IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  « < 2 3 4  
Closed TopicStart new topic
> Холандия - България 08.09.2007, очаквания и мнения преди и след мача
minkov
коментар 10 Sep 2007, 14:41
Коментар #61

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 543
Регистриран: 11-September 06
Потребител No.: 200

Абсолютно съгласен съм с Румбата smile.gif Колкото и слаби да бяха холандците, те са си класа и от 3 положения вкараха 2,за разлика от нас. Тези квалификации можем да ги отпишем вече,макар че това стана май още след мача с Албания.Само остава да се надяваме на някакво чудо, по-голямо и от това през 1993 във Франция.Трябват ни победи до края поне за самочувстие преди следващите квалификации.
Go to the top of the page

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 10 Sep 2007, 16:14
Коментар #62

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Не вярвам някой да намеква,че е по-добре той да не играе,а да започне да бележи във важни мачове или да сложат някой до него да му помага,защото тези отзад що годе се справят ама не е достатъчно.

+Quote Post
marto_juve
коментар 10 Sep 2007, 16:27
Коментар #63

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(Bianco^Nero @ Sep 9 2007, 12:40 AM) *
Да бе, да бе - Иванков все е виновен. А за Пелето и Стенли кво ще кажеш ?! За Гошко Пеев и Мечо ?! А като ни спаси точката с Холандия тук не беше толкова слаб, нали ?!
Бил го намекнал Бербатов, а тоя смешник какво направи за цел мач ?!

Цитат(Didier Deschamps @ Sep 9 2007, 02:30 PM) *
Марто айде вече стига ся пък Иванков всеки път някой да допусне грешка и айде Иванков простак,идиот той не ставал.Затова България е на това дереже,защото половината фенове са такива като теб един да допусне грешка отзад и той е виновен.Бебатов не знам како бил казал този калъф не само да им вика и да се прави на голяма звезда,а да вземе да вкара един скапан гол 3 чисти положения имаше и 1 неможа да вкара.Първо в началото с глава дето прати топката на майната си после пък онзи удар в движение айде той беше по-труден и накрая онова овладяването и вместо да бие ниско той я би високо таман ,,ниския'' 197см страж Едвин да не я спаси нали.Иванков да ме извиняват специалистите наистина при първия гол не беше много добре пласиран ама Уесли е вкарвал такива голове на къде къде по-класни вратари от него.Гола на Нистелрой беше не спасяем ако ще и Буфон да беше.
post-294-1159107342.gif ... тия изказвания с в стил "заблуден левскар". С нищо друго немога да си обесня защитата ви на Иванков и критиките към Бербатов!? "Калъф" и "Смешник" са квалификации, които прилягат на това недоразумение Иванков. Ми как да не е виновен бе!? Тоя никога не е бил вратар и неможе да бъде. Кво ми го оправдавате с това че Снайдер бил вкарвал на далеч по-добри вратари!? Кои са те и от какви положения им е вкарвал!? Бианко, аз не казвам че споменатите от теб са играли супер, ама поне не си направиха автогол. И ДД, да - когато някой направи малоумна грешка отзад, то той е виновен. Такава беше на Иванков, такава беше и на Томашич за 2-я гол. Кво по дяволите спа, че не влезе в краката на Нистелрой и ако не да предотврати удара поне да го блокира!? Действа стил Тунчев срещу Уелс. След такива глупави, че чак малоумни грешки, няма как да не хвърля вина. И ако на Томашич това е 1-вата такава която забелязвам, то спрямо Иванков търпението ми отдавна се изчерпа. Просто пак казвам по-голям идоиот от него НЯМА. Недоумявам как може някой да го защити тоя нещастник след всичко което направи!?!?!?!? Недоумявам и как може да омаловажавате един от малкото хора които полага неистови усилия за да направи нещо в атакуващ план. Кво по точно искате от Бербатов!? Да прелети с топката от нашето наказателно до тяхното и да я вкара с ръце ли? Тва ми напомня спора за Каморанези...където суперники едва ли не искаше Камо да може да лети. Ми извинявайте ама сам да се опитваш да играеш и то срещу Холандия...незнам кво искате. Айде да речем че при 1-вото положение можеше да насочи топката далеч по-добре щото никой не му пречеше. При 2-рото обаче това воле нямаше просто как по-добре да го направи щото ако се беше забавил за да се наглася нямаше и удар да може да отправи. И накрая за 3-то т.нар. "чисто" положение...е там пък незнам кво повече може да се желае. Перфектно спиране, перфектно обръщане и мигновено нанасяне на удар. Ма трябвало да бие ниско...абе той от нищо щеше да направи нещо, ти ми търсиш косур. Ако имаше време за да го пита къде да му я вкара можеше и ниско да я бие. Само че миг забавяне и този удар нямаше да го има. Изобщо в създалата се ситуация, това спиране, обръщане на 180 градуса и мигновенен удар бяха перфектното отиграване.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Rumbeti
коментар 10 Sep 2007, 16:35
Коментар #64

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Значи по сметки можем да се класираме спокойно за европейското: биеме до края и оландия не пада от Румъния и сме втори в групата smile.gif Обаче как ще бием до края това вече не знам.

Друго нещо - Иванков бил виновен ... виновен е Пената , че не пуска Петков ако става въпрос ! smile.gif И още нещо - еми Иванков бил допуснал глупав гол - ТАКА Е ! Само за първия става въпро , за втория си е виновна само защитата, ама ИСКАМ да питам Бербатов какво направи. Говорят , че мнгоо добри удари имал и подавал. До колкото знам най-важното задължение на нападателя е да вкарва , а не видях Бербатов да е вкарал. Ако беше боднал 2 гола нямаше да паднем и нямаше да се обвиняват други играчи. ВСИЧКИ СА ВИНОВНИ ! Кой бил по-виновен и кой по-малко няма никакво значение ! Втори мач не вкарваме гол и това е показателно. За сметка на това пък допускаме доста голове , а за момента Гошо Петков е къде , къде по-класен от Иванков ! Така , че няма смисъл да се обвинява само един човек и да се говори само за болни левскари и болни цесекари. Отбора се представи добре благодарение на това , че момчетата играха със сърце и холанците не натискаха постоянно, НО КАТО ЕДИНИЦИ ВСИЧКИ БЯХА ДОСТА СЛАБИ ! ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Ian
коментар 10 Sep 2007, 17:11
Коментар #65

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(marto_juve @ Sep 10 2007, 05:27 PM) *
post-294-1159107342.gif ... тия изказвания с в стил "заблуден левскар". С нищо друго немога да си обесня защитата ви на Иванков и критиките към Бербатов!? "Калъф" и "Смешник" са квалификации, които прилягат на това недоразумение Иванков. Ми как да не е виновен бе!? Тоя никога не е бил вратар и неможе да бъде. Кво ми го оправдавате с това че Снайдер бил вкарвал на далеч по-добри вратари!? Кои са те и от какви положения им е вкарвал!? Бианко, аз не казвам че споменатите от теб са играли супер, ама поне не си направиха автогол. И ДД, да - когато някой направи малоумна грешка отзад, то той е виновен. Такава беше на Иванков, такава беше и на Томашич за 2-я гол. Кво по дяволите спа, че не влезе в краката на Нистелрой и ако не да предотврати удара поне да го блокира!? Действа стил Тунчев срещу Уелс. След такива глупави, че чак малоумни грешки, няма как да не хвърля вина. И ако на Томашич това е 1-вата такава която забелязвам, то спрямо Иванков търпението ми отдавна се изчерпа. Просто пак казвам по-голям идоиот от него НЯМА. Недоумявам как може някой да го защити тоя нещастник след всичко което направи!?!?!?!? Недоумявам и как може да омаловажавате един от малкото хора които полага неистови усилия за да направи нещо в атакуващ план. Кво по точно искате от Бербатов!? Да прелети с топката от нашето наказателно до тяхното и да я вкара с ръце ли? Тва ми напомня спора за Каморанези...където суперники едва ли не искаше Камо да може да лети. Ми извинявайте ама сам да се опитваш да играеш и то срещу Холандия...незнам кво искате. Айде да речем че при 1-вото положение можеше да насочи топката далеч по-добре щото никой не му пречеше. При 2-рото обаче това воле нямаше просто как по-добре да го направи щото ако се беше забавил за да се наглася нямаше и удар да може да отправи. И накрая за 3-то т.нар. "чисто" положение...е там пък незнам кво повече може да се желае. Перфектно спиране, перфектно обръщане и мигновено нанасяне на удар. Ма трябвало да бие ниско...абе той от нищо щеше да направи нещо, ти ми търсиш косур. Ако имаше време за да го пита къде да му я вкара можеше и ниско да я бие. Само че миг забавяне и този удар нямаше да го има. Изобщо в създалата се ситуация, това спиране, обръщане на 180 градуса и мигновенен удар бяха перфектното отиграване.

Въздържайте се от определения "заблуден левскар" и други такива тук.

За Иванков уви споделям на 100% - тъкмо беше наредил няколко хубави мача и бях започнал да му прощавам мизериите от предни квалификации и той пак се оака могъщо в стой стил. За мен вратар с толкова много левашки допуснати голове не може да не бъде обвиняван. И това няма нищо общо с факта, че Бербатов изпускал много положения. Какво значение има дали отборът е обърнал насрания от Иванков мач (както с Беларус и донякъде Хърватска) или не (Унгария, Холандия)? Грешката си е грешка, влияе и се помни. Да е една, да са две - да ги забравим, да ги простим. Ама като станат вече половин дузина, как да не го обвиняваме? И то аз не обвинявам толкова него, колкото треньорите, които го викат и пускат и интересите, които стоят зад викането и пускането му. Защото не е като да няма други варианти за вратарския пост. Това са фактите.

За Бербатов не съм съгласен обаче - първото положение и в махалата се вкарва, друг въпрос е, че някои съдии щяха да свирят нарушение за очевидното изблъскване на пазача му в тази ситуация. Второто (центрирането на Пеев отляво) беше за мен доста трудно за отиграване, общо взето ако стане, стане. Третото сам си го изработи от нищото, сам си го пропусна - за него не го обвинявам. Но първият пропуск е непростим. Друг е въпросът ако случайно решим да махнем Бербатов, кого ще пуснем и какво ще очакваме от него.

--------------------

+Quote Post
forca_juve
коментар 10 Sep 2007, 17:25
Коментар #66

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Цитат(juventineca @ Sep 10 2007, 09:08 AM) *
[b]ахахаха...стига с тея пристрастни мнения...

хахах,мненията не са пристрастни,щото симпатизирам на Левски,ама въпреки това си казвам ,това което съм видял....
специялно за местото на тоя хърватски циганин,чакат много по качествените и мотивирани за игра Живко Желев,Янко Вълканов,Илиян Стоянов,Кирил Котев,Пламен Николов и Асен Караславов........Също така не мога да си обясня,защо при наличието на Петър Занев и Михаил Венков,Пяната пуска Лусио,същото се отнася и за Димо Атанасов,Данчо Тодоров и Живко Миланов,които чакат всевишния Кишишев да се оттегли.
Единствено според мен Сашо Тунчев си е на мястото в защита

+Quote Post
High Ace
коментар 10 Sep 2007, 17:39
Коментар #67

Primavera player
**

Коментари: 209
Регистриран: 22-August 07
Град: Враца
Потребител No.: 628

За мен една напълни очаквана загуба.При това с по-малко отколкото очаквах.Относно изказването на Бербатов че защитиата е виновна за головете ще кажа че не е така.Футболът е колективна игра и ако даден отбор загуби мач губят всички,и ако спечелят-пак печели целия отбор.В нашия случай не само защитита е слаба,слаб е целия отбор.Ако имахм силно нападение а слаба защита щяхме да правим резултати от рода на 4:3,5:4 и подобни.Ако пък беше обратното-силна защтита и слабо нападение щяхме да имаме резултати от рода на 1:0,0:0.А на въпроса можем ли без Бербатов отговарям че без него и Мартин Пертов сме абсолютно загубени.

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 10 Sep 2007, 22:52
Коментар #68

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Айде стига с това Левскар,Цесекар 10 пъти ли трябва да ти кажа,че съм Цесекар.Просто не мога да разбера как обвиняваш хората без да имаш и знаеш нищо за тях.Пиши ми в скайп да ти кажа няколко неща за себе си поне да ме обвиняваш с причина.Ти всеки футболист,който направи грешка и вече е простак,идиот и не знам си какъв недей така.Бербатов,който прави пропуск след пропуск го възхваляш,а тия отзад,защото не кой да е,а Холандия им вкарал 2 гола и вече били пълна трагедия,били глупаци и идиоти.

+Quote Post
bianconero
коментар 11 Sep 2007, 07:53
Коментар #69

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Офтопик

Нали имаше забрана да се говори за БГ футбол. Напоследък обаче засичам някои такива писания и то като се има предвид че темите за национала ги чета през няколко реда.

Та да попитам - това допустимо ли е? Това е въпрос преди всичко към админите.
Да не би да е отпаднало забраната?

Край на офтопика.

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 11 Sep 2007, 17:16
Коментар #70

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(bianconero @ Sep 11 2007, 08:53 AM) *
Да не би да е отпаднало забраната?

Не е отпаднала.

--------------------

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2019 - 23:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team