IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

13 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Карлос Тевес, El Apache
sleepless
коментар 26 Jun 2013, 17:49
Коментар #21

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

Цитат(Boris Morev @ 26 Jun 2013, 18:33) *
Няма кво да се лъжем,Тевез е в топ 5 на най-добрите нападатели в света,ако ще и на 33 да е.Сити правят огромна грешка според мен,нито Кун,нито Дзеко са достигнали нивото на Тевез.Да не говорим,че тази трансферна сума е просто смешна.Страхотен удар!Догодина сме на финал в Еуропа cool.gif

Абсолютно съм съгласен! Уникален трансфер! Това е точно Играч като за нас - техничен, силен, нахъсан, изрод отвсякъде...

Go to the top of the page

+Quote Post
oldschool
коментар 26 Jun 2013, 18:36
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 1 465
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

баш топ 5 едва ли, но топ 10 може би wink.gif

както и да е, нахъсвам се и аз след тоя трансфер, най-сетне качество в атака! пожелавам му да сцепва и да играе с много хъс!

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 26 Jun 2013, 18:58
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Цитат(oldschool @ 26 Jun 2013, 19:36) *
баш топ 5 едва ли, но топ 10 може би wink.gif

Зависи дали ще вкараме Роналдо и Меси в графата нападатели.Аз говоря за типични нападатели,играещи само в последните 20 метра от игрището,от които се изисква да насочат топката в мрежата.
На първо място за мен в съвременния футбол е Кавани,далеч след него са Фалкао(с тенденция да излезе от въпросната 5ца),Тевез,Ибрахимович и да кажем РВП,който е на светлинни години зад тези четиримата.

Няма вече нападатели като Батистута,Индзаги,Трезеге,Шевченко,Раул,Роналдо.Такива хищници на практика липсват.Нито Италия има адекватен нападател,който да вкара 30+ гола(може би Бало,но изисква време),нито Испания има такъв,нито Франция,нито Бразил.Вярно е,че футболът се промени,но комерсиализмът уби този спорт.Щом играчи като Фалкао,Ибрахимович и т.н. отиват да играят на майната си заради пари...

Тевез за мен е един от последните мохикани.Съдя по това,че игра в Юнайтед,въпреки че беше резерва на моменти в жестоката конкуренция на Роналдо,Бербатов и Рууни,все пак искаше да остане.След това отиде в Сити,но и там написа името си със златни букви,със спечелени титла,купа,суперкупа.Скандалът заради,който не игра няколко месеца е красноречив за моята теория.Човекът просто иска да играе футбол.Има характер и знае,че е твърде класен,за да е пейка!Освен това имаше оферти от Бока и мултимилионери от Русия,но Тевез ги отряза,като отговорът "твърде е рано да се връщам в Аржентина" е ясен знак,че пичът иска да се доказва в Еуропа.Само няколко месеца след този коментар,Тевез стана шампион на Англия.
Освен това идва Световно,аржентинецът е наясно,че в конкуренцията на Меси,Агуеро,Лавеци,Ди Мария и т.н. ще е трудно да се пребори.Особено,ако Сити не върви напред,а той не играе.Съвсем различно е положението при нас.Титулярното място просто няма как да му избяга,а шансът ние да направим голям сезон е доста вероятен.С един отличен сезон Тевез ще заслужи мястото си за Бразил 2014.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
outbreak
коментар 26 Jun 2013, 19:13
Коментар #24

Juventus regular

Коментари: 2 164
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 26 Jun 2013, 19:17
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 3 573
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

ПРЕКАЛЕНО НАГЛО!!!!!!!!!!!!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 26 Jun 2013, 19:27
Коментар #26

Juventus champion

Коментари: 5 856
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Единственото нагло е, че Ювентус толкова години не се сети да извади от употреба номера, с който е играл най-великия играч, носил фланелката ни... а тя после дори беше на гърба на посредствен играч, направил кариера в Интер. Именно заради това за мен отдавна номерата нямат никакво значение.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 26 Jun 2013, 19:27
Коментар #27

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Както Дел Пиеро каза - този номер (10) не трябва да се маха. Той трябва да бъде мечтан от бъдещите нападатели в Ювентус. Успех на Тевес, сам пое огромен товар на раменете си и дано оправдае очакванията. aa_juve.gif

П.П. Иначе ми е ужасно странно да видя десетката в Юве и името отгоре да не е Дел Пиеро. Ако ще и Меси да беше пак щеше да има една буца в гърлото ми като си спомня за 10-ката на Алекс. sad.gif

--------------------

+Quote Post
Milenrec
коментар 26 Jun 2013, 19:28
Коментар #28

Juventus star

Коментари: 2 683
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Стига с тия глупости ,това е най хубавия номер и Алекс си каза че трябва да се носи фланелката
аз примерно веднага взимам на племенника ми фланелката !

+Quote Post
outbreak
коментар 26 Jun 2013, 19:36
Коментар #29

Juventus regular

Според мен за да вземеш номер 10 в Ювентус трябва първо да го заслужиш. Примерно този сезон можеше да играе с нещо друго... имаме свободни 14, 16, 17, 18 - все хубави номера. Да поиграе малко, да впечатли и тогава чак да скочи на 10-ката. Но в крайна сметка това още не е официално а и както е казано по-горе номерата нямат чак такова значение. Колкото до Тевез, аз вярвам, че ще постигне много при нас. Да ни е честит! За мен си е удар.

--------------------

+Quote Post
fatal93
коментар 26 Jun 2013, 19:44
Коментар #30

Juventus bench

Коментари: 987
Регистриран: 22-February 11
Град: Burgas
Потребител No.: 24 511

Честито на феновете на Юве! Доживяхме този момент, в който да привлечем класен нападател най-после, ЕВРИКА! А това, че е за 12млн е прекрасно, въпреки че е на 29 години. Ясно е, че в момента не можем да изхарчим 50 млн да вземем класен нападател на около 24 години например, но Тевез е прекрасно решение в следващите 3 години, в които дай Боже да се изкачим до европейския връх, там където ни е мястото. В Италия вече е ясно, доминацията ни е пълна. Единствената зона, където Милан ни превъзхождаха, сега лапват дългия, щото Балотели без дузпи има да вкарва голове, колкото Тевез, га ма няя!

Трансфера на Тевез трябва да затвори мойта уста и на другите критици на Марота, поне до следващия трансфер. А съм сигурен, че ще имаме и други трансфери, било то Огбона, Йоветич или някои напълно различни, за които дори не подозираме. В Турция в момента по терените се разиграва достатъчно млад потенциал, дано измъкнем нещо от там за дългосрочен план. Сигурен съм, че това ще зарадва много феновете

И престанете да се нахвърляте върху някого с различно мнение. wink.gif Няма по-нормално нещо от това всеки да има различно мнение относно даден футболист. Не всички харесват Меси, много мразят Роналдо, така е. А ние спорим за един Тевез ;д Кой крив, кой прав, ще видим накрая на сезона. И дори накрая на сезона, пак ще има различни мнения, както има и за Вучинич сега. Така ще е. Айде със здраве tongue.gif

+Quote Post
kIrKiErO
коментар 26 Jun 2013, 19:54
Коментар #31

Primavera player
**

Коментари: 261
Регистриран: 13-April 06
Град: Бургас
Потребител No.: 103

Ай стига бе и за номера ли се хванахте smile.gif наизскочиха нумеролозите. Сега очаквам някой да каже,че видиш ли Ювентус е зодия скорпион а Тевез е зодия водолей, а както всички знаем тези две зодии не си подхождат tooth.gif . Айде да ни е честит Тевез,страхотен играч, който ако зарази с 1/10 от хъса си флегма като Вучинич, направо няма смисъл да почва първенството aa_juve.gif

+Quote Post
outbreak
коментар 26 Jun 2013, 19:55
Коментар #32

Juventus regular

Малко и за миланистите smile.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 26 Jun 2013, 19:58
Коментар #33

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

--------------------

+Quote Post
don Pintilio
коментар 26 Jun 2013, 20:10
Коментар #34

Primavera player
**

Коментари: 471
Регистриран: 20-June 11
Потребител No.: 24 555

Цитат(kIrKiErO @ 26 Jun 2013, 20:54) *
Ай стига бе и за номера ли се хванахте smile.gif наизскочиха нумеролозите. Сега очаквам някой да каже,че видиш ли Ювентус е зодия скорпион а Тевез е зодия водолей, а както всички знаем тези две зодии не си подхождат tooth.gif . Айде да ни е честит Тевез,страхотен играч, който ако зарази с 1/10 от хъса си флегма като Вучинич, направо няма смисъл да почва първенството aa_juve.gif

+1

--------------------

+Quote Post
High Ace
коментар 26 Jun 2013, 20:29
Коментар #35

Primavera player
**

Коментари: 209
Регистриран: 22-August 07
Град: Враца
Потребител No.: 628

Гледам,че вече всичко е ясно,така че-да ни е честит smile.gif.Единственото,което ме притеснява в него е странния му характер.Дано пак не се разсърди на някой (или нещо) и да си избяга в Аржентина.Иначе е страхотен играч-бърз,техничен,повратлив,с усет към гола и доста опит.А за тия пари (ако е действителна тая цена,дето се върти във форума и из медиите) е не бомба,а Хирошимата на трансферите.Сигурен съм,че ако се сработи с Йоренте двамата ще заформят страхотен тандем в атаката ни.

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 26 Jun 2013, 20:59
Коментар #36

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Такива подхвърляния "ти пил ли си хапчета" и подобните някак си звучат нелепо. Минаха времената, когато във форума пишеха масово 14-16 годишни момчета. В момента масово потребителите са около 18-26 години. т.е. различията в мненията ни не означава, че единия не разбира от футбол, а другия е футболен гуру. Нека запазим приятелския тон във дискусиите. post-294-1159096668.gif

Че Тевез е класа - класа е, че Марота залепи още една "златна значка" , независимо от резултатите в бъдещия сезон, - залепи си. Заедно с останалите такива :

Йоренте, Бардзали, Видал, Погба, че аз бих добавил Касерес, Асамоа.

Но има и друго - Тевез "има топки". Ювентус е отбор с традиции и номер 10 винаги е значел много. Със сигурност тежи , както и много други номера в отбора.

Дано имат късмет Йоренте и Тевез. ...

п.с Йоренте дали няма да заиграе с номер 17 ? post-294-1159107607.gif

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 26 Jun 2013, 21:14
Коментар #37

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Тевез 10, Йоренте 17 това звучи странно наистина, но е време вече нови лица да задвижат тази бойна и непобедима машина наречена Ювентус.

Тевез според мен разбира с какви хора се събира и осъзнава, че трябва да се превърне веднага в един от лидерите. Конте и момчетата градят Ювентус като едно семейство и смятам, че Тевез ще пасне идеално и не случайно е избрал нас пред миланистите.

Добре дошъл Карлос clap.gif

+Quote Post
the pendulum
коментар 26 Jun 2013, 21:48
Коментар #38

Juventus regular

Коментари: 2 006
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

http://www.youtube.com/watch?v=6PSpX2hy8-E...player_embedded Айде сега миланистите да поплачат малко...

--------------------

+Quote Post
mrd
коментар 26 Jun 2013, 21:48
Коментар #39

Juventus regular

Коментари: 1 619
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

10-ката тежи, но Тевез не е някой п*тьо, а качествата му са налице, не че го познавам лично де но все пак.

Този коментар е бил редактиран от mrd на 26 Jun 2013, 21:49

--------------------

+Quote Post
div
коментар 26 Jun 2013, 22:01
Коментар #40

Juventus regular

Коментари: 1 520
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Трансфера е удар в десетката и идва в идеален момент, когато напрежението около новите попълнения ставаше доста голямо. За Тевес какво да кажем. Той е животно, каквото в Юве липсваше в последните сезони. Техника, скорост, удар, пласиране, общо взето комплексен нападател. Дано осъзнава, че поема отговорност с този номер 10, същото се отнася и за Йоренте. Несериозно е да казваме, че е стар при положение, че интер взеха Милито на 30 години, а вижте каква работа им свърши. Да е жив и здрав и мотивиран и ще стане работата, качествата ги има.

--------------------

+Quote Post

13 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th July 2018 - 23:25ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team