IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

13 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Алесандро Матри, 2011-2013 и 2015: 92 мача, 31 гола, 5 трофея
yanko
коментар 14 Feb 2011, 21:04
Коментар #41

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

В статията по-горе са казани доста истини за игровите качества на Матри. А именно - много точният пас/удар + добрата игра с глава. Дано няма проблеми с кондицията и да е на линия за мача в неделя. Определено Алесандро навлиза във форма и се адаптира по чудесен начин в тактическата постойка и облик на Ювентус. Ако се опази от контузии до края на сезона и демонстрира едно постоянство, не мисля че Марота ще има особени колебания в края на сезона за закупуването му.
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Feb 2011, 21:31
Коментар #42

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Сега се замислих - Матри се представя точно толкова успешно при нас, колкото Пацини при служебните: веднъж 2 гола, веднъж един и един "сух" мач. Само че на Сандро сингъла (единя гол) е победен, а на Пацо е при класиката над Бари. И вървят в обратен ред - Матри първо НЕ вкара, после два, сега един. Пацо първо два, после едни и сега пас.

В края на май ще видим кой ще се окаже по-полезен за отбора си smile.gif Или айде да кажа по-резултатен, защото полезността по-трудно се определя.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JIZAH
коментар 14 Feb 2011, 21:53
Коментар #43

Juventus regular

Коментари: 1 703
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат(bianconero27 @ Feb 14 2011, 21:31ч.) *
Сега се замислих - Матри се представя точно толкова успешно при нас, колкото Пацини при служебните: веднъж 2 гола, веднъж един и един "сух" мач. Само че на Сандро сингъла (единя гол) е победен, а на Пацо е при класиката над Бари. И вървят в обратен ред - Матри първо НЕ вкара, после два, сега един. Пацо първо два, после едни и сега пас.

В края на май ще видим кой ще се окаже по-полезен за отбора си smile.gif Или айде да кажа по-резултатен, защото полезността по-трудно се определя.

Според мен Матри е по-добър от Пацини. Втория от своя страна е имал възможността да играе редом до Касано и спред мен това до голяма степен е причина за добрите му игри ( поне тези които съм наблюдавал през изминалия сезон). Този сезон, когато нещата около Касано се сговниха, Пацини изведнъж се оказа не толкова резултатен. При Матри е обратното, при пристигането си в Каляри, Акуафреска беше техният голмайстор, след неговото напускане Матри трябваше да заеме неговото място и по мое мнение се справи добре. Е не отбеляза 30 гола, но в крайна сметка Каляри e скромен отбор и представянето му бе повече от добро - 13 гола миналия сезон и 11 на полусезона!

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Feb 2011, 22:06
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Еее чек, не исках да кажа, че Матри е по-добър от Пацини. Просто двамата започват с еднаква ефективност. Пацо засега е малко по-утвърдено име, с повече международен опит и т.н. Онзи хеттрик при откриването на Уембли никога няма да го забравя! Ебати как ми напълни душицата просто post-294-1158668474.gif

Има доста сходства между двамата. Дори са набори. Но пак казвам, нека изчакаме - времето ще си покаже кой какво smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
commando84
коментар 14 Feb 2011, 22:06
Коментар #45

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Цитат(Dreamer @ Feb 14 2011, 15:13ч.) *
Като гледам Матри в действие, си мисля, че Юве най-накрая намери нападател от типа на Пипо Индзаги - от най-добрите му години, естествено.

Дано Алесандро да продължи да бележи

Защо ли си мисля и аз така ?!

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
JIZAH
коментар 14 Feb 2011, 22:24
Коментар #46

Juventus regular

Цитат(bianconero27 @ Feb 14 2011, 22:06ч.) *
Еее чек, не исках да кажа, че Матри е по-добър от Пацини. Просто двамата започват с еднаква ефективност. Пацо засега е малко по-утвърдено име, с повече международен опит и т.н. Онзи хеттрик при откриването на Уембли никога няма да го забравя! Ебати как ми напълни душицата просто post-294-1158668474.gif

Има доста сходства между двамата. Дори са набори. Но пак казвам, нека изчакаме - времето ще си покаже кой какво smile.gif

Дам казах, че според мен е така smile.gif Да видим наистина кой, какво biggrin.gif Надявам се ние да излезем победители в този импровизиран дуел biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Dek0
коментар 15 Feb 2011, 10:46
Коментар #47

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Матри на линия за мача с Лече
15.02.2011 03:50
Нападателят на Ювентус изпитва дискомфорт в областта на междуребрените мускули

Матри на линия за мача с Лече

Нападателят на Ювентус Алесандро Матри няма сериозна контузия, съобщиха от торинския клуб.

По време на дербито с Интер, спечелено от "бианконерите" с 1:0, новото попълнение на "Старата госпожа" изпитваше болки в ребрата и се държеше за гръдния кош в последната половина на второто полувреме.

След направените рентгенови и радиологични изследвания бе установено леко неразположение на междуребрените мускули. Играчът няма да отсъства от терените и ще бъде подложен на процедури, стабилизиращи състоянието му и ще бъде на линия за мача с Лече.GOL.BG

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Feb 2011, 12:02
Коментар #48

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Мен е страх да кажа каквото и да било за него. Най-добрият ни нападател в момента е със сигурност. Просто то и Амаури беше забил 13 гола и беше машина ама го виждаме какъв е, години по късно. Матри си подобри рекорда 13 миналият сезон, 11 на полусезона и 3 за Юве, вече има 14. Да продължава така. Радвам се, че взехме ново попълнение в атаката и съм на мнение поне за момента, че това не беше лош ход, както и привличането на Бардзали и връщането на Киело на бека. ( от доста време си мечтаех да гледам Киело там, може би от 2-3 сезона на сам)

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Dek0
коментар 04 Mar 2011, 23:10
Коментар #49

Juventus regular

Матри: Не съжалявам, че дойдох в Юве
04.03.2011 20:43
Утре нападателят се изправя срещу клуба, където израстна като юноша - Милан.

За Алесандро Матри предстои много емоционален мач. Нападателят на Юве ще се изправи утре срещу отбора, където премина детството му. Матри бе юноша на Милан, преди да заиграе в Каляри, а от януари е част от Ювентус, след като росонерите избраха Антонио Касано. Голаджията не съжалява, че дойде в Торино.

"Въобще не съжалявам, че не се върнах в Милан, а дойдох в Юве. Изкарах 12 години при росонерите. Отначало ми беше много странно да играя срещу тях. Но това вече не е така. Ако вкарам гол утре, определено ще празнувам", обяви Матри.

Срещу Милан той не само ще се изправи срещу отбора, в който започна кариерата му, но и срещу един треньор, който познава добре. Масимилиано Алегри бе начело на Каляри преди време.

"Познавам Макс Алегри от периода, в който бяхме заедно в Каляри. Той никога не ме помоли да се присъединя към Милан. Според мен в момента най-добрите нападатели в света са Златан Ибрахимович и Самуел Ето'о. Моят идол си остава Марко ван Бастен. Колкото до настоящия състав най-много ме притеснява Кевин-Принс Боатенг", добави Матри.

Ювентус се нуждае отчаяно от победа, след двете поредни загуби срещу Лече и Болоня. От Матри се очаква много.

"Не мога да обясня какво стана. Всичко вървеше толкова добре, след като победихме Каляри и Интер. Сега имаме възможност да поправим нещата срещу Милан. Ние сме под напрежение, но не мисля, че си позволихме да се главозамаем след победата над Интер", довъриши Матри.GOL.BG

+Quote Post
joro_petev
коментар 13 Mar 2011, 13:55
Коментар #50

Primavera player
**

Група: Banned
Коментари: 256
Регистриран: 20-September 08
Потребител No.: 1 346

Някой знае ли колко е клаузата за откупуване на Матри?

+Quote Post
JIZAH
коментар 13 Mar 2011, 14:11
Коментар #51

Juventus regular

Около 16 млн. евро.

--------------------

+Quote Post
Dek0
коментар 13 Mar 2011, 14:12
Коментар #52

Juventus regular

15.5 милиона евро мисля

+Quote Post
joro_petev
коментар 13 Mar 2011, 14:19
Коментар #53

Primavera player
**

Значи 16 за Матри + 10 за Куалярела.Половината летен бюджет е изчерпан предварително laugh.gif

+Quote Post
hri100
коментар 13 Mar 2011, 15:56
Коментар #54

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(joro_petev @ Mar 13 2011, 14:19ч.) *
Значи 16 за Матри + 10 за Куалярела.Половината летен бюджет е изчерпан предварително laugh.gif

По-скоро целият, защото 50-те млн. са за 2 години. wink.gif Това със сигурност означава, че един измежду Матри и Ку е пътник. Най-вероятно вторият. А може и двамата. Положението става и ще става все по-трагично. Вече и такива като Матри, който въпреки, че се представя добре и даже отлично до момента, не би намерил място в един шампионски, един истински Ювентус, няма да можем да си позволяваме.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
joro_petev
коментар 13 Mar 2011, 16:25
Коментар #55

Primavera player
**

Аз затова съм против взимането на играчи под наем защото така на практика ги купуваш два пъти.Отбора има нужда от доста нови футболисти а парите ще трябва да се дадат за тези които и в момента играят в отбора.
Темата с трансферите спокойно може да бъде затворена защото бъдещите покупки и сега играят в отбора.

+Quote Post
Capitano
коментар 13 Mar 2011, 17:58
Коментар #56

Guests

Цитат(joro_petev @ Mar 13 2011, 16:25ч.) *
Аз затова съм против взимането на играчи под наем защото така на практика ги купуваш два пъти.
Тоест!?

+Quote Post
joro_petev
коментар 13 Mar 2011, 18:10
Коментар #57

Primavera player
**

Цитат(Capitano @ Mar 13 2011, 17:58ч.) *
Тоест!?

Заеби,сложно е!

+Quote Post
Capitano
коментар 13 Mar 2011, 19:00
Коментар #58

Guests

Разбира се че е сложно, след като няма никаква логика в думите ти. Не че аз съм фен на наемите, но ако имаха пари сигурно щяха да го купят направо, а не да разсрочват по този начин. А между другото може би това е доста ефективен метод за отложена покупка, пример е Куалярела, чиято контузия драстично може да повлияе и в крайна сметка имаме възможността да го откажем.

+Quote Post
Tintoreto
коментар 13 Mar 2011, 19:50
Коментар #59

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Потребител No.: 209

Xax принципно звучи нелогично изказването на joro_petev ама във нашият случай има много истина.Най-напред взимаме играчи, които трябва да изплащаме 3 или 4 години, а реално качествата им са изплатени още със първата вноска. А пък във някой случаи, като този със Матри- наемът е напълно абсурден и би се приел за задължаващ закупуването, ако цената не беше двойно по-абсурдна. Абе къде съм тръгнал да търся и аз логика във цялата тая каша дето я дробят тия хорица...
За да не се отнасяме от главното във тази тема ще кажа, че Матри се представя доста добре до момента и определено надхвърля моите очаквания, но сумата за закупаването му е нереална! Въпреки че наистина трудно би намерил място във един шампиоснки отбор на Юве(както спомена hri100), смятам че поне със игра той е най-близко до това да си заслужи място във този отбор и показва, че може да бележи въпреки явната безидейност във него.

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
Capitano
коментар 13 Mar 2011, 20:07
Коментар #60

Guests

Цитат(Tintoreto @ Mar 13 2011, 19:50ч.) *
Xax принципно звучи нелогично изказването на joro_petev ама във нашият случай има много истина.Най-напред взимаме играчи, които трябва да изплащаме 3 или 4 години, а реално качествата им са изплатени още със първата вноска.
В това което казваш ти вече има логика, но не мисля че той е имал предвид това. А и Матри не е в тази категория.

Защо наемът му да е абсуреден!? За сумата донакъде може да се приеме за висока, но абсурд наричам трансферната сума на Мартинез и Бонучи и особено на техен фон 16 млн. за Матри не ми се виждат абсурдни. А и да не припомням колко дадохме за Амаури. И съм на мнение че той съвсем реално може да е част от шампионаски отбор, по нищо не отстъпва на Трезеге.

+Quote Post

13 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2018 - 04:47ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team