IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

95 страници V  « < 93 94 95  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2021/22
masterhp
коментар Вчера, 21:22ч.
Коментар #1881

Juventus legend

Група: Фенове
Коментари: 15 972
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Gianni-Agnelli @ 05 Dec 2021, 14:30) *
Кавани е един от най-добрите играчи на Манчестър. Ако не се контузваше толкова щеше да играе до 37-38 на високо ниво.

И все пак, не мисля, че има много по-добри опции, ако ще и за половин сезон да са.
Икарди също не е късно да вземем.

Аз съм окей да вземем бюджетен нападател, ако не можем да стигнем до Влахович. Икарди и Кавани са супер варианти за без пари.

Ако не вземем Влахович зимат съм окей и за Икарди и за Кавани, но не съм сигурен в това дали ще са безпалтни. По-скоро ще им се търсят някакви пари и всичко зависи от това колко са. До 20-30 милки за Икарди е окей!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"
Go to the top of the page

+Quote Post
ribery
коментар Вчера, 21:45ч.
Коментар #1882

Juventus bench

Коментари: 973
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Цитат(masterhp @ 05 Dec 2021, 22:22) *
Ако не вземем Влахович зимат съм окей и за Икарди и за Кавани, но не съм сигурен в това дали ще са безпалтни. По-скоро ще им се търсят някакви пари и всичко зависи от това колко са. До 20-30 милки за Икарди е окей!

Окей за какво?? Играе в отбор в който нападателите не тичат и не пресират, а той е резерва. Значи тича по-малко от малко. Де факто направо не играе. Алегри заради него ще трябва да кара някой халф да тича още повече. Такъв халф не съществува. Футболът се промени откъм тактика. Няма място за чукундури без дрибъл, скорост, издръжливост. Да заменим Роналдо с Уанда - безценно

--------------------

+Quote Post
Venko
коментар Вчера, 21:52ч.
Коментар #1883

Promising youngster
*

Коментари: 19
Регистриран: 28-October 21
Потребител No.: 25 441

Вземали сме страшни бидони назад в годините на полусезона. Здрав Кавани за половин сезон или един сезон в Серия А си е супер опция. Изключителен звяр и голмайстор, а нека не се лъжем - в Серия А играчи на възраст са оставяли значима следа. Виждаме го с Ибрахомович и Джеко този сезон. Даже Куилярела разцъква в Сампдория. Нека си спомним назад и за Лука Тони, който пред отказване стана голмайстор на първенството на преклонна възраст. Въпросителните пред Кавани са голяма заплата и колко е здрав. И дали би приел да цъка при нас заради миналото си в Наполи.

Този коментар е бил редактиран от Venko на Вчера, 21:53ч.

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 21:58ч.
Коментар #1884

Juventus legend

Цитат(Venko @ 05 Dec 2021, 22:52) *
Вземали сме страшни бидони назад в годините на полусезона. Здрав Кавани за половин сезон или един сезон в Серия А си е супер опция. Изключителен звяр и голмайстор, а нека не се лъжем - в Серия А играчи на възраст са оставяли значима следа. Виждаме го с Ибрахомович и Джеко този сезон. Даже Куилярела разцъква в Сампдория. Нека си спомним назад и за Лука Тони, който пред отказване стана голмайстор на първенството на преклонна възраст. Въпросителните пред Кавани са голяма заплата и колко е здрав. И дали би приел да цъка при нас заради миналото си в Наполи.

В един момент дост силно се говореше, че ще дойде при нас и го искахме от Палермо, но вече имахме лош опит с Амаури и се отказахме от него. Тогава доста исках да играе за нас. В момента му е вече късно. Предпочитам го пред Мората, но няма да ни решеи проблемите. Определено е по адекватна опция от Анелка, Бентнер и другите покемони wink.gif

Цитат(ribery @ 05 Dec 2021, 22:45) *
Окей за какво?? Играе в отбор в който нападателите не тичат и не пресират, а той е резерва. Значи тича по-малко от малко. Де факто направо не играе. Алегри заради него ще трябва да кара някой халф да тича още повече. Такъв халф не съществува. Футболът се промени откъм тактика. Няма място за чукундури без дрибъл, скорост, издръжливост. Да заменим Роналдо с Уанда - безценно

Определено е по-добър консуматор от Мората, Кийн, Кайо, Дибала и тн. Aко има кой да му подава ще бележи и то не малко smile.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 22:12ч.
Коментар #1885

Juventus champion

Коментари: 5 164
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

Кавани и Икарди решават точно 0 % от проблемите на клуба. Трудно е да се смели, но си струва да се замисли човек.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на Вчера, 22:12ч.

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 22:17ч.
Коментар #1886

Juventus legend

Цитат(odyssey7 @ 05 Dec 2021, 23:12) *
Кавани и Икарди решават точно 0 % от проблемите на клуба. Трудно е да се смели, но си струва да се замисли човек.

Проблеми няма как да решат, дупки може да се запълят. Имаме нужда да стигнем до топ 4! Икарди би могъл да помогне, а може и точно нищо да не направи. Във всеки един случай имаме нужда от нови играчи зимата! Знаем, че няма да са класа и се надявам да вземем най-малкото зло, което да свърши някаква работа все пак.

--------------------

+Quote Post
Venko
коментар Вчера, 22:23ч.
Коментар #1887

Promising youngster
*

Кавани не е дългосрочно решение и това мисля, че е ясно за всички. В момент, в който страдаме от хронична липса на голове, имаме гъст календар и сигурно още контузии, то един Кавани под наем за втория полусезон не е лоша опция. Пак казвам - с уговорката, че е здрав и няма да му плащаме космически пари. Иначе нали за това сме тук - дискутираме мнения и идеи smile.gif

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 22:27ч.
Коментар #1888

Juventus legend

Цитат(Venko @ 05 Dec 2021, 23:23) *
Кавани не е дългосрочно решение и това мисля, че е ясно за всички. В момент, в който страдаме от хронична липса на голове, имаме гъст календар и сигурно още контузии, то един Кавани под наем за втория полусезон не е лоша опция. Пак казвам - с уговорката, че е здрав и няма да му плащаме космически пари. Иначе нали за това сме тук - дискутираме мнения и идеи smile.gif

Оооо Кавани ако е под наем за 6 месеца направо да го ходя да го взимам да го карам към Торино biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 22:29ч.
Коментар #1889

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 14 079
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Според мен няма да вземем нападател зимата, освен ако не изпадне нещо наистина изгодно.

--------------------

+Quote Post
Venko
коментар Вчера, 22:29ч.
Коментар #1890

Promising youngster
*

Ами нещата малко зависят и от новото ръководство в Манчестър Юнайтед. Мисля, че ще гледат да "разтоварят" Кавани, предвид принос и заплата. Ще поживеем, ще видим smile.gif

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 22:38ч.
Коментар #1891

Juventus champion

Коментари: 8 301
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Kirilov @ 05 Dec 2021, 23:29) *
Според мен няма да вземем нападател зимата, освен ако не изпадне нещо наистина изгодно.

Аз пък мисля, че ще вземем, защото Алегри вижда, че няма кой да вкарва и със сигурност настоява. Вече дали няма да е План Б, В, Г, Д, Е, Ж... Й... тука нищо не мога да обещая biggrin.gif Може Лападула да вземем, но ще вземем.

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 22:39ч.
Коментар #1892

Juventus legend

Цитат(Kirilov @ 05 Dec 2021, 23:29) *

То по добро от Влахович няма на къде. ПСЖ ще правят разпродажба зимата и може да се възползваме от нещо, отделено Витцел си ни е цел, ще взмем някой със сигурност. Като гледаме колко сме зле в атака се надявам освен халф да видим и нападател, било то Кавани или нещо подобно. В този отбор няма кой да бележи sad.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 22:47ч.
Коментар #1893

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 14 079
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Кавани е интересно име, защото има опит и физика за Серия А.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 22:50ч.
Коментар #1894

Juventus legend

Цитат(Kirilov @ 05 Dec 2021, 23:47) *
Кавани е интересно име, защото има опит и физика за Серия А.

Няма да трябва да минат 6 месеца да свикне за да го наложи като титуляр Алегри biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
since1897
коментар Днес, 19:20ч.
Коментар #1895

Juventus regular

Коментари: 1 415
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Според мен,нито Кавани,нито Икарди ще дойде.Ще продължи тенденцията за подмладяване на състава и ще играем за Влахович.

+Quote Post
Pan40
коментар Преди 28 минути
Коментар #1896

Juventus regular

Коментари: 1 257
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Накрая ще дойде Скамака и това ще ни е …

+Quote Post

95 страници V  « < 93 94 95
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 6th December 2021 - 23:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team