IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

14 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ЕВРО 2016
yanko
коментар 23 Feb 2014, 14:45
Коментар #1

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

ЕВРО 2016

Днес на една от трафиционните церемонии на УЕФА бяха определени групите за Европейското първенство във Франция през 2016-та година. Както обикновено водещ на церемонията бе Джани Инфантино, който разясни процедурата и премина към теглене на отборите. Групите бяха определени както следва:

Група А:

1. Холандия
2. Чехия
3. Турция
4. Латвия
5. Исландия
6. Казахстан

Група B:

1. Босна и Херцеговина
2. Белгия
3. Израел
4. Уелс
5. Кипър
6. Андора

Група C:

1. Испания
2. Украйна
3. Словакия
4. Беларус
5. Македония
6. Люксембург

Група D:

1. Германия
2. Република Ирландия
3. Полша
4. Шотландия
5. Грузия
6. Гибралтар

Група E:

1. Англия
2. Швейцария
3. Словения
4. Естония
5. Литва
6. Сан Марино

Група F:

1. Гърция
2. Унгария
3. Румъния
4. Финландия
5. Северна Ирландия
6. Фарьорски острови

Група G:

1. Русия
2. Швеция
3. Австрия
4. Черна гора
5. Молдова
6. Лихтенщайн

Група H:

1. Италия
2. Хърватия
3. Норвегия
4. България
5. Азербейджан
6. Малта

Група I:

1. Португалия
2. Дания
3. Сърбия
4. Армения
5. Албания
+ Франция

България бе поставена в четвъртата от общо 6 урни. Първите пет от тях се състояха от 9 отбора, а последната - от 8. Процедурата по сглобяването на квалификационните групи, които предшестват финалния турнир във Франция, започна с попадналите в урна номер 1 тимове. Те станаха водачи на своите потоци и по реда на изтеглянето си бяха разпределени в групите от A до I.

Домакините на турнира се класират автоматично за финалната фаз, ала съгласно промененият регламент попаднаха в последната група I, която е с пет отбора. Мачовете на Франция ще се считат за приятелски и няма да се взимат предвид за класирането.

Поради телевизионни причини Англия, Германия, Италия, Испания и Холандия трябваше да попаднат в групи, съставени от по 6 отбора.

По политически причини Азербайджан не можеше да срещне Армения, а Испания – дебютантът Гибралтар.

Напред за финалите продължават 9-те победители в групите и техните подгласници, плюс третият най-добър отбор. Останалите четири квоти ще бъдат разпределени между другите трети тимове чрез баражи.

Жребият за финалния турнир на Евро 2016 ще се проведе в Париж на 12 декември 2015 година.
Go to the top of the page

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 23 Feb 2014, 22:31
Коментар #2

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 633
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Е тук ако не играем поне бараж за класиране начи сме на нивото на Сан Марино и Андора.Просто регламента е такъв,че всеки с нормални футболни качества да иде на финалите,а и групата ни не е лоша.

+Quote Post
europefan
коментар 26 Feb 2014, 18:58
Коментар #3

Juventus star

Коментари: 2 917
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

С Италия и Малта вече и кътните зъби си знаем. smile.gif Ясно е, че Скуадрата е фаворит и сигурно ще спечели групата без проблем. Интересна ще е битката между нас и Хърватия и Норвегия за другото място. Норвегия са зле в момента, но точно ние нямаме право да подценяваме или отписваме когото и да е. Азерите ми се струва, че могат да объркат нечии сметки. Имаме шансове, но трябва максимално концентрирана игра и да не се отпускаме нито за секунда.

--------------------

+Quote Post
minkov
коментар 27 Feb 2014, 19:25
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 1 543
Регистриран: 11-September 06
Потребител No.: 200

Цитат(europefan @ 26 Feb 2014, 16:58) *
С Италия и Малта вече и кътните зъби си знаем. smile.gif Ясно е, че Скуадрата е фаворит и сигурно ще спечели групата без проблем. Интересна ще е битката между нас и Хърватия и Норвегия за другото място. Норвегия са зле в момента, но точно ние нямаме право да подценяваме или отписваме когото и да е. Азерите ми се струва, че могат да объркат нечии сметки. Имаме шансове, но трябва максимално концентрирана игра и да не се отпускаме нито за секунда.

И играчите ни да играят редовно в отборите си smile.gif

+Quote Post
the pendulum
коментар 15 Nov 2014, 09:22
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 2 103
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Късно снощи Гърция загуби у дома от Фарьорските острови. Някакви предположения кой е треньор на гърците в момента? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 15 Nov 2014, 09:30
Коментар #6

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 981
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Олеле blink.gif , Раниери... Толкова ли е некадърен? Толкова ли са некадърни гърците? От четири мача - 3 загуби и един хикс. blink.gif

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 15 Nov 2014, 10:07
Коментар #7

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Мислех си вчера, когато видях резултата - какви ли драми щяха да са, ако ние паднем от Фарьорите като домакини?

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
AlexPiero
коментар 15 Nov 2014, 11:32
Коментар #8

Primavera player
**

Коментари: 224
Регистриран: 8-July 13
Потребител No.: 24 780

Цитат(JuventiKnow @ 15 Nov 2014, 10:07) *
Мислех си вчера, когато видях резултата - какви ли драми щяха да са, ако ние паднем от Фарьорите като домакини?

Ами то който и да падне от тях като какъвто и да е - гост или домакин, ще са си драми, това, че Гърция са паднали не значи, че ние, ако паднем от островите трябва да сме спокойни и оправдани и че не е кой знае каква загуба, а че гърците са много зле и им е задължителна смяната на треньора... Аз не помня от кога Фарьорските острови не са взимали точка от някого.. даже не знам и колко голове вкарват smile.gif

+Quote Post
the_parasite
коментар 15 Nov 2014, 13:34
Коментар #9

Juventus regular

Коментари: 2 433
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Гърците бесни: Изгониха Раниери

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=518431

cagxqhmp1fs7.gif

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 01 Sep 2015, 00:20
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 7 376
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Европейското хем е далеч, хем чука на вратата - започна новият футболен сезон, а редица футболисти ще трябва да направят качествени сезони, за да попаднат на големия форум. Към днешна дата особено са ми интересни два въпроса: докъде се простира класата на Белгия и вторият, който е още по-любопитен, но същевременно обвит в мъгла: как ще изглежда домакина Франция. Французите от няколко години насам не са особено впечатляващи, но вече път в световния футбол си пробива едно поколение, което обещава резултати. 2016та може да е твърде рано, за да може Германия да бъде преборена, но Дешан е интересен специалист и разполага със сплав - има и доста качествени състезатели, които имат богат опит. Прави впечатление, че Дешам не може да избистри от доста време състава, но от друга страна, това е хубаво, защото пробва различни футболисти, за да получи своя отговор. Французите на вратата са ясни: Лорис е класен вратар. Според мен една идея под това, което се твърди, но той е последният им проблем. Капитан и лидер, който умело ръководи защитата пред себе си. Малко внимание се отделя на вратарите винаги, но това е грешка. Представянето на Франция до голяма степен ще зависи от формата на Лорис. Защитата е доста интересна и е истински синтез между футболисти, които тепърва израстват и ветерани с доста срещи за Франция. За двете места пред Лорис се борят Косчелни, който е един от най-добрите на своята позиция. Непостоянен понякога, но е от високо ниво. До него имаш Варан, който е само на 22, но от него лъха на рутина. Мангала, Сако и Зума - другите реални опции пред Дидие, също са прилични футболисти, които биха били титуляри в повечето национални отбори. Зума е много млад наистина и е по-вероятно да бъде титуляр само при някоя травма на другите. Мангала изглежда ще седне на пейката заради Отаменди точно в сезона, в който трябваше да покаже най-доброто. Сако впечатлява често, но е част от глупава ротация при Роджърс и не може да набере скорост. Матио и Мбива не заслужават дори повиквателна за лагер, защото са няколко вселени зад другите опции. Един млад добър футболист като Умтити заслужава наблюдаване. Ако не сега, скоро ще бъде част от Франция. Изборът за бекове ще е доста интересен обаче. От една страна, имаш Саня, Клиши и Дебюши - футболисти на средна възраст с повечко опит, но от друга страна, Дин и Курзава са много класни. Симпатизирам далеч повече на втория, но Дин ще бъде твърд титуляр цял сезон за Рома, а започна добре. Дидие не може да се лиши изцяло от опита, защото той е важен, но изборът за титуляри ще е малко по-сложен. В центъра е още по-интересно, защото за две или три места се борят страхотни футболисти - всички очакваме голям прогрес в Погба този сезон и ако той се осъществи, Погба ще е едно от най-горещите имена на този форум. Погба ще трябва да е лидер и за петлите, към него ще бъдат насочени много погледи и това е разбираемо. Но на Погба конкуренти са прекрасни футболисти също. Фактът, че някои ще са резерви, говори за дълбочината на тази Франция, което е плюс. Аз много симпатизирам на Шнайдерлен. Очаквам да е един от твърдите титуляри при индустриалците цял сезон, а това ще е заявка за място в 11ката на Франция. Шнайдерлен покрива огромен периметър. Това, което върши, е не само полезно, но е безспорен елитен халф. Франция имат нужда от подобен дефанзивен звяр срещу халфовата линия, която могат да изкарат Белгия, Германия и Испания. Кондогбия се очертава като един от символите и лидерите на новия Интер. Той ще е твърд титуляр и ще има 40 срещи да извоюва място. От поколението на Погба е и наистина обещава много. Не се съмнявам, че ще се развие. Един от любимците на Д.Д със сигурност ще бъде в сметките - това е моторът от свраките Сисоко, който впечатлява с енергия, борбеност и скорост. Много борбен, свиреп в единоборствата и с прекрасна техника за дефанзивен халф. Сисоко умее да играе с топката в крака и да се движи от двете страни. Не е чудно, че Дидие го харесва. Подобен футболист винаги е от полза. От доста време се чудя какво прави при Нюкасъл обаче. Матюиди е друга опция. Вече 4 сезона (започва пети) е несменяем титуляр за ПСЖ. Дали ще е титуляр или не, рано е да се каже, но ще е на Евро 2016. Кабай е редовна част от Франция. Освен тях, Дешам може да избира и между Корентин Толисо, Гивалоги и Гоналонс, които отново изглежда като кандидати за по-сериозни клубове. Напред имаш Валбуена, Пайе и Грение. Последният не получава повиквателни, но е важен за Лион. Валбуена е по-скоро резервен състезател, но Пайе е интересен. Вероятно не е за титуляр, но се разви много за 2 сезона. Има прекрасен дрибъл и страхотен пас. Играч с подобна визия е ударна опция от скамейката. Рибери и Насри вече ги няма - те бяха непостоянни често за Франция, но класата им е безспорна. Вече в нападение нещата стават застрашителни. Гризман става все по-добър - може би е един от най-добрите на своята позиция. Този фланг обещава много за Франция. Лаказет е фантастичен. Аз бих заложил на него като потенциалната звезда на този форум. Лаказет е просто чудовище, което се нуждае от правилното представление. А сега е моментът това да се случи. Фекир и Мартиал обещават много. Възрастта дори няма значение - това са футболисти, които просто скриват топката. Мартиал ще бъде на 20 години по време на Еврото и всички знаем, че е малко вероятно да е титуляр, но не виждам какво би го спряло да къса мрежите след пасовете на Гризман, Лаказет и Фекир. Бензема и Жиру няма да ги коментирам, но искам просто като прогноза да спомена един друг играч. Гомис от Суонзи. Винаги съм го намирал за нелеп - талант и непостоянство, което не може да бъде намерено при друг. Но последните шест месеца от кариерата му са доста впечатляващи - имам чувство, че буквално се е преродил. Гледах какво правеше с един уникален иначе Дейли Блинд. В предните два кръга правеше същото. Гомис с такава форма за цял сезон е на Европейското без съмнение.

Вие какво мислите за Франция? Удачен ли е моментът или младостта ще попречи?

+Quote Post
venko_90_
коментар 01 Sep 2015, 04:29
Коментар #11

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Моментът с Франция е малко като при нас този сезон - ако младите оправдаят очакванията и Погба изпълни очакваните от него роля и прогрес, то петлите имат всички предпоставки да мачкат. Притеснява ме, че напредът ще мъчат Бензема (поне в началото), което ще им изиграе лоша шега в мачовете, в които създават малко положения.

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 01 Sep 2015, 09:09
Коментар #12

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Да добавим и Аймерик Лапорт към пъзела. wink.gif

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Boris Morev
коментар 01 Sep 2015, 09:24
Коментар #13

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Ах ти маймуноооооооо, кой да ти отвори очите, коооой?

За мен са абсолютен фаворит, много класа във всички линии, а Бензема е страшен нападател, класа! Имат Фекир и Лаказете, изобщо много материал. Обаче Франция има два проблема:
1.Всичките им успехи са свързани с изявен лидер - Платини или Зидан, сега такъв няма
2.Дешан за мен не е точният треньор, досега е загубил всички големи мачове

Доста време има до Еврото, но аз бих казал хубави думи за Португалия и новия им тренер. Всичко зависи от формата на Роналдо, този път зад него се очертава много сериозен състав, а треньорът им е много добър.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 01 Sep 2015, 14:57
Коментар #14

Juventus champion

Коментари: 7 376
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

За Португалия се разграничавам. Защитата ме притеснява: Пепе е податлив на глупости, а в някой изнервен мач ще остави отбора с 10 човека. Иначе се появиха нови опитни лица като Виериня и Фонте, които впечатляват. Но няма как Пепе да е резерва, а все още Рикардо Коща, който беше страхотен преди години, Карвальо и Бруно Алвеш получават минути не само пред споменатите, а и пред Антунеш, Везо, Нето, Пауло Оливейра от Спортинг и Карико. В халфовата линия, освен известните титуляри, интересно е как ще се справи младата генерация, играчи като Уилиям Карвальо, Андре Гомеш, Пици, Бернардо и Адриен Силва. Имат място до доказаните бойци като Моутиньо и Велосо. Липсата на класен и свиреп централен нападател винаги си е личала. Вярно, Роналдо си е Роналдо, вкарва, играе за 10 човека, но ако пред него имаше футболист като Бензема, а не Пощига или Уго Алмейда, щеше да е друго. За треньора съм съгласен. Ще намери правилния баланс, но липсват един или двама футболисти от най-висока класа, според мен.

За Испания какво мислиш? Ще има ли топки Дел Боске в следващата година да обнови поколението - рутина или не, не може на 4ти пореден форум Испания да отиде с 95 % от състава, спечелил всичко! Сега е времето на Де Хея, Аспиликуета, Бернат, Гая, Коке, Витоло, Иско, Кайехон, Итураспе, Мората и Алкасер.

+Quote Post
Boris Morev
коментар 02 Sep 2015, 08:16
Коментар #15

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Грешно подхождаш, когато започваш да вадиш една листа с играчи и се опитваш да установиш кой става и кой не. Би трябвало да си наясно, че играчите в национала са едни, на клубно ниво са други. Националният отбор преди всичко трябва да има адекватен тренер, а след това колектив, а не сбирщина от индивидуалности. Сърбите години наред поддържат по 10 класни играчи от топ първенствата, но така и не могат да се класират даже за голям форум. През годините нито един отбор със слаб треньор, но силни индивидуалности не е спечелил нещо на национално равнище, докато обратното се е случвало.

Конкретно за Португалия мога да кажа доста неща, преди всичко треньорът им е човек с манталитет и много ясни идеи. Класира Гърция на два големи форума, а там излезе от групите и показа много дефанзивен футбол, трудно преодолим. Това в елиминационни битки е много важно, а когато имаш играчи като Роналдо и Бернардо Силва, може да се окажеш тежък съперник.

Хърватите също имат много здрав колектив и този път вече ще стигнат далече. Стига ултрасите им да не продължат с войната с местното БФС и да не ги изхвърлят от турнира.

За Испания мога да кажа, че без ядрото от Барселона се връщат в първи клас, първо отделение. Те винаги са имали по 20+ талантливи играчи, но от различни отбори. 2008-2012 имаха гръбнак от близо 10 човека само от Барса и той им докара успехите плюс Дел Боске, разбира се. Л.Енрике затвори Ла Месия, така че им има да чакат още 100 години, за да спечелят нещо.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар 02 Sep 2015, 10:09
Коментар #16

Juventus bench

Коментари: 865
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

Франция са фаворит за ЕВРО-то, а за 2018-та не виждам вече кой ще ги спре. Само Бензема е проблем според мен, но Лаказетката ще ги пори като риби и ще го измести.

Матуиди и Сисоко са най-подценяваните играчи в света, може би. Шнайдерлин е много над това, което очаквах, страхотен, интелигентен халф.

Матуиди няма слаб аспект в играта си. С Верати са най-важните играчи на ПСЖ. Нереален, аз дори не знам как да му опиша силните страни, защото пак казвам - слаба няма.

Сисоко му спря малко развитието, но все пак е един уникален играч, ако бъде ползван както трябва.

Гризман и Фекир ще мажат наред. Пайе и Валбуена са страхотни резерви.

Изобщо Франция нямат слабо място, а в халфа са унищожителни.

+Quote Post
Borko_10
коментар 04 Sep 2015, 10:04
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Холандците с пореден провал и е много вероятно да пропуснат Еврото. Много неорганизирана игра показаха вчера и заслужено исландците взеха много ценни три точки. Сега мачът срещу Турция ще е на живот и смърт, тъй като победителят вероятно ще реши кои да играе на бараж. Жалко ще е ако лалетата не играят догодина на европейското, но ако това се случи ще си е изцяло по тяхна вина. Не може с тези играчи да падаш два пъти от Исландия и единствените ти победи в групата да са срещу Казахстан и Латвия.

Белгия определно са един от фаворитите за европейското. Притежават уникален отбор, който може да постигне големи неща. Като се започне от вратаря и се стигне до нападението Белгия има силни играчи на всяка позиция. И все пак не мисля, че ще имат сили да стигнат до титлата - 1/2 финал обаче според мен им е в кърпа вързан.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Underground Mind
коментар 21 Oct 2015, 17:48
Коментар #18

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат
БНТ и "Нова телевизия" ще си разделят по 27 мача от Евро 2016

БНТ и "Нова броудкастинг груп" ще излъчват съвместно европейското първенство по футбол във Франция през 2016 г., обявиха от националната телевизия.

БНТ участва в търга на УЕФА като част от офертата на EBU (Европейския съюз за радио и телевизия) по придобиването на правата за 26 държави. "Нова" е партньор в този проект.

Двете телевизии ще покажат на живо по 27 мача, включително – едновременни излъчвания на мача на откриването на 10 юни 2016 и финала, месец по-късно, както и един мач от предварителната фаза.

Общо 48 от 51 мача ще бъдат разпределени поравно за ексклузивно излъчване във всяка от телевизиите - по равен брой от всеки етап на първенството, според предварително изтеглен жребий.

Окончателната схема ще стане ясна веднага след жребия на 12 декември 2015 г. Всички срещи, които ще бъдат предавани в каналите на двете медийни групи, ще бъдат споделени и в онлайн платформите им - на bnt.bg и Gong Play.

"БНТ откри коректен и надежден партньор в лицето на "Нова броудкастинг груп" с решението си да сублицензира част от мачовете. Решението бе продиктувано от поскъпването на телевизионните права за излъчване на европейското първенство по футбол и намалената държавна субсидия на БНТ спрямо последните години", заяви генералният директор на БНТ Вяра Анкова.

За първи път на финалите на европейско първенство ще играят 24 отбора. Вече са ясни и часовете на срещите - групова фаза и осминафиналите ще се играят от 16.00, 19.00 и 22.00 ч., а четвъртфинали, полуфинали и финален двубой - от 22.00 ч.

Срещите от 16.00 и 22.00 ч. ще бъдат излъчвани по "Нова", а тези от 19.00 ч. - по "Диема". Тези срещи ще бъдат излъчвани паралелно и в каналите от пакета Diema Extra в HD качество. Още 24 мача ще бъдат показани на запис.

"За нас е чест и удоволствие да си партнираме с БНТ в този мащабен и зрелищен проект. Освен поредното атрактивно предложение за зрителите с УЕФА ЕВРО 2016 искаме да осигурим на футболните фенове едно наистина качествено изживяване. Готови сме да използваме целия потенциал, който имаме като медийна група, за да го постигнем, защото зрителите го заслужават", коментира главният изпълнителен директор на "Нова" Дидие Щосел.

http://www.dnevnik.bg/sport/2015/10/21/263...po_27_macha_ot/

Ехе, за пръв път след 2008 друга телевизия, освен БНТ, ще излъчва един от двата най-големи международни форума - Световно или Европейски първенство. Вярно, сега ще е поделено между тях и NOVA, докато в Австрия и Швейцария беше само Diema, но пак е добре, че ще има разнообразие.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Hennessy
коментар 22 Oct 2015, 14:29
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 3 499
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Нов начин да продължават да ни източват...

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 12 Dec 2015, 19:58
Коментар #20

Juventus star

Коментари: 3 499
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Група "E"
1. Белгия
2. Италия
3. Ейре
4. Швеция

Прогнозирам, че Италия ще имат сериозни проблеми в тази група...Да не кажа, че няма да я излязат от групата.

--------------------

+Quote Post

14 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2019 - 23:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team