IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

17 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> ЕВРО 2008, (Австрия и Швейцария, 07.06 - 29.06)
lqlqlq
коментар 08 Jan 2008, 20:33
Коментар #21

Guests

Франция ,Италия , Германия ,Чехия ,Испания ,Холандия,Португалия -това са фаворитите почти на всички.Аз не вярвам да има друг отбор ,който да е способен да направи нещо значимо.

Гърция трудно ще запазят титлата си от последното Евро. Но да не забравяме ,че Рехагел още им е треньор.Аз не ги отписвам.Все пак имат доста класни играчи.

Франция, както винаги, са ми фаворит.С един Рибери,набрал скорост -те ще бъдат доста опасни за всеки.
Но имам малко опасение за тях -липса на добър треньор.Видяхме го дори в квалификацийте.

Италия -мнението ми е същото .Класни футболисти,развиващ се отбор.Но отново един слаб треньор за мен. (лично мнение.).Все пак те си остават най-големите фаворити.

Германия - бундестима нещо не ми допада. Не виждам какво могат да направят.Здрав и не толкова опитен отбор ,най-много полуфинал им давам.

Чехия -Няма да се върнат славните времена за чехите.Винаги са ми били симпатичен отбор,но няма да направят нищо.
Имат 5-6 доста опитни играчи ,а другите са млади ,тепърва навлизащи в националния им отбор.

Испания - винаги са определяни за едни от фаворитите ,на почти всеки форум.И винаги се провалят.Може би това ще е най-силната им година.Стабилна халфова линия ,много силна защита ,класно нападание -това трябва за спечелване на един голям форум. Испания го имат ,всичко зависи от тях.

Холандия - единствения им минус е треньора - Ван Бастен.

Португалия -също като Испания.Но за всеки случай ще бъде интересен един финал Испания -Португалия smile.gif.
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 08 Jan 2008, 20:45
Коментар #22

Juventus hero

Група: Фенове
Коментари: 11 102
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Фаворитире на мен са ми Португалия и Франция, и като Марто бих се радвал Испанците да направят нещо, винаги националният отбор им е бил много симпатичен. Немците както винаги са на едни от челните места като фаворити за спечелването, а колкото до Италия не мисля че ще може да повтори успеха на Зидан и компания.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
hri100
коментар 09 Jan 2008, 06:56
Коментар #23

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Първо - не отписвайте Германия. Според мен съвсем заслужено са фаворити за спечелването на Еврото. Не само заради най-многото си титли на този форум. Абе букмейкърите си знаят работата... wink.gif

И второ - аз лично готвя две големи сумички за залог на Франция и Испания

Причини:

- предчувствие
- поток и разпшределение
- Франция - Рибери, добър коефициент (т.е. подценяване от страна на букмейкърите), а и смятам и още отдавна заявих, че те са добър отбор и основен претендент за Европейското; Испания - време им е, изненада (за мен ще е изненада ако спечелят, а изненади винаги стават на подобни шампионати)
- възможност за лавиране и подсигуряване

През 2006 наруших един от основните си принципи да не залагам за любим отбор и заложих за италианците. Сега отново съм за тях разбира се, но тоя път няма да нарушавам принципите си. smile.gif

Иначе не съм решил окончателно за залозите, има доста време още...

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Tintoreto
коментар 09 Jan 2008, 11:26
Коментар #24

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Град: София
Потребител No.: 209

Италия бие и се забравя за въпроса бе.Провъзгласяват Джиджи за бог като му вдигат паметник в всеки по-голям град в Италия,изненадващо Легро попада в състава на мястото на контузилия се Тони и като централен нападател отбелязва 15 гола с което става най-резултатният играч на подобен форум.Това е тежката съдба на Италия.

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
lqlqlq
коментар 26 Feb 2008, 19:49
Коментар #25

Guests

Футбол: ФИФА може да изхвърли Испания от Евро 2008 през март

26 февруари 2008 | 16:33 | Агенция "Фокус"

Мадрид. На 14-и март ФИФА може да изхвърли Испания от Евро 2008. Както по-рано беше съобщено, причината е в това, че според ФИФА правителството на страната се намесва прекалено много в делата на Футболната федерация на Испания, информира „Марка”. Първоначално информацията беше приемана само като хипотеза, но в последните дни нещата с промениха значително. Правителството на Испания заповяда всички спортни федерации, отборите на които няма да вземат участие на Олимпийските игри в Пекин, да преизберат своите ръководства до стартирането на Игрите през август. Ръководството на Испанската федерация е длъжно да спази изискванията, но според устава на федерацията смяна на управляващия орган може да се извърши само през ноември. Затова съществува реална опасност ФИФА да вземе мерки, ако правителството на страната не се съобрази с федерацията.
Испанците, които са уверени в своята правота, не взимат насериозно заплахите на Сеп Блатер. Те считат, че действат в рамките на закона и не взимат под предвид никакви мнения. Така, сега испанците получиха второ предупреждение, след което ще последват действия. През 2007 г. заради подобен случай бе дисквалифицирана Гърция, която после бързо прие условията на ФИФА.
Подобни ситуации съществуват в Кипър, Доминиканската република и Того. Следващото заседание на ФИФА е на 14-и март. Тогава ще бъде взето решение по тези въпроси. След него Испания може да се окаже „зад борда” на Евро 2008. В случай на дисквалификация мястото на Испания ще бъде заето от Северна Ирландия, която завърши трета в групата на иберийците.

+Quote Post
masterhp
коментар 26 Feb 2008, 23:33
Коментар #26

Juventus hero

Е не вярвам много много това да стане, Испанците не са тъпи и не биха се лишили от такъв голям форум, заради някаква прстотия.

--------------------

+Quote Post
stefoto
коментар 28 Feb 2008, 10:41
Коментар #27

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Град: София
Потребител No.: 482

УЕФА плаща по 4000 евро за играч на клубовете по време на Евро 2008
Сумата ще стане по 5000 евро за следващото първенство на Стария континент
Клубовете ще получат по 4000 евро на ден от УЕФА за всеки футболист, ангажиран по време на Евро 2008. Това съобщи президентът на Лион Жан-Мишел Олас. Клубовете отдавна се борят за подобна компенсация и в крайна сметка УЕФА отстъпи.
Олас каза още, че за следващото европейско първенство в Полша и Украйна през 2012 г. сумата ще нарасне на 5000 евро.

Президентът на Френската футболна федерация Ескалет изрази задоволството си от това решение. Според него шефът на УЕФА Мишел Платини ще предложи на колегата си във ФИФА Сеп Блатер подобни компенсации да има и за състезания под егидата на световната федерация.

+Quote Post
masterhp
коментар 28 Feb 2008, 22:23
Коментар #28

Juventus hero

Това е много хубаво и правилно според мене. Би било хубаво ако се въведе и за Световните smile.gif

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 28 Mar 2008, 22:19
Коментар #29

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Оня ден гледах швабите как пукнаха домакините от Швейцария. Страхотна игра на немците. Имат всички шансове да земат титлата с подобна игра.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
freaky
коментар 29 Mar 2008, 19:28
Коментар #30

Primavera player
**

Коментари: 427
Регистриран: 29-March 08
Град: Стамболийски
Потребител No.: 991

понеже имам бая време за губене, и видях че никой не се е сетил да покаже стадионите за EURO2008 .. реших да го направя... wink.gif

Ernst Happel Stadium
Vienna (Austria)
48 844 seats
built in 1931

Austria v Croatia
Austria v Poland
Austria v Germany
Q1: Winner B v RU A
S2: C v D
Euro 2008 Final

St. Jakob Park
Basel (Switzerland)
41 500 seats
built in 2001

Switzerland v Czech Republic
Switzerland v Turkey
Switzerland v Portugal
Q2: Winner A v RU B
Q3: Winner C v RU D
S1: A v B

Stade de Suisse Wankdorf
Bern (Switzerland)
32 000 seats
built in 2005

Netherlands v Italy
Netherlands v France
Netherlands v Romania

Hypo Group Arena
Klagenfurt (Austria)
32 000 seats
built in 2007

Germany v Poland
Croatia v Germany
Poland v Croatia

Stade de Genève
Geneva (Switzerland)
31 124 seats
built in 2003

Portugal v Turkey
Czech Republic v Portugal
Turkey v Czech Republic

Letzigrund Stadium
Zurich (Switzerland)
30 000 seats
built in 2007

Romania v France
Italy v Romania
France v Italy

Tivoli Neu Stadium
Innsbruck (Austria)
30 000 seats
built in 2007

Spain v Russia
Sweden v Spain
Russia v Sweden

Wals-Siezenheim Stadium
Salzburg (Austria)
30 000 seats
built in 2007

Greece v Sweden
Greece v Russia
Greece v Spain

мнението ми е че можеше да се иска още откъм капацитет на стадионите но няма нищо... иначе като съоръжения ми изглеждат приятни... biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 29 Mar 2008, 19:39
Коментар #31

Juventus star

Коментари: 4 738
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Много хубави и модерни стадиони.Браво freaky .Съгласен съм че са малки като капацитет.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 01 Apr 2008, 18:46
Коментар #32

Juventus hero

Eх и ние да имахме такива стадиони... Браво добра идея freaky!!! Мисля че всички ще се съгласим за капацитета, че можеше и по-голям да е .

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 11 Apr 2008, 23:53
Коментар #33

Guests

Арагонезес обяви разширения състав за Евро 2008

Вратари: Икер Касияс ; Пепе Рейна ; Андреас Палоп

Защитници: Серхио Рамос ; Карлес Пуйол ; Алваро Арбелоа ; Хуанито ; Карлос Марчена ; Пабло Ибанес ; Мариано Перниа ; Aнтонио Лопес ; Хоан Капдевиля ; Фернандо Наваро

Халфове: Хави ; Андрес Иниеста ; Сеск Фабрегас ; Хаби Алонсо ; Рубен Де Ла Ред ; Пабло Ернандес ; Хоакин ; Давид Силва ; Давид Албелда ; Маркос Сена ; Луис Гарсия ; Алберто Риера

Нападатели: Боян Къркич ; Дани Гуиса ; Фернандо Торес ; Давид Виля ; Раул Тамудо

Прави впечатление изненадващото включване на Албелда. И ,разбира се, че Раул не е повикан, за сметка на Къркич.
Трагедия.

+Quote Post
hri100
коментар 12 Apr 2008, 00:51
Коментар #34

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Моите уважения към Гуиса, Тамудо и Къркич (и тримата ме кефят), но Раул с нищо не им отстъпва, дори и по моментна форма. Да не говорим, че такива играчи трябва да са в отбора дори само заради самото си присъствие. За мене да не викнеш Раул, за сметка на Къркич е все едно да не извикаш Алекс за сметка на Касано да речем. Престъпление, което силно се надявам Донадони да не повтори.

Иначе, като оставим настрана пристрастията ми, моят фаворит за спечелването на първенството е именно Испания. Но след тази глупост, вече се замислям дали да залагам за тях....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Hristo
коментар 13 Apr 2008, 19:58
Коментар #35

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Явно това да не се викат големите доказани величия във футбола е някаква мода. Дел Пиеро, Раул... та това са две от най-емблематичните фигури във футбола последните 10-12 години. И ако за Алекс всички знаем в каква форма е този сезон, то на Раул не съм гледал нито един мач и затова ще се въздържа от по-остър коментар. Но както е казал адаша, такива играчи трябва да се викат само заради името си!

Иначе поне на хартия Испания изглеждат може би най-силният отбор, имам предвид като индивидуалности и опит. Определено са доста симпатичен и приятен отбор, но все нещо не им достига да направят нещо запомнящо се на голям форум. Дали пък това няма да е тяхната година g.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
lqlqlq
коментар 13 Apr 2008, 20:26
Коментар #36

Guests

За жалост много от "новоизлюпените" фенове на футбола смятат. че Къркич е по-добър от Раул, защото е вкарал няколко десетки гола за младежките формации на Барса. Да, ама не. То по тая логика Бориело е по-добър от Дел Пиеро, защото има повече голове тоя сезон. Вярно, че моментната форма винаги е важна, но тук говориме за символи, за легенди, за величия дори - дори само с опита си Алекс и Раул могат да бъдат полезни за своя тим, но ето че треньорите не мислят така. Все още тая надежда, че Але ще бъде повикан за Европейското. Но ако това не стане - футбола губи, наистина губи. Защото и Раул, и Алекс са големи играчи, които не могат да бъдат заместени туко така.

Фаворит може би е Германия. С играта си, с дисциплината, с тактиката - немците са номер 1. Не са ми симпатични, дори нагоре бях обявил, че нямат шанс, но това изобщо не е така. Единствения отбор, можещ да им се противопостави е Италия. Испания наистина този път изглеждат твърде силни, но аз си имам едно наум от досегашните им представания и точно затова не ги броя за изявен фаворит, а само за скрит може би.

+Quote Post
freaky
коментар 14 Apr 2008, 18:51
Коментар #37

Primavera player
**

Коментари: 427
Регистриран: 29-March 08
Град: Стамболийски
Потребител No.: 991

Цитат(lqlqlq @ Apr 13 2008, 06:26 PM) *
Фаворит може би е Германия. С играта си, с дисциплината, с тактиката - немците са номер 1. Не са ми симпатични, дори нагоре бях обявил, че нямат шанс, но това изобщо не е така. Единствения отбор, можещ да им се противопостави е Италия. Испания наистина този път изглеждат твърде силни, но аз си имам едно наум от досегашните им представания и точно затова не ги броя за изявен фаворит, а само за скрит може би.

абсолютно съм съгласен със теб.. и искрено се надявам че донадони и италия ще се представят добре на това европейско...

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 05 May 2008, 17:16
Коментар #38

Guests

Билич обяви състава, с които ще атакува Еврото.

Вратари: Стипе Плетикоса (Спартак М, Рус), Ведран Руние (Ланс, Фр), Марио Галинович (Панатинайкос, Гър)
Защитници: Ведран Чорлука (Манчестър Сити, Анг), Дарио Шимич (Милан, Ит), Роберт Ковач (Борусия Д, Гер), Йосип Шимунич (Херта, Гер), Дарио Кнежевич (Ливорно, Ит), Хървойе Веич (Том, Рус)
Халфове: Даниел Пранич (Хееренвеен, Хол), Дарио Сърна (Шахтьор Д, Укр), Нико Ковач (Залцбург, Ав), Лука Модрич (Тотнъм, Анг), Нико Кранчар (Портсмут, Анг), Йерко Леко (Монако, Фр), Иван Ракитич (Шалке 04, Гер), Огниен Вукойевич (Динамо З), Никола Покривац (Монако, Фр)
Нападатели: Младен Петрич (Борусия Д, Гер), Ивица Олич (Хамбургер, Гер), Иван Класнич (Вердер, Гер), Игор Будан (Парма, Ит), Никола Калинич (Хайдус С)

+Quote Post
Milenrec
коментар 05 May 2008, 17:46
Коментар #39

Juventus star

Коментари: 2 832
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Тия Хървати имат страшни футболисти направо си имат два равностойни отбори на мен ще ми е интересно до къде ще стигнат и как ще се представи Лука Модрич.

+Quote Post
lqlqlq
коментар 06 May 2008, 16:55
Коментар #40

Guests

Марко ван Бастен обяви разширения състав на Холандия за Евро 2008

Селекционерът на холандския национален отбор Марко ван Бастен оповести имената на играчите, с които ще започне подготовка за Евро 2008, съобщава „Де Телеграаф”. Групата се състои от 30 човека, като до 16 май, тя ще бъде свита до 26, а след 28 май ще отпаднат още трима футболисти. Холандските национали ще започнат подготовка за еврофиналите в Нордвейк на 20 май. Ето и избраниците на Ван Бастен:

Вратари: Маартен Стекеленбург (Аякс) Едвин ван дер Сар (Манчестър Юнайтед), Хенк Тимер (Фейенорд) и Сандер Бошкер (Твенте);
Защитници: Вилфред Бума (Астън Вила), Тим де Клер (Фейенорд), Урби Емануелсон (Аякс), Джон Хейтинга (Аякс), Кев Ялиенс (АЗ), Йорис Матейсен (Хамбургер), Марио Мелкиот (Уигън), Андре Ойер (Блекбърн);
Халфове: Ибрахим Афелай (ПСВ), Джовани ван Бронкхорст (Фейенорд), Орландо Енгелаар (Твенте), Найджъл де Йонг (Хамбургер), Дени Ландзаат (Фейенорд), Хедвигес Мадуро (Валенсия), Кларънс Сеедорф (Милан), Уесли Снейдер (Реал Мадрид), Рафаел ван дер Ваарт (Хамбургер), Деми де Зеув (АЗ);
Нападатели: Райън Бабел (Ливърпул), Клаас Ян Хунтелаар (Аякс), Дани Куверманс (ПСВ), Дирк Кайт (Ливърпул), Рууд ван Нистелрой (Реал Мадрид), Робин ван Перси (Арсенал), Ариен Робен (Реал Мадрид), Ян Фенегоор оф Хеселинк (Селтик).

+Quote Post

17 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th October 2019 - 21:50ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team