IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Мондиал 2018, всичко, дискусии
mrd
коментар 21 May 2018, 14:30
Коментар #141

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 553
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Цитат(NUCLEO1985 @ 21 May 2018, 12:40) *
Далеч не съм фен на затворника Наинголан, но да не е в състава на Белгия за световното, е скандално. Витсел, който си играе в Китай, е в състава, а Наинголан - не, защото "не пасва на тактическия план", според треньора им Мартинес. Насер Шадли, който изпадна с Уест Бромич, също е в отбора, но Наинголан, който игра полуфинал с Рома, не е. Иначе и Караско е в отбора, нищо, че отиде в Китай.

Той има конфликт с Роберто Мартинез заради цигарките. Мартинез не е ок с пушенето, а нинджата си дъни и не го ебе.
Go to the top of the page

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 21 May 2018, 14:37
Коментар #142

Juventus champion

Коментари: 5 428
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Емо, Минджата и онази пародия, озаглавена Мартинез, имат открита вражда от доста време. Имаше една култова ситуация, в която били в някакъв ресторант един и срещу друг и не се поздравили, а после се обвиняваха по медиите, че другият не казал първи здравей. Като че ли проблемът между тях започна на някакъв лагер, в който изловиха Нинджата, че пуши, а това не е като да е тайна. След случката с цигарите Наинголан е персона нон грата за Мартинез, но оправданията винаги са повече от нелепи. Фелайни е по-скандалното присъствие за мен, отколкото Шадли. Шадли не че е добър, но поне покрива няколко позиции (и ще е водоноска). Фелайни/Витсел вероятно ще са титуляри, а мястото спокойно можеше да си бъде за грозника, който дори да не е най-елитният, пак е по-добър от другите... в пъти. Да не говорим, че Наинголан има много опит навсякъде в центъра, така че ми е трудно да повярвам, че истинската причина е "не пасва тактически". Витсел и Фелайни не пасват и на Лудогорец post-294-1159108009.gif, а Наинголан ти дава енергия, битка, защита и атака. От друга страна, Наинголан няма и 30 мача в кариерата си за Белгия, а мисля, че вече е на 30. Никога не е бил разглеждан като водеща опция. Лесно човек може да види колко много срещи имат Фелайни и Витсел.

Белгийците са повече от ясни - медийна бомба, за която слушаме от 8 години, но никакъв прогрес. Когато имаш поколение, трябва да сложиш треньор, за да реализира потенциала. Вилмотс и Мартинез Суонзито какви треньори са? Сега ми се струваше, че е идеалният момент - голям сезон от Де Бройне, вече опитни Азар и Мертенс, които не отиват в Русия след най-добрите си игри, но са качествени, като Азар си е от най-добрите в света. Лукаку е класен, въпреки че за мен е далеч от най-добрите. Мичи е готин, ще помага от пейката, което ще прави и Караско. Потенциалът на Тилеманс и Дендокер впечатлява, но в центъра имат (зад Де Бройне) един Дембеле. Общо взето няма да направят нищо - поколението е уникално, но му липсва мъничко, а треньорът ги връща доста назад. Страхотни футболисти, но не се доближават до Франция, Бразилия и Испания. Двама елитни, няколко near elite, доста прилични и няколко с потенциал. Не виждам потенциал за това, което се пише често по медиите... че щели да превземат Европейски, Световни и какво ли не.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 21 May 2018, 14:40

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 21 May 2018, 14:58
Коментар #143

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 627
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Знам за конфликта им, обаче да не можеш да преглътнеш селската чест и да не го извикаш на световното, а в същото време да вземеш абсолютни дървета - това не мога да го разбера. Все едно световното е всяка година и като не стане тази, ще пробваш пак догодина. Ако наистина е само заради цигарите - Наинголан на 2 кутии цигари е по-добър от Витсел, който след великите години в Русия реши да ги подпечата с престой и в Китай. Живи и здрави да са, на мен Наинголан ми е един от най-противните типове и нямам проблем да не му гледам физиономията и на световното, ама това решение е пълен смях.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 May 2018, 17:03
Коментар #144

Juventus star

Коментари: 3 350
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Хърватия:

Goalkeepers: Danijel Subasic [Monaco], Lovre Kalinic [Gent], Dominik Livakovic [Dinamo Zagreb]

Defenders: Vedran Corluka [Lokomotiv Moscow], Domagoj Vida [Besiktas], Ivan Strinic [Sampdoria], Dejan Lovren [Liverpool], Sime Vrsaljko [Atlético Madrid], Josip Pivaric [Dinamo Kiev], Tin Jedvaj [Bayer Leverkusen], Matej Mitrovic [Club Bruges], Duje Caleta-Car [RB Salzburg]

Midfielders: Luka Modric [Real Madrid], Ivan Rakitic [Barcellona], Mateo Kovacic [Real Madrid], Milan Badelj [Fiorentina], Marcelo Brozovic [Inter], Filip Bradaric [Rijeka]

Forwards: Mario Mandzukic [Juventus], Ivan Perisic [Inter], Nikola Kalinic [Milan], Andrej Kramaric [Hoffenheim], Marko Pjaca [Schalke 04]*, Ante Rebic [Eintracht Francoforte

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 21 May 2018, 19:07
Коментар #145

Juventus champion

Вратари: Серхио Ромеро (Манчестър Юнайтед), Вилфредо Кабайеро (Челси), Франко Армани (Ривър Плейт)

Защитници: Габриел Меркадо (Севиля), Кристиан Ансалди (Торино), Николас Отаменди (Манчестър Сити), Федерико Фасио (Рома), Маркос Рохо (Манчестър Юнайтед), Николас Таляфико (Аякс), Маркос Акуня (Спортинг Лисабон)

Халфове: Хавиер Масчерано (Хебей), Едуардо Салвио (Бенфика), Лукас Билия (Милан), Джовани Ло Селсо (Пари Сен Жермен), Евер Банега (Севиля), Мануел Лансини (Уест Хам), Максимилиано Меса (Индепендиенте), Анхел ди Мария (Пари Сен Жермен), Кристиан Павон (Бока Хуниорс)

Нападатели: Лионел Меси (Барселона), Пауло Дибала (Ювентус), Гонсало Игуаин (Ювентус), Серхио Агуеро (Манчестър Сити)

Съставът на Аржентина. Познах всички отпадащи, освен Баталия, пред който явно е избран някой си Меса. Акуня в Спортинг, от което съм засичал, съм го гледал крило и плеймейкър, но явно липсата на адекватни бекове се обажда.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 21 May 2018, 20:23
Коментар #146

Juventus champion

Цитат(J.T.Ultras @ 20 May 2018, 19:43) *
post-294-1159108009.gif Марота изглежда е много хитър и подъл. Сега вече ще се ориентираме за трансферните ни цели по това дали са извикани за световното. Ако не са то всяка спекулация би трябвало да е истина щом играча ще си почива. Така всички ще са свежи баш напролет когато пак гоним требъла feest.gif

Белерин също не е извикан. Не че е имало шанс да го извикат, когато имат Карвахал и онзи хайпван тип от Сосиедад. Ерера и той е извън състава, а да не забравяме, че е с изтичащ договор blush.gif. Гая го няма. Гарай също ще гледа пред телевизора. Бернат тц. Струва ми се, че разгадах тактиката на Марота - иска ги да са свежарки clap.gif. Фабиньо и той шнурец общо взето. Wheelchair също... Портокалското Иниеста го коментирахме вече.

Бонавентура разправят, че също не е попаднал в състава на Манчини post-294-1159108009.gif

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 21 May 2018, 20:25

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 21 May 2018, 20:34
Коментар #147

Juventus regular

Коментари: 1 940
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Дибала и Игуаин ин, Икарди аут. Доволен съм biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 May 2018, 20:35
Коментар #148

Juventus star

Икарди направи силен сезон, трябваше да го вземат за резерва.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 21 May 2018, 20:39
Коментар #149

Juventus champion

Сампаоли се доказа като тъпак, а аз втори път в днешния ден храня треньор заради откровено противен футболист. Не може голмайсторът на Серия А да не ти е в отбора. Въобще има доста странни избори, имам чувството, че треньорите нарочно взимат някои решения, само да се правят на интересни.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 21 May 2018, 20:40
Коментар #150

Juventus regular

Коментари: 1 940
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Kirilov @ 21 May 2018, 21:35) *
Икарди направи силен сезон, трябваше да го вземат за резерва.

По принцип е така. Но имайки предвид, че се виждше, че изборът тонякъде беше между Дибала и Икарди, не може да не сме доволни. За мое съжаление Аржентина нищо няма да направи. Все пак са в интересна ретро група и се надявам да си я минат, а после всичко може да стане. Като си знам късмета най-вероятно ще отпаднат от Германия или Португалия.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 May 2018, 21:28
Коментар #151

Juventus star

Аржентина:

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 May 2018, 23:13
Коментар #152

Juventus star

Испания:

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 May 2018, 23:27
Коментар #153

Juventus star

Бразилия:

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 May 2018, 23:34
Коментар #154

Juventus star

Франция:

И Марсиал няма да играе. Ах този Марота. post-294-1158668510.gif Тук внимание към Павард, Лемар и Фекир.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 21 May 2018, 23:37

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 May 2018, 23:36
Коментар #155

Juventus star

Германия още не са обявили 23-мата си играчи, но дълбочината на състава им е брутален:

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 May 2018, 23:48
Коментар #156

Juventus star

Единайсеторка на Франция, която няма да пътува за Русия.

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 23 May 2018, 07:56
Коментар #157

Juventus bench

Коментари: 797
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Паредес контузен ли е, че отсъства? Нормално е Икарди да не е в отбора, когато не може да се гледа с Меси. Не знам какво сте очаквали? Нали не очаквате цяла Аржентина да играе за Икарди както го правят Интер. Игуаин ще им бъде много по-полезен с оглед на това, което прави при нас. Игра от дълбочина, активно участие във фаза защита.

+Quote Post
lyubaka
коментар 23 May 2018, 08:54
Коментар #158

Juventus bench

Коментари: 610
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

Тея отсъстващите французи имат като цяло отбор поне за четвъртфинал,ебаси!

Не разбирам и отсъствието на Мората от ла Фурия...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 May 2018, 17:56
Коментар #159

Juventus champion

Рабио е пратил културен мейл на Дешан, за да му каже, че няма да стои на повикване, ако случайно някой се контузи и няма да следва тренировъчния план. Президентът на френската федерация обаче е много изненадан как така той не иска да тренира и да чака някой да се контузи: "His disappointment does not allow him to give up and not to serve the France team. To be part of the collective of France, to be among the best French players, is a chance and a privilege in the career of a player. He made a bad decision. He penalises himself and sanctions himself alone."

Имам чувството, че на моменти тези федерации забравят точно каква е ситуацията и къде се намират. Ние няма да те вземем в националния отбор, ама ти си тренирай, ако случайно някой се контузи, може и да те извикаме. И ако не си съгласен, ще те критикуваме публично. Няма такава наглост.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Днес, 00:26ч.
Коментар #160

Juventus champion

“Играчите са свободни да взимат решения. Разбирам голямото му разочарование, че не бе в основния състав, но решенията ми са продиктувани изцяло от спортна гледна точка. Ако си мисли, че е богопомазан и е по-добър от другите, това е негово право. Освен трите мача, в които той игрa, други мачове на националния отбор не е гледал през този сезон. Не става дума за нивото на даден играч, а на характеристиките, които търся. Например взех Стивън Нзонзи, защото има определен профил, който ми е необходим”, каза Дешан пред “Telefoot”.

Още един, който е готов за завръщане. Виждам идеален fit с Марота biggrin.gif. Ювентинското си личи, ще си личи и през 2235 година tooth.gif.

--------------------

+Quote Post

8 страници V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 28th May 2018 - 05:10ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team