IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

12 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Андреа Пирло, 2011-2015: 164 мача, 19 гола, 7 трофея
DeLiriuM
коментар 24 May 2011, 18:39
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Дата на раждане: 19 Май 1979 (1979-05-19)
Място на раждане: Флеро, Ломбарди, Италия
Височина: 1.77 m (5 ft 9 1⁄2 in)
Тежи: 68 kg
Играе като: Халф

Описание:

Скоро като го преведа smile.gif

Да ни е честит.
Go to the top of the page

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 24 May 2011, 18:50
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Като знам уменията на нашият гризач , това май ще ни е най-класното попълнение . Да ни е честит и да се надяваме че не е презадоволен от титли ,а все още има хъса за победи ! Той класата си я има.

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 24 May 2011, 18:54
Коментар #3

Guests

Идването тук ще предизвика много дискусии. Първо защото много хора живеят в измислен свят и не могат да превъзмогнат факта, че дори да е легенда на противников отбор, човекът има желание да продължи да играе футбол от високо ниво, да печели и да храни семейство. Второ - защото най-вероятно ще трябва да изпълнява ролята, която изпълняваше в Милан толкова години - да бъде диригентът в халфовата линия. Ювентус отчаяно се нуждае от плеймейкър, но много се съмнявам да изръсиме сериозни пари за типичен такъв, така че най-вероятно Пирло ще има ключова роля в новата халфова линия. Това определено значи, че играта му ще се гледа под лупа от много фенове и ако не си върши работата, първото име, което ще бъде бутано в дискусията след мача ще е това на Пирло. Отделно, че след всички гръмки обещания, ще трябва най-вероятно да се задоволиме с един Андреа Пирло - голям играч, ще направи страхотен триъгълник с Мело и Маркизио, но се нуждаеме от много повече от това, дори Пирло да намери най-добрите си дни.

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 24 May 2011, 18:59
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 1 384
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

Добър първи трансфер, макар и не в първа младост играч от световна класа. Дано да покрие огромните очаквания

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
masterhp
коментар 24 May 2011, 19:10
Коментар #5

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Да ни е честит. Дано повтори част от успехите си с Милан и с наща фанелка. Доста силен трансфер. И аз не знам как да го приемам. Легенда на Милан, малко чувстото е различно. Въпреки това, се надявам да ни помогне да излезем от тази яма в която сме в момента. Успех!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Capitano
коментар 24 May 2011, 19:17
Коментар #6

Guests

Цитат(lqlqlq @ May 24 2011, 19:54ч.) *
Идването тук ще предизвика много дискусии. Първо защото много хора живеят в измислен свят и не могат да превъзмогнат факта, че дори да е легенда на противников отбор, човекът има желание да продължи да играе футбол от високо ниво, да печели и да храни семейство.
Да, докарал го е до просешка тояга, трябва някак да изхранва челядта. Шегувам се, дано наистина има желание да играе футбол на високо ниво, той го може определено и ако е така ще е много ценен кадър. В ротация с Маркизио ще е според мен, няма как да са тримата с Мело ако ще играем 4-4-2 с крила.

+Quote Post
hri100
коментар 24 May 2011, 20:18
Коментар #7

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Ако преди години някой ми беше казал, че Пирло някога ще играе в Ювентус, щях веднага да звънна в психиатрията. Аз още не вярвам де. biggrin.gif Беше ми мечта едно време. Истинският носител (заедно или след Буфон може би) на "Златната топка" от 2006 година. Само че, подобно на Тони, Ку, Бардзали и някои други, доста позъкасняхме с този трансфер, като че ли. И все пак се радвам. По-добре късно, отколкото никога. Тривиално, но в случая много на място според мен. Определено си е надграждане над Акуилани, както и да го погледнеш. Друг е въпросът колко голямо ще е това надграждане и дали ще е достатъчно. Умерен оптимист съм за този трансфер, но си имам едно на ум, защото и за Акуилани бях оптимист, пък...

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
rumpolino
коментар 24 May 2011, 20:35
Коментар #8

Juventus bench

Коментари: 991
Регистриран: 11-November 07
Град: София
Потребител No.: 729

Официално: Пирло в Юве за 3 години

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 25 May 2011, 15:56
Коментар #9

Guests

+Quote Post
Тhe_Star
коментар 25 May 2011, 16:26
Коментар #10

Primavera player
**

Коментари: 348
Регистриран: 27-March 10
Потребител No.: 3 666

Еми честит да ни е smile.gif пожелавам му успех с нашата фланелка и дано сформира добро партньорство с играчите около него smile.gif.Като цяло никога не съм го харесвам особенно много,но пък не може да се отрече,че е класен и завършен играч smile.gif дано помогне на отбора да излезе от тази дупка

--------------------

Цитат
"Алекс е истински пример за по-младите. Той винаги дава всичко от себе си в тренировъчния процес и въпреки напредналата си възраст, той не спира да се усъвършенства. Винаги съм имал нужда от футболисти, които обичат да националния отбор и Дел Пиеро е един от тях,винаги съм искал футболисти .... да ... поне така си мисля "

+Quote Post
Fossa Dei Leoni_
коментар 25 May 2011, 16:27
Коментар #11

Primavera player
**

Коментари: 190
Регистриран: 10-March 11
Потребител No.: 24 517

Честит трансфер! smile.gif Пирло е футболист от световна класа и макар възрастта да си казва думата, уменията му не са изчезнали и без съмнение ще вдигнат нивото на Юве. Имате добри играчи в халфовата линия, но ви липсва плеймейкър, който да й придаде необходимия баланс, за да действа еднакво ефективно както в дефанзивен, така и в офанзивен план. Тъкмо в това Пирло е безценен. Акуилани бе считан едва ли не за негов наследник, но твърде прибързано напусна Рома и като че ли кариерата му тръгна рязко надолу. Юве според мен се нуждае от доказани играчи, които бързо да върнат славните времена на клуба, защото в отбора има доста футболисти, които при по-добър треньор от Ферара/Дел Нери ще покажат качествата си, но няма кой да ги чака. Плюс това Пирло все още не е в категорията "дъртаци" и има поне още три силни сезона в себе си, стига всичко с адаптацията му да мине гладко, както и предполагам, че ще стане. Желая му успех - и на него, и на Юве! Убеден съм, че ви чака силен сезон. smile.gif

--------------------

+Quote Post
SemperFidelis
коментар 25 May 2011, 21:04
Коментар #12

Juventus bench

Коментари: 538
Регистриран: 14-September 08
Град: Варна-градът на мечтите ;)
Потребител No.: 1 335

Голям футболист,само това ще кажа-всичко друго е излишно.
П.С. За пореден път се обеждавам,че феновете на Милан са много по-нормални и хора и събеседници от олигофрените-фенове на Интер!

+Quote Post
Hennessy
коментар 25 May 2011, 21:45
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 3 142
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Еми мене от сега ме издразни...вижте го на снимките...от сега намръщен ,нацупен , недоволен........пфффф post-294-1159107873.gif

--------------------

+Quote Post
Deko
коментар 25 May 2011, 21:52
Коментар #14

Promising youngster
*

Коментари: 39
Регистриран: 16-May 11
Потребител No.: 24 541

Цитат(Hennessy @ May 25 2011, 22:45ч.) *
Еми мене от сега ме издразни...вижте го на снимките...от сега намръщен ,нацупен , недоволен........пфффф post-294-1159107873.gif

Не бе, той така си гледа. biggrin.gif
Взехте един много голям Футболист (с главно "ф"). Стига да се опази от контузии, ще ви е много полезен оттук-нататък. Имате доста бързи халфове, които са доста добри в атака, но ви липсваше човек като Пирло - който да е добър както в дефанзивен, така и в офанзивен план. Именно това му качество (да може да играе като дефанзивен и като офанзивен полузащитник) ми харесва най-много в него. Просто където и да го поставите в халфовата линия, ще е много полезен с прецизните си пасове, от които футболисти като Дел Пиеро и Матри ще се възползват максимално. smile.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 25 May 2011, 21:54
Коментар #15

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Hennessy @ May 25 2011, 22:45ч.) *

Явно е чел внимателно изказванията на новия му президент и новия му треньор. wink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Capitano
коментар 25 May 2011, 22:45
Коментар #16

Guests

Далеч съм от мисълта че му се сбъдва детската мечта че да е ухилен като ряпа. Видял е 2 и 200, спечелил е много, но вярвам че не идва само за да си взема заплатата, защото смятам че все още му се играе футбол, може го, а и е професионалист който вече рядко се намира във футбола.

+Quote Post
odyssey7
коментар 26 May 2011, 00:20
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 2 855
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Не ми се мисли какво е в сърцата на феновете на Милан.Страхотна личност и голям футболист.Определено имаме нужда манталитет на шампион.Признавам ,че съм пристрастен.Пирло си ми е детска мечта.Слагах го във всички ,мои въображаеми отбори.Сигурен съм ,че има две -три години на ниво ала Пирло,т.е с малко бягане и много мисъл.Единственото ,което ме притеснява ,е че Пирло не го виждам при 4-4-2.Милан винаги са имали разчупена халфова линия,а не със стреотипни двама централни полузащитници.За сметка на това е идеален при една схема ,която си мисля ,че е време да започнем да практикуваме-с трима вътрешни халфа(4-3-3/4-2-3-1/4-5-1),вариативна,даваща много предимства.Естествено трябват изпълнители.Но с Мело,Маркизио и Пирло...звучи добре,дори си мисля ,че можем да практикуваме красив футбол с тези халфове.Някак си обаче с Конте...пак ще си играем с 4-4-2,видяло се е .

+Quote Post
rumpolino
коментар 26 May 2011, 14:21
Коментар #18

Juventus bench

Коментари: 991
Регистриран: 11-November 07
Потребител No.: 729

Pirlo: I chose Juventus because we are most important club in world

В интервюто си Андреа казва: "Избрах Юве, защото заедно с Интер и Милан, ние сме най-важния клуб в света" smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 26 May 2011, 14:40
Коментар #19

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(rumpolino @ May 26 2011, 15:21ч.) *
Pirlo: I chose Juventus because we are most important club in world

В интервюто си Андреа казва: "Избрах Юве, защото заедно с Интер и Милан, ние сме най-важния клуб в света" smile.gif

И още...

"Ювентус иска да се върне на победния път и моето решение беше основано на това. Аз съм човек, който обича да побеждава и вярвам, че това е отборът с най-голяма мотивация да прави това. Този клуб иска да се върне на предишнито си ниво."

В този сайт, който е дал rumpolino, интервюто е съкратено. В Гадзета дело Спорт го четох по-обширно и казва, че имал нужда от ново предизвикателство след 10 години в Милан; нова мотивация и да помогне на Юве да се върне на върха е чудесна такава; 10 години е играл постоянно по 40-ина мача на сезон и не е имал проблеми, като едва последния сезон му е бил на по-ниско ниво заради контузиите, но е нахъсан отново да покаже най-доброто от себе си и вярва, че има още 4-5 години футбол на високо ниво пред него.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 28 May 2011, 01:40
Коментар #20

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Защо Андреа Пирло е перфектното ново попълнение на Ювентус

Една от най-лошо пазените тайни във футбола бе официално оповестена - Андреа Пирло ще бъде играч на Ювентус в следващите три години. Плеймейкърът се сбогува с вече бившите си съотборници в шампионския тим на Милан след равенството 0:0 с Удинезе и насочи вниманието си към новото предизвикателство във впечатляващата си кариерата с "черно-белия" екип на гранда от Торино.

Италианският национал сътвори трансфера си, когато бе оценяван коренно различно от бившия и бъдещия си отбор. Контузията му във втората половина от кампанията съвпадна с отличната форма, демонстрирана от Марк ван Бомел и изведнъж Пирло се оказа ненужен на "Сан Сиро". В същото време обаче на запад от Милано Юве изпитва остра необходимост от футболист с директен стил и спокойствие при разиграванията в средата на терена.

Код
Ювентус с Пирло - възможни формации

4-4-2 (4-2-4)

Буфон

Бек(*) - Бонучи - Киелини - Циглер

Красич - Ф. Мело - Пирло - Бастош(*)

Матри - Куалярела

4-2-3-1

Буфон

Мело - Пирло
Красич - Акуилани(*) - Бастош(*)

Матри

4-3-2-1

Буфон

Мело - Пирло - Бастош(*)

Красич - Del Piero

Матри

4-3-1-2

Буфон

Красич - Мело - Бастош(*)

Пирло

Матри - Куалярела

След като много години бе "сърцето" на формациите на Милан 4-3-1-2 и 4-3-2-1, мнозина първоначално се питаха дали роденият в Бреша магьосник ще успее да се приспособи към предпочитаната от Антонио Конте 4-4-2, когато някогашният полузащитник на "старата госпожа" стартира ренесанса в Торино. Но след като пасна добре на лудите схеми на Леонардо миналата година, а в същото време демонстрира великолепни продукции и с представителния тим на Италия, проблемът с адаптацията му към различни тактически варианти, като че ли отпада.

Когато Пирло изведе "Скуадра адзура" до световната титла през 2006 г., той се справи с еднакъв успех, когато италианците използваха 4-3-1-2, 4-4-1-1 и 4-3-3, а също така веднага пасна и на 4-2-4, която изведе Италия до допълнително време в полуфиналния сблъсък с Германия. И въпреки че представителният тим на страната му се показа подобна гъвкавост в годините след триумфа на Мондиал 2006, Пирло продължи да бъде неизменна част от него и да показва стабилност независимо на каква позиция бива използван.

Именно затова, когато Ювентус се завърне на "Деле Алпи" през август, на Антонио Конте няма да се налага да изменя на принципите си, само и само да внедри Пирло в отбора - тъкмо обратното. В лицето на Пирло младият специалист притежава универсален футболист, който може да действа с успех на всички постове в средата на терена.

Конте обича неговите тимове да практикуват бърз футбол с много подавания, а това означава, че Пирло е най-доброто дебютно попълнение в редиците на "старата госпожа". Точност на паса, интелигентно движение по терена, поглед върху играта, внимание и бързина при промяната на темпото - все качества, които Пирло притежава в излишък и които ще са безкрайно необходими по пътя към вдъхновяването на заспалия гигант, независимо от използваната формация.

Така че няма значение дали Конте ще промени предпочитания си стил или не. Ясно е, че когато тимът се завърне на Виново, маестро Пирмо ще бъде "сърцето и душата" на плановете на Новия Юве.

sport1.bg

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

12 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th November 2018 - 02:54ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team