IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

26 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Пол Погба, 2012-2016: 178 мача, 34 гола, 8 трофея
Laudrup
коментар 21 Aug 2012, 15:08
Коментар #21

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Също и не си мисли, че ще дойде и ще му бъде поднесено на тепсия титулярно място, още повече с нашата халфова линия. Човека просто знае, че има качествата да е в 1вия отбор на доста големи отбори, а не го виня, че при тая безизходица на Юнайтед миналия сезон в центъра върнаха Скоулс от пенсия, а Погба игра няколко пъти за Карлинг и ФА...

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 21 Aug 2012, 21:04
Коментар #22

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Погба се изказва доста добре по интервюта до момента, което приятно ме изненадва. smile.gif Сигурен съм, че ще получи шанс и заедно с Мароне ще изиграят не малко мачове през този сезон.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 27 Aug 2012, 19:51
Коментар #23

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Хмм, Погба можело да отнесе стабилно наказание, защото бил туитнал от резервната скамейка по време на мач...написал, че блекберито е в него blink.gif Разбира се, първо трябва да се изясни дали е бил той или фалшив туит...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Aug 2012, 22:16
Коментар #24

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(JuventiKnow @ Aug 27 2012, 20:51ч.) *
Хмм, Погба можело да отнесе стабилно наказание, защото бил туитнал от резервната скамейка по време на мач...написал, че блекберито е в него blink.gif Разбира се, първо трябва да се изясни дали е бил той или фалшив туит...

Палаци май стабилно ни е погнал biggrin.gif Eдва ли това е истина, няма кой да го позволи, нито докаже smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
di_miro
коментар 23 Sep 2012, 01:54
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Много ми хареса това хлапе. Само на 19, а играе доста зряло. Представям си с натрупването на сериозен опит в каква машина може да се превърне. Напомня ми много на Виера.

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
Laudrup
коментар 23 Sep 2012, 09:11
Коментар #26

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Много ме кефи как се движи по терена. С някви дълги тежки стъпки като абсолютен хищник. Трябва му само опит и ще се превърне в ТИТАН. Вчера почти нямаше грешно отиграване. Вярно, че не се нагърбваше кой знае колко с отговорност, но все пак помагаше доста в защита и мисля, че от там дойде и стабилната ни игра в дефанзивен план. Дори и когато защитниците изнасяха топката той покриваше техните зони перфектно. Само да придобие още малко самочувствие и да почнат да му вървят дългите пасове и ще сме спокойни за наследника на Пирло.

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 23 Sep 2012, 09:48
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 2 040
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(Laudrup @ Sep 23 2012, 10:11ч.) *
Много ме кефи как се движи по терена. С някви дълги тежки стъпки като абсолютен хищник. Трябва му само опит и ще се превърне в ТИТАН. Вчера почти нямаше грешно отиграване. Вярно, че не се нагърбваше кой знае колко с отговорност, но все пак помагаше доста в защита и мисля, че от там дойде и стабилната ни игра в дефанзивен план. Дори и когато защитниците изнасяха топката той покриваше техните зони перфектно. Само да придобие още малко самочувствие и да почнат да му вървят дългите пасове и ще сме спокойни за наследника на Пирло.

Винаги съм смятал, че в нашия тим трябва да има подобен тип играчи с "дълги тежки стъпки". Често ставаме свидетели как високи футболисти с двуметрови крака не са особено технични и повратливи, но всичко зависи от самия играч. За пример давам Виера, ЯЯ Туре, даже един Анри, които само с едно движение матират противниковите футболисти. Стискам палци на Погба - има голямо бъдеще!

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 23 Sep 2012, 10:09
Коментар #28

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

И на мен ми хареса играта му вчера. Може би някои хора са 'разочаровани' от него, защото са очаквали да играе като Пирло и да има неговият стил, техника и движение. Това просто няма как да стане smile.gif

Погба наистина във фаза атака беше малко по-резервиран, но това е поради 2ма по-офанзивно изразени играчи като Джакерини и Маркиза пред него. На няколко пъти момчето се включи напред с пасове и се видя, че има поглед, пас и това, което наистина му липсва е самочувствие, рутина и опит. Ако му се даде време, момчето ще се развие по перфектен начин. Искам да го видя с Мароне пред него или по-скоро Погба на мястото на Видал, а Мароне на позицията на Пирло. Това ще е нещо наистина интересно.

Погба като игра и физика в момента ми прилича на един доста добре представящ се сънародник на Пол - Диаби.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 23 Sep 2012, 10:42
Коментар #29

Juventus regular

Коментари: 1 383
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

като ви чета коментарите изпитвам усещането че съм гледал тотално различен мач и съвсем друг Погба
С 5те си паса за цял мач незнам какво толкова ви впечатли или пък с 3те отнети топки (Джак май повече отне ама той си е слабак на мача така че неговите не се броят)... И да има някакъв потенциал и качества не го показа срещу магаретата по простата причини, че позицията му бе такава че бе изолиран от играта тотално, прекалено близо до защитата и доста далеч от халфовете

много незаслужено го превъзхвалявате момчето, това че е на 19 години не е спортно-техническо качество

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
JuveFan17
коментар 23 Sep 2012, 10:52
Коментар #30

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Погба беше супер снощи. Всяка топка, която минаваше в близост до неговия периметър той я хващаше, отнемаше и подаваше. И да, играеше по назад и защитно, нямаше как да очакваме да направи нещо продуктивно напред, явно такива са били указанията.

--------------------

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 23 Sep 2012, 11:03
Коментар #31

Juventus bench

Коментари: 719
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Погна спечели всяка въздушна топка!!! Как така не видяхте незнам.........той направо ги смаза в дефанзивен план...някои хора само гледат атаката ми се струва...само,че без защита няма как да стане атака

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 23 Sep 2012, 11:44
Коментар #32

Juventus regular

Коментари: 1 383
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

за каква защита можем да говорим когато киево минаха към 3 пъти центъра за цял мач
някой хора си говорят просто наизуст

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
yanko
коментар 23 Sep 2012, 12:14
Коментар #33

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Да като за първи мач в калчото, добре се представи Погба. Бъдещето е пред него, при правилна работа ще израстне още. За възрастта си, прелична игра срещу отбор от ранга на Киево. Аз лично обаче очаквах Мароне да заеме позицията на Пирло, но друго няма, освен да се доверим на треньорския щаб.

+Quote Post
Marchisio
коментар 23 Sep 2012, 12:29
Коментар #34

Primavera player
**

Коментари: 273
Регистриран: 10-September 12
Град: Своге
Потребител No.: 24 731
Любим футболист:Del Piero, Buffon, Marchisio, Bonucci

Цитат(Бялото Перо @ Sep 23 2012, 12:44ч.) *
за каква защита можем да говорим когато киево минаха към 3 пъти центъра за цял мач

3 пъти минаха центъра,защото когато стигнеха до Пол,или им взимаше топката,или ги натискаше да сгрешат пас.Момчето се представи много добре като за дебют,и да кажеш че Джакерини е отнел повече топки от него е смешно.Точно заради "играта" на джакерини в защита,Погба не се включваше във всяка атака,а имаше едно на ум какво може да стане ако ни хванат на контра.Според мен игра много зряло,евала за което!

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 23 Sep 2012, 12:46
Коментар #35

Juventus regular

Коментари: 2 040
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(Бялото Перо @ Sep 23 2012, 12:44ч.) *

Някои като теб? smile.gif

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 23 Sep 2012, 18:23
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 2 228
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

С движението по терена се справя доста добре. Пасовете му не са кой знае какво, но не можем да искаме всичко от футболист на неговата възраст. Без съмнение има качества, но от него зависи как и дали ще ги разкрие.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 27 Sep 2012, 12:40
Коментар #37

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Изключително съм доволен от представянето на това момче. Млад е, за първи път стъпва в Италия, не е сработен с отбора .... и все пак показва повече от прилична игра. Ако не се прецака сам по някакъв начин, може да стане много голям при нас.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 20 Oct 2012, 20:17
Коментар #38

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

Колко получава Погба на седмица?

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 20 Oct 2012, 21:41
Коментар #39

Juventus star

Коментари: 3 585
Регистриран: 19-February 12
Потребител No.: 24 637

Цитат(ELMANIFICO @ Oct 20 2012, 21:17ч.) *
Колко получава Погба на седмица?

10 или 15 хиляди май

+Quote Post
the_parasite
коментар 21 Oct 2012, 11:55
Коментар #40

Juventus regular

Коментари: 2 228
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Като се абстрахирам от ширещата се по-горе дискусия за джобните пари и консервите, искам да отбележа, че прекалено рано качихте това момче да пиедестал.

Да, Погба има качества, но не за заместник на Пирло. Французинът е съвсем друг играч и като физика, и като мислене. В бъдеще е напълно възможно да стане най добрият Ball Winning Midfielder или да влезе в топ 10 на Box To Box Midfielder-ите, но да стане плеймейкър?! post-294-1159107342.gif

Ако Погба е гласен за заместник на някого от звездното ни трио, то това в Видал. Времето ще покаже какво ще стане, но не бързайте да го правите голям играч.

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 21 Oct 2012, 11:55

+Quote Post

26 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2018 - 02:38ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team