IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

12 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Андреа Пирло
AleksDrughi
коментар 24 Jan 2012, 10:54
Коментар #41

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 327
Регистриран: 26-February 09
Потребител No.: 1 864

Пирло е ВЕЛИК! Винаги съм харесвал играта му, но от както дойде при нас найстина видях, макар и на 32 години, огромната му класа. В света бих го сравнил единствено с Шави. Това е най-ценния ни трансфер този сезон.
Go to the top of the page

+Quote Post
juventinec91
коментар 25 Jan 2012, 14:27
Коментар #42

Juventus bench

Коментари: 717
Регистриран: 23-September 09
Потребител No.: 2 782
Фен клуб:JUVENTUS BULGARIA

Цитат(AleksDrughi @ Jan 24 2012, 10:54ч.) *
Пирло е ВЕЛИК! Винаги съм харесвал играта му, но от както дойде при нас найстина видях, макар и на 32 години, огромната му класа. В света бих го сравнил единствено с Шави. Това е най-ценния ни трансфер този сезон.

Абсолютно съгласен, много е спокоен в отиграванията си, макар и някой път да я греши..

--------------------

+Quote Post
AleksDrughi
коментар 25 Jan 2012, 15:54
Коментар #43

Primavera player
**

Коментари: 327
Регистриран: 26-February 09
Потребител No.: 1 864

Писах и преди, че прекаленото използване на Пирло може да се окаже пагубно в един момент за отбора... Снощи срещу Рома пак игра 90 мин. Трябва да се отбележи, че Андреа е вече на възраст и се видя умора в една част от мачовете на отбора, визирам Лече и Каляри. Недай си боже да се стигне до контузия на Пирло не виждам как ще запълним дупката. Както се даде почивка на Буфон и Видал трябваше да се даде такава и на Пирло, ако не цял мач поне едно полувреме. Не знам, много ми е ценен тоя играч и за него най-много се притеснявам.

+Quote Post
masterhp
коментар 25 Jan 2012, 21:10
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(AleksDrughi @ Jan 25 2012, 15:54ч.) *
Писах и преди, че прекаленото използване на Пирло може да се окаже пагубно в един момент за отбора... Снощи срещу Рома пак игра 90 мин. Трябва да се отбележи, че Андреа е вече на възраст и се видя умора в една част от мачовете на отбора, визирам Лече и Каляри. Недай си боже да се стигне до контузия на Пирло не виждам как ще запълним дупката. Както се даде почивка на Буфон и Видал трябваше да се даде такава и на Пирло, ако не цял мач поне едно полувреме. Не знам, много ми е ценен тоя играч и за него най-много се притеснявам.

Прав си, но без участиет на Пирло срещу Рома щеше да е много трудно. Ще е добре, ако му се даде частична почивка срещу Удине. Да е жив и здрав Андреа и да продължава да ни радва!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 25 Jan 2012, 22:06
Коментар #45

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(AleksDrughi @ Jan 25 2012, 15:54ч.) *
Писах и преди, че прекаленото използване на Пирло може да се окаже пагубно в един момент за отбора...

Не съм съвсем съгласен. Да се чувства липсата му - да; но чак да е пагубно..според мен отборът ще се справя и без него, ако се наложи, но просто ще се случват по-трудно нещата.

Относно почивката - мисля си, че доста по-често Мароне ще почне да го сменя за последните 10-15-20 минути, когато ситуацията го изисква и позволява smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JIZAH
коментар 09 Feb 2012, 12:21
Коментар #46

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 669
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Let's dance Andrea! biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Feb 2012, 12:45
Коментар #47

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

С всеки изминал мач се убеждавам, че Пирло е безценен. Найстина не е супер постоянен , но и това , което прави е достатъчно ! Поне 3-4 мача е направил разликата !!! If you know what i mean smile.gif biggrin.gif Уникален футболист !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 09 Feb 2012, 13:55
Коментар #48

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Снощи ми напълни сърцетооо. Няма такова докосване на топката и такава визия за играта. Ебати играчО, както се казва из Джумаята wink.gif

Този коментар е бил редактиран от blagoy_sim на 09 Feb 2012, 15:25

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
bate_vanio
коментар 09 Feb 2012, 14:10
Коментар #49

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

ВЕЛИКАН и е едва на 32 tongue.gif

пс-Бага да чуеш само как говорим за отиграванията tooth.gif

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
Tacchinardi
коментар 09 Feb 2012, 17:53
Коментар #50

Juventus bench

Коментари: 521
Регистриран: 21-September 11
Град: Плевен
Потребител No.: 24 590

Най-стойностния трансфер на нулева цена! Гранде Андреа!

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 09 Feb 2012, 18:33
Коментар #51

Juventus regular

Коментари: 1 382
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

заслугата Пирло да бъде при нас е само и единствено на Алегри и донякъде Берлускони, че въобще му позволи такава фриволност
хвала

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
yanko
коментар 09 Feb 2012, 19:55
Коментар #52

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Пирло е фундаментален в тактическата постойка на Конте. Невероятни отигравания, както е казано вече, макар и на 32, Андреа е халф от световна класа.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Feb 2012, 12:04
Коментар #53

Juventus champion

Наслада!!!

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 14 Feb 2012, 12:11
Коментар #54

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Цитат(JuventiKnow @ Feb 14 2012, 12:04ч.) *
Наслада!!!

Не случайно гласувах за него в мача за купата. Напълни ми сърцето с отиграванията си. Правеше ги смешни. Дано играе все така.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
masterhp
коментар 14 Feb 2012, 12:15
Коментар #55

Juventus champion

Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Страхотен футболист! Никога не мие бил от любимците, но има невероятни качества. След Зидан и Недвед, Пирло ни е най-силният играч на тази позиция, макар и Павката да не играеше последните сезони на нея smile.gif Той определено е футболист който може да направи разликата във всеки един момент. Има още 1-2 сезона футбол да ни радва маестрото smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
bugguy
коментар 08 Mar 2012, 21:52
Коментар #56

Juventus bench

Коментари: 765
Регистриран: 6-March 08
Град: plovdiv
Потребител No.: 945

Според мен този човек е едно 60% от причината отбора да е по-добър този сезон smile.gif

--------------------
Fabio Capello: "I believe in champions and Alex is a champion". "Del Piero is a player of very high quality and deserves his record". Because of having many strikers in the squad: "Sometimes I feel embarrassed at putting him on the bench."
Gary Neville: "He is the greatest player i have ever played against, he twisted me incredibly."
Fabio Cannavaro: "In my view he’s the best person I’ve met in this sport."
Ruben Olivera: "Del Piero is my idol. When I arrived at Juventus and I was introduced to Alex, it was like touching the heavens with my finger"

+Quote Post
stefoto
коментар 11 Mar 2012, 13:40
Коментар #57

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

Пирло влиза в клуб "400" на Серия "А"

Халфът на Ювентус Андреа Пирло ще запише днес своя мач №400 в Серия "А", с което техничарят ще се нареди сред други 53 настоящи и бивши звезди на италианското първенство. Пирло дебютира в елита на Апенините още през сезон 1994/95, когато на 16 години и 2 дни се включи при гостуването на Бреша на Реджана. Най-много срещи световният шампион от 2006 година има с екипа на Милан, с който игра цели 10 години. Освен Архитекта, както някои коментатори в Италия наричат Пирло, още шест действащи играчи имат над 400 мача в Серия "А" - Хавиер Санети (562), Франческо Тоти (492), Алесандро Дел Пиеро (469), Джанлуиджи Буфон (445), Алесандро Неста (411) и Франческо Антониоли (406). Лидер в подреждането е иконата на Милан Паоло Малдини, който има цели 647 шампионатни срещи с екипа на "росонерите".

sportal.bg

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 16 Mar 2012, 14:35
Коментар #58

Juventus champion

В ново издание на клубното списание "Hurrah Juventus" гост е Андреа Пирло. Ето резюме на Кориере дело Спорт от него...

"Конте има ясни идеи как да изведе отбора на върха. Ние го следваме, защото знаем, че пътят е верен: той е отлично подготвен тактически, работи добре с нас както на терена, така и извън него, вдъхвайки ни нужния темперамент."

Говори и за чудесните си отношения с феновете в Торино, радава се, че е така добре приет и казва:

"Ювентус има да защитава история - и в Италия, и в Европа. Лично аз не изпитвам никакво съжаление, че приех предизвикателството да помогна на отбора, а и вече почвам да чувствам Торино като свой град. Тук аз и семейството ми се чувстваме спокойни."

За Шампионската лига:

"Спечелих две, нормално е да ми липсва, но ние работим здраво, за да се върнем там, а не само да гледаме по телевизията."

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
stefoto
коментар 21 Mar 2012, 01:40
Коментар #59

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

Легенда на калчото: Аз направих Пирло плеймейкър

Легендарният италиански наставник Карло Мацоне коментира качествата на един от бившите си възпитаници - Андреа Пирло. Бившият старши треньор на Фиорентина, Болоня, Каляри, Рома, Наполи и Перуджа наложи Пирло в Бреша. По-късно дългокосият футболист стигна висините на футбола с Милан и италианския национален отбор.

"Пирло е велик играч! Започна при мен. Тогава прецених, че играта му страда ако го разположа в ролята на атакуващ халф зад нападателите. Затова реших да променя функциите му и го поставих в ролята на плеймейкър зад линията на отбраната. В началото другите момчета в Бреша се смееха на решението ми, но аз им наредих всички топки да минават през него. Така той спечели всичко във футбола", каза 74-годишният Мацоне.

sportal.bg

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 11 Apr 2012, 20:15
Коментар #60

Juventus champion

Пирло не е побеждаван от 480 дни

Последната загуба на Маестрото в Серия А е от 18 декември 2010 година, когато Милан губят от Рома. Интересно, че победния гол е на...Марко Бориело (вярвате или не! laugh.gif ). Съдия пък е бил Антонио Дамато - същият рефер ще свири и двубоя Ювентус - Лацио след малко.

Този коментар е бил редактиран от JuventiKnow на 11 Apr 2012, 20:15

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

12 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th July 2018 - 23:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team