IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

22 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Артуро Видал, El Guerrero
blagoy_sim
коментар 27 Nov 2011, 20:23
Коментар #41

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Цитат(Underground Mind @ Nov 27 2011, 18:00ч.) *
From the pages of La Stampa

Eeee La Stampa!

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 29 Nov 2011, 12:43
Коментар #42

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Браво на момчето. Харесва ми как говори. И слуша регетон , както и аз + рага smile.gif

дано ад излезе умен и да не реве като е резерва , а да се развива , за да може да води отбора. Има качества и е борбен много. Малко само удара да оправи , че изпочупи ламБите на стадиона ! smile.gifsmile.gifsmile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
SemperFidelis
коментар 30 Nov 2011, 12:44
Коментар #43

Juventus bench

Коментари: 538
Регистриран: 14-September 08
Град: Варна-градът на мечтите ;)
Потребител No.: 1 335

Най-хубавото е че дори повече ми харесва как играе smile.gif

+Quote Post
juventinec91
коментар 30 Nov 2011, 21:23
Коментар #44

Juventus bench

Коментари: 717
Регистриран: 23-September 09
Потребител No.: 2 782
Фен клуб:JUVENTUS BULGARIA

Не случайно получава най високата оценка в трети пореден мач...Страшен е просто.. Как гони само и как ляга на шпагат...

--------------------

+Quote Post
Tacchinardi
коментар 01 Dec 2011, 19:31
Коментар #45

Juventus bench

Коментари: 521
Регистриран: 21-September 11
Град: Плевен
Потребител No.: 24 590

Хванаха бащата на звезда от Юве със 150 дози кокаин

Бащата на новата звезда на Ювентус Артуро Видал Ерасмо е бил задържан с голямо количество кокаин в родината му. Той и лелята на звездата на "бианконерите" Сузана са арестувани на пътя с около 150 дози кокаин и откарани в 51-и участък на чилийския град Виктория, съобщават местните медии.

Правещият страхотен дебютен сезон за Старата госпожа футболист не е в отлични взаимоотношения със своя родител, който през 2008 година се опитал да се самоубие, след като Артуро не му се обадил в деня на бащата да го поздрави. Тогава всичките колеги на Ерасмо Видал се скъсали да му се подиграват и той направил неуспешен опит да си отнеме живота.

Интересното е, че преди по-малко от месец 24-годишният халф бе изгонен от националния отбор на Чили. Причината за това бе, че с негови колеги излезли без разрешение от лагера на тима и пили цяла нощ. Бившият играч на Байер (Леверкузен) отрече да е бил пиян, но въпреки това се извини за постъпката си, която му струва изгонването на националния отбор.

Наставникът на Юве Антонио Конте обаче твърдо разчита на него, след като цяло лято го искаше в състава си на всяка цена. Видал има вече един гол и една асистенция за "бианконерите", но коефициентът му на полезно действие в мачовете е изключително висок.

Именно поради това един от основните лидери на отбора Джанлуиджи Буфон го обяви за откритието на сезона. "Видал е откритието на сезона. Той винаги е там, където е топката и се бори до последно. Страхотен е", коментира Буфон.
Друг италиански национал и съотборник на чилиеца Клаудио Маркизио пък е изумен колко много тича новият му съотборник и колко помага на тима.

blink.gif

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 01 Dec 2011, 19:39
Коментар #46

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Много лоша новина и дано не му се отрази на играта...

+Quote Post
SemperFidelis
Коментар #47

Juventus bench

Четох,че не били близки от няколко години,дано да не му се отрази на играта,защото ще е много важен,особено следващият мач,когато Пирло ще отсъства..

+Quote Post
Hennessy
Коментар #48

Juventus star

Коментари: 3 072
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Тъкмо и аз го прочетох...иииииии си викам - Кво става тука БЕ ?! blink.gif И ние почнахме като англичаните и техните глупости...изневери, наркотици, пари, залози...не знам си кво... пфф аре моля ви се НЕ !

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 01 Dec 2011, 19:52
Коментар #49

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Артуро е в лоши отношения с баща си и никога не говори за него, в интервюта, или изобщо пред медиите. Майка му, която живее с него в Торино, е човекът, за когото той винаги се е изказвал с голяма любов. Аз нямам притеснения за това дали ще има някакъв спад във формата му, заради този неприятен случай. Единственото тъпо нещо е, че сега италианските медии ще раздухват историята, но мъжкар като него едва ли ще се поддаде на напрежението.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Black&White
коментар 01 Dec 2011, 23:38
Коментар #50

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Какво се учудвате,такава е мизерия там,че всеки се опитва да вади пари по незаконен начин.

Видал е перде,едва ли ще му пука за баща му,тъкмо сега няма да се чуди какви ги върши по цял ден.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
Underground Mind
коментар 02 Dec 2011, 03:06
Коментар #51

Juventus star

Цитат(SemperFidelis @ Dec 1 2011, 19:39ч.) *
Четох,че не били близки от няколко години,дано да не му се отрази на играта,защото ще е много важен,особено следващият мач,когато Пирло ще отсъства..

Според мен пък Видал не бива да взима участие в мача, защото виси с натрупани картони. Едно евентуално декориране в жълто, ще го извади от игра за важният мач срещу Рома. Нека Конте реши да използва Пациенца като титуляр, а защо не и Мароне?! Можем да си позволим липсата на Артуро в този мач, с мисъл за пълноценното му включване в следващия.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 02 Dec 2011, 04:01
Коментар #52

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Underground Mind @ Dec 2 2011, 03:06ч.) *
Според мен пък Видал не бива да взима участие в мача, защото виси с натрупани картони. Едно евентуално декориране в жълто, ще го извади от игра за важният мач срещу Рома.

Ами тъкмо ще ги завъртим и тримата - първо Маркизио го нямаше, сега Пирло, после Видал biggrin.gif Ей ти на ротация tooth.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
don Pintilio
коментар 02 Dec 2011, 13:13
Коментар #53

Primavera player
**

Коментари: 471
Регистриран: 20-June 11
Потребител No.: 24 555

не мисля ,че ще се притесни от това Артуро! В латинска америка да те хванат с кока е все едно да те хванат с пъпеши в Харманли wink.gif

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 21 Dec 2011, 13:11
Коментар #54

Juventus star

Vidal banned for 10 games!

Juventus’ Arturo Vidal and Carlos Carmona of Atalanta have been banned for Chile’s next 10 international ties.

The duo – as well as Jorge Valdivia, Jean Beausejour and Gonzalo Jara – have been punished after breaking a curfew while last on international duty.

“The sanction is to be applied to the next 10 matches following this decision involving the senior national team, be it in competitive matches or friendlies,” the Chilean Football Association said.

The five men were allowed to leave the side’s training camp ahead of the November 7 tie against Uruguay, but infuriated boss Claudio Borghi by returning to base 45 minutes later than agreed.

The Chilean FA also added that the players were “in an inadequate state to comply with their obligations as professional footballers – since they showed evident signs of having consumed alcohol.”

football-italia.net

Чилийската Футболна Асоциация потвърждава, че Видал е получил наказание за 10 мача. Санкцията се дължи на скандала около закъснението за лагер-сбора на националния отбор.

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 21 Dec 2011, 13:28
Коментар #55

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Тези ме кефят! Ако подобно нещо се приложи в Бг национала, ще трябва да търсим аматьори за национала, защото нито един професионалист няма да може да играе в следващите 5 години smile.gif))

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 06 Jan 2012, 00:41
Коментар #56

Juventus star

Цитат
“I'm having a great time here. It would be hard to find a team with a better atmosphere in the dressing room. I was received very well at Juventus and feel at home in Turin. I am very happy with life in Italy and so is my family. I don’t know if Conte change the system to fit me in, but it’s great to be able to play alongside Andrea Pirlo and Claudio Marchisio. We have a great midfield, one that is only beaten by Barcelona and Real Madrid. I chose Juve because I knew that we would have the chance to win the Scudetto.”

''Радвам се на страхотния период, който изживявам в момента тук. Трудно бих могъл да намеря отбор с по-добра атмосфера в съблекалнята. Бях приет много добре в Ювентус и се чувствам като у дома си в Торино. Много съм щастлив от живота в Италия, така е и с моето семейство. Не знам дали Конте промени системата си заради мен, но знам, че е чудесно да да играя заедно с Андреа Пирло и Клаудио Маркизио. Ние имаме невероятна халфова линия, само Реал М и Барселона могат да се похвалят с по-добра. Аз избрах Юве, защото знаех, че ще имаме шанс да спечелим Скудетото''.

--------------------

+Quote Post
miro
коментар 17 Jan 2012, 16:15
Коментар #57

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

Юве с изявление по случая "Видал-Родригес"
17.01.2012 15:13
"Бианконерите" определиха като "клевета" твърденията на някои медии, че двамата южноамериканци се разбрали за дузпата на Ювентус-Чезена
Юве с изявление по случая "Видал-Родригес"

Лидерът във временното класиране на италианската Серия А Ювентус излезе с официално изявление по повод на появилите се в някои медии спекулации, че по време на мача между "бианконерите" и Чезена през декември миналата година играчите на двата клуба Артуро Видал (Ювентус) и Гийермо Родригес (Чезена) се разбрали как да бъде изпълнена дузпата, която в крайна сметка се превърна в гол за "Старата госпожа".

В 81-та минута на срещата между "морските кончета" и тима от Торино реферът Даниеле Довери свири 11-метров наказателен удар за Ювентус (впрочем – първи и до момента единствен през този сезон за "бианконерите") и изгони вратаря на гостите от Чезена Франческо Антониоли.

Мениджърът Даниеле Аригони беше извършил всичките си смени, така че на вратата застана уругвайският бранител Гийермо Родригес, а Артуро Видал се нае да изпълни дузпата и отбеляза.

Повторенията на ситуацията според някои източници показват, че влезлият в ролята на страж защитник прави знак на чилиеца къде ще се хвърли. Кадрите преди самата дузпа, на които Родригес и Видал си разменят няколко думи, също са накарали някои журналисти на Ботуша да се съмняват и да обвинят в измама двамата състезатели.

Ръководството на Ювентус обаче заклейми тези твърдения като зле скалъпена и крайно непочтена клевета и изрази готовност да защити както Видал, така и клуба от бъдещи нападки по случая.

+Quote Post
outbreak
коментар 17 Jan 2012, 16:45
Коментар #58

Juventus regular

Коментари: 2 167
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Айдеее... почнаха да търсят под вола теле! biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
SemperFidelis
коментар 17 Jan 2012, 17:26
Коментар #59

Juventus bench

Ще е тъпо да спретнат още едно Калчополи толкова скоро,та се опитват по този начин да внасят някакъв смут..

+Quote Post
don Pintilio
коментар 17 Jan 2012, 18:35
Коментар #60

Primavera player
**

Коментари: 471
Регистриран: 20-June 11
Потребител No.: 24 555

момчета щом почват с интригите значи сме на правилния път и са се насрали post-294-1159107834.gif

--------------------

+Quote Post

22 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th July 2018 - 19:55ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team