IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Фернандо Йоренте, 2013-2015: 92 мача, 27 гола, 5 трофея
fatal93
коментар 22 Apr 2013, 15:19
Коментар #41

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 987
Регистриран: 22-February 11
Град: Burgas
Потребител No.: 24 511

Цитат
Ние също го харесвахме, но трансферната ни политика не позволява да привлечем играч, чийто договор изтича, от друг отбор.

Това не можах да го разбера angry.gif Иска да каже, че трансферите, които правят са само на скъпи играчи, звезди в клубовете си и хора, които биха продавали много фланелки? Иска да каже, че голям клуб като Реал Мадрид не може да си позволи да нападателят им да е дошъл като свободен агент, а трябва да е някой като Неймар, Кавани, Фалкао нашумяло име? Иска да каже, че това ще развали имиджа на клуба ли?
Go to the top of the page

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 22 Apr 2013, 15:31
Коментар #42

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Цитат(fatal93 @ 22 Apr 2013, 16:19) *
Това не можах да го разбера angry.gif Иска да каже, че трансферите, които правят са само на скъпи играчи, звезди в клубовете си и хора, които биха продавали много фланелки? Иска да каже, че голям клуб като Реал Мадрид не може да си позволи да нападателят им да е дошъл като свободен агент, а трябва да е някой като Неймар, Кавани, Фалкао нашумяло име? Иска да каже, че това ще развали имиджа на клуба ли?

Точно това иска да каже smile.gif Те не са по тънки сметки и чакане за играч , те вадят парите на масата шумно медийно отразено , фланелки артикули чайна тур.. Имат пари и си ги харчат хората затова са "кралски" отбор.

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 22 Apr 2013, 18:19
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 2 867
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Горе- долу в този смисъл го разбирам и аз плюс евентуално жегване по наш адрес, че им е (може би) под достойнството да отмъкват играчи по този начин и така да ощетяват клубовете им като не им плащат трансферна сума.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 23 Apr 2013, 00:24
Коментар #44

Juventus star

Коментари: 3 559
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Хахахаха ами като са толкова тарикати балета и като са го харесвали, що не платиха клаузата от 36 млн. януари и така да го вземат преди да му изтече договора ? post-294-1158668510.gif

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
petszata
коментар 11 May 2013, 17:39
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Нов Гол за Йоренте !!!!!!!!!

+Quote Post
petszata
коментар 19 May 2013, 20:52
Коментар #46

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Пореден гол!!!

+Quote Post
Milenrec
коментар 19 May 2013, 21:47
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Като го видях ,че влиза и гледах второто полувреме на мача на Билбао,и определено ми хареса ,много добра игра!
Определено е класа над Матри!

+Quote Post
venko_90_
коментар 19 May 2013, 21:57
Коментар #48

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Само ръководството да не се успокоят прекалено много, че е вкарал 2-3 мача подред и да останем само с него като ново лице в нападение smile.gif

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 19 May 2013, 21:58
Коментар #49

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз отдавна ви разправям, че Йоренте е класа, а тука някакви хора дето не са му гледали 5 мача го сравняват с нашите дърводелци, тотален facepalm честно.

+Quote Post
Hennessy
коментар 19 May 2013, 22:00
Коментар #50

Juventus star

Коментари: 3 142
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(Аntonio Conte @ 19 May 2013, 22:58) *
Аз отдавна ви разправям, че Йоренте е класа, а тука някакви хора дето не са му гледали 5 мача го сравняват с нашите дърводелци, тотален facepalm честно.
Съгласен съм! Ако му се даде шанс ще свърши сезона 15+ най-малко! Сигурен съм smile.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 19 May 2013, 23:23
Коментар #51

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Да, той трябва да си е твърд титуляр забит и до него някой като Йоветич и заспиват нещата wink.gif

+Quote Post
europefan
коментар 20 May 2013, 11:44
Коментар #52

Juventus star

Ако вземаме Йоренте за резерва, това ще е по- глупаво решение и от това за привличането на Бендтнер. Освен, разбира се, ако не го вземаме за резерва на Агуеро и Фалкао. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 27 May 2013, 22:36
Коментар #53

Juventus star

Коментари: 3 559
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Йоренте не е бил включен в състава на Испания за купата на Конфедераците в Бразилия.
Незнам дали е по-добре така - от една страна ще изкара пълноценна подготовка вече с Юве, но от друга можеше да понатрупа още игрови минути, макар и с Национала предвид отпускарския му сезон...

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
Laudrup
коментар 27 May 2013, 22:42
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Той и по принцип май не записва особено много минути там. А сега пък след този тежък сезон, който преживя, дори и на такъв смешен турнир не мисля, че ще запише кой знае колко минути. Бях чел, че Конте и помощниците му са подготвили специална програма за Йоренте, с чиято помощ да навлезе в ритъм максимално бързо. Така че според мен е по-добре така.

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 27 May 2013, 23:41
Коментар #55

Juventus star

И аз мисля, че е по- добре така (даже може нашето ръкoводство да се е намесило biggrin.gif). Знаейки какво представлява испанският национален отбор почти мога да се обзаложа, че нямаше да помирише терен за повече от общо 15-ина минути и само щеше да се разкарва, а и някоя контузия можеше да си навлече.

--------------------

+Quote Post
Dek0
коментар 09 Jun 2013, 14:05
Коментар #56

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Йоренте: Винаги съм знаел, че Ювентус е моят избор
09 юни 2013 | 14:25

Нападателят на Атлетик (Билбао) Фернандо Йоренте разкри причините да избере да премине в състава на Ювентус от новия сезон. Според него това е един от най-големите отбори в света и със сигурност най-големия в Италия. Освен това още от първия път, в който е бил потърсен от шефовете на "бианконерите" той е усетил,че това е правилният избор.

"Ювентус е един от най-добрите отбори в света и със сигурност най-добрия в Италия. Щастлив съм, че ще мога да нося екипа на такъв отбор и нямам търпение да започне новия етап в кариерата ми. Защо избрах Ювентус? Защото те ме впечатлиха още първия път, когато ме потърсиха за разговори. Това е много голям отбор, който може да се сравнява с Барселона и Реал (Мадрид). Някак винаги съм знаел, че това е моят избор", заяви Йоренте.

Нападателят ще се присъедини към Юве в края на месеца, като той идва в Торино със свободен трансфер от Атлетик (Билбао) след като договорът му там изтече.

http://www.sportal.bg/news.php?news=431179

+Quote Post
Laudrup
коментар 09 Jun 2013, 14:21
Коментар #57

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Имам чувството, че много хора подценяват Йоренте, защото идва със свободен трансфер. В смисъл, че ако бяхме хвърлили 20тина милиона за него, щеше много повече да се шуми и очакванията да бъдат големи. Аз лично го харесвам и даже още преди да е дошъл официално с всеки ден все повече нарастват очакванията ми. Мисля че в тандем с истински класен трекуартиста или втори нападател Йоренте може да вкара доволно количество голове. Съвсем спокоен ще съм, ако той ни води атаката, заедно с един от Тевез и Йоветич. Според мен ще изненада доста хора, които едва ли не го опреличават на Матри

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 09 Jun 2013, 14:28
Коментар #58

Juventus regular

Коментари: 1 512
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

дано само не дойде 105 кила, че бая потърка скамейката тоя сезон

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 09 Jun 2013, 14:58
Коментар #59

Juventus champion

Коментари: 6 240
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Laudrup @ 09 Jun 2013, 15:21) *
Имам чувството, че много хора подценяват Йоренте, защото идва със свободен трансфер. В смисъл, че ако бяхме хвърлили 20тина милиона за него, щеше много повече да се шуми и очакванията да бъдат големи.

Опазил ни Господ! Всъщност, ако Йоренте беше дошъл за сумата от 20 милиона, вероятно в Торино сега щеше да има безредици. Първото, което е, че е на 28 години. Второто е, че със сигурност не ги струва.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 09 Jun 2013, 14:58

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 09 Jun 2013, 14:59
Коментар #60

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(oldschool @ 09 Jun 2013, 14:28) *
дано само не дойде 105 кила, че бая потърка скамейката тоя сезон

Не е много точно това. Има 37 мача за сезона - 26 в първенството, 6 в Лига Европа, 2 в квалификациите за ЛЕ, 2 за Купата и 1 за Испания. Да, доста от тях не като титуляр, но 1428 минути игра не са толкова малко. За сравнение - Куалярела е с 1554 минути, а никой не се е загрижил за физическото му състояние wink.gif А най-хубавото при Йоренте е, че в края на сезона (април-май) избухна с няколко гола, което е знак, че е игровата му форма не е лоша. Другото хубаво е, че идва при нас от самото начало и ще води пълноценна подготовка, а това е от огромно значение.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 23:00ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team