IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

26 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Винченцо Якуинта
mitnicharcheto
коментар 19 Jun 2007, 16:09
Коментар #41

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

Еми Паладино ще се обиграва този сезон влизайки често като резерва.. но сега се замислям , че ако и Якуинта е резерва , Паладино няма да има много шанс за изява..
Обаче както винаги става.. някой ще се контузи и за всеки ще има време да покаже какво може wink.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Jun 2007, 16:21
Коментар #42

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Якуинта: Идването ми в Ювентус е сбъдната мечта
19 юни 2007 | 15:33

Новото попълнение на Ювентус Винченцо Якуинта заяви, че детската му мечта е била да играе за ”бианконерите”. ”Прекарах седем страхотни години в Удинезе, като всеки изминал сезон ставах все по-добър. Затова си мисля, че беше дошло времето да премина в голям клуб, като Ювентус. Вярвам, че дойде времето да реализирам моята мечта. Наясно съм, че от сега нататък ще бъде много по-трудно и напрежението ще бъде все по-силно, но на мен ми харесва. Затова нямам търпение да започна моята нова авантюра”, бяха първите думи на Якуинта пред медиите на Апенините, като играч на Юве.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 19 Jun 2007, 16:26
Коментар #43

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

Хех.. дано наистина да му е било мечта да играе за нас.. а не като Божинов , в който и отбор да отиде се оказва , че му е бил любим biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 19 Jun 2007, 16:47
Коментар #44

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

offtopic.gif
Цитат(Dreamer @ Jun 19 2007, 04:47 PM) *
Като заговорихме за лоши трансфери, Христо , тия двамата ,които споменах са наистина най-големите ботушари ,пък и играят в Англия (при това в Лузърпул - от там само Джерард и Карагър са класни, според мен) ...За Джила не съм съгласен ,че би бил лош трансфер .....

За 1000-ен път казвам - "Разни хора - разни идеали!!" Аз например никога немога да видя играчи като Карагър post-294-1158668614.gif и Джилардино като добри, но ето че ти виждаш качества в тях. Няма лошо. Нямам намерения да убеждавам никого във мненията ми, още повече когато се отнася за толкова субективни неща...

Цитат(Rumbeti @ Jun 19 2007, 04:49 PM) *
Много ще е лошо , ако това ни е еединствения трансфер в атаката ,

Ами лошо, но факт. Това напоседък май ни стана нещо като девиз. Може едно басче да врътнеме ако искаш, че това ще ни е единствения трансфер в нападение това лято? post-294-1159107520.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Jun 2007, 16:51
Коментар #45

ЛУД

ЕЕЕЕЕ за съжаление и аз така мисля, така че няма да има смисълд а хващам бас. Остава само да се надявам, защото само с Якинта и Пала като резерви няма да сме никак добре сигура !!! Сала пък въобще не го броя и се надявам по-бързо да го продадем и ако може да мму вземем някой милион още по-добре !

--------------------

+Quote Post
wonderfull
коментар 19 Jun 2007, 17:40
Коментар #46

Scouted
*

Коментари: 82
Регистриран: 27-October 06
Град: лясковец
Потребител No.: 221

тва за мене е мн добър трансфер реално погледнато защото дел пиеро е нисичък и яки е дълаг и ще си паснат супер разбирасе не това е всичко но си мисля че ще заслужи парите и гласуваното му доверие! post-294-1158668474.gif post-294-1158668474.gif post-294-1158668474.gif post-294-1158668474.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Jun 2007, 18:26
Коментар #47

ЛУД

Абе и аз вярно изпускам от време на време да прочета някое мнение , ама това съм го постнал точно 3 МНЕНИЯ ПО-НАГОРЕ !!! smile.gif Поне виж горните 2-3 мнения , при положение, че са написани няма и час преди тебе !!!!

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 19 Jun 2007, 19:26
Коментар #48

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 019
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Най-после вече е официално.Както и преди казах,за добро или за лошо,Якуинта ще играе за нас през следващия сезон.По принцип съм скептично настроен за този трансфер,но се надявам да ме опровергае.Иначе ми е малко странно да дадем 11 милиона евро за потенциална резерва post-294-1159107607.gif Затова си мисля,че Якуинта ще е титуляр,или поне като такъв ще започне сезона.Липи беше казал за него,че едно от предимствата му е,че може да играе и като таран,и като крило,т.е. едно нападение Алекс - Трезеге - Якуинта и зад тях Недвед е доста вероятно,естествено ако Давид остане.Надявам се да сме направили добър трансфер.Отсега е рано да се говори,времето ще покаже smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
bianconero
коментар 20 Jun 2007, 07:02
Коментар #49

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Не знам дали Яки ще е титуляр, но малко ме съмнява.
Както и да е - дана стане новия Раванели или Падовано - бих го сравнил с тях по физически данни и по стил на игра, не че съм го гледал много но засега се надявам да стане поне като Падовано. Тоест в повечето мачове ще е резерва но когато играе ще вкарва доста голове.
Мисля че поне 10 гола ще вкара, а за повече - ще видим.
За мен мнението на Липи че сме взели отличен играч е достатъчно - той почти не греши.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 Jun 2007, 15:38
Коментар #50

ЛУД

ЕЕЕ 10 гола са малко, овен ако е резерва. За титуляр 10 гола са нищо, но с оглед на това, че надали ще е титуляр е добро число 10, а ако са и повече - ЕВАЛЯ smile.gif
АЗ също смятам , че няма да се представи толкова зле, но и няма да блести особенно !

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 20 Jun 2007, 16:37
Коментар #51

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Потребител No.: 503

Цитат(Rumbeti @ Jun 20 2007, 04:38 PM) *
ЕЕЕ 10 гола са малко, овен ако е резерва. За титуляр 10 гола са нищо, но с оглед на това, че надали ще е титуляр е добро число 10, а ако са и повече - ЕВАЛЯ smile.gif
АЗ също смятам , че няма да се представи толкова зле, но и няма да блести особенно !
И аз смятам че 10 гола за титуляр са малко ма не ми се струва че ще направи и повече. А иначе...то как да блестиш на фона на Алекс и Трезегол!? smile.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 Jun 2007, 16:45
Коментар #52

ЛУД

ЕЕЕ ако е титуляр по едни или други причини може и да вкара 15тина гола, което вече ще е постижение, особенно в първия си сезон в Юве. Пък и Трез въобще не е сигурен , че ще остане в тима и така нататък ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
juve_tifos
коментар 20 Jun 2007, 18:54
Коментар #53

Fido alla Juve

Коментари: 3 343
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Още малко финансови подробности за трансфера на Якуинта: официално сумата е 11,3 милиона евро, но реално парите, които ще отпътуват за Удине ще са около 7 милиона евро, след като Ювентус ще даде 50% от Ночерино срещу 4,5 милиона евро и така догодина младежкия национал ще играе в Удинезе. Иначе самия Якуинта е прекарал ваканцията си с ясното съзнание, че е футболист на Юве, след като редица фенове на Юве са го срещали на плажа и са го приветствали в отбора. С това искам да призова засега да сме по-толерантни към Яки и дано не ни се налага да го критикуваме често след изявите му с екипа на Ювентус. smile.gif

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 Jun 2007, 19:05
Коментар #54

ЛУД

Аз като цяло съм доста толерантен и даже възлагам и надежди на него smile.gif Надявам се само да ги опровергае ! Явно феновете в Италия са доволни от този трансфер и се надявам да се оправдаят тези пари и играчите дадени за него ! На моменти си мисля , че сме ударили джакпота, а в други моменти точно обратното, ама пък аз си казах : много съм раздвоен тука. Да се радвам ли , да плача ли ? smile.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 20 Jun 2007, 19:11
Коментар #55

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(juve_tifos @ Jun 20 2007, 07:54 PM) *
С това искам да призова засега да сме по-толерантни към Яки и дано не ни се налага да го критикуваме често след изявите му с екипа на Ювентус. smile.gif

Ами и аз призовах за нещо подобно, макар че продължавам да съм резервиран и може би още дълго ще съм резервиран. Но все пак дявола май не е толкова черен, след като и тифозите го приемат добре, а и както каза bianconero, щом Липи го одобрява, това е достатъчно показателно. Дано, дано ме накара да си променя коренно мнението..
Тъй че засега оставам толерантен, но се надявам Якинта да не злоупотреби с търпението ми, колкото и да е стабилно то. smile.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Hristo
коментар 20 Jun 2007, 19:51
Коментар #56

Juventus champion

Коментари: 6 019
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Аз по принцип съм толерантен към всеки новодошъл (разбира се,изключвам Крауч,Белами,Крус и други мои знайни и незнайни "любимци",които се свързват с нас).Същото важи с пълна сила и за Якуинта.Все пак е световен шампион,доказан голмайстор в Серия А,италианец и както вече стана въпрос,има одобрението не на кого да е,а на Липи smile.gif От мен поне има пълната подкрепа поне до средата на сезона smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 21 Jun 2007, 11:19
Коментар #57

Juventus champion

Коментари: 6 007
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

чак такава радост за Якуинта не мога да изпитам... дано наистина се докаже но... предпочитам Трезеге да остане а ако той се махне просто не виждам кво ще правим... а за Якуинта за сега с нищо не ме е впечетлил а съм му гледал бих казал доста мачове... но все пак игра в Удинезе... в Юве може и да се разиграе... то това си зависи и от халфовете зад него smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Jun 2007, 15:41
Коментар #58

ЛУД

Това да си толерантен не значи чак да се радваш smile.gif И аз не съм във възторг, но пак е по-добре от някакви измислени бразилци и тем подобни, които не са виждали футбола в европа освен по телевизията. Име си е тоя пич, но сега е времето да се види има ли топки да играе в голям отбор и да вкарва още повече голове, защото с 13 гола на сезон няма да се задържи особенно дълго при нас, освен като резерва разбира се smile.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 21 Jun 2007, 16:07
Коментар #59

Juventus star

Коментари: 4 401
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Не съм казал никви остри думи за трансфера му обаче са кат прочетох че Ночерино ше играе в удине умирам от яд и почвам да си мисля че е сделката не е толкова добра.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Jun 2007, 18:02
Коментар #60

ЛУД

Ночерино уж при нас щеше да играе, сега пък в Удине ..... много дълга и широка стана вече и не мога да им хвана дирята на всички ! smile.gif

--------------------

+Quote Post

26 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th July 2018 - 23:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team