IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

183 страници V  « < 142 143 144 145 146 > »   
Reply to this topicStart new topic
> OFFTOPIC!, пишете за всичко, което ви хрумне :)
Garrett
коментар 03 Feb 2012, 20:30
Коментар #2861

fino alla fine

Група: Фенове
Коментари: 2 349
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

До тук май само първия мач за купата гледах в нета. Те са 8 спортни канала Алджазира, дават по 2-3-4 мача от Калчото едновременно, все един ще е нашия smile.gif Повечето дори ги пускат по първия им там, който е с коментар на английски.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.
Go to the top of the page

+Quote Post
bate_vanio
коментар 04 Feb 2012, 18:29
Коментар #2862

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

Цитат(Garrett @ Feb 3 2012, 20:30ч.) *
До тук май само първия мач за купата гледах в нета. Те са 8 спортни канала Алджазира, дават по 2-3-4 мача от Калчото едновременно, все един ще е нашия smile.gif Повечето дори ги пускат по първия им там, който е с коментар на английски.

значи мочовете за купата ги дават там ????

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
Garrett
коментар 04 Feb 2012, 19:12
Коментар #2863

fino alla fine

Коментари: 2 349
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Юве - Рома 3:0 го гледах там, да.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
bate_vanio
коментар 05 Feb 2012, 15:08
Коментар #2864

Juventus regular

мерси жив и здрав

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 13 Feb 2012, 00:51
Коментар #2865

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Замбия шампиооооооооон faccina41xq8.gif Големи симпатяги са и се радвам, че успяха да победят надутия отбор на Кот Д'Ивоар с дузпи smile.gif

+Quote Post
stefoto
коментар 13 Feb 2012, 11:48
Коментар #2866

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Град: София
Потребител No.: 482

Цитат(Didier Deschamps @ Feb 13 2012, 00:51ч.) *
Замбия шампиооооооооон faccina41xq8.gif Големи симпатяги са и се радвам, че успяха да победят надутия отбор на Кот Д'Ивоар с дузпи smile.gif

Драматичен мач - пропуски, положения, тичане.Пропуска на Дрогба от бялата точка беше ужасен, но пък ... искаше ми се да я опусне, после при дузпите пак драма - вратаря хвана дузпа на слоновете, но пък съдията се направи на строг и накара да я пребият и от втория път влезе.Съдбата си върна при пропуска на Коло Туре, но пък и Замбия опусна, после той смешник Жервиньо и той опусна и вече нямаше връщане назад! smile.gif

ПП. Незнам дали знаете но през 1993г. отбора на Замбия загива - 18 чфутболисти, и общо 30 човека и спортно-техническия щаб в самолетна катастрофа в Габон ! Сега съдбата явно е била на тяхна страна, макар, че човешките животи трудно се измерват с титли, все пак Габон им донесе радост вчера!

+Quote Post
bate_vanio
коментар 13 Feb 2012, 12:45
Коментар #2867

Juventus regular

Цитат(stefoto @ Feb 13 2012, 11:48ч.) *
после при дузпите пак драма - вратаря хвана дузпа на слоновете, но пък съдията се направи на строг и накара да я пребият и от втория път влезе

Къде го видяха това нарушение не знам.Добре че после спечелиха.

Искам само да отбележа,че тия африканци снощи биха НЕНОРМАЛНИ ДУЗПИ,неспасяеми бяха.Особено имаше едно изпълнение дори и Борето Касабов се изненада,че влезе.

Искам да кажа,че и финала по Футзал,беше добър за окото и доста напрегнат.

--------------------

+Quote Post
stefoto
коментар 13 Feb 2012, 13:48
Коментар #2868

Juventus star

Цитат(bate_vanio @ Feb 13 2012, 12:45ч.) *
Искам само да отбележа,че тия африканци снощи биха НЕНОРМАЛНИ ДУЗПИ,неспасяеми бяха.Особено имаше едно изпълнение дори и Борето Касабов се изненада,че влезе.

Това беше при 6 - 5 и изпълнението на замбиеца беше страховито! smile.gif

+Quote Post
yanko
коментар 14 Feb 2012, 20:29
Коментар #2869

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Рим оттегли кандидатурата си за домакин на Олимпийските игри през 2020 година

Рим оттегли кандидатурата си за домакин на Олимпийските игри през 2020 година

Италианският премиер Марио Монти съобщи днес, че Рим оттегля кандидатурата си за домакин на летните олимпийски игри през 2020 година. Марио Монти каза, че италианската столица "не е готова".

Токио, Мадрид, Истанбул, Доха и Баку остават кандидати за домакин на Олимпиада-2020. На 7 септември 2013 година в Буенос Айрес /Аржентина/ Международният олимпийски комитет ще определи домакина на летните олимпийски игри през 2020 година.

Гонг.бг

+Quote Post
stefoto
коментар 15 Feb 2012, 10:50
Коментар #2870

Juventus star

Трап: Юве прилича на моя Интер

Легендарният италиански наставник Джовани Трапатони оприличи един от бившите си отбори Ювентус на шампионския си Интер. Специалистът изведе "нерадзурите" до титлата в Серия "А" през 1989, а след това и до купата на УЕФА през 1991 г. В момента 72-годишният треньор се готви за европейското първенство в Полша и Украйна, където ще води тима на Ирландия.

"Ювентус? Това е един много балансиран отбор, който върви много добре в шампионата. Напомня ми на моя Интер от едно време. Иначе сегашният Интер има нужда от промяна, от някакво подобрение. Нещата в миланския гранд не изглеждат никак добре", определи Трапатони пред "Скай Италия".

sportal.bg

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 15 Feb 2012, 11:05
Коментар #2871

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Предпочитах да "излъже" с изказване че приличаме на неговият Юве дори и да не е така wink.gif Но пък тогава Интер завършва с 26 победи от 34 мача дано и ние направим 15 победи в останалите 17 мача biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
juventinec91
коментар 16 Feb 2012, 02:01
Коментар #2872

Juventus bench

Коментари: 717
Регистриран: 23-September 09
Потребител No.: 2 782
Фен клуб:JUVENTUS BULGARIA

Тези които са гледали сериала "Бягство от Затвора", не знам дали са забелязали, че в 3-ия сезон в една от сериите показващата затворниците ясно се вижда за около 2 секунди, 2-ма затворника от които единия е с тениска на Юве.. biggrin.gif Аз лично останах много изненадан, като го видях и няколко пъти връщах кадъра..Ако не се лъжа тоя екип е от сезон 2002/2003..

--------------------

+Quote Post
JuveFan17
коментар 16 Feb 2012, 08:13
Коментар #2873

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Hahahaha, това не съм го забелязвал biggrin.gif Както си беше панамски затвор да бяха казали .. щяхме да им услужим с Амаури като затворник за няколко серии. И без това нямаше работа при нас.

--------------------

+Quote Post
JuveFan17
коментар 18 Feb 2012, 15:12
Коментар #2874

Juventus regular

Pes 2012 . Messi moonwalk laugh.gif

--------------------

+Quote Post
1916
коментар 19 Feb 2012, 22:17
Коментар #2875

Promising youngster
*

Коментари: 18
Регистриран: 18-February 12
Град: Стара Загора
Потребител No.: 24 636

Цитат(Prisona @ Feb 18 2012, 15:12ч.) *

ФИФА е по-добра ! Ето и доказателство biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=b7Zw1sd-_Y4 biggrin.gif

+Quote Post
JuveFan17
коментар 20 Feb 2012, 10:52
Коментар #2876

Juventus regular

По-добраа, ако ти харесват такива неща .. biggrin.gif

Загледах се в 1 клипче с голове от пес (що за тъпо занимание, знам biggrin.gif), но, ако някой футболист го измайстори ето този гол http://www.youtube.com/watch?v=YLehLGLAr4Q...tailpage#t=178s ще бъде супер добро!

--------------------

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 11 Apr 2012, 23:07
Коментар #2877

Juventus star

Коментари: 3 736
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 109

Вратарят, който обиколи света

Той е лежал в затвор в Сингапур, лекарите го обявиха за мъртъв на терена и е играл за 25 клуба в 13 държави. Той е единственият професионалист, играл и в шестте конфедерации на ФИФА.

Германецът Лутц Пфаненщил може да се похвали с уникална кариера.

38-годишният вратар е тръгнал от младежкия отбор на Байерн (Мюнхен), след което съдбата го отвежда в Бразилия, Нова Зеландия, Малайзия, Финландия, ЮАР, Канада, Албания, Намибия, Армения и Малта, а спирки по пътя му са Нотингам Форест и Уимбълдън.

Сега Лутц отново обикаля света, вече като скаут, издирващ таланти за клуба от Бундеслигата Хофенхайм.

„В началото кариерата ми тръгна нормално и дори стигнах до националния отбор на Германия за юноши, но винаги съм бил малко нетърпелив - разказва Пфаненщил. - Така че, когато нещата започнаха да не се получават по начина, по който си ги представях, аз напуснах. На 19 години поех към Малайзия, което погледнато отстрани изглежда странно, защото по същото време имах оферта и от Байерн. Но кариерата ми продължи в Югоизточна Азия.

„Никога не съм планирал да играя в толкова много клубове, просто така се случи. В кариерата ми се сблъсках с хиляди случки, не всички са били приятни, случвало се е да уволнят треньора ми или клубът да фалира, всичко."

Най-лошият момент за Лутц обаче е в Сингапур - той е обвинен в уреждане на мачове и прекарва 101 дни в затвора.

„Смятам, че в Сингапур са някои от най-лошите затвори в света - допълва германецът. - В Сингапур си живеех страхотно, местното представителство на Armani ме беше ангажирало за модел, имах собствено ТВ предаване, а и футболът вървеше добре и след това, изведнъж се озовах в малка бетонна килия, всичко се срути отгоре ми. Преживях най-големия шок в живота ми.

„В интерес на истината, Югоизточна Азия е раят на уговорените мачове. Моят случай беше по-странен - обвиниха ме, че играя твърде добре. Спечелихме два мача, а в третия завършихме наравно и то благодарение на мен, станах играч на мача. Но когато съдията в съда ти каже, че си виновен заради това, че си играл твърде добре в сравнение с нормалното ти представяне, нещата не звучат логично.

„В крайна сметка ме освободиха, нямаше доказателства и не бяхме уреждали мачове. Излязох на свобода след 101 дни, определено станах по-добър човек. Това беше най-трудният период в живота, но и времето, през което научих най-много."

След като печели битката за репутацията си, Пфаненщил се оказва на крачка от смъртта - сърцето му спира докато е на терена по време на мач в Англия.

„Бях даден под наем от клубът ми в Нова Зеландия на Брадфорд, мачът беше на 26 декември и 30 минути след началото на мача се оказах въвлечен в тежък сблъсък - спомня си вратарят. - Най-общо, дробовете ми отказаха, пулсът ми е изчезнал и лекарският екип на терена на три пъти е констатирал смъртта ми. Но три часа по-късно се събудих в болницата."

Лутц има какво да разкаже и за предишните си изяви в Англия - през 1994 той подписва с Уимбълдън и става част от „лудата банда" в клуба, където властва Вини Джоунс.

„Два или три дни, след като пристигнах в клуба, тичахме в парка, когато някой подвикна нещо, всички ме сграбчиха и ме съблякоха, останах напълно гол, беше ноември и студът беше страхотен - разказва Лутц. - Взеха всичките ми дрехи и изчезнаха.

„Лежах в канавката край алеята и не знаех какво да правя. След това хукнах обратно - тичах над 5 километра, напълно гол и срещнах сума ти дами, които бяха излезли да разхождат кученцата си. Сега ми е смешно, но тогава изобщо не ми беше смешно."

Пфаненщил вече сложи край на вратарската си кариера, но сега се бори за нова кауза - опазването на околната среда и това също му осигурява приключения.

„През февруари прекарах 5 нощи и 5 дни в иглу в германски ски курорт, всичко което правех се излъчваше на живо в интернет, като в малък „Big Brother". Догодина ще пътувам за Амазония, където ще живея в къща на дърво в продължение на седмица. Всяка година правя по нещо такова, за да привлека вниманието на хората към промените в климата."

Някои от най-големите звезди на футбола подкрепят неговата кампания.

„Използвах футбола като средство да се боря срещу глобалното затопляне - обяснява Лутц. - Вярвам, че футболистите могат да дават пример и да използват популярността си. Ако някой може да повлияе на децата или на повече хора, то това са футболистите.

„В момента над 400 настоящи и бивши футболисти членуват в моя Глоубъл Юнайтед, там са Павел Недвед, Зинедин Зидан, Джордж Уеа и Лотар Матеус. Всички те ми помагат, за да направим света малко по-добър."

www.webcafe.bg

--------------------
42

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 11 Apr 2012, 23:20
Коментар #2878

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(A_D_P_10 @ Apr 12 2012, 00:07ч.) *
Вратарят, който обиколи света

Лелеееее пръъсна тази статия! ohmy.gif clap.gif Наистина не му е било скучно май.. smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
outbreak
коментар 11 Apr 2012, 23:25
Коментар #2879

Juventus regular

Коментари: 2 487
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Хахаха, уникален живот! Този пич заслужава филм за живота и кариерата си! biggrin.gif

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 12 Apr 2012, 18:34
Коментар #2880

Juventus star

Коментари: 3 736
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 109

--------------------
42

+Quote Post

183 страници V  « < 142 143 144 145 146 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th January 2021 - 20:32ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team