IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Кингсли Коман
Underground Mind
коментар 13 Jul 2014, 17:11
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

“Мислих много, преди да взема решение да напусна ПСЖ. Имаше няколко клуба, които се интересуваха от мен - Арсенал, Ливърпул, Леверкузен, Байерн Мюнхен, Бордо, Нюкасъл, Тотнъм... Но аз избрах Ювентус, защото обичам неговата история. Това е клубът на Платини, Зидан и Трезеге. През последните седмици изпитвах сериозни съмнения за Бордо, и след като говорих с Вили Саньол - техния треньор, когото познавам от националния отбор на Франция до 21 години - за бъдещето, получих уверение, че ще получа игрово време. Беше твърде късно обаче, вече бях част от проекта на Ювентус и мислех за Ювентус.”

“Ще напусна Париж, където през последната година имах възможността да тренирам с големи играчи. Не мисля, че между двата отбора има голяма разлика в стандартите. Не тръгвам със страх, наясно съм с намеренията си, изпитвам силна увереност в себе си, макар да не съм я показвал в много мачове на мъжко ниво. Знам, че мога да достигна до сериозни висини. Сега хората трябва да разберат, че аз се чувствам готов, макар да направих труден избор. На ''Парк дьо Пренс'' реализирах мечтата си, а ПСЖ винаги ще е отбора на сърцето ми... беше твърде тежко да напусна Париж.”

“Не искам да кажа, че мога да последвам пътя на Погба, но ако получа шанса да го сторя, би ми харесало да опитам. Юве има велика история с френските футболисти, те са се вписвали много добре тук. Така че си казах - защо не и аз? Никой не ми е гарантирал, че ще играя, но аз ще бъда като тези младежи, които простигат с желанието да станат истински играчи, а не от тези, които просто пристигат. Трябва да покажа на какво съм способен. Няма да е трудно да получа повече игрово време от това, което имах този сезон - ако изиграя 12-ина мача, ще е перфектно.”

Кингсли Коман в интервю за L'Equipe

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''
Go to the top of the page

+Quote Post
Underground Mind
коментар 30 Aug 2014, 21:54
Коментар #22

Juventus star

Цитат
Coman: 'Easy playing for Juventus'

Kingsley Coman was Man of the Match on his Serie A debut. “It’s easy playing for Juventus,” said the 18-year-old.

Called by some the ‘new Paul Pogba’ – even though he plays in a more attacking role – Coman arrived on a free transfer when his contract with PSG expired this summer.

He put in a splendid performance on his Serie A debut, a 1-0 victory away to Chievo this evening.

“I think that I did what the Coach asked me to, but its easy playing for Juventus, as the team helps me so much,” he told Sky Sport Italia.

“When I arrived I won’t say that I was scared, but it was something new for me. With these teammates, it’s all easier.

“I am learning every day, thanks also to Allegri, in training.”

http://www.football-italia.net/55142/coman...laying-juventus

Коман: “Мисля, че направих това, което треньора искаше от мен, но е лсно да играеш за Ювентус, тъй като отборът ми помага толкова много. Когато пристигнах не бих казал, че бях уплашен, но беше нещо ново за мен. С тези съотборници обаче е лесно. Уча се всеки ден, благодарение също на Алегри, на тренировки.”

Цитат
“The kid Coman played like a veteran. He has great quality and character. He’s a young lad and we should let him grow, but he has real talent.”

http://www.football-italia.net/55138/alleg...coman-has-class

Алегри: “Коман е хлапе, но игра като ветеран. Той има страхотни качества и характер. Той е млад и трябва да му позволим и помагаме да расте, но има наистина голям талант.”

btw, Коман е избран за Играч на мача срещу Киево, за Sky Italia.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
odyssey7
коментар 30 Aug 2014, 23:13
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 2 655
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Underground Mind @ 30 Aug 2014, 22:54) *
btw, Коман е избран за Играч на мача срещу Киево, за Sky Italia.

..a в whoscored.com е с най-слаба оценка -6,9,като МОМ е Тевес.Не съм съгласен нито с това,че е играч на мача от Скай Италия,нито,че е играл най-слабо.Таланта му се вижда от километри,като прибавим и зрялата за годините му игра,то можем само да се надяваме и личностно да е читав за да ни радва и занапред.Много е лесно на тази възраст да се вземеш насериозно и да се разбиваш по дискотеките,където да те боготворят.От друга страна арогантността е ключова за някои играчи.Нека работи здраво и бъде търпелив-всичко ще си дойде на мястото.

Нападател в 3-5-2 е доста капризно животно.Налага се да играеш доста често с гръб към вратата ,характеристика,която за бързо крило като Коман би трябвало да бъде чужда.Франсето се справи чудесно,радва ме и му желая да продължава в същия дух,а в някои от другите мачове и на съвсем друга позиция,където да покаже какво може.

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар 01 Sep 2014, 01:36
Коментар #24

Juventus bench

Коментари: 862
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

Coman first match for Juventus in 5 minutes

+Quote Post
delpi4a
коментар 01 Sep 2014, 02:12
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

5 мин в които осен едно спиране не видяхме абсолютно нищо.Едно добро спиране и удар блокиран от защитниците.
Определено момчето не става за център нападател(браво на алегри,че го пусна на тази позиция) и не направи мача на живота си,даже дори и да не беше най-слабия на терена не направи нищо запомнящо се.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
Underground Mind
коментар 13 Nov 2014, 23:06
Коментар #26

Juventus star

Цитат
Coman happy to wait at Juve

Kingsley Coman says he is happy to wait for his chance at Juventus, as he believes that his patience will be rewarded in the long run.

The 18-year-old has featured only sporadically since joining the Bianconeri from Paris Saint-Germain in the summer.

However, he has vowed to continue working hard in training and not kick up a fuss about his perceived lack of playing time.

“Lately, it's true, I haven't had much playing time, but I'm not worried,” Coman has told L'Equipe this week.

“I'm working hard in training and I knew very well that I could be in this situation. I only need 10-15 minutes per game to prove myself.

“The Coach isn't there just to please me or make me happy. I signed with Juventus for five years and set myself a goal of 15-20 appearances earlier in the season. I can achieve this.

“I am used to this and have been in far worse situations before now. I learned to be patient.

“Tevez, Llorente and the other forwards are all very good players. They have experience of playing at the highest level.

“But in training, I feel that I'm not far away.

“My teammates? They all give me lots of advice. Every time Uncle Pat [Evra] each day tells me to do my best and prove that I can play and help the team's fortunes.”

http://www.football-italia.net/58586/coman-happy-wait-juve

Коман: “Напоследък наистина не получих много игрово време, но не съм притеснен. Работя здраво на тренировки, а и знаех много добре, че може да попадна в такава ситуация, но се нуждая само от 10-15 минути време на мач, за да докажа себе си. Треньорът не е тук, само, за да ми угажда и да ме кара да се чувствам щастлив. Подписах за 5 години с Ювентус и по-рано през сезона си поставих за цел, да изиграя 15-20 мача. Считам, че мога да я постигна. Свикнал съм с това и съм бил и в доста по-лоши ситуации преди. Научих се да бъда търпелив. Тевес, Йоренте и другите нападатели са много добри играчи. Те имат опита да се състезават на най-високо ниво, но по време на тренировки чувствам, че не съм толкова далеч. Съотборниците ми? Всичките ми дават много съвети. Всеки ден, постоянно, чичо Пат (Евра) ми говори да давам най-доброто и да докажа, че мога да играя и да помагам на отбора.”

--------------------

+Quote Post
petszata
коментар 17 Nov 2014, 23:56
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Гол за победата над Англия с 3-2 ! Браво Коман!

+Quote Post
Underground Mind
коментар 30 Jan 2015, 14:38
Коментар #28

Juventus star

Мино Райола: ''Ако Коман продължава да не играе и през следващия сезон, тогава по-добре да напусне. Но не под наем, а с перманентен трансфер.''

''Мармота и сие'' явно са си развалили отношенията с Райола след ежедневните му визити до Виново. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 30 Jan 2015, 14:43
Коментар #29

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

То тоя нещастник се взе за голяма работа, дебела свиня, не се надъни на пари.

+Quote Post
Boris Morev
коментар 30 Jan 2015, 15:12
Коментар #30

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Защо ли ми се струва вярно, че сме отказали наем на Балотели? post-294-1159107607.gif

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
nikentus
коментар 30 Jan 2015, 15:37
Коментар #31

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(Аntonio Conte @ 30 Jan 2015, 14:43) *
То тоя нещастник се взе за голяма работа, дебела свиня, не се надъни на пари.

Човекът се опитва да прави Кръстникът 5. Като кукли с конци да ни манипулира нас и клубовете с неговите играчи. Евала на ръководството, че са отказали за Балотели.

--------------------

+Quote Post
parhovo
коментар 30 Jan 2015, 15:52
Коментар #32

Juventus bench

Коментари: 947
Регистриран: 8-December 09
Град: plovdiv
Потребител No.: 3 053

Райла да изнудва ръководоството и вкарва свойте клиенти в плановете си за по - големи комисииони,но има известно право за Коман.Определено имаше мачове през сезона който можеше да вземе участие ,да разнообрази играта ни ,но Алегри не му гласува доверие , а момчето има много хляб.Мен лично ще ме яд ако си тръгне.Колкото до интерютата на Райола и медиите имат пръст ,търсейки начин да развалято обставновката в клуба,търсейки някакви сензации.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 31 Jul 2015, 13:39
Коментар #33

Juventus star

--------------------

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар 31 Jul 2015, 13:53
Коментар #34

Juventus bench

Коментари: 862
Регистриран: 24-January 10
Потребител No.: 3 280

Така като гледам, май ще остане. Не съм чул нищо за наем. Вероятно ще играе срещу Марсилия... Та така...

+Quote Post
Underground Mind
коментар 31 Jul 2015, 14:00
Коментар #35

Juventus star

Цитат(Gianni-Agnelli @ 31 Jul 2015, 14:53) *
Така като гледам, май ще остане. Не съм чул нищо за наем. Вероятно ще играе срещу Марсилия... Та така...

The French striker of Juventus, Kingsley Coman, has spoken to L'Equipe, about the idea to leave the club on loan. “Loan? There are people working on my future, but I can say to have already spoken with Juventus and that a loan is not the best solution for my growth. I could play more but I'm satisfied about my first season. I've no regrets on leaving Paris, I'm happy about my choice. I'm ready to play even more.”

Остава, разбира се. Наемът никога не е бил сериозна опция конкретно за него, така или иначе.

--------------------

+Quote Post
Masaba
коментар 30 Aug 2015, 16:17
Коментар #36

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 1-November 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 418

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 30 Aug 2015, 16:29
Коментар #37

Juventus star

Коментари: 3 072
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Пред много мухлясала емблема са го снимали biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 30 Aug 2015, 16:41
Коментар #38

Juventus regular

Коментари: 1 467
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

7 мн евро ни плащат за 2 години наем. могат да го купят по всяко време за 21 мн до края на април 2017. не ме мефи тая сделка sad.gif

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 30 Aug 2015, 17:02
Коментар #39

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Напротив, сделката е перфектна за нас. Взимаме 7 млн Е за две години, те си го играят, обиграват си го, ако стане ни плащат още 21 млн Е, ако не стане чисто и просто са ни го обиграли за тяхна сметка. На теория сделката е истинска лекция - млад и недоказан играч, плащат ни, за да го обиграват и т.н., само че на практика това най-вероятно ще се окаже изгодна сделка за тях и един ден Коман ще струва двойно.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
nameless
коментар 30 Aug 2015, 17:20
Коментар #40

Juventus regular

Коментари: 1 808
Регистриран: 20-March 07
Потребител No.: 417

Нали беше за една година наема?! Има ли вариант да приключим сделка без да ни набият някое кофти условие в последния момент? След 2 години, колко време ще му остава до края на контракта с нас? Да не се окаже накрая, че ще ни го върнат, за да си го вземат на free, след това.

P.S. Явно е с нас до 2019, което е що годе успокояващо.

Този коментар е бил редактиран от nameless на 30 Aug 2015, 17:22

--------------------

+Quote Post

7 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th July 2018 - 19:48ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team