IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

11 страници V  « < 9 10 11  
Reply to this topicStart new topic
> Кристиано Роналдо, CR7
Teogo0alll
коментар Вчера, 06:08ч.
Коментар #201

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 905
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Роналдо дали знае кой е тоя ? biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 06:14ч.
Коментар #202

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 012
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Още снощи видях едно изказване на Паратичи, в което казва, че ние първи сме подхвърлили идеята на Мендеш след първия мач с Реал в Торино и овациите за Роналдо. Сега го виждам по-подробно пред "Скай":

"Лудата идея дойде след първия мач тук. Когато Кристиано получи овациите след задната ножица, говорихме с неговия агент през седмицата. Той ни каза: "Вижте, Кристиано беше впечатлен от цялото внимание, което получи и би искал да играе за Юве някой ден. Казах си: "Добре, разбирам, че има много мечи, но не са много тези, които стават реалност. След това се видяхме с Мендеш отново заради трансфера на Кансело, той ми обясни ситуацията и ние приехме идеята. Веднага говорих с президента Андреа Аниели първо, защото трябваше да видим цифрите преди всичко останало, това беше най-трудната част. Отне му няколко часа и ми каза: "Давай, виж дали наистина има шанс." Беше конкретна възможност, уникален шанс да доведем играч, който по цял свят е признат за най-добрия в света, най-увереният, дори този с най-мнпого трофеи. Когато има преговори между два големи клуба - дори не клубове, институции като Реал Мадрид и Ювентус, имаш трета страна, която е желанието на играча, както и големият професионализъм на агентите - така става по-лесно да правим бизнес и да се случват трансферите."

Общо взето по неговите думи всичко е тръгнало от нас, а не Мендеш директно да дойде и да каже, че ако искаме Кристиано може да го вземем, защото медите бяха направили такова внушение. Дали е така, дали не е, няма как да знаем, а и вече няма значение, важното е, че е при нас.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 06:21ч.
Коментар #203

Juventus star

Коментари: 3 896
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Значи трябва да аплодираме всяка наша трансферна цел.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар Вчера, 06:48ч.
Коментар #204

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

The hype is real

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар Вчера, 08:57ч.
Коментар #205

Juventus star

Коментари: 4 404
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Някой знае ли кой е този пълничкият човечец?

Този коментар е бил редактиран от superniki на Вчера, 09:00ч.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 09:17ч.
Коментар #206

Juventus star

Коментари: 2 640
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Не е баща му и предвид, че са най-близките му, бих заложил на доведен баща или вуйчо.

+Quote Post
B&W
коментар Вчера, 09:18ч.
Коментар #207

Primavera player
**

Коментари: 452
Регистриран: 10-September 16
Потребител No.: 25 059

За мен ще е изключително интересно как Алегри и Роналдо ще се напаснат. Реално от това зависи и успеха на нашият отбор, не толкова само от привличането му.
Силно се надявам да няма скандали в съблекалнята, защото и двамата са силни характери. Ако обаче нещата се наредят, съм сигурен, че ни чака силна европейска кампания, като този път "онзи, който е сключил сделка със дявола", както се изрази един съфорумец, ще е на наша страна smile.gif

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 09:39ч.
Коментар #208

Juventus regular

Коментари: 2 255
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(superniki @ 17 Jul 2018, 09:57) *

Някой знае ли кой е този пълничкият човечец?

Игуаин biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар Вчера, 09:48ч.
Коментар #209

Juventus star

Цитат(odyssey7 @ 17 Jul 2018, 07:17) *
Не е баща му и предвид, че са най-близките му, бих заложил на доведен баща или вуйчо.

И аз така предположих. Питах, защото вчера го видях на всички клипчета преди пресконференцията, явно има важна роля в живота му. По-скоро е някакъв роднина отколкото доведен баща. smile.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 10:45ч.
Коментар #210

Juventus regular

Коментари: 2 255
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(B&W @ 17 Jul 2018, 10:18) *
За мен ще е изключително интересно как Алегри и Роналдо ще се напаснат. Реално от това зависи и успеха на нашият отбор, не толкова само от привличането му.
Силно се надявам да няма скандали в съблекалнята, защото и двамата са силни характери. Ако обаче нещата се наредят, съм сигурен, че ни чака силна европейска кампания, като този път "онзи, който е сключил сделка със дявола", както се изрази един съфорумец, ще е на наша страна smile.gif

Не само, че са силни характери, но и философията за футбола им е друга. Алегри е типичен италиански прагматик. Знаем как минават 90% от мачовете на Ювентус в Серия А. Натиск за един ранен гол, после разцъкване, после настиск за второ гол и прибиране. Общо взето голяма скука и мъка за феновете, които са пред телеивозора или недай си боже са платили пари за билет. После обаче излиза, че всичко си е струвало, защото вдигаме поредната титла.

Не мисля обаче, че на Роналдо ще му хареса да си рацъква през 3/4 от мача или пък ще се задоволи с първия гол, който е вкарал в шестата минута на мача. Знаем какъв характер е и колко е луд за гола, колко му е важно да печели индивидуални отличия и да се шуми около името му. На мен лично ще ми бъде много интересно дали той ще се напасне към стила на Ювентус или ще стане обратното. Честно казано се надявам да стане обратното, защото наистина този отбор има потенциал да играе много по-атрактивно и да вкарва повече голове.

Между другото фразата за продаването на душата е моя. Радвам се, че някой е обърнал внимание biggrin.gif Тук също ми е много любопитно кое ще надделее - неговият уникален късмет или нашия уникален карък. Защото за мен над Ювентус тегне някакво бреме и това също съм го писал тук.

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар Вчера, 10:56ч.
Коментар #211

Juventus star

Коментари: 2 815
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

В кръга на шегата сделката му с дявола може да е била сключена под прекратителното условие - до сключване на договор с Ювентус. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 11:05ч.
Коментар #212

Juventus champion

Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 11:44ч.
Коментар #213

Juventus star

Коментари: 2 640
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

+Quote Post
indep
коментар Вчера, 15:20ч.
Коментар #214

Primavera player
**

Коментари: 455
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

https://www.youtube.com/watch?v=D6kOxHlnlU0

Типичен настоящ милански фен post-294-1158668510.gif

+Quote Post
Hristo
коментар Вчера, 16:22ч.
Коментар #215

Juventus champion

Коментари: 6 023
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

В крайна сметка, както се и очакваше, Роналдо май ще живее в Parco della Mandria и ще бъде съсед с Аниели и Недвед. 600 кв. м. площ на два етажа, 6-7 спални, 3 дка. градина, открит басейн и т.н. Информацията е на Republica.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар Вчера, 19:44ч.
Коментар #216

Juventus champion

Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Това е трудна, да не кажа невъзможна дискусия, защото могат да се случат много неща, т.е не можем да знаем какво ни очаква, но мислите ли, че има *някакъв* шанс бъдещето на Роналдо след като спре да играе да бъде свързано с Ювентус? Според мен пътят му с Реал се скъса доста грубо и окончателно, защото през годините бяха огромни драми. Можем да се съгласим, че футболистът Роналдо има огромна необходимост от Ювентус, за да продължи да се обезсмъртява, но футболисти като него не си тръгват през задния ход, както реално се случи. Беше изпратен малоумно - всъщност не беше, а всичко, което получи, е някаква глупост в официалния сайт на Реал, от която лъхаше на посредственост (заради "греховете" на Флорентино). През годините Роналдо не веднъж беше освиркван - за някои може да е нормално, а въпреки че не съм му фен, определено по-скоро бих казал, че е откровена простотия. От ден 1 даваше всичко на Реал. Твърде много и твърде дълго се въртеше версията с недоволството му от позицията на Реал, които изобщо не го подкрепиха в историята с данъците. И не на последно място - така и не получи заплатата, която искаше, макар че е трудно да намериш основания защо. Последният му миг с Реал може да е триумф над Ливърпул, но отстани по-скоро ще се запомнят думите му, че напуска категорично. Такива неща не се говорят туко така. Може пък на мен да ми е странно, а всъщност да не е, но подобни футболисти и фигури не си тръгват през задния ход, защото "искат да си тръгнат". Хипотетично Роналдо пак щеше да си тръгне, защото има нужда от 2-3 неща в кариерата, които му липсват, но ако всичко беше идеално, щеше да се случи човешки общо взето. Вероятно в сърцата на техните фенове (даже не знам кои са истински и кои станаха заради КР) Роналдо никога няма да е Раул или Касияс, но даде всичко буквално. Такива приказки, а тук говорим за исторически събития, просто не приключват така. Напоследък се върти информация, че изцяло ще скъса с Мадрид и ще продаде всичко, което има там.

От друга страна, имаш Ювентус. Тук не говорим дали можем да си позволим този и онзи, а дали такива ходове се случват. Видно е, че ръководството на Ювентус се е отнесло по изключителен начин с Роналдо, а той го оценява, ако не друго. Вчера хем на моменти беше познатото държание, хем едно такова "сериозно ли толкова сте ме отписали". Не е играл и мач за Ювентус, не че като играе ще спечели романтиците, старите фенове и така нататък, но публиката ще пее за него, а вече неминуемо се е превърнал във фаворит. Още преди да стане наш футболист се отнасяше с уважение към клуба. За да си извоюваш легендарен статус като цяло са нужни много неща, изобщо не е лесно, не е само до голове и отличия, но тук говорим и за тайминг. Фен масата на Ювентус ще 'прегърне' Роналдо, а той е доста въодушевен да играе в Торино. Знаем, че дълги години беше леке, макар че стойкаджийство много пъти е било за заигравка с медиите. Въпреки това, имаше и такива моменти вчера, в които лъхаше на личност, която тепърва има да се доказва, която трябва да го направи и на която нищо не и е гарантирано. Преди 8 години щеше да каже "Аз съм Роналдо, печелим на 10000 % всичко, с пет гола вече съм най-великия играч в историята на този отбор", но вчера се усети доста различен нюанс. Тук не трябва да правим грешка - не става тема за нов Бониперти или Алекс, а човек, поредният футболист, който се влюбва в Ювентус и намира своето място. Невъзможно е Роналдо да даде на Ювентус това, което даде на Реал, защото чисто и просто няма време, но може да е онзи момент, който пасва във времето, така чакано вече толкова години от всички. Както на всички е мъка Европа, така и на почти всички не им пука толкова за нея, но има нещо бленувано в онзи момент, в който всички са в краката на Ювентус... най-вече защото го заслужаваме, защото минахме през всички кръгове на ада, а дори след това, което правим, все още сме някой си там шампион на Италия. Време е нещата да се обърнат!

Просто се чудя дали е възможно Роналдо да се влюби в Ювентус - заради отношението на феновете, които тук няма да го освиркват. Подобни изцепки веднъж на 50 години, макар че точно последния сезон имахме 1-2 доста глупави. Заради отношението, което му показаха бизнесмени, милиардери и ръководители. Заради това как ще бъде приет, а аз си мисля, че бързо ще стане част от колектива, защото тук е така. Факт е, че е дразнещ, но пък е и факт, че много са преувеличени неща от типа на това, че развалял всяка съблекалня и откакто бил футболист, то още не си говорим със съотборник. Изобщо не мисля, че нещо подобно се е случвало като цяло, камо ли да се случи тук, където е посрещнат като Господ и ще бъде вкаран в ситуацията изключително бързо от всеки съотборник. За такъв егоманиак това, което се случва и което му дава Ювентус, е изключително огромен момент. Няма да е първият, който се е влюбил в марката, няма и да е последният. Вече не е и онова противно хлапе, което беше само по страниците на жълтите вестници, а Торино е доста класно място за живеене. Както изръсихме всичко за марката Роналдо, за футболиста, за името, репутацията, за надеждата за Европа, така си мисля, че в него се вижда един продължител на традицията, който след време да бъде свързван с Ювентус. Разбира се, това са обстоятелства, личен избор, но не остава впечатление Роналдо да е толоква свързан с Индустриалчестър, а с Мадрид като че ли нещата си отидоха доста главоломно. Не можем да знаем и какво иска да прави след кариерата си, но изглежда като човек, който няма да живее без футбол. Може да не е треньор - даже почти сигурно няма да е, но мяза на ръководител или поне на тип, който би се занимавал с подрастващи. Пак повтарям, че ние много си ценим легендите и големите фигури, за да не отиваме в това, че Роналдо е новият великан, разбира се. Доста играчи, идвали от големи отбори, моментално станаха част от Ювентус, не мисля че тук ще е различно, особено в ситуация, в която Роналдо си тръгна като властелин, но ей така с наведена глава, а всичко, което получи, е някакви безумни туитове... и ултиматум да каже на света, че иска да напусне. Абсурд просто. Ако се окаже читав, може би след години ще го гледаме костюмиран на трибуните post-294-1159108009.gif, натам отиват нещата. Може да не е мечтал като дете точно за Ювентус, но тук ще получи онова, което обожава.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 20:41ч.
Коментар #217

Juventus champion

Коментари: 6 012
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Чета сега, че възнамерява да продаде всичко в Мадрид, включително и да се оттегли от някакъв бизнес за строителство на хотел. Явно е приключил с Испания наистина. Иначе няма да се изненадам да остане с нас, след като приключи кариерата си. Няма да се върне в Юнайтед, няма и да отиде в Мадрид, а ако годините му при нас като футболист са успешни - защо не. Освен това наистина го има моментът с влюбването в Ювентус. След 10 години в Милан, Пирло е асоцииран повече с Ювентус, макар че изкара само 4 години при нас и то последните в кариерата. Не съм сигурен и дали не пое някакъв пост или поне имаше такива слухове. При Пирло също го имаше момента с обидата, защото беше изпратен от Милан все едно е Ибрахим Ба. Роналдо също явно е обиден на Реал, а не е като да няма защо.

Иначе е интересно не само дали ще е при нас, а въобще какъв ще стане, след като се оттегли. С тази мания за успехи, няма да се изненадам да стане треньор, въпреки че не го виждам като такъв в момента.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
superniki
коментар Вчера, 23:24ч.
Коментар #218

Juventus star

Цитат(pinkfloyd39 @ 17 Jul 2018, 17:44) *
Това е трудна, да не кажа невъзможна дискусия, защото могат да се случат много неща, т.е не можем да знаем какво ни очаква, но мислите ли, че има *някакъв* шанс бъдещето на Роналдо след като спре да играе да бъде свързано с Ювентус? Според мен пътят му с Реал се скъса доста грубо и окончателно, защото през годините бяха огромни драми. Можем да се съгласим, че футболистът Роналдо има огромна необходимост от Ювентус, за да продължи да се обезсмъртява, но футболисти като него не си тръгват през задния ход, както реално се случи. Беше изпратен малоумно - всъщност не беше, а всичко, което получи, е някаква глупост в официалния сайт на Реал, от която лъхаше на посредственост (заради "греховете" на Флорентино). През годините Роналдо не веднъж беше освиркван - за някои може да е нормално, а въпреки че не съм му фен, определено по-скоро бих казал, че е откровена простотия. От ден 1 даваше всичко на Реал. Твърде много и твърде дълго се въртеше версията с недоволството му от позицията на Реал, които изобщо не го подкрепиха в историята с данъците. И не на последно място - така и не получи заплатата, която искаше, макар че е трудно да намериш основания защо. Последният му миг с Реал може да е триумф над Ливърпул, но отстани по-скоро ще се запомнят думите му, че напуска категорично. Такива неща не се говорят туко така. Може пък на мен да ми е странно, а всъщност да не е, но подобни футболисти и фигури не си тръгват през задния ход, защото "искат да си тръгнат". Хипотетично Роналдо пак щеше да си тръгне, защото има нужда от 2-3 неща в кариерата, които му липсват, но ако всичко беше идеално, щеше да се случи човешки общо взето. Вероятно в сърцата на техните фенове (даже не знам кои са истински и кои станаха заради КР) Роналдо никога няма да е Раул или Касияс, но даде всичко буквално. Такива приказки, а тук говорим за исторически събития, просто не приключват така. Напоследък се върти информация, че изцяло ще скъса с Мадрид и ще продаде всичко, което има там.

Утре ще пиша повече, но към този момент ще отбележа няколко неща. Според мен няма никакъв шанс след като Роналдо спре, името му да бъде свързвано с Ювентус с нещо различно от бивш играч/звезда/легенда, ако е постигнал големи резултати и т.н. Не виждам как Роналдо ще играе на мач на легендите или поне не регулярно както прави Трезеге например. Просто човекът иска да изкарва милиарди и ще се насочи в друга ниша, подобно на Бекъм (поне това са моите очаквания). Не вярвам да се заеме с управление на клубове или треньорство. Роналдо направи изключително много в Мадрид, но трансферът му в Ювентус според мен колкото и да ми се иска стана не защото ние сме решили да го привлечем и сме успели, а защото той ни избра (както се разбра измежду нулева конкуренция). Казвам това, защото в Мадрид явно се е случило нещо голямо, вероятно не се е чувствал оценен, бил е обиден, интересно е защо (не вярвам да е само заплатата), но със сигурност отношенията му с Перес са счупени и то на хиляди парченца. С други думи Ювентус не е мечтата на Роналдо, а спирка, която не е очаквана. В този смисъл вярвам, че Роналдо ще се раздаде на макс, но едва ли ще се ангажира с отбора по начин подобен на Алекс или Джиджи. Вероятно може да се почувства и по-обичан отколкото в Мадрид, но престоят му там създаде големия разказ на футбола - Роналдо vs Меси, най-великите, най-големият мач и т.н. С други думи онзи престой при всички положения ще бъде по-сантиментален отколкото този при нас (аз дори не очаквам да си изпълни договора, въпреки, че няма дас е изненадам и да го продължи).

Цитат

От друга страна, имаш Ювентус. Тук не говорим дали можем да си позволим този и онзи, а дали такива ходове се случват. Видно е, че ръководството на Ювентус се е отнесло по изключителен начин с Роналдо, а той го оценява, ако не друго. Вчера хем на моменти беше познатото държание, хем едно такова "сериозно ли толкова сте ме отписали". Не е играл и мач за Ювентус, не че като играе ще спечели романтиците, старите фенове и така нататък, но публиката ще пее за него, а вече неминуемо се е превърнал във фаворит. Още преди да стане наш футболист се отнасяше с уважение към клуба. За да си извоюваш легендарен статус като цяло са нужни много неща, изобщо не е лесно, не е само до голове и отличия, но тук говорим и за тайминг. Фен масата на Ювентус ще 'прегърне' Роналдо, а той е доста въодушевен да играе в Торино. Знаем, че дълги години беше леке, макар че стойкаджийство много пъти е било за заигравка с медиите. Въпреки това, имаше и такива моменти вчера, в които лъхаше на личност, която тепърва има да се доказва, която трябва да го направи и на която нищо не и е гарантирано. Преди 8 години щеше да каже "Аз съм Роналдо, печелим на 10000 % всичко, с пет гола вече съм най-великия играч в историята на този отбор", но вчера се усети доста различен нюанс. Тук не трябва да правим грешка - не става тема за нов Бониперти или Алекс, а човек, поредният футболист, който се влюбва в Ювентус и намира своето място. Невъзможно е Роналдо да даде на Ювентус това, което даде на Реал, защото чисто и просто няма време, но може да е онзи момент, който пасва във времето, така чакано вече толкова години от всички. Както на всички е мъка Европа, така и на почти всички не им пука толкова за нея, но има нещо бленувано в онзи момент, в който всички са в краката на Ювентус... най-вече защото го заслужаваме, защото минахме през всички кръгове на ада, а дори след това, което правим, все още сме някой си там шампион на Италия. Време е нещата да се обърнат!

Отношението на Роналдо към Ювентус според мен не може да се третира като специално. Гледал съм му други интервюта - човекът знае какво е уважение и се държи почтително и уважително. Такова поведение отива на голям шампион какъвто е той. В този смисъл не трябва да търсим предпоставки за бъдещо по-сериозно обвързване с клуба. Всичко, което каза е в реда на нещата. Няма две съмнения, че ръководството като цяло е впечатлило, както Роналдо така и Мендеш. С оглед на социалния произход, образованието и биографичната треактория на Аниели това не е никак трудно. Марота и Паратичи също са гърмяни зайци, имаха своя критичен момент с трансфера на Пирло. Мисля си, че и на Мендеш му олекна, защото не съм го чул да благодари на никой клуб преди това. Но всичко това само прави старта по-желан и лесен. Помага на играча да се чувства желан и специален, което май е двигателя на неговото спортно щастие, но нищо повече извън това. Въобще Роналдо не е обикновен играч, който идва да поиграе. Той бизнес(и) събрани в един човек. Човек който може да определя правилата на играта и отлично го разбира. Кристиано идва да печели, всичко останало е на втори план. Когато му писне казва "чао" и си тръгва.

Цитат
Просто се чудя дали е възможно Роналдо да се влюби в Ювентус - заради отношението на феновете, които тук няма да го освиркват. Подобни изцепки веднъж на 50 години, макар че точно последния сезон имахме 1-2 доста глупави. Заради отношението, което му показаха бизнесмени, милиардери и ръководители. Заради това как ще бъде приет, а аз си мисля, че бързо ще стане част от колектива, защото тук е така. Факт е, че е дразнещ, но пък е и факт, че много са преувеличени неща от типа на това, че развалял всяка съблекалня и откакто бил футболист, то още не си говорим със съотборник. Изобщо не мисля, че нещо подобно се е случвало като цяло, камо ли да се случи тук, където е посрещнат като Господ и ще бъде вкаран в ситуацията изключително бързо от всеки съотборник. За такъв егоманиак това, което се случва и което му дава Ювентус, е изключително огромен момент. Няма да е първият, който се е влюбил в марката, няма и да е последният. Вече не е и онова противно хлапе, което беше само по страниците на жълтите вестници, а Торино е доста класно място за живеене. Както изръсихме всичко за марката Роналдо, за футболиста, за името, репутацията, за надеждата за Европа, така си мисля, че в него се вижда един продължител на традицията, който след време да бъде свързван с Ювентус. Разбира се, това са обстоятелства, личен избор, но не остава впечатление Роналдо да е толоква свързан с Индустриалчестър, а с Мадрид като че ли нещата си отидоха доста главоломно. Не можем да знаем и какво иска да прави след кариерата си, но изглежда като човек, който няма да живее без футбол. Може да не е треньор - даже почти сигурно няма да е, но мяза на ръководител или поне на тип, който би се занимавал с подрастващи. Пак повтарям, че ние много си ценим легендите и големите фигури, за да не отиваме в това, че Роналдо е новият великан, разбира се. Доста играчи, идвали от големи отбори, моментално станаха част от Ювентус, не мисля че тук ще е различно, особено в ситуация, в която Роналдо си тръгна като властелин, но ей така с наведена глава, а всичко, което получи, е някакви безумни туитове... и ултиматум да каже на света, че иска да напусне. Абсурд просто. Ако се окаже читав, може би след години ще го гледаме костюмиран на трибуните post-294-1159108009.gif, натам отиват нещата. Може да не е мечтал като дете точно за Ювентус, но тук ще получи онова, което обожава.

Предпочитам да говоря за привързване, ясно е, че влюбване не може да има. Ювентус не е Ирина Шейк, нито един отбор не е tooth.gif Според мен максималното на което е способен Кристиано е съизмеримо с това което Златан има като отношение към нас - винаги благодари, казва колко сме били силни и т.н., въобще мисля, че ще бъде благодарен, че сме му подали ръка ( в това няма съмнение), а после той ни е избрал. Роналдо, наистина няма много обшо с лекето, което беше (не, че тия наклонности са изчезнали де), но ще се повторя - голям шампион е и се е научил на уважение. Гледах няколко негови интервюта, в които споделя един конкретен разговор между него и Питър Лим (президентът на Валенсия - така се казва мисля). Та този казал на Роналдо нещо от Рода на "Кристиано, имаме пари известни сме, имаме всичко, но най-важното нещо на света си остава семействтото". Очевидно нашето момче го вярва и наистина ме изумява с какъв респект говори за човек, който му ги е казал. Та в този смисъл вярвам, че Кристиано ще отдаде заслуженото на клуба, на феновете и на Аниели за отношението, което ще получи, но не мисля че към този момент има аргументи да осъществи нещо като трайна връзка с клуба - да се идентифицира с него и обратното. Тук говорим за чист професионалист, който излиза да си върши работата и нищо друго не го интересува.

--------------------

+Quote Post

11 страници V  « < 9 10 11
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 12:45ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team