IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >  
Closed TopicStart new topic
> Франция - Италия 06.09.2006, европейска квалификация
pavelnel
коментар 06 Sep 2006, 22:35
Коментар #41

Дремещ

Група: Фенове
Коментари: 1 868
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Джилардино явно добре е попил от Пипоиндзагиевата школа.Пак плонжира за дузпа и получава награда оцветена в жълто .Италианците смърдят днес -вяла ,безидейна игра .На два пъти бяха наказани греховете им в защита от Гову и един път от Анри ,но за сметка на това , няколко пъти тези същите играчи кавалерски им подариха топката при изгодни ситуации.

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Sep 2006, 22:41
Коментар #42

Дремещ

Хак да им е на италианците .Такова е наказанието за гаврата с най-големият италиански отбор .Давай FRANCE ,ОЩЕ ,ОЩЕ .

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Sep 2006, 22:50
Коментар #43

Дремещ

Алберто Джилардино-Индзаги пак прави подарък на публиката . biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Sep 2006, 22:52
Коментар #44

Дремещ

Поредният успешен опит при изпортването на топката от страна на МИЛАНският възпитаник.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 06 Sep 2006, 23:06
Коментар #45

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 962
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

За жалост се оказах прав , Франция унищожи италия..
Ако някой ми обясни какво правеха там Касано , някакав си Семиоли и Де Микеле по кьсно?!?!?! а кьде баха Дел Пиеро , тони , тоти

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Sep 2006, 23:09
Коментар #46

Дремещ

Цитат(snitch @ Sep 7 2006, 12:06 AM)
За жалост се оказах прав , Франция унищожи италия..
Ако някой ми обясни какво правеха там Касано , някакав си Семиоли и Де Микеле по кьсно?!?!?! а кьде баха Дел Пиеро , тони , тоти
*

Аз се радвам ,че си прав . biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 07 Sep 2006, 07:15
Коментар #47

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Е да ша викате за юве шот не сте от русе,а за мача на италия бахти смешният отбор дет сме.

+Quote Post
juvefan1897
коментар 07 Sep 2006, 08:24
Коментар #48

Juventus regular

Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

Много много (след това което направиха на ЮВЕ не на италианският футбол а на ЮВЕ) не ми пука.Повече се вълнувах от нашия мач.Очаквах яко да падат добре че поне почетен гол са вкарали. wink.gif

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 07 Sep 2006, 08:50
Коментар #49

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

мм тъпа работа тоя донадони да става да се маха преди да е загубил шансове за класиране а ако Юве дойдат в БГ срещо Хебър или ЦСКА дори и срещо националния на БГ - 100000000% съм си за Юве , ТЕ СА В СЪРЦЕТО МИ!!!!!

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 07 Sep 2006, 09:09
Коментар #50

ювентинец

Коментари: 5 984
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Получиха си заслуженото италианците , винаги досега съм бил за тях ,но както се изгавриха с най-силния си клубен отбор ,ще ги подкрепям чак когато Юве пак се бори за челните места в Италия. Иначе французите тотално са надиграли италианците. С тея футболисти като Де Микеле , Перота , Семиоли е направо шокиращо. Това че не е извикал Дел Пиеро тоя гениален Донадони още повече засилва радостта ми от победата на Франция.Слабата игра на Канаваро също радва. Жалко че не отнесоха по-голям резултат да се събудят малко и да почнат да ценят повече отборите в собствената си страна ,а не само да си правят манипулаций с тях.

+Quote Post
hri100
коментар 07 Sep 2006, 09:49
Коментар #51

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Didier Deshamp @ Sep 6 2006, 02:42 PM)
hri100 и ай ако обичаш недей обижда нашите национали.Запазиси го това коментарче за тебе.
*

"виж сега аз си давам прогнозата и мнението недей тръгва веднага да ми го успорваш аз така мисля и толкоз,ти какво мислиш си е твой проблем"

А мача на Италианците не съм го гледал снощи, защото подкрепях наще( и продължавам да твърдя, че сме слаби), но щом казвате, че са трагични, ще се съглася.Но неможе някой хора, само преди 2 месеца да са спуквали от радост и да са викали яко за Италия и сега при по-салаба игра веднага дай да сме за тъпите франсета.Не го разбирам това, съжалявам. На мен лично Италиянския национален отбор(фен съм им от малък, по точно от първия голям шампионат който си спомням-Мондиал 90) ми е донесъл не по-малко радости от Българския.Това не означава, че ги подкрепям по- силно и че не съм българин.Не е мястото тук, но мисля че Българският национален отбор не играе футбола, който ние всички искаме да гледаме и аз не мога да си затворя очите, щото мисля,че съм реалист.И в тази връзка мога да кажа, че и Италия върви на там.Просто ЖЕСТОКО СЪМ СЕ ЗАБЛУДИЛ за снощния мач и за жалост бях далеч от истината в прогнозата си, но наистина мислех, че Италия имаше реални шансове за победа.Освен това мислех, че Франция ще е далеч по слаба без гения си Зидан, но явно това не е така.Не мога да скрия, че ми е гадно за италианците, но пък съм радостен за нашите и най- вече за Божинов(но това в другата тема) и 3-те точки, а не толкова от играта, която особено през първото полувреме куцаше.(но както казах това си е друга тема wink.gif .....)

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
nikentus
коментар 07 Sep 2006, 10:09
Коментар #52

ювентинец

Коментари: 5 984
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(hri100 @ Sep 7 2006, 09:49 AM)
"виж сега аз си давам прогнозата и мнението недей тръгва веднага да ми го успорваш аз така мисля и толкоз,ти какво мислиш си е твой проблем"
*

Aбсолютно съм съгласен , тук всеки си казва мнението ,ако някой не е съгласен просто да изкаже доводите си . Пример : "Българския национален отбор е върха ,защото ... "

Цитат(hri100 @ Sep 7 2006, 09:49 AM)
Но неможе някой хора, само преди 2 месеца да са спуквали от радост и да са викали яко за Италия и сега при по-салаба игра веднага дай да сме за тъпите франсета.Не го разбирам това, съжалявам. На мен лично Италиянския национален отбор(фен съм им от малък, по точно от първия голям шампионат който си спомням-Мондиал 90) ми е донесъл не по-малко радости от Българския.
*

Хмм. Аз съм фен на Ювентус и покрай Юве се запалих по Италия. Не викам за франсетата щото са ми симпатични ,просто викам против Италия .Причините са много - тъпия титулярен състав, това че не вика Дел Пиеро и най-вече действията на италианската федерация спрямо Юве. Ако смяташ това за недостатъчно силни доводи да викам против италианския национален отбор ...

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 07 Sep 2006, 10:37
Коментар #53

Buffon_fan1978

дам така си е заслужават си го само ме е яд за моят човек защото само той игра супер и със сърце и пак му набутаха 3 гола ! Шибана работа!!! angry.gif

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 07 Sep 2006, 10:39
Коментар #54

Дремещ

Цитат(nikentus @ Sep 7 2006, 11:09 AM)
Aбсолютно съм съгласен , тук всеки си казва мнението ,ако някой не е съгласен просто да изкаже доводите си . Пример : "Българския национален отбор е върха  ,защото ... "
Хмм. Аз съм фен на Ювентус и покрай Юве се запалих по Италия. Не викам за франсетата щото са ми симпатични ,просто викам против Италия .Причините са много - тъпия титулярен състав, това че не вика Дел Пиеро и най-вече действията на италианската федерация спрямо Юве. Ако смяташ това за недостатъчно силни доводи да викам против италианския национален отбор ...
*

Ами Никентус е казал всичко ,което аз мислех да кажа .Аз не съм за Италия .Просто са ми симпатични заради Юве .Италия не е Ювентус ,особенно след наказанието на отбора .

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 07 Sep 2006, 10:42
Коментар #55

Juventus champion

hri100 виж сега трябва да си подкрепяме националите,защото сме българи не италианци,а за италия си го заслужават,защото много се надуха като спечелиха това световно.

+Quote Post
hri100
коментар 07 Sep 2006, 10:51
Коментар #56

I LOVE JU

Цитат(nikentus @ Sep 7 2006, 11:09 AM)
Aбсолютно съм съгласен , тук всеки си казва мнението ,ако някой не е съгласен просто да изкаже доводите си . Пример : "Българския национален отбор е върха  ,защото ... "
*

OK.Това си е твое право- да си викаш за когото си искаш.Аз просто казах, че не го разбирам това и че никога няма да забравя радостите които ми е донесъл Италианския национален отбор.Радвал съм се за тях, както за България, както за Юве и т.н.Точка!

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 07 Sep 2006, 10:54
Коментар #57

I LOVE JU

Цитат(Angel Pantchev @ Sep 7 2006, 11:37 AM)
дам така си е заслужават си го само ме е яд за моят човек защото само той игра супер и със сърце и пак му набутаха 3 гола ! Шибана работа!!! angry.gif
*

А да, освен това когато в отбора има поне един Ювентинец и то от най-големите, това е още един "довод" да викам за тях.....

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 07 Sep 2006, 10:57
Коментар #58

I LOVE JU

Цитат(Didier Deshamp @ Sep 7 2006, 11:42 AM)
hri100 виж сега трябва да си подкрепяме националите,защото сме българи не италианци,а за италия си го заслужават,защото много се надуха като спечелиха това световно.
*

Ама аз казал ли съм, че не подкрепям България.Напротив!Вчера бях на стадиона и виках като луд за разлика от някой други, които бяха на театър,Това не означава, че не мога да подкрепям и Италия, нали?За мен Италия ми е като 2-ра родина, въпреки, че никога не съм бил там.Италианците ги чувствам близко до сърцето си , не само заради Юве, аи защото мисля, че те са си като нас.А естествено ако играят с/у България, аз съм си за България.....

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 07 Sep 2006, 11:10
Коментар #59

Buffon_fan1978

аз съм точно като тебе обаче съм ходил там!
Миналата година си празнувах рожденния ден във Венеция и ходих на Милан - Манчестър и Леверкузен - Ливерпоол за ЦЛ-а доволен бях че посетих както ти каза 2-рата родина,понеже ходих с Дучето той ми беше казал че в Милано има магазин на Юве за да си купя фланелка и наистина щях да си взема обаче накрая излезна че нямаше магазин , иначе се ядосвах че милан продължиха даже одарих един миланист по крака когато се радваше при гола на БОКЛУЦИТЕ , опитах се да направя някоя мизерия на стадиона ама се отказах и видях супер артикули на Юве в бензиностанцийте на ТАМОЕЛ!!!

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 07 Sep 2006, 13:38
Коментар #60

Juventus champion

hri100 най-накрая дойдохме на едно мнение biggrin.gif

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2019 - 09:08ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team