IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Патрис Евра, 2014-2016: 82 мача, 3 гола, 6 трофея
Hennessy
коментар 06 Dec 2014, 09:47
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 108
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Най-тъпото е че мумията до тъчлинията тези неща не ги забелязва явно и продължава да си го пуска и да разчита на него! Дори и целия отбор да е контузен и наказан тоя не трябва да играе! По-добрия вариант е Йоренте да е бек, или дори Джовинко, но не и тоя френски ключ!

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Boris Morev
коментар 06 Dec 2014, 11:06
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Напълно очаквано се представя Евра. Добре, че не взехме и Нани...

Йоренте и за странична греда на вратата не става!

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 06 Dec 2014, 12:09
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

С оглед последните му мачове за Юнайтед не очаквах нещо грандиозно от него. Ясно че с напредналата му възраст ще е бавен ама поне е опитен и това уж трябваше да компенсира ,но реално го минават като конус , не може да си догони противника , прави супер закъснели нарушения и колегите му го отнасят като го покриват. Справка снощи Киелини получи картона който го вади за Самп заради него. В момента като гледам даже съжалявам, че не дадохме последен шанс на Аштън. Той правише същите глупости ,но поне гореше и се опитваше да се раздава. Щом Падоин ми се струва по-добра опция за левият бек , явно Евра е свършил за големият футбол. Има още половин сезон да се изкупи , но до сега е в топ 3 на най-слабо представящите се ни футболисти , при 3.5 милиона заплата нормално да искаме много повече.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 06 Dec 2014, 15:06
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 3 108
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Омръзна ми! Извъртя го, изкриви го....първо казваш едно после друго. Но за едно си прав ще видим Май месец, кой, какво, що...ай жив и здрав! И за да не сме съвсем извън от темата - ЕВРА ВЪН! biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 06 Dec 2014, 15:18
Коментар #25

Juventus regular

biggrin.gif
Обединяваме се около идеята Евра вън!

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
Kirilov
коментар 15 May 2015, 15:59
Коментар #26

Juventus star

Коментари: 4 353
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Днес Патрис Евра празнува своя 34 рожден ден ! Да му благодарим за добрата игра и себераздаването, особено последните месеци и да му пожелаем здраве и още много успехи с Юве !

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 15 May 2015, 16:03
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Цитат(Boris Morev @ 06 Dec 2014, 16:18) *
biggrin.gif
Обединяваме се около идеята Евра вън!

К'о каза, К'о ? tooth.gif

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Boris Morev
коментар 16 May 2015, 12:09
Коментар #28

Juventus regular

И на най-добрите се случва doh.gif

Още преди доста месеци му бих чело на Евра, страхотен професионалист. Играч за големи мачове без никакво съмнение и нещо ми подсказва, че на финала за ШЛ ще изиграе своята роля.
Много силно интервю на Евра от онзи ден:
"The most important thing is I play the final, you know. I am proud to be what I am, I am proud about my colour and I will shake his hand, it is no problem, but I will make sure he will feel me on the pitch."
"They are human beings. People forget that on Juventus' team a lot of players have already won the Champions League. They play as well in [other] finals, like myself, my fifth final.
"You never know. I believe in everything because, if I don't believe we can win against Barcelona, I will ask the manager not to play me."

Този е по-надъхан и от мен, а това, че Суарез ще го усети на финала направо ме изпълни със злоба. Уникално!

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 16 May 2015, 12:52
Коментар #29

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 037
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Стълкновенията срещу Евра са били след равенство с Фиоре, а преди това имаме 6 поредни победи във всички турнири. Ама и ние сме едни глезльовци. biggrin.gif

Опасявах се, че Евра може да има ролята на Видич в интер за нас, но от началото на годината си е стабиларка. Почти достига висините на Молинарката. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 16 May 2015, 13:11
Коментар #30

Juventus star

Коментари: 3 585
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Определено вдигна нивото и започна да показава очакваното от него.В началото може би не е бил в достатъчно добра форма или е имал нужда да се климатизира.Иначе мненията срещу него по-скоро бяха продиктувани от това,че не е това което очаквахме и най-вече гола на Перез от Торино където го побърка и го надбяга от аулта чак до нашата врата.
Почна да играе както може срещу Мадрид направи добри мачове,дано и на финала е така.

Този коментар е бил редактиран от ForzaJuve29 на 16 May 2015, 13:14

+Quote Post
tragus
коментар 16 May 2015, 16:13
Коментар #31

Primavera player
**

Коментари: 134
Регистриран: 13-January 10
Град: Стара Загора
Потребител No.: 3 213

Да е жив и здрав,наистина много вдигна летвата последните месеци-борбеност и себераздаване до последно.
Ами жалко...поне на 30 да беше,та да го гледаме още 3-4 сезона.

occasion13.gif

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 May 2015, 12:19
Коментар #32

Juventus champion

Коментари: 6 078
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Евра стартира бавно, но самият той го каза в едно интервю, че има нужда от аклиматизация към италианския футбол. Колективът му помагал изключително много и му трябва малко игрово време. Футболът на Апенините се различава от този във Франция и Англия. Но когато важните срещи бяха тук, Евра не се покри нито за секунда. Невероятно класен футболист, с изключително богат опит, много рутина, лидерски качества и отговорност. Такива футболисти просто не се крият по терена, когато имаш нужда от тях. Дори със слабите първи месец и половина (или два) и дори следващият сезон да е резервна опция, Евра е един много силен трансфер на нашето ръководство. Спомням си, че 2004та и 2005та Ювентус следеше ситуацията около тогавашния футболист на Монако изкъсо. Не се случи нищо, а по-късно той отиде в Манчестър. Винаги съм съжалявал, защото ако го бяхме взели в този пиков период (да, сещам се, че имахме Тюрам) 2004та- 2012та, щяхме да имаме един от най-добрите леви крайни бранители за последните 30тина години.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 17 May 2015, 12:53
Коментар #33

Juventus star

Коментари: 2 782
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(pinkfloyd39 @ 17 May 2015, 13:19) *
Евра стартира бавно, но самият той го каза в едно интервю, че има нужда от аклиматизация към италианския футбол. Колективът му помагал изключително много и му трябва малко игрово време. Футболът на Апенините се различава от този във Франция и Англия. Но когато важните срещи бяха тук, Евра не се покри нито за секунда. Невероятно класен футболист, с изключително богат опит, много рутина, лидерски качества и отговорност. Такива футболисти просто не се крият по терена, когато имаш нужда от тях. Дори със слабите първи месец и половина (или два) и дори следващият сезон да е резервна опция, Евра е един много силен трансфер на нашето ръководство. Спомням си, че 2004та и 2005та Ювентус следеше ситуацията около тогавашния футболист на Монако изкъсо. Не се случи нищо, а по-късно той отиде в Манчестър. Винаги съм съжалявал, защото ако го бяхме взели в този пиков период (да, сещам се, че имахме Тюрам) 2004та- 2012та, щяхме да имаме един от най-добрите леви крайни бранители за последните 30тина години.

Съгласен със всичко.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 21 Sep 2015, 09:58
Коментар #34

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат
“Juve, that’s a big and difficult challenge, but it was one which suited my mentality. Didier [Deschamps] was in love with Juve. He told me: ‘Mate, you will see, Juve is huge.’ In truth, you get the impression that you’re like a bottle of wine here. The older you get, the better the taste.”

http://www.theguardian.com/football/2015/a...juventus-monaco

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
tragus
коментар 22 Dec 2015, 21:07
Коментар #35

Primavera player
**

Коментари: 134
Регистриран: 13-January 10
Град: Стара Загора
Потребител No.: 3 213

http://zonajuve.it/clamoroso-evra-lascia-l...il-suo-segreto/

Според изданието има индикации,че Евра ще напусне отбора в края на сезона,тъй като не му е предложен нов договор,а още по-учудващо е, че дори се говори за раздяла през зимната пауза ohmy.gif Досега самия Евра не е показвал с нищо,че иска да напусне,нито пък някой отбор го е спрягал за трансфер?
Според мен има хляб още в момчето,раздава се във всеки мач и може още един сезон да изкара,но вече като резерва на Сандро.

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 23 Dec 2015, 00:19
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Руският коментатор онзи ден доста нашироко разправяше, че според достоверни източници почти сигурно лятото ще се върне в Монако.
Нормално развитие на нещата .. чест и почитания за чичо Пат !!

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
venko_90_
коментар 23 Dec 2015, 06:48
Коментар #37

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Евра несъмнено даде (и продължава да дава) своят принос за отбора, но някак си мисля, че дори по-големите му заслуги са извън терена отколкото на него. Погба неведнъж е споделял как Евра му е помагал, давал му е съвети и дори му е бил нещо като ментор. Явно Евра се е опитал да направи същото и с Коман, но не се е получило. smile.gif Като цяло бих се радвал Евра да завърши кариерата си при нас, но ако иска да играе редовно съм против да яде от времето на Алекс Сандро. Аз бих искал да видя "чичо Пат" в една друга роля при нас след време - като треньор на някоя от юношеските гарнитури. Чел съм интервюта на Сър Алекс, който споделя, че двама играчи от неговия отбор могат да станат велики треньори - Гигс и Евра. Като каза това той визираше не само психологическите им и лидерски качества, но и умението да разчитат играта и да мотивират отбора. smile.gif Евра е голям във всяко едно отношение и можем само да съжаляваме, че дойде при нас на края на кариерата си.

+Quote Post
outbreak
коментар 23 Dec 2015, 11:10
Коментар #38

Juventus regular

Коментари: 2 194
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Цитат(venko_90_ @ 23 Dec 2015, 06:48) *
Погба неведнъж е споделял как Евра му е помагал, давал му е съвети и дори му е бил нещо като ментор. Явно Евра се е опитал да направи същото и с Коман, но не се е получило. smile.gif

Накратко: Евра - Йода, Погба - Люк, Коман - Анакин.

--------------------

+Quote Post
venko_90_
коментар 24 Dec 2015, 07:24
Коментар #39

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Може и така да се каже. Между другото ако приемем, че разкарваме Евра кой смятате, че си струва да вземем за резерва на Сандро? Aз лично имам добри впечатления от Адам Масина от Болоня. Вече направи дебюта си за младежките национали на Италия и не е пропуснал нито една минута за Болоня за последните 15 кръга. От началото на сезона има два гола и три асистенции и най-хубавото е, че е фен на Юве и беше казал в едно интервю, че мечтата му е да играе за нас. smile.gif

+Quote Post
Underground Mind
коментар 09 May 2016, 19:05
Коментар #40

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат
Patrice Evra is reportedly moving closer to agreeing a contract renewal at Juventus.

The left-back is out of contract at the end of the season, and negotiations over a new deal have not been easy.

The French international is looking for a two-year extension, but the Bianconeri are only offering the 34-year-old a year’s deal, with the option for another.

However, Gianluca Di Marzio’s website is now reporting that, after a series of positive meetings, Evra could be set to stay in Turin.

The site reports that a deal until 2018 is on the table, and while an announcement could take a while, there is optimism in both camps that an agreement can be reached.

http://www.football-italia.net/84087/evra-...uventus-renewal

Uncle Pat stays!

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2018 - 02:42ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team