментар 12 May 2008, 22:11
Коментар #42

Fido alla Juve

Група: Ветерани
Коментари: 3 343
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

И аз бях десетина дни в Италия и въпреки че посещението ми не бе с цел екскурзия успях миналата събота и неделя да посетя два града - Пиаченца и Милано, като в първия присъствах и на "култовия" мач Пиаченца - Албинолефе от серия Б. Публиката на мача беше доста рехава около 2-3 хиляди човека, както ще се види и от снимките. Гостите имаха около 50-60 човека по трибуните. Преди мача разбрах, че тифозите на домакините бойкотират и стотина от младите им кадри така и не влязоха на стадиона, а като цяло преобладаваха по-възрастните мъже, които така и не подкрепяха отбора си, а се отчитаха в доста ситуации само с неадекватно ръкопляскане подобно на английски стадион. Билетът за мача беше 20 евро, а за централната трибуна 35. Мачът спечелиха гостите с 3-1, поне ако не друго се нагледах на голове и опасни ситуации, като се има предвид, че второто полувреме жегата на стадиона беше адска. Ето и снимков материал от мача:

начало на мача силни минути за гостите т.н. сектор В на стадион "Леонардо Гарили"

корнер за Албинолефе и публиката им
0-1 за гостите опасен фаул за домакините
0-2 за гостите радостта на тифозите край на полувремето
уникална жега и в този момент теренът беше целия засипан с бутилки с вода...от самите играчи публиката на Пиаченца се разотива след третия гол край на мача

снимка на р. По от влака на път за Милано катедралата на пиаца Дуомо в Милано спортен магазин с екипите на миланските неудачници

върха на катедралата от последния етаж на огромен МОЛ още от Милано

малко след излитането от летището край Бергамо.

В Милано същия ден беше голямото дерби Милан - Интер като преди и след мача на гарата успях да се слея с прииждащи тифози от цялата страна. Странно, че всички си ходиха премесени в тълпата и не видях за някакви дрязги или разправии помежду им. Билет за мача беше невъзможно да се намери. Тоест възможно беше, но срещу 250 евро за т.н. сектор В smile.gif. Аз като на майтап отидох до Милано и после съжалявах, че Юве гостува на Сиена, а не играе в Торино. Този път си обещавам, че следващото ми посещение в Италия вече задължително ще бъде гарнирано с ходене до Торино, а дано и на футболен мач smile.gif.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
kyynadd
коментар 12 May 2008, 22:26
Коментар #43

Juventus bench

Коментари: 894
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

Браво. Много хубави снимки. Ние с теб почти сме се заселки в Милано. smile.gif

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
Rumbeti
коментар 12 May 2008, 22:37
Коментар #44

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Абе тука всички големи италианци станали smile.gif Ще се изтрепят кой да отиде на ботуша smile.gif

Направо да бяхте направили едно събиране на форума там smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
bugguy
коментар 25 May 2008, 10:20
Коментар #45

Juventus bench

Коментари: 765
Регистриран: 6-March 08
Град: plovdiv
Потребител No.: 945

И аз имам снимки от Италия , ама за съжаление не посетих никой от стадионите . В близките 1-2 години ще отида . Ще кача снимки малко по-късно.

--------------------
Fabio Capello: "I believe in champions and Alex is a champion". "Del Piero is a player of very high quality and deserves his record". Because of having many strikers in the squad: "Sometimes I feel embarrassed at putting him on the bench."
Gary Neville: "He is the greatest player i have ever played against, he twisted me incredibly."
Fabio Cannavaro: "In my view he’s the best person I’ve met in this sport."
Ruben Olivera: "Del Piero is my idol. When I arrived at Juventus and I was introduced to Alex, it was like touching the heavens with my finger"

+Quote Post
Chester
коментар 26 May 2008, 09:30
Коментар #46

Juventus bench

Коментари: 505
Регистриран: 27-May 06
Потребител No.: 127

Eвала на всичките!!! Браво! Аз за като ходиях в Италия и трите пъти бях така да се каже в Пиаченца ама така и на отидох на мач... все се получаваше така, че да мога! Браво на вас smile.gif

--------------------

За информация относно записване във фенклуба - [email protected] или ЛС :) FORZA JUVE!

+Quote Post
ceko0o
коментар 02 Mar 2009, 19:37
Коментар #47

Primavera player
**

Коментари: 374
Регистриран: 13-June 07
Потребител No.: 550

ех... Италия,Италия....
аз съм живял три години в Торино като по-малък.... Какво да каже незнам! Уникална работа!
За тези три години ходих на един мач с Ман Юн, за жалост ни биха 0-3, но атмосферата на стадио Делле Алпи беше уникална..... faccina21so3.gif ba.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 Mar 2009, 12:48
Коментар #48

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Цитат(ceko0o @ Mar 2 2009, 07:37 PM) *
ех... Италия,Италия....
аз съм живял три години в Торино като по-малък.... Какво да каже незнам! Уникална работа!
За тези три години ходих на един мач с Ман Юн, за жалост ни биха 0-3, но атмосферата на стадио Делле Алпи беше уникална..... faccina21so3.gif ba.gif

ЕЕЕЕЕЕ как може ? smile.gif Аз за 3 години сигурно нямаше да пропусна мач smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
valekom
коментар 20 Oct 2010, 23:02
Коментар #49

Scouted
*

Коментари: 68
Регистриран: 10-October 10
Град: Blagoevgrad
Потребител No.: 6 336
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Супер снимки,надявам се всички да отидем към Торино всички фенове на клуба от България

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th July 2018 - 22:32ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team