IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Холандия - България 08.09.2007, очаквания и мнения преди и след мача
minkov
коментар 04 Sep 2007, 14:08
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 543
Регистриран: 11-September 06
Потребител No.: 200

Мисля че е добре да обсъдим този мач, тъй като това е мача, който до голяма степен ще реши дали ще играем на Евро 2008 или не. А и без това се говори много за него така че защо и ние да не говорим smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 04 Sep 2007, 15:41
Коментар #2

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Аз лично отдавна съм сигурен , убеден и уверен, че няма да играем smile.gif Още от както назначиха Ицето. Друг е въпросът , че вече съм играл на точен резултат 4+ на 0 sad.gif Отборът ни е плачевен за разлика от Холандския , а и нямаме шанс за класиране оп никакъв начин според мен. Аз лично ще се наслаждавам на играта и головете на оландците, защото ако трябва да се нервирам заради нашите парцали просто няма да има смисъл !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Ian
коментар 04 Sep 2007, 16:06
Коментар #3

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Очакванията ми са за убедителна победа на Пеневата чета.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 04 Sep 2007, 16:17
Коментар #4

Juventus star

Коментари: 4 736
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Аз очаквам да паднем на 1 ама повечко на 1.Тия холадските изроди струват доста пари и си ги оправвдават.Ние имаме 2-3 играчи които едва ли ще изнесът целия отбор.

--------------------

+Quote Post
Tintoreto
коментар 04 Sep 2007, 16:52
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Потребител No.: 209

2-0 за България.Аз не че сериозно го казвам ама да се поизхвърля и аз biggrin.gif Еми..очаквам невероятно попадение от Бербо и от там нататък....опълченците на шипка..мартин надбягва след това 6-7 до 8 човека biggrin.gif biggrin.gif и вкарва още 1 и ей ги.Иванков спасява 4 дузпи и т'ва е .Надявам се само Кушев да започне титуляр,ако говорим по-сериозно,защото съм останал с много добро впечатление от всеки един негов мач ,който съм гледал.Един от малкото наши ,които успяха да се задържат в Русия и е наистина харесван в клубът си .Надявам се Ангелов да играе отдясно , защото Кишишев не ми се вижда надежден особено след като не му дават много шансове в Лестър за постоянно представяне.А ако вмести и Велизар в отбора,който е получил няк'ви болки на последната тренировка , ще си е направо перфектно...това е от мен 2-0 за България и БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
hri100
коментар 05 Sep 2007, 12:15
Коментар #6

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

100% загуба!!! sad.gif Няма какво да се заблуждаваме. Даже сега готвя солидна сумичка за залог... post-294-1158668383.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 05 Sep 2007, 12:50
Коментар #7

ЛУД

КОй на майтап , кой на сериозно ... smile.gif очакват си хората победа на нашите smile.gif Ама на маса ! post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

АЗ вече казах какво съм заложил и се съмнявам да НЕ спечеля smile.gif За другите , които ще залагат - давайте бързо, че ще падне коефициента много ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
minkov
коментар 05 Sep 2007, 15:21
Коментар #8

Juventus regular

Евала обаче на тия хора които вярват в победа на нашите за разлика от мен, от румбата, от hri100 и други smile.gif оптимисти post-294-1158668510.gif всъщост за точен резултат е малко гадно, то хубаво ще е 4+ ама да не вземе да вкараме някой гол и тогава всичко да отиде на вятъра.Аз си харесaх нещо от сорта на над 2.5 гола, ПП/КР 1/1 и нещо такова с коеф. от 1.8-1.9 ми се струват добри smile.gif а иначе за мача...едва ли ще изненадам някого с прогнозата си за убедителна победа за холандците. Въпреки контузените Ван дер Ваарт,Робен и сега чета и за Дирк Кайт,а Уесли Снайдер има лека контузия и тренира на облекчен режим,въпреки това не мисля че ще успеем да се противопоставим успешно.Все пак здрави са Ван Нистелрой, който е в много добра форма напоследък и веднъж да го изтървем и айде гол (а то няма да е само веднъж), Ван Перси и спирам да изброявам щото и само тия двамата ни стигат.На мен ми се струва че нашите се надяват на равенство там.А х-са тук в София си беше чиста доза късмет, те ни разсипаха след нашия гол от положения а сега не ми се мисли.Все пак отбора ни се надъхва някак си с изказвания от сорта на "България може да победи всеки" (да но може и да падне от всеки), "отиваме за победа", "отиваме най-малко за равен,но ще се борим за победа".Пак казвам че с такива като Гошко Пеев не ни чака нищо хубаво.А за холандците при победа почти сигурно си осигуряват класиране и ще играят с максимума от възможностите си.Но има някаква мноооого мъничка искра надежда у мен че може да поднесем изненадата в събота, било то с равен или с победа.Все пак надеждата умира последна smile.gif

+Quote Post
Tintoreto
коментар 05 Sep 2007, 15:40
Коментар #9

Juventus regular

С сигурност ще бием....ама може да не е с голове а с изпълнения на центъри ама пак ще си е победа biggrin.gif.За мен нашите футболисти са по-добри(по душа имам предвид) , но ако се раздават на максимум целият може и дори да спечелят ..нищо ,че не сме с кой знае какви футболист в сравнение с тях....нямат значение единиците.Това е отборен спорт ако са достатъчно нахъсани и се хвърлят за всяка топка съм 100% сигурен ,че ако не вземем нещо поне здравата ще ги изпотим!

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 05 Sep 2007, 16:39
Коментар #10

God Fuck The Queen

Коментари: 2 419
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Дано да паднем с малко post-294-1159107607.gif
Да се надяваме, че след 3-0 ще спрат да играят post-294-1158668474.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
marto_juve
коментар 05 Sep 2007, 16:57
Коментар #11

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(^DaYWalk3R^ @ Sep 5 2007, 04:21 PM) *
Евала обаче на тия хора които вярват в победа на нашите
Аз съм един от тези оптимисти. Е, за победа едва ли, но можем да измъкнем Х. Особено ако Бастен направи великия си ход да остави най-добрите на пейката. Той доскоро някой от тях не ги и викаше. Незнам що сте толкова убедени в провала. Пената го уважавам и мисля че ще се справи отлично. Имаме и нужния потенциал според мен, стига да се изберат точните футболисти. Това че паднахме от смешните Уелс го забравете. Просто 1 експеримент със състава. И Гошко Пеев забравете. Него го е извикал да търка скамейката. Ма...маке, с работа ша го плаши, ще я изтърка, даже 2 четки лак ша и удари, че като седнеш да се лизнеш и да си паднеш на врата post-294-1158668614.gif Тоя Краси Радков ме е завладял тотално smile.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
hri100
коментар 05 Sep 2007, 16:58
Коментар #12

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Според мен тия истории с многото контузени холандци са старите познати номерца. Единствената, макар и суперминимална надежда ми е свързана с треньора........на холанците, който е бледо копие на оная нащ'та амеба, дето сега ще я гонят от Селта (явно и там не са почитатели на крайния мазохизъм). Но пък играчите им и без треньор да играят пак ще ни смажат....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
minkov
коментар 05 Sep 2007, 18:44
Коментар #13

Juventus regular

"Звездите на холандския национален отбор Дирк Каут, Рафаел ван дер Ваарт и Уесли Снайдер подновиха нормални тренировки на лагера на "лалетата" преди важните срещи от група "G" на европейските квалификации. Възпитаниците на Марко ван Бастен приемат България в събота в Амстердам, а четири дни по-късно гостуват на Албания, а триото ще е готово още за срещата с нашите. Нападателят на Ливърпул и халфът на Хамбургер не участваха в първата тренировка на националния отбор на Холандия по футбол снощи в Катвайк заради контузии. Кайт е с травма на палеца на крака, докато плеймейкърът на Хамбургер Ван дер Ваарт се оплаква от болки в прасеца, заради които пропусна дербито с Байерн от Бундеслигата в неделя. Основният полузащитник на "лалетата" Уесли Снайдер също имаше проблеми с лека контузия на аддукторите и се готвеше на облекчен режим."

Явно това бяха поредните истории с "контузени" футболисти,както някои и очакваха.Само ми е чудно защо не оставиха да го съобщят в събота, та да ги видим с изненада smile.gif Сега остава и Робен да играе и нацяло сме свършени smile.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Sep 2007, 10:29
Коментар #14

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 654
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

абе имаме шанс за Х според мен... знаем какъв е късмета на Пената така че... едно хиксче с гол на Кушев примерно smile.gif и след това Пламен Николов от Литекс да спира Нистелрой и Кайт.. smile.gif просто идилия.. в този мач трябва да разчитаме на тези играчи... защото съм сигурен че Бербатов ще гледа мача отблизо както направи и в този на "Васил Левски"... Марто може и да направи нещо но... не знам защо мисля че и той няма да бъде много полезен... абе ще видим има време до.. събота smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Sep 2007, 15:46
Коментар #15

ЛУД

Цитат(NUCLEO1985 @ Sep 6 2007, 10:29 AM) *
абе имаме шанс за Х според мен... знаем какъв е късмета на Пената така че... едно хиксче с гол на Кушев примерно smile.gif и след това Пламен Николов от Литекс да спира Нистелрой и Кайт.. smile.gif просто идилия.. в този мач трябва да разчитаме на тези играчи... защото съм сигурен че Бербатов ще гледа мача отблизо както направи и в този на "Васил Левски"... Марто може и да направи нещо но... не знам защо мисля че и той няма да бъде много полезен... абе ще видим има време до.. събота smile.gif

post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

Друго за момента не мога да кажа. Кушев може да вкара само на Иванков smile.gif а останалите сигурно и аз да съм нападател няма да могат да ми вземат топката smile.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 06 Sep 2007, 16:01
Коментар #16

Juventus star

Коментари: 4 736
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Слаби сме.Бербо ще играе повече от миналия мач сигурен съм обаче той и Марто няма да са дстатъчни.Иначе без късмет никой отбор не може да играе.Ще ни трябва и то в гооооооооооолемииии количества.Стилян напоследък играе слабо ако Ивелин Попов почне дано направи нещо защото е добър футболист и може.Иначе Кушев е дърво.Една загуба от порядъка 1 на0 или 2на 1 също е добре.Само Пената да не тръгва да се надиграва с Холандия щото пак ще има 5-6 гола във вратата ни.

--------------------

+Quote Post
Tintoreto
коментар 06 Sep 2007, 16:34
Коментар #17

Juventus regular

Цитат(NUCLEO1985 @ Sep 6 2007, 08:29 AM) *

Aз мисля по същият начин...Кушев съм го споменал и в моето предишно мнение!Трябва да се разчита на подобни футболисти...малко или много те ще са по-мотивирани от останалите пък и си е малка изненада за противника.110% съм сигурен ,че тия момчета имат качества поне равни на повечето ,които започват титуляри...в списъка вкарвам и Ивелин Попов!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Sep 2007, 16:39
Коментар #18

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 654
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

абе принципно в мнението ми има предимно ирония... дано стане точно така както съм написал де... аз предпочитам Кушев да вкара гол вместо "невероятния" Бербатов... абе важното е все някой да вкара... и Иванков да варди както в София... че и по-добре smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Tintoreto
коментар 06 Sep 2007, 17:45
Коментар #19

Juventus regular

Иванков поне до момента прави може би най-добрият си сезон в Турция....уникални представяния !Тааа много по-възможно за мен е някой от тия ....гореспоменатите да направи нещо,защото най-малкото на Бербатов ще му бъде обърнато специално внимание , но и да не забравяме , че играта му за националният няма нищо общо с това в Тотнъм!Мартин играе с много сърце и се бори до край ....това му е разликата с Бербо,но има по-голям шанс все пак....а за Кушев ще говорим след мача(след 4-те му гола ) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
juve_tifos
коментар 06 Sep 2007, 18:20
Коментар #20

Fido alla Juve

Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Не залагам за/срещу любими отбори, в това число и България. Победата на Холандия ми се вижда бетон и на коефицент в порядъка 1,35-1,40 може да се изкара някой лев за една динамична и стремителна съботна вечер tooth.gif . Според мене, за да се измъкне нещо от тоя мач или трябва да вкараме 2 гола или да удържим до 60 минута и после бетон отзад за 0:0. По-добре е да се чака някой хикс в Беларус, отколкото нещо от нашата репрезентация.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post

4 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2019 - 14:24ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team