IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

23 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Артуро Видал, 2011-2015: 171 мача, 48 гола, 7 трофея
JuventiKnow
коментар 08 Aug 2011, 11:41
Коментар #21

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Underground Mind @ Aug 8 2011, 12:33ч.) *
Красич също бе взет в края на лятото, нямаше кой знае какво сработване с новите си съотборници и също нямаше опит в Серия А, но всички помним как старира за Ювентус.

"It's not about how you arrive, it's about how you finish."
wink.gif tongue.gif

Дано при Видал няма същия спад след това, а и Милош да се върне на нивото от началото на миналия сезон и да не го изпуска никога вече smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 08 Aug 2011, 14:06
Коментар #22

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Under, евала и от мен за трудо. Страхотно си се справил smile.gif

Видал е на път да стане звезда от световна класа. Това за него, ще е най-важният момент и повратна точка. smile.gif
Видал, ще трябва да се срваботва много с отбора, но знаем, че големите футболисти лесно навлизат ви грата. Спомняме си какъв дебют направи Снайдер за мердите.

Не случайно е поставен и на 4то място в класацията и то само след кои футболисти. Да не говорим смешната сума, която дадохме за този трансфер. Двойно повече от колкото са дали Байерн преди 4 години!

Ще има да се доказва много в Италия и в Юве, но аз съм видял достатъчно от него, за да кажа спокойно, че има потенциала и възможностите да се справи.
Много се радвам на факта, че имаме Маркизо, Пирло и Видал, които са на едно ниво и конкуренцията, ще е убийствена. Пирло е доказана класа и е малко смешно да го съпоставям с Маркизио и Видал, но все той е и на възраст и е достигнал върха в кариерата си, докато на тях им предстои. Най-после ще имаме конкуренция на този толкова важен пост на който минаха прекалено много футболисти за последните години.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Rumbeti
коментар 08 Aug 2011, 15:53
Коментар #23

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Гледам , че има сравнения с Красич. Не, че не съм съгласен, но искам да допълня нещо - Красич найстина доийде и започна още от началото силно.
Пожелавам АБСОЛЮТНО същото начало и на Видал. Даже и по-силно. Младо момче е сравнително, има много сезони пред него. На първо място ми се иска да не се контузва.

Сега за сравнението с Красич - силите на Красич свършиха, защото дойде от Русия , а знаем кога приключва там първенството. Руснаците играят по съвсем различно време и за Красич нямаше време за почивка. За сметка на това бе набрал скорост, нещо, което до малка степен е вярно и за Видал заради Копа Америка. Това обаче означава, че и той ще загуби скорост по някое време от сезона. За Красич бе ясно. Той почива минимално и се очакваше да отпадне още към средата на сезона. Пропусна подготовката, но пък бе направил такава с ЦСКА и то не подготовка, а сезонни мачове smile.gif

Очаквам подобен спад и при Видал, но пък Немското първенство държи на физика и това може да помогне видал да е във върхова форма до края на сезона. Все пак ще играем само на един фронт, което от своя страна ще запази сили и ще имаме сериона преднина пред отборите в ШЛ. ЛЕ не я броя, защото там участват доста резерви. Видя се и ние, че всеки мач излизахме поне с по 2-3 млади момчета.

Според мен Видал трябва да започва титуляр още от началото, защото е назад в подготовката ! Особенно срещу слабите съперници бих се радвал да играе и цял мач. Само да няма контузии.

Май това исках да кажа smile.gif Може и да съм се повторил някъде, за което се извинявам smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
yanko
коментар 08 Aug 2011, 19:17
Коментар #24

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Подготовката оказва своето значение върху формата, като цяло и върху представянето на самия футболист и отбор през сезона. Само заради здравето и кондицията, не трябва да се избързва с Видал. След допълнителната почивка, която получи заради Копа Америка, мисля че до първия мач на новия стадион ще успее да навакса.

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 09 Aug 2011, 10:28
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

Ето още един интересен анализ за Артуро Видал.

http://morefootballmanageranalysis.blogspot.com/

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 19 Aug 2011, 15:37
Коментар #26

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Vidal dreams of Italian title

Arturo Vidal has the Scudetto on his mind after joining Juventus from Bayer Leverkusen this summer.

“The squad is strong, as is the Coach,” the international explained. “We want to reach the level of Milan and Inter.

“We want to win the League.”

The Chilean joined the club in a €10.5m deal and he showed his ability in the Trofeo TIM on Thursday, during which he found the back of the net against Milan.

“I’m very happy to have debuted in this glorious Juventus shirt,” continued the former Colo Colo man. “I also scored.

“I have understood how the team play and what the Coach wants from us.

“I played in a variety of roles last night, but I’m calm about the situation. I give my best in the middle and I hope to play there, but I’ll do what the Coach requests.”

Boss Antonio Conte was more than happy with Vidal’s contribution in Bari after his Copa America exploits this summer.

“He’s barely spent two days with us, but his quick understanding of the way we play has greatly impressed me,” Conte noted.

“He’s a good player, he makes an important contribution and gives us quality breaking forward. He must get to know the squad, but he’s an excellent signing and I need to thank the club for that.”

football-italia.net

Артуро Видал носи мисълта за Скудетото в ума си, след присъеднияването си към Ювентус от Байер Леверкузен това лято.

''Съставът е силен, а ние искаме да достигнем нивото на Милан и Интер, искаме и да спечелим първенството. Много съм щастлив да дебютирам със славната фланелка на Ювентус. Успях и да отбележа. Разбрах как играе отборът и какво треньора иска от нас. Играх множество роли вчера, но съм спокоен за ситуацията. Дадох най-доброто от себе си в средата на терена и се надявам да играя там, но аз ще правя това, което треньорът иска от мен''.

Впечатляващ дебют на Видал снощи. smile.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
marto_juve
коментар 19 Aug 2011, 18:26
Коментар #27

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(Underground Mind @ Aug 19 2011, 15:37ч.) *
Впечатляващ дебют на Видал снощи. smile.gif
Нотка на оптимизъм ли долавям, или Паскуато все още е най-добрия сред новите лица в отбора!? Само заради този трансфер можеше да се спре с непрекъснатите хуления по Марота. Да не говорим че аз му опростих миналогодишните грехове още с началото на меркатото, с привличането на Пирло и Циглер. Защото усещах, че тази година ще вземе поправителния с отличен. И за мен това е факт. А явно има още с какво да ни изненада.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
superniki
коментар 19 Aug 2011, 22:13
Коментар #28

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(marto_juve @ Aug 19 2011, 16:26ч.) *
Нотка на оптимизъм ли долавям, или Паскуато все още е най-добрия сред новите лица в отбора!? Само заради този трансфер можеше да се спре с непрекъснатите хуления по Марота. Да не говорим че аз му опростих миналогодишните грехове още с началото на меркатото, с привличането на Пирло и Циглер. Защото усещах, че тази година ще вземе поправителния с отличен. И за мен това е факт. А явно има още с какво да ни изненада.

Защо дрънкаш глупости!Той няма да плати 40 млн за звезда и 7 място ще е успех тази година post-294-1158668614.gif

За Видал, от един мач с екипа ни не можем да правим заключения, но единствената питанка е дали ще се аклиматизира добре, което едва ли ще е проблем.Качествата му са неоспорими и въпреки, че няма статут на звезда е страхотен футболист за който тепърва ще се говори.Артуро е удар в десятката от гледна точка на цена, заплата, качество.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 21 Aug 2011, 18:49
Коментар #29

Juventus star

Цитат(marto_juve @ Aug 19 2011, 19:26ч.) *

Когато споменах за Паскуато, Видал още не беше играл, освен ако не броим нищожното време срещу Примаверата във Вилар Пероса.

Иначе, би трябвало поне от тази тема да си личи, че имам някакви надежди за Видал (едно, че аз съм я направил, друго, че почти половината коментари в нея (без нищо отрицателно в тях) са мои).

Колкото до ''поправителния'', за мен изобщо не е взет с ''отличен'', но това е друга тема вече, която няма почти нищо общо с този топик.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
marto_juve
коментар 27 Aug 2011, 21:52
Коментар #30

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Arturo Vidal – Under the Microscope

Finally the long-running ‘Arturo Vidal’ saga draws to a conclusion. Juventus emerged triumphant in the race to sign the other Chilean player making his name in Europe. Vidal opted for the Bianconeri and put pen to paper on a 5 year deal to become only the second Chilean to ply his trade for the Old Lady of Turin after Marcelo Salas. An agreement of €10.5 million was reached between Juve and Leverkusen. His arrival also consequently signaled the departure of Felipe Melo from Vinovo.

Profile

Vidal’s career began in his hometown club of Colo Colo, who are renowned for their famed youth academy. He represented Chile at the U20 World Cup, where he would finish as the second top scorer with 5 goals. He also helped Chile to a third place finish and caught the eye of many scouts with his performances. However, it was Bayer Leverkuen that would make the move to sign him for a fee of $11 million. Rudi Völler in particular was convinced of his talent and took him to Germany. At Leverkusen, Vidal endured a lot of flak for his silly yellow cards. His first season in Germany was more than decent and was praised for his showings on the field. He continued his growth as a player.

He came to the fore as a player in the 2010 FIFA World Cup. Chile’s coach at the time, Marcelo Bielsa, used him in a more defensive role in midfield. But that didn’t deter his performances as he proved to be one of his side’s more consistent players. The last season however, has been his breakthrough season at Leverkusen and he really started making a name for himself in Europe gaining many admirers in the process. Under the tutelage of Jupp Heynckes, Vidal slowly started fulfilling his early promise. Heynckes offered him more space and freedom in a more box-to-box midfield role. He was the orchestrator of attacks and would control and command play for his side. Vidal thrived in his role and was the driving force behind his side’s best ever finish in over a decade last season.

Welcome to Juventus - Arturo Vidal

Strengths

In modern football, versatility is a trait that cannot be understated and Vidal is as versatile as they come. He can play anywhere along midfield, in defense and perhaps even more impressive is his consistency and effectiveness in the position that he’s deployed in. He boasted a remarkable 2,810 touches last season thus underlining his influence in a game. At Leverkusen, he was employed as a defensive midfielder alongside the impressive Lars Bender. A look at his stats however tells a different story. Vidal had an outstanding 11 assists to his name and 10 goals albeit 6 came from the spot, which is efficient in itself. These stats speak volumes of his prodigious talent. Vidal can tackle, pass and is blessed with an incredible amount of stamina. He is equally adept defensively as he is offensively. In short, Vidal is every tactician’s dream player.

Weaknesses

Vidal can be a bit too rash at times and may fall prey to unnecessary yellow cards. He may pick up needless bookings due to rash tackles or a sudden rush of blood to his head. Though his disciplinary record last season has seen a considerable improvement from his previous two at Leverkusen. Vidal’s concentration levels too have been questioned in the past. Any loss of which could prove to be fatal in a big game or towards the climax of a match. His lack of experience at a big European club could also form a drawback. Indeed Juve’s jersey comes with a lot of expectation and the weight of it may prove to be too much for his shoulders.

Possible Impact at Juventus

For now it remains uncertain as to which formation Antonio Conte will use. A 4-2-4 formation will see Vidal partner former Milan midfield maestro Andrea Pirlo in the centre of the park. Vidal’s defensive duties here will come into play and he’ll have to offer protection to his defense a bit more than in a 4-3-3. The 4-3-3 might well give him more freedom to venture forward and join in the attack, thus getting himself more involved with the build-up play. Claudio Marchisio and Andrea Pirlo will provide him with more support and cover. It will offer him more scope in exploiting his unquestionable talent and make full use of his undeniable potential. His role will be more of a box-to-box player and familiar to the one he had at Leverkusen last season.

Vidal, however has big shoes to fill. Last season Felipe Melo and Alberto Aquilani formed one of the most successful partnerships in Serie A. Both of whom have left Juventus this season somewhat surprisingly. In a different league from the Bundesliga, Vidal’s tactical side of his game should be well suited to Serie A but then again there’s always an element of doubt surrounding the capability of a player to adapt to a new league and a new team. The last player brought in from Germany to Juventus was Brazilian Diego who didn’t quite match up to the incredibly high expectations that surrounded his arrival and neither did the last Chilean player to play for Juve, Marcelo Salas.

Final Verdict

Vidal is a terrific reinforcement; there are no two ways about it. One of the most outstanding players in the Bundesliga last season and he will definitely inject quality into the current Juve side. The price paid for him is reasonable enough and at the age 24, Vidal has his best years ahead of him. A very good signing by all means, the Chilean International can prove to be the jack of all trades so far in Serie A – one that has excited most of the Juve tifosi and has been greeted with a huge sense of optimism.

Rating – 8/10

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Underground Mind
коментар 28 Aug 2011, 11:14
Коментар #31

Juventus star

'Juventus is an institution, the maximum for any player' - Arturo Vidal reveals why he snubbed Bayern Munich for a move to Serie

Chile international says the Turin-based giants are a better club in terms of grandeur and history after rejecting the chance to stay in Germany.

After initial rumours that the Chilean would join the Bavarians, Bayer Leverkusen revealed that they would not allow their prized asset to join another German club, but Vidal maintains he still had a choice in the matter.

"Why did I chose Juve over Bayern? Because Juventus is an institution, the maximum for any player," Vidal told La Gazzetta dello Sport.

"I have found players like Alessandro Del Piero, Gianluigi Buffon and Andrea Pirlo. They are all phenomenons who are helping me greatly.

"This is a big chance to play with them and I can develop [as a player].

"Bayern also have great players, but Juventus are Juventus. And, I also wanted to play football in Italy as football there has a great passion, just like in Chile."

Juventus were set to meet Udinese on Sunday night with Vidal expected to make his Serie A debut, but all of the weekend's top-flight fixtures were cancelled due to a players strike after the failure between the players association (AIC), and football league (Lega) to reach an agreement over a new collective contract.

goal.com

''Ювентус е институция, максимумът за всеки един играч'' - Артуро Видал обяснява защо отклони предложението на Байерн, предпочитайки трансфер в Серия А

''Защо избрах Юве пред Байерн? - Защото Ювентус е институция, максимумът за всеки един играч. Тук намерих играчи като Алесандро Дел Пиеро, Джанлуиджи Буфон и Андреа Пирло, те са феноменални футболисти, които ми помагат много. Пред мен се открива голям шанс да играя с тях и така мога да продължа да израствам. Байерн също разполага със страхотни футболисти, но Ювентус си е Ювентус, освен това аз исках да играя в Италия, футболът тук е голяма страст, също като в Чили''.

Ето и интервюто във football-italia.net

Vidal: 'Juve match Milan and Inter'

Arturo Vidal reveals why he chose to join Juventus and “we can match Milan and Inter with our champions.”

The Chilean midfielder arrived from Bayer Leverkusen after a deal had apparently already been struck with Bayern Munich.

“I chose Juve because they are an institution,” he told the Gazzetta dello Sport. “I am able to work alongside people like Alessandro Del Piero, Andrea Pirlo and Gigi Buffon, so this is a great opportunity for me.

“I am discovering a whole new world and am happy with my choice. Everything is perfect at Juventus, as there is a club structure at the cutting edge, great teammates and a talented Coach who talks to his players.

“Antonio Conte wants tactical perfection and demands the utmost concentration in every training session. He pays me a lot of attention and all I can do is give my best for the team.”

Conte had said Vidal was picked because he can cover numerous midfield roles.

“I am a central midfielder and give my best there, though naturally the team comes before all personal considerations,” responded the 24-year-old.

“We are a little bit behind the Milanese clubs, but working hard to close that gap. We will do it, as we can match Milan and Inter with our champions.

“I can guarantee the fans we’ll squeeze out every last drop of energy we have in each game to bring Juve back to where history has always seen them – ahead of everyone else.”

football-italia.net

Този коментар е бил редактиран от Underground Mind на 29 Aug 2011, 10:21

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 30 Aug 2011, 11:19
Коментар #32

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Артуро Видал дава първото си истинско интервю като играч на Ювентус. Чилиецът говори пред "Гадзета дело Спорт" на всякакви теми - Чили, методите на Антонио Конте, възхищението му спрямо Пирло и т.н. Ето го и въпросното откровено интервю на "Крал Артур":

Артуро, как се чувстваш?

Добре, в момента откривам един нов за мен свят. Щастлив с избора, който направих. Всичко е перфектно, клубът е отличен, имам наистина чудесни съотборници и добър треньор.

Да, Антонио Конте, какво мислиш за него?

Той работи неуморимо. На терена усещаме неговото силно присъствие, той говори много с играчите, изисква перфекционизъм от тактическа гледна точка и максимална концентрация във всяко едно занимание. Той е "чук".

Има ли трудности със схемата на Конте 4-2-4?

Това е нещо ново, с което не съм свикнал. Това е една много офанзивна схема, която е стимулираща от професионална гледна точка. Треньорът ми обръща много внимание и всичко, което мога да направя е да бъда на разположение на отбора, правейки това, което се иска от мен.

Ти коя позиция предпочиташ?

Аз съм централен халф, в Германия играх 4 години в центъра, превръщайки се във "воланте" ("дефанзивен" на южноамерикански).

Но в Ювентус на тази позиция е Пирло - един страхотен играч.

Един от моделите ми за подражание! Пирло е изключителен играч и мисля, че можем да играем заедно. Аз имам достатъчно сила и издръжливост, за да му покривам гърба. Умората не ме плаши, аз съм боец!

А идеята да играеш на крилото?

Пак казвам - представям се най-добре в центъра, там успявам да покажа най-добре качествата си. Но, разбира се, отборът е поставен преди всички лични интереси и винаги ще се съобразя с желанието на треньора. Той е човекът, който ще прецени как да ме използва най-ефективно.

Байерн (Мюнхен) те искаше, а ти избра Юве - защо?

Защо? Юве е институция, максимумът за всеки играч. Тук срещнах хора като Дел Пиеро, Пирло и Буфон. Феноменални футболисти, които ми помагат много, дават ми много съвети. Възможността да играя с тях е прекрасна, мога да израствам професионално и да стана завършен играч във всяко едно отношение.

Байерн също е престижен, класен отбор.

Но Юве е Юве! Исках да намеря футбол, който е по-близък до моята култура, а в Италия живеете с подобна страст, както в Чили. И двете страни сме латински, нали?

Естигарибия е загадка за много хора, но ти го срещна на Копа Америка. Какво ще ни кажеш за него?

Чистокръвно крило, много техничен играч, с добър дрибъл. Игра силно в Аржентина и бих казал, че е отличен футболист.

Какво ти идва на ум при споменаване на имената Саморано и Салас?

Двама от големите в света на футбола, примери за повече от поколение чилийски футболисти.

Кои сега са "амбасадорите" на Чили?

Вероятно най-известните в момента сме аз и Алексис Санчес. Ювентус и Барселона имат голяма подркепа от моите хора.

Голяма отговорност за теб.

Това не ми тежи, а ме стимулира. Знам, че много момчета в моята страна ни гледат, учат се от нас и може би се опитват да ни имитират. Юве ще ми помогне в това. Тук мога да стана велик, тук мога да накарам моите сънародници да се гордеят.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 30 Aug 2011, 11:27
Коментар #33

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Страхотно интервю с Видал и аз смятам,че с Пирло ще направят страхотна двойка.

П.С. Ники,благодаря ти за старанието,което полагаш и ни доставяш тази информация,имаш една бира другия път в Русе tongue.gif

+Quote Post
lqlqlq
коментар 05 Sep 2011, 01:41
Коментар #34

Guests

Видал си е биткаджия - гледахте ли мелето срещу Испания, Видал беше човекът, дето първи влезна, после стана цирк. Хубаво е, че има характер и скача за съотборниците си.

Имам огромни очаквания и това ме притеснява всъщност. Просто останах очарован от всички анализи и коментари, от изчерпателните статии. Виждам непримирим играч, искащ да се развива постоянно, виждам лидер в съблекалнята и капитанско сърце в центъра на терена. Притеснява ме да не бъде забит по крилото - личи си от интервюто, че дори там ще стисне зъби и ще играе заради отбора, но ще се изисква твърде много от него. Надявам се да ни спечели всички - за мен видът му е антипатичен, но заедно с Вучинич са играчите, които са лидери и трябва да поведат отбора.

Този коментар е бил редактиран от lqlqlq на 05 Sep 2011, 01:44

+Quote Post
Dek0
коментар 16 Sep 2011, 12:55
Коментар #35

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Видал: Още е рано да се каже, че сме фаворити за титлата
16.09.2011 11:40
Чилиецът се чувства добре в отбора

Едно от новите попълнения на италианския гранд Ювентус Артуро Видал бе доста дискретен в коментара си относно шансовете на отбора да спечели титлата през новия сезон.

Грандът от Торино започна настоящата кампания наистина впечатляващо - с победа срещу Парма с 4:1, и доста специалисти побързаха да определят отбора на Антонио Конте като един от фаворитите за Скудетото.

Самият чилиец обаче настоява, че все още е едва началото на сезона и според него е малко прибързано отборът да бъде спряган като един от фаворитите за титлата.

"Ювентус е клуб с големи традиции, който трябва винаги да играе за победи. В местното първенство обаче има много силни отбори. В това число слагам Милан, Интер, Наполи, Лацио и Рома. Още сме в началото на сезона. Нека не бързаме да определяме кой ще е фаворит", коментира Видал пред официалния сайт на "Бианконерите".

"Ние сме отбор от истински войни и сме готови да даваме всичко от себе си на терена, за да може Юве да побеждава.", добави южноамериканецът.

"В Байер играх изтеглен малко по-напред, отколкото на позицията, на която съм в Юве. Мисля обаче, че ще се приспособя на поста, на който ме е поставил Антонио Конте. Чувствам се удобно на него", завърши чилиецът.
GOL.BG

+Quote Post
Rumbeti
коментар 16 Sep 2011, 15:28
Коментар #36

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Доста суперлативи за Видал има из интернет пространството, а и не само.

Искренно се надявам всичко да е вярно и да помогне ана тима за титлата още този сезон smile.gif

Първият мач още се отличи. Нека да продължава така и ще е само от полза на клуба , а и себе си smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
yanko
коментар 11 Nov 2011, 19:34
Коментар #37

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Артуро Видал, заедно с още 4-рима свои колеги са били изгонени от националния отбор на Чили. Фактите говорят за закъснение за тренировка от около 45 минути. Останалото са по-скоро догатки. Цък
Марота е заявил, че клубът ще изчака официалния доклад по случая. Едва след това ръководството ще прецени дали да наложи дисциплинарно наказание на футболиста.

+Quote Post
imt
коментар 11 Nov 2011, 20:45
Коментар #38

Primavera player
**

Коментари: 279
Регистриран: 27-October 10
Потребител No.: 6 924

Обаче не е това причината. Доколкото прочетох треньорът ги е заварил в 'an inadequate state for a footballer' (неадекватно състояние за футболист). Това означава, че са пили на партито (сина на единият имал кръщене). И Валвидия яено е нарекъл треньора лъжец. Наказание може да има за Видал от страна на Юве - Цък.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 27 Nov 2011, 18:00
Коментар #39

Juventus star

"I decided to be a footballer at age twelve, when I came to Colo Colo. The first team was Rodelinda Roman, one of my neighborhood on the outskirts of Santiago . I loved football and wanted to help my family. They helped me a lot when I was little, Victor Hugo, my uncle. Then Hugo Gonzales, youth coach of Colo Colo. The arrival in Europe was very hard, at 19 years, though Leverkusen was the opportunity of a lifetime. The language, the cold, people, all of Germany was different from home. For two months my agent stayed with me, then alone. My mom always told me to be consistent and fight.

Here is hard to play, against any team. Much harder than the Bundesliga. Even after the first benches, I was always calm. I knew I had to pick up the pace early, and wait for the train of my chance. My job is what I'm doing at Juve. With Pirlo and Marchisio: I have the freedom to attack and defend. Better when I defend. Retrieving balls. I do enjoy the compliments of Marchisio, is a great, and we are united. When he goes forward I rest and vice versa. We have a good understanding.

Only one league goal after ten at Bayer, but we are just beginning, I do not think: I prefer the team wins, rather. We are strong, but now arrive difficult games and we play at 110 percent. Lazio and Napoli: the difficult, indeed. If we win, we think that we are strong and that for the title there is also Juventus. Tomorrow Klose, who knows where to stay to score a goal, even on rebounds.

For luck I have a white ribbon on right wrist, I like it. Before the matches I am listening to cumbia raggaeton de Puerto Rico. The best comparison and compliment that I have is that I am a cross between Conte and Davids, two great. Conte as a coach is a very tactical, aggressive, which is working great. And he likes to win. This Juve is like me: races and wants to win."

From the pages of La Stampa, an interesting interview with King Arturo Vidal, by Massimiliano Nerozzi

Този коментар е бил редактиран от Underground Mind на 27 Nov 2011, 18:15

--------------------

+Quote Post
Black&White
коментар 27 Nov 2011, 18:06
Коментар #40

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Хубаво ще е ако има някакъв превод за неуките wink.gif

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post

23 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 23:02ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team