IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

26 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Винченцо Якуинта, 2007-2011: 108 мача, 40 гола
hri100
коментар 15 Jun 2007, 23:13
Коментар #21

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(MartineZz @ Jun 15 2007, 01:27 PM) *
Значи аз мисля следното: най-разпространените нападателни двойки в почти всеки отбор по света са изградени от нисък, бърз, техничен, креативен нападател + таран. Както се предполага, че Трез се маха, Якинта би останъл единствения ни таран, което си мисля, че е невъзможно да стане. Ако нямаме намерение да купуваме нападател и да залагаме на само на Якинта, това означава, че Салайета ще остане, защото просто не мога да си представя, ако се контузи Якинта, какво ще правим в нападение. Представяте ли си нападателна двойка Дел Пиеро - Миколи?! Аз изобщо не си я представям, а съм сигурен, че и всеки уважаващ себе си треньор не си я предтсавя. Мисълта ми е, че задължително трябва да имаме двама играчи тип таран.

Абе това което казваш има на пръв поглед желязна логика, но ако нещо съм научил аз лично от последнния ни сезон, то е "ОЧАКВАЙ НЕОЧАКВАНОТО!!" Например, има го варианта Паладино да е Резерва на Якинта, щото последния сезон беше такъв на Трез, така че аз лично имам едно такова, не бих казал много гадно чувство но....

За Милито вече казах, а и не е тук мястото - МНОГО СА!!!

ПП: Ако вземем Хунти и седи резерва на Якинта, аз лично ще се самоубия!!!

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...
Go to the top of the page

+Quote Post
MartineZz
коментар 19 Jun 2007, 13:54
Коментар #22

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Град: София
Потребител No.: 367

Якинта е официално в Юве. Има го в официалния сайт. Да ни е честито първото ново попълнение и дано да вкара много голове за нашия отбор.

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 19 Jun 2007, 13:56
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Да ни е честито Патето Яки. Надявам се искрено да отбележи много голове с екипа на Юве!

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
juve_machine
коментар 19 Jun 2007, 14:07
Коментар #24

Primavera player
**

Коментари: 286
Регистриран: 1-June 07
Град: Стара Загора
Потребител No.: 534

Не ме кефи,но му пожелавам да се скъса да вкарва.Факта че трансфера се осъществи ме кара да си мисля че трансфера на Хунти няма да се случи,защото ще предпочете да отиде някъде където ще е твърд титуляр.А и не знам доколко ръководството е смятало да привлича Хунтелаар.

+Quote Post
marto_juve
коментар 19 Jun 2007, 14:15
Коментар #25

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Еми...с половин уста и аз му пожелавам да докаже че заслужава да играе при нас. Имам някаква надежда че ще си върне формата от преди 2 сезона в Удинезе, но по-скоро съм скептично настроен. За съжаление и на мен този трансфер ми говори затова че целта Хунтелаар вече е отписана. Или то поне ако не е отписана ще е за сметка на Трезегол, което мен хич, ама хич не ме устройва post-294-1159107873.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Dreamer
коментар 19 Jun 2007, 14:27
Коментар #26

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Якинта не е изобщо толкова слаб и дървен , преди две или три години нали той помогна на Удинезе да влезнат в ШЛ и там направи добри мачове , един уникален хеттрик с-у Панатинаикос (знам ,че тия не са точно мерилото , но за Удинезе беше дебют в ШЛ и хоп 3-0 ,три гола на Якинта).... В последствие го мъчиха доста контузии имаше недоразумения с ръководството на Удинезе , щото не му позволяваха да се махне .... Имаше един период , в който Винченцо беше станал един от най-актуалните , най-исканите нападатели в Европа ...Конкретно Барса го искаха и някой от миланските отбори ....В последствие трансфер не се осъществи , формата му поспадна значително , но все пак попадна в групата на Италия за световното ....Там не беше на ниво , но все пак вкара един гол ....Така че , айде да го даваме леко по-оптимистично ....Не казвам ,че е по-добър от Трез (надявам се Давид да остане ) , не казвам ,че не искам Хунтелар (много ще е яко да дойде ) , не казвам , че не ми е тъпо за Паолучи ( много ме кефи тва момче - желая му успех в Удинезе).....но въпреки това да привлечем Якинта не е лош трансфер ....Крауч или Белами звучи идиотско и еретично , безсмислено - това биха били лоши трансфери .....Якинта също така е отборен играч - раздава се , така че му пожелавам искрено успех в Юве ....дано опровергае скептиците......

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
MartineZz
коментар 19 Jun 2007, 14:28
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Точно така е. Когато се заговори за трансфера на Яки при нас, Трезеге беше заявил вярността си към клуба и всички мислехме, че ще остане. Не мисля, че има общо между трансфера на Якинта и Хунти. Ако Трез се махне, сигурно ще вземем холандчето.

--------------------

+Quote Post
forca_juve
коментар 19 Jun 2007, 14:44
Коментар #28

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

кои номер ще играе някои знае ли?

+Quote Post
marto_juve
коментар 19 Jun 2007, 14:45
Коментар #29

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(Dreamer @ Jun 19 2007, 03:27 PM) *
....дано опровергае скептиците......
Еми дано да ни опровергае, при вече свършен факт какво друго ни остава освен да стискаме палци да го направи post-294-1159107520.gif Или ако перифразирам една известна реклама...дано скоро да чуете от нас скептиците : "Якинта го направи" smiley.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 19 Jun 2007, 15:26
Коментар #30

Primavera player
**

Коментари: 368
Регистриран: 10-March 06
Град: София / Петрич
Потребител No.: 60

Цитат(forca_juve @ Jun 19 2007, 03:44 PM) *
кои номер ще играе някои знае ли?

предполагам , че ще играе с 9 номер wink.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 19 Jun 2007, 15:31
Коментар #31

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Ми ха честито, както се казва, за единственото ни ново попълнение в атака за този сезон. wink.gif И аз съм от тези, които според мен Якинта бая трябва да се потруди за да ни опровергае, но след като вече официално е наш от сърце му пожелавам успех! smile.gif

Dreamer, донякъде си прав, че Виченцо не е чак толкова лош трансфер, но ти сам формулира общо взето другите 2-3 имена, които биха били по-лош трансфер - Белами и Крауч. Бих добавил само Джилардино и Крус. Така че от тази гледна точка наистина не е лош трансфер, но дано занапред не се отешаваме по този начин.

Ама айде стига песимизъм, все пак имаме си първото ноео попълнение през лятото. smile.gif Отсега нататък ще се постарая да съм по-малко критичен и по ведро настраоен към Якинта. smile.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
superniki
коментар 19 Jun 2007, 15:36
Коментар #32

Juventus star

Коментари: 4 647
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

ми и аз не съм казвал никога че е слаб или дърво.ше изчакаме и ще видим.ето малко инфо:Name : Vincenzo Iaquinta

Date of Birth : November 21, 1979

Place of Birth : Crotone, Italy

Nationality : Italian

Height : 186 cm

Weight : 77 kg

Profession : Soccer Player

Club : Udinese Calcio

Position : Striker [C]

Vincenzo Iaquinta Detailed Biography
Vincenzo Iaquinta (born November 29, 1979 in Crotone) is an Italian football (soccer) striker, who currently plays for Udinese of Serie A. Prior to joining Udinese, Iaquinta played in the lower divisions for Reggiolo (1996-97), Padova (1998), and Castel di Sangro (1998-2000). In 2004 for the first time he was called up for the Italian National Team. In his, and Udinese's, first ever Champions League game, he scored 3 goals, quite a start to his European season. This biographical article related to Italian football (soccer) is a stub. You can help Wikipedia by expanding it. Iaquinta also had some troubles with Udinese about his wages and about him moving to another club.

роден 79 година играл за реджоло падова кастел ди сангро ,нападател,през 2004 за първи път е повикан в наз отбор.с него удинезе играе за първи път в ШЛ и той вкарва 3 гола.това е информацията ще потърся повече!

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 19 Jun 2007, 15:36
Коментар #33

Juventus regular

Коментари: 2 194
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Аз пък се кефя за този трансфер.Все пак Якинта е световен шампион, което никак не е малко.
А и като футболист ме кефи от доста време.Бърз и техничен е, има нюх към гола, който наподобява на Индзаги.
Заедно с Алекс може да сформират доста мощно нападтелно дуо.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Jun 2007, 15:45
Коментар #34

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Абе име е , ама напоследък не е това , което беше преди 2-3 години и се надявам при нас да зайграе като луд. Все пак ще играе в най-добрия отбор в Италия. smile.gif

Надявам се да направят с Алекс и Трез лудо нападение, но първо да го видиме в контролите как ще се представи и после ще го гласиме за серия А ! smile.gif
АЗ съм много раздвоен още !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Dreamer
коментар 19 Jun 2007, 15:47
Коментар #35

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Цитат(hri100 @ Jun 19 2007, 01:31 PM) *
Ми ха честито, както се казва, за единственото ни ново попълнение в атака за този сезон. wink.gif И аз съм от тези, които според мен Якинта бая трябва да се потруди за да ни опровергае, но след като вече официално е наш от сърце му пожелавам успех! smile.gif

Dreamer, донякъде си прав, че Виченцо не е чак толкова лош трансфер, но ти сам формулира общо взето другите 2-3 имена, които биха били по-лош трансфер - Белами и Крауч. Бих добавил само Джилардино и Крус. Така че от тази гледна точка наистина не е лош трансфер, но дано занапред не се отешаваме по този начин.

Ама айде стига песимизъм, все пак имаме си първото ноео попълнение през лятото. smile.gif Отсега нататък ще се постарая да съм по-малко критичен и по ведро настраоен към Якинта. smile.gif

Като заговорихме за лоши трансфери, Христо , тия двамата ,които споменах са наистина най-големите ботушари ,пък и играят в Англия (при това в Лузърпул - от там само Джерард и Карагър са класни, според мен) ...За Джила не съм съгласен ,че би бил лош трансфер (макар че той няма да дойде) ....Първо е млад , второ , докато беше в Парма го обявиха за най-перспективния млад нападател в Италия -много бележеше и беше логично да отиде в по-голям отбор ....В Милан не играе добре , поради една причина (според мен ) - Анчелоти много обича да ротира постоянно нападателите си и за човек като Джилардино , който е свикнал да е в повечето мачове твърд титляр , и за когото беше настроена цялата игра на Парма , просто не може да свикне при росонерите ...Още повече ,че го мъчиха и контузии по време на сезона ,които нарушаваха игровия му ритъм .....Общо взето за Джила смятам ,че е добър футболист , но не му желая успех , щото играе в Милан ....
Иначе Хулио Крус за мен би бил неадекватен транфер в стил Милан , които обичат да привличат футболисти над 33 години ..... Един такъв трансфер изобщо няма съвпада с изявлението ,че Юве гради млад и перспектвен отбор - за самите качества на Крус си мисля ,че е добър реализатор , но болен мозък- фен на Служебните .....
И за да не е offtopic.gif : Якинта е добър трансфер и поради фактът ,че той има опит в Серия А , доказал е ,че може да играе в тези условия , за разлика от футболисти ,които биха дошли от други първенства----

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Jun 2007, 15:49
Коментар #36

ЛУД

Много ще е лошо , ако това ни е еединствения трансфер в атаката , защото не смятам , че само с Алекс , Трез и ЯКинта ще можем да направим нещо сериозно. Знаем, че Алекс тук там се контузва, същото важи и за Трез, а Пала е още доста ззелен , че да се надяваме на чудеса от него. Само Хунтелаар ни трябва в момента и продажба на Сала, която е почти сигурна и ще имаме най-доброто нападение в Италия !!!

--------------------

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 19 Jun 2007, 15:49
Коментар #37

Primavera player
**

Той досега не е играл в голям отбор.. и дано сега да се надъха и да дава 110% от себе си за Юве.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Jun 2007, 15:57
Коментар #38

ЛУД

Аз лично смятам , че до полусезона вече ще играе по-добре от колкото в Удине , но колко по-добре е въпросът и дали това ще е достатъчно. Има много да се обиграва, защото до сега не е играл с такива извънземни играчи като Недвед, Алекс и Трез. Верно национал е и има няколко мача там, но това е крайно недостатъчно !

--------------------

+Quote Post
mitnicharcheto
коментар 19 Jun 2007, 16:00
Коментар #39

Primavera player
**

Иначе , ако Трезеге остане (което се надявам да стане..или ако не поне да вземем Хунтелаар за негова смяна) , Якинта ще му е идеалната резерва, защото има доста опит в Серия А.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Jun 2007, 16:03
Коментар #40

ЛУД

Е това е ясно, но аз миля , че Трез ще остане , което пък от своя страна почти сигурно ще значи , че няма да купим Хунтелаар и това вече ще е лошо. Не знам ама без млад и обигран нападаетл не виждам перспектива в нападение, а определено Пала не е обигран и Якинта ако се наложи да играе титуляр не смятам , че ще може да се справи като Алекс или Трез. Но пък от друга страна има шанс, щом бележи за Удине значи би трябвало и за нас да може !

--------------------

+Quote Post

26 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2018 - 04:42ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team