IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

80 страници V  « < 78 79 80  
Reply to this topicStart new topic
> Ръководство на клуба, Всичко за Андреа Аниели, Фабио Паратичи, Павел Недвед и т.н.
pinkfloyd39
коментар 08 Aug 2020, 19:02
Коментар #1581

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 933
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(odyssey7 @ 08 Aug 2020, 15:21) *
С Карневали към прогрес. Дайте имена за спортен/ генерален директор, че ми убягват. Смяната лесна, ама ако не се направи както трябва влизаме в коловоза на Милан, нали се сещате. Не че не сме се запътили натам, но организационно е много важно хората да са читави. Не случайно Милан е толкова посредствен толкова години, както и съжевяването на Интер съвпада с тайминга на Марота. Аз съм ок със смяна на Паратичи но нямам никаква идея за решение. Треньори бол, макар добрите да са кът. Ама спортни директори...И те читавите са по-евроидиоти и от нас (тези на Атлетико Мадрид и Дортмунд)

Моментът за пускане на сълза в уважение към култа на личността?

Демек Алегри трябваше да си тръгне, защото не се развиваше, не си вършеше работята, даже се проваляше, но Фабио Паратичи трябва да остане... защото какво? Иначе, да, тук е моментът да напомним, че Паратичи (и Марота) са единствените футболни хора в Италия. Други няма. Не, наистина не знам кои са като имена, ама нека да е по-сериозно малко. Марота и Паратичи пристигнаха от Самп, където не просто не бяха обезсмислили футбола, но не бяха и постигнали нищо. Проверявал съм този период на Самп, за да установя какво толкова са демонстрирали, че да им поверят Ювентус, къде точно е откриването на таланти от Паратичи - ццц, баце. Ще се наложи пак явно.

Не че не е вярно - грешен избор означава връщане в първи клас, но ако около Аниели има екип, може би не е толкова трудно да намерят класен футболен ум. Ако ще остава Паратичи, надявам се да промени политиката си. Аз мога да ти дам 15 причини, базирани на 10те характерни за Паратичи черти, които избождат очите защо трябва да се разкара на секундата. Но ще започна с една, за да ти покажа какъв палячо е легендарното гуру, което няма открит един футболист, освен Кингсли "хайде да играя, Дон Алегри, щото съм заслужил" Коман: това е човекът, който е настоявал Сари да продължи да бъде треньор. Както подозирахме - ако не се намеси Аниели, няма да има промяна. Ето на този човек са поверени парите на Аниели, а после за Роналдо и Де Лихт, имаш още 15 малоумни трансфери, които почти обърнаха влака.

Обаче има нещо друго - нито треньорите се променят драстично, нито ръководителите. Аз надежда в Паратичи нямам. Той е почнал да гради още от същото, при все че сезонът ескалираше и замираше. Това е Фабио Паратичи. Надявам се един ден да му поверят Милан, за да ги затрие окончателно. Човекът еволюция, революциониращ състав с 3ма човека.. с Артур и Милик. Айде стига, това е Ювентус, на мен тази политика ми втръсна. И, уви, аз го повтарям от 2015-та това. Благодарим му и вратата. Уви, ясно е, че доживот ще бъде тук. Дано поне следващият треньор му оправя глупавите трансферчета, които пак и пак ни преебават.
Go to the top of the page

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 08 Aug 2020, 19:12
Коментар #1582

Juventus regular

Коментари: 2 019
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Гони ги наред мистер Аньели!!!
Даже и Павката Недвед гони. Изгони и Биното, че и там копаем дъното, ама май там Къдравелко комндва.
Връщай Алекс у дома. Вече е време да се прибере под една или друга форма.
И вади празния чек за Нептун, щото без него са пълна дупка малките тарикатчета.

Този коментар е бил редактиран от #8 Marchisio на 08 Aug 2020, 19:15

+Quote Post
odyssey7
коментар 08 Aug 2020, 19:49
Коментар #1583

Juventus star

Коментари: 4 376
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Представям си битката между Паратичи и Аниели, спорещи за Сари и Пирло. Добре дошли в посредственността. Паратичи го махаме, щото е идиот. Как се дефинира успял президент с потенциал за нещо огромно, който наема Пирло - без ден треньорски стаж? Ще се учи в движение? Айде стига.

Ако има нещо, което не толерирам, то това е неработещ механизъм. От взаимоотношения, през услуги - до организации и държави. Винаги ще си обичам клуба но ако не работи както трябва не бих отделял времето, което отделям. Не съм пропускал мач, дори гледан после на запис, от поне десет години. Може би е време за почивка и фокус върху друго.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 08 Aug 2020, 19:49

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 08 Aug 2020, 19:58
Коментар #1584

Juventus regular

Какво има да се спори? Изгуби се посоката на развитие на тима и това е повече от ясно? За каква система говорим, като се превърнахме в един амортизиран и уморен отбор? Изпуснахме момента за ъпгрейд през 2017 и сега ще трябва да правим здрав ребилд wink.gif

+Quote Post
odyssey7
коментар 08 Aug 2020, 20:14
Коментар #1585

Juventus star

Коментари: 4 376
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(#8 Marchisio @ 08 Aug 2020, 19:58) *
и сега ще трябва да правим здрав ребилд wink.gif

с Пирло, баце

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Aug 2020, 20:17
Коментар #1586

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 494
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Cherubini will take Marotta's place within the club. [Sky]

Явно наистина ще е такава схемата - отгледали сме (уж) нов Марота, а Паратичи се връща на старата си позиция. Става все по-забавно, а денят уж тръгна хубаво...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 08 Aug 2020, 20:18
Коментар #1587

Juventus regular

С Пирло, с Пирло. Андреа е достатъчно интелигентна и уважавана фигура, за да бъде лицето на Юве. Предстои да видим дали има качествата да бъде и треньор на Юве. Определено очаквам доста интересни имена в екипа му.

Има едно интересно изказване на Кристиано, което може да се тълкува в няколко аспекта. Говори се за самокритика, развитие и взимане на правилни решения.

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 08 Aug 2020, 20:21
Коментар #1588

Juventus regular

Коментари: 1 254
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Аз ако съм на мястото на Роналдо веднага бих си тръгнал с подобен ход. Вместо да се възползваме от добър треньор в може би последната година на Роналдо в Ювентус, ние назначаваме Пирло

+Quote Post
bobyjuvefan
коментар 08 Aug 2020, 20:31
Коментар #1589

Juventus bench

Коментари: 680
Регистриран: 18-April 09
Град: София
Потребител No.: 2 181

След толкова години не се научиха, че е крайно време да инвестират в читав треньор. Как може да даваш 30 млн. заплата на Ронадлдо, а да се стискаш да дадеш с 5млн. отгоре заплата за Гурдиола или Почетино. Проблема както одавна се предполага е друг. Комплексара Аниели, не иска да сложи силен треньор с топки, а назначава мишоци, които да го слушкат. Интроверта Пирло за треньор и почти сигурно новия Ферара.... Няма край тая мъка...

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 08 Aug 2020, 20:53
Коментар #1590

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 2 541
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Аз се надявам поне Пирло да се регистрира и като играч, за да е наистина весело.

Иначе аз нещата ги виждам така - Паритичи не е супер глупакът, който описвате, тъй като все пак е успял да намери, освен Коман, и всички играчи от първият ни шампионски сезон. Та предполагам има своите качества, но напоследък нещата не се получават и то най-вече по медицински причини - Коща, Рамзи, Пяца и Демирал дори. Ругани също бе затрит като талант, но там не може да се каже ясно каква е причината.

А, Пинк, като казваш кои са другите футболни хора в Италия или по-скоро има ли такива, аз само мога да кажа, че основният ни конкурент в момента е Интер на Бепе Марота, който също бе кръвожадно хулен тук.

Да назначиш Пирло за треньор на Ювентус в подигравка от страна на Аниели. Не знам как да го опиша по друг начин. Не че Пирло не ме кефи, напротив ще полудея от щастие ако стане, нов никакъв случай не съм спокоен.

Та в тоя ред на мисли ако сменим сари с Пирло и Паратичи едновременно мисля, че ще ни дойде твърде много. Единственото което искам е да сглобят състав. Дано успеят.

+Quote Post
Kirilov
коментар 09 Aug 2020, 09:45
Коментар #1591

Juventus champion

Коментари: 9 760
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

От това, което чета, Черубини трябва да заеме ролята на Марота и да отговаря за negotiation, а Паратичи се връща към предишния си профил, talent seeker.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 09 Aug 2020, 09:56
Коментар #1592

Juventus hero

Коментари: 12 421
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 09 Aug 2020, 10:45) *
От това, което чета, Черубини трябва да заеме ролята на Марота и да отговаря за negotiation, а Паратичи се връща към предишния си профил, talent seeker.

И аз това разбрах. Паратичи не че е много силен в търсенето на таланти. Да видим новият как ще е в преговорите. Най-вече по разкарването на плявата, там ще си проличи дали става или не, както и колко ще му извият ръцете за някой от родните талантите които ще вземем. Знаем как ни продават на нас от вътрешният пазар по двойни цени минимум.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 19 Aug 2020, 07:37
Коментар #1593

Juventus regular

Коментари: 2 163
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Има слухове, че Паратичи и пътуването му до Лондон ще е , за да се договори с новите собственици на Рома да им става спортен директор.
Черубини щял да става пък директор при нас.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Sep 2020, 11:45
Коментар #1594

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 494
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Аниели в качеството си на президент на европейската асоциация на клубовете.

“We all must be proud of having completed the season and we should all be very proud of starting this new season which is going to be very, very challenging both on and off the pitch.”

"What this pandemic and this crisis showed us and brought to us was one of the elements that I stressed ever since the very first day of my chairmanship of the ECA - that the entrepreneurial risk of the industry lies on the clubs’ shoulders”.

"We are looking at top revenue decreases of approximately €4 billion in the next two years, and according to FIFA 90% of those topline losses will be borne by clubs."

“If one thing connects all of us, irrespective of whether we come from a top club, a medium club or a small club, it’s that we have stadiums and we have receipts from the stadium. That has been pretty much wiped out.”

"We need to have a fairly consistent understanding of what the significance, at an economic level, has been for clubs."

“My hope is that we come together collectively, as responsible individuals, each one of us as clubs, so we can bring forward our positions, with our stakeholders, with one united voice.”

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Sep 2020, 17:43
Коментар #1595

Juventus champion

Коментари: 9 760
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Цитат
I expect a big change in the management. [@RomeoAgresti]

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 17 Sep 2020, 12:18
Коментар #1596

Juventus hero

Коментари: 12 421
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Промените са силно необходими от няколко години. Интересно е от къде и в каква форма ще дойдат. Дано!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

80 страници V  « < 78 79 80
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th September 2020 - 05:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team