IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Олимпиадата в Пекин - футбол, Откриване - 7 Август
masterhp
коментар 06 Aug 2008, 00:56
Коментар #21

Juventus hero

Група: Фенове
Коментари: 10 909
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(superniki @ Aug 5 2008, 08:35 PM) *
Мачовете започват от Утре май нали?Някой има ли инфо кои ще играят и от колко часа?

Никаква идея и аз това мислех да пи там.... както и дали ще ги дават по някоя ТВ или ще гледаме в нета..

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"
Go to the top of the page

+Quote Post
hri100
коментар 06 Aug 2008, 01:17
Коментар #22

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Футболната програма на РИНГ за тази седмица:

Сряда 12:00
2008-08-06
ПРЯКО: ОИ Пекин, футбол жени: Германия – Бразилия

Четвъртък 12:00

2008-08-07
ПРЯКО: ОИ Пекин, футбол мъже: Бразилия – Белгия

Четвъртък 14:45
2008-08-07
ПРЯКО: ОИ Пекин, футбол мъже: Холандия – Нигерия

Събота 14:45
2008-08-09
ПРЯКО: Футбол Англия, Чемпиъншип: Бирмингам – Шефилд Юн
Събота 18:00
2008-08-09
ПРЯКО: Футбол Русия, Премиер лига: Спартак М – Химки

Неделя 12:00
2008-08-10
ПРЯКО: ОИ Пекин, футбол мъже: Аржентина – Австралия

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
superniki
коментар 06 Aug 2008, 03:48
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 4 736
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(hri100 @ Aug 5 2008, 11:17 PM) *
2008-08-06

2008-08-07

2008-08-07

2008-08-09
2008-08-09

2008-08-10

Мерси smile.gif

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 06 Aug 2008, 12:40
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Малии като гледам отборите на Аржентина и Бразилия ме побиват тръпки как младите адзурчета ще се борят. А Холандия също никак не са слаби.

От там наистина ще е интересно да гледаме Дренте, както Урби Еманюелсон и Джонатан Гузман.

А от Арежентина искам да видя Банега, а от Бразилците ми е интересен Thiago Neves, както и да видим Диего как ще се представи.

Тъпото само е, че ще са през деня мачовете, което за мен е гадно.

P.S.

Забраниха на Меси, Диего и Рафиня да играят на Олимпиадата
Звездите на Барселона, Вердер (Бремен) и Шалке Меси, Диего и Рафиня ще трябва да се върнат в клубовете си и няма да могат да участват на Олимпиадата в Пекин, реши Спортният арбитражен съд в Лозана днес. Както е известно, трите клуба сезираха съда, след като не можаха да стигнат до споразумение с играчите си относно участието им на олимпийските игри. Така окончателното решение в спора, който се вихри цяло лято, е взето в полза на клубовете. Според съда те не са длъжни да освобождават футболистите си, тъй като олимпийският турнир не е част от официалния календар на ФИФА. Засега решението е само в полза на тези три клуба, но останалите засегнати отбори могат да се присъединят.
Особено сериозен беше скандалът, с който Рафиня замина на Олимпиадата, след като от Шалке категорично му забраниха и обявиха., че ако замине за Пекин, всеки ден, в който отсъства, ще му струва по 50 000 евро глоба. Диего пък реши да пътува след като говори с ръководството на Вердер и въпреки нежеланието на клуба да го пусне, той замина, но обяви, че веднага ще се върне, ако излезе официално решение, че Вердер може да го спре.

Май няма да гледаме Диего на Олипиадата. Радвам се, че поне Роналдиньо и Пато остават, защото са основни играчи на Миланските тъпаци и ще са поизморени

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 06 Aug 2008, 13:33
Коментар #25

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(blagoy_sim @ Aug 6 2008, 01:40 PM) *
Радвам се, че поне Роналдиньо и Пато остават, защото са основни играчи на Миланските тъпаци и ще са поизморени

Те Милан нарочно пратиха Роналдиньо на Олимпиадата, за да понатрупа игрово време, защото от доста време не е играл и според тях ще му се отрази добре wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 06 Aug 2008, 14:31
Коментар #26

Juventus star

Абе те да го понаритат там и тва е, пък нека трупа опит.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Aug 2008, 16:56
Коментар #27

Juventus hero

Деба много тъпа тая работа... кам може да им забраняват да участват ебати тъпите клубове...дали сега футболистите им няма да са супер недоволни. Бати тъпата политика имат тея отбори, вместо да мислят за доброто на футболистите си, младите таланти на отборите им, да им дават поле за изява на световната сцена, да трупат още повече опит както ние направихме с младите си таланти...те им забраняват да участват и им дават глоби, по тъпа работа от тая няма на къде,...

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 06 Aug 2008, 17:18
Коментар #28

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Ами и Диего и Меси и Рафиня , отдавна са по-скоро ключови футболисти в отборите си отколкото млади таланти . Затова е обяснимо нежеланието на клубовете им да ги пуснат wink.gif

Не казвам , че е правилното решение ..

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 06 Aug 2008, 17:21
Коментар #29

Juventus champion

Клубовете не ги пускат, защото се страхуват да не се изморят или да не ги контузят, НО според мен това не са 10-15 годишни хлапаци и щом са преценили че емат сили да играят е редно да ги пуснат.Колкото до контузийте - могат да се случат и на тренировка с клубния отбор така че все тая wink.gif

ПП Вердер и Шалке разрешиха на Диего и Рафиня да играят на Олимпиадата

Германските първодивизионни Вердер (Бремен) и Шалке 04 се съгласиха да пуснат Диего и Рафиня на олимпийския турнир по футбол в Пекин, но при определени условия, съобщава ДПА. Както е известно по-рано днес двата клуба от Бундеслигата спечелиха делото в спортния Арбитражен съд (КАС) в Лозана по жалбите си срещу участието на бразилците на игрите в китайската столица.

"На този късен етап няма смисъл да караме Диего да се връща в Бремен. Вече информирахме бразилската футболна федерация за нашите условия, при които той може да остане в Пекин", заяви спортният директор на Вердер Клаус Алофс.

От Шалке също са поставили изисквания, свързани с участието на Рафиня на игрите. Задължителното условие и на двата германски клуба е футболистите да бъдат застраховани срещу евентуални травми.
Все още от Барселона пък не се излезли със становище около участието на Лионел Меси на Олимпиадата. Каталунският гранд също спечели делото по жалбата си в КАС, но в щаба на защитаващия титлата си Аржентина са убедени, че плеймейкърът ще играе за националния отбор в надпреварата в Пекин.

"Меси ще играе през целия олимпийски турнир за Аржентина. Говорих с него и той ме увери в това", коментира старши треньорът на южноамериканците Серхио Батиста.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Riddler
коментар 07 Aug 2008, 11:36
Коментар #30

Цар и Господар

Група: Admin
Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

Джовинко голям гол вкара преди малко на Хондурас smile.gif ! Следя го по http://www.justin.tv/albion wink.gif.

--------------------

+Quote Post
Bianco_Nero
коментар 07 Aug 2008, 11:45
Коментар #31

Primavera player
**

Коментари: 230
Регистриран: 4-April 06
Град: Muenchen,De
Потребител No.: 97

Джови е магьосник!Голям гол!

--------------------
FORZA JUVE

+Quote Post
Riddler
коментар 07 Aug 2008, 12:01
Коментар #32

Цар и Господар

Група: Admin
Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

Нашето момче прави каквото си иска с тия, дори по едно време директно от корнер взе да им стреля biggrin.gif .

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 07 Aug 2008, 13:12
Коментар #33

Juventus star

Страшееееен гооол

ето и линк

http://www.youtube.com/watch?v=6dtEp6Yh3co

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 07 Aug 2008, 13:34
Коментар #34

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Ей проспах го мача.. тц тц .. Браво мн хубав гол на Джови .. убедителна победа на Адзурите , докато гледам , че Бразилия доста са се поизмъчили wink.gif

Цитат
Teams:

Honduras: Hernandez; Molina, Caballero, Arzu; Norales, Padilla (Alvarez 46), Thomas, Rodas (Sanchez 66), Claros; Martinez, Pavon

Italy: Viviano; De Silvestri, Bocchetti (Coda 72), Criscito, De Ceglie; Cigarini, Montolivo, Nocerino; Giovinco (Marchisio 78), Rossi (Abate 59), Acquafresca

Cards: Yellow/Italy (De Silvestri, Cigarini), Yellow/Honduras (Hernandez)

Goals: Giovinco 41, Rossi 44 (Pen), Acquafresca 52, (Pen).

ПС: http://www.youtube.com/watch?v=9nkwoqcL0gg

Феноменален Джови , страхотен извеждащ пас на Чигарини преди втората дузпа , безкомпромисни дузпи - нямаха вадене , това момче Вивиано също ми изглежда доста стабилен на вратата . Глупава дузпа на Де Силвестри..

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 07 Aug 2008, 13:39
Коментар #35

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Не ни трябват никакви офанзивни играчи!Джови е магьосник и му пожелавам да надмине всички звези като Меси,Роналдо,Диего и др.

--------------------

+Quote Post
Tintoreto
коментар 07 Aug 2008, 15:50
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Потребител No.: 209

Първо да си кажа за мача на Италия, че определено беше най-добрият днес и Джови впечатли както обикновено, но момчетата доста се отпуснаха след 3-тият гол и въпреки че всичко беше решено не трябва да става така, защото нищо не се знае докато не свърши мача и тия 3 гола дори срещу Хондурас могат да не са достатъчни...иначе голям мач на Италия и като цяло съм много доволен от представянето.
А относно закриващият за денят или по-точно един от последните Нигерия-Холандия смея да кажа , че ако се съберат 22 момченца на по 5-6 годинки ще направят мач на по-високо техническо ниво и което е по-фрапиращото в случая с повече желание.Абсолютен непукизъм от целият отбор на Холандия, топката минава покрай краката на Де Гузман след като Урби
се е преборил ония го мързи да тича и това в 20-тата минута ама си викам може и да не е така до края и като се почна, то не бяха пасове през центъра от халф на Холандия директно към защитник на Нигерия и обратното . И ако Нигерия може да бъде оправдана, защото това е нейният футбол , много физика ама много много и тук там някой по-голям бързак,бавни атаки,дълги подавания , повечко центрирания и те си го изпълниха и естествено удари от далечно разстояние като имаше поне 5-6 , които направо предизвикваха смях, но и в този мач видях нещо положително и това беше вратарят на
Холандия...уникален просто , освен добрите спасявания и цялостното командване просто ми обра точките с най-добрите 2 паса в целият мач през целият терен между 3-4 играчи на Нигерия си намираше Бабел преспокойно, такъв пас не бях виждал отдавна особено от вратар.

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
masterhp
коментар 07 Aug 2008, 16:18
Коментар #37

Juventus hero

Дошъл им е явно малко мозъка на Вердер и Шлаке 04. Евала за псотъпката дано Барца не се направят на путки. Колкото до наще момчета, съм доволенм от играта им. Джови показа голяма класа и заслужено вкара един доста красив гол. Акто цяло играта на Италия беше добра и постигнаха важн апобеда с 3:0, но все пак не мисля, че Хондурас е мерило за играта, тъй като ни е ясно, че техният футбол не е нищо особено. Ще видим как ще се представим в другите мачове. Надявам се и тях да успея да наблюдавам smile.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 07 Aug 2008, 16:36
Коментар #38

Juventus star

Коментари: 4 736
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Страхотен Джовинко.Определено Скуадрата,няма да може да мръдне без него.Той е сърцето и душата на отбора.Дано бързо се наложи и в нашия състав.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 07 Aug 2008, 19:01
Коментар #39

Juventus champion

Три дузпи при класика на Италия срещу Хондурас

Олимпийският отбор на Италия започна с класическа победа борбата за златото в Пекин. Играчите на "Скуадра адзура" надделяха над скромния Хондурас, като последните две попадения бяха от дузпи. Селекционерът Пиерлуиджи Казираги трябваше да се откаже от услугите на звездата си Томазо Роки, който се контузи на загрявката и на негово място в титулярния състав се появи Роберт Акуафреска. След множество пропуски и тотално надмощие Италия излезе напред в резултата в 41-ата минута. "Новият Дел Пиеро" Себастиан Джовинко се разписа със страхотен удар от 18 метра с левия крак. Минута преди края на полувремето Арзу игра с ръка в наказателното поле при атака на Акуафреска и реферът Скомина отсъди дузпа в полза на италианиците. Джузепе Роси бе безгрешен и удвои.

Второто полувреме започна както и първото - с по-активна игра на "адзурите". В 51-ата минута реферът свири втора дузпа, този път за нарушение на Ернандес срещу Акуафреска. Потърпевшият застана зад бялата точка и направи резултата класически. Десет минути преди края Де Силвестри извърши нарушение в наказателно поле на Италия и реферът отсъди трета дузпа в мача, но този път за Хондурас. Павон стреля високо и пропусна да направи поражението на тима си по-почетно. Италия вече води в класирането в група Д, където по-късно Камeрун и Корея ще изиграят втората среща от групата.

ИТАЛИЯ - ХОНДУРАС 3:0
1:0 Джовинко (41)
2:0 Роси (45-д)
3:0 Акуафреска (51-д)

ИТАЛИЯ: Вивиано, Де Силвестри, Бокети (72-Кода), Кришито, Де Чиглие, Монтоливо, Чигарини, Ночерино, Роси (59-Абате), Джовинко (78-Маркизио), Акуафреска

ХОНДУРАС: Ернандес, Молина, Кабалеро, Арзу, Норалес, Падила (46-Алварес), Томас, Родас (66-Робас), Карлос (79-Нунес), Мартинес, Павон

Казираги е доволен от успеха

Треньорът на олимпийския отбор на Италия Пиерлуиджи Казираги е доволен от победата на своите момчета над Хондурас с 3:0. „Адзурите" нямаха проблем да вземат трите точки в първи мач от Група D на футболния турнир на Олимпиадата. „Много съм щастлив, очевидно е. Това е възможно най-добрия начин да започнем нашето приключение. Надявам се всичките ни мачове да протекат така. Впечатлен съм. Тази Италия е отлична", заяви Казираги. В неделя италианците играят срещу Република Корея, а победа им гарантира участие на елиминациите.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
yanko
коментар 07 Aug 2008, 19:15
Коментар #40

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Цитат(hri100 @ Aug 6 2008, 02:17 AM) *
2008-08-06

2008-08-07

2008-08-07

2008-08-09
2008-08-09

2008-08-10

Мачовете ги предават и по обикновения Евроспорт ! Направо има и комбинирани предавания .

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2019 - 15:33ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team