IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Национални Отбори, За кой национален отбор сте?
High Ace
коментар 15 Sep 2007, 20:53
Коментар #61

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 209
Регистриран: 22-August 07
Град: Враца
Потребител No.: 628

От националните отбори ми харесват Италия,Холандия и донякъде Германия.Дразня се на Англия,Португалия и изключително много на Франция(заради нещастната победа над италиянците на Евро 2000) и Бразилия
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 25 Dec 2007, 21:47
Коментар #62

Juventus hero

Група: Фенове
Коментари: 10 909
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

България но тъй като се каза да не я споменаваме, най-любият ми е Чешкият нациоанален отбор!!! като цяло чехите ги харесвам много не само заради моят най любим футболист, ами защото са някак си много близки до нас, славяни са и от много малък тая държава ми страшно много ми допада, не мога и да не спомена красивите им жени и разбира се чешката бира, това лято имах радоста на бъде в чехия за 10-тина часа между два полета.
След тях вече има много национални отбори на които симпатизирам, но мнението ми постоянно ми се мени преди харесвах немският национален отбор, когато играеха Oliver Bierhoff, Thomas Hassler сега не мога да ги понасям.От последните години силно впечатление ми направиха португалците, турците когато станаха 3ти много исках да спечелят, но иначе като патриот много ги мразя турчуляците. Италианците там е дебела работата, исках франция да спечели и бях сиг че щяха да го направят на последно светочно първенство, а и зидан го заслужаваше, щеше да е един идеален завършек на футболната му кариера post-294-1159108069.gif Но на полуфинала с Германия направо полудях след невероятната победа. Холандците ту ме кефат ту не, но когато ихраеха Dennis Bergkamp с Phillip Cocu бяха страшни. Гърците яко ги мраза със смешната им европейска купа, а англичаните са смешни имат ебати добрите играчи и нищо не прават и заслужено нема да участват догодинa.Испанците те повече от 1/4 финал не са виждали, а и никога не са ме учаровали с игра, може би само когато играеше Fernando Hierro, Luis Enrique i Raul Gonzalez заедно.Извън европа Бразилците винаги са били класи над другите и Аржентинците веднага след тях. Но в последните няколко години отборат на Коста Рика ми е симпатичен, не са силни, скоро ако не се лъжа им беше и дебютат на световно първенство, но бяха много симпатично слабо отборче.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
lqlqlq
коментар 25 Dec 2007, 23:45
Коментар #63

Guests

Не харесвам - Швеция (може би заради много им победи срещу нас ги намразих хахаха). Винаги са ми били някак си еднакви ,безразлични. И като се добави ,че нова говедо Ибрахимович е швед...

Англия - и те същото .Еднакви ,безразлични са ми .Радвах се много обаче ,когато паднаха от Хърватия и отпаднаха за ЕП.

Иначе сред любимците са ми :
Италия -ясно е защо.
и Франция - също с Италия.
и 3тия отбор ,който харесвам е Мексико.

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2019 - 05:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team