IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

13 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Алесандро Матри
venomeno_vero
коментар 01 Feb 2011, 22:02
Коментар #21

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 392
Регистриран: 2-April 07
Град: sofiA
Потребител No.: 443

Алесандро МаРти ми звучи като Коце Роналдинъо от Пълна лудница :Д.Журналистиката в България или поне онлайн сайтовете са отвратителни в преводите си и съм сигурен ,че нямат редактори.За Матри се радвам ,че дойде от това което съм гледал е по-добър от всички без Дел Пиеро и Ку и определено е таранът ,който искам да гледам в Юве в момента.Дано само има кой да му дава по 2 3 топки на мач пък той ще ги вкарва smile.gif Успех и да се опази от контузии.

--------------------
Per voi non abbiamo più tempo da perdere !!!!!!!!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 01 Feb 2011, 22:50
Коментар #22

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Цитат(DeLiriuM @ Feb 1 2011, 09:29ч.) *
Аз по-скоро казвам добре дошла smile.gif

Малеййййй....

Човека е с пари. И точно затова искам мега много пари. Дано поне играе на макс.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 01 Feb 2011, 23:07
Коментар #23

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Hennessy @ Feb 1 2011, 19:21ч.) *
А някой знае ли защо се радва по този начин след като вкара гол и какво означава това ? laugh.gif Гледах му разни клипчета и почти след всеки гол прави едно и също... някой има ли идея ? biggrin.gif

Слага ги в джоба си wink.gif Или един вид - още един на сметката smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Hennessy
коментар 01 Feb 2011, 23:33
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 3 068
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(bianconero27 @ Feb 1 2011, 23:07ч.) *
Слага ги в джоба си wink.gif Или един вид - още един на сметката smile.gif
хахах яко laugh.gif Дано да го видим тази година да го направи поне 20 пъти happy.gif

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 02 Feb 2011, 01:10
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 2 164
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Сега гледах едно клипче на вече бившия му съобторник - Лазари - http://www.youtube.com/watch?v=IH9gzEnVnZc .. къде се е крил досега този играч?!

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 02 Feb 2011, 01:26
Коментар #26

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(outbreak @ Feb 2 2011, 01:10ч.) *
Сега гледах едно клипче на вече бившия му съобторник - Лазари - http://www.youtube.com/watch?v=IH9gzEnVnZc .. къде се е крил досега този играч?!

Сравнително често - на резервната скамейка на Каляри tooth.gif Тоя пич и национал го направиха, а той...нито е твърд титуляр в Каляри, нито ги влачи на гърба си, каквото би трябвало да бъде изискването, за да стигне до Скуадрата, нито е на 19-20 год, че да приемем това за аргумент...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
outbreak
коментар 02 Feb 2011, 01:37
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 2 164
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Може, не съм запознат с него smile.gif Явно клипчето е било доста убедително smile.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 02 Feb 2011, 11:58
Коментар #28

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Той не играеше ли в Аталанта по едно време или се бъркам?

И стига сравнения с тези клипчета,то с такива може да изкараме Амаури най-добрия нападател в света.

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 02 Feb 2011, 18:42
Коментар #29

Juventus regular

Коментари: 1 735
Регистриран: 21-April 07
Град: у кръчмата под масата
Потребител No.: 475

QUOTE(Didier Deschamps @ Feb 2 2011, 11:58ч.) *
Той не играеше ли в Аталанта по едно време или се бъркам?

И стига сравнения с тези клипчета,то с такива може да изкараме Амаури най-добрия нападател в света.

Ако някой е събирал клипчета от последната година, това няма как да стане biggrin.gif

+Quote Post
Dek0
коментар 06 Feb 2011, 09:24
Коментар #30

Juventus regular

Коментари: 2 344
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Героят Матри: Не летя в небесата
06 февруари 2011 | 06:57

Новото попълнение на Ювентус Алесандро Матри вече започва да загатва за страхотния потенциал, с който разполага. Той бе героят за "старата госпожа" при успеха с 3:1 над бившия му тим Каляри, вкарвайки два от головете за "бианконерите" и асистирайки за третото попадение. Въпреки това, той заяви след мача, че не лети в облаците, а се старае да остане здраво стъпил на земята.

"Доволен съм, че спечелихме благодарение на моите голове и на отличната игра на целия отбор. След изравняването в резултата, мачът стана доста труден, но ние показахме дух и обърнахме нещата. За разлика от мача с Палермо, този път се чувствах много по-комфортно с екипа на Ювентус и бях много по-спокоен. Сега съм много развълнуван, но ще опитам да се съсредоточа върху добрата си игра и в следващите мачове. Старая се да остана здраво стъпил на земята. Не съм щастлив, че бях освиркан от феновете на Каляри, но това е живота", заяви Матри.SPORTAL.BG

+Quote Post
Dek0
коментар 08 Feb 2011, 15:43
Коментар #31

Juventus regular

Матри: Тази седмица е като сбъднат сън
08.02.2011 15:29
Нападателят на Ювентус получи повиквателна от селекционера Прандели за мача с Германия

Нападателят на Ювентус Алесандро Матри заяви, че седмицата, която преживя, е като сън, в който са сбъднати мечтите му.

Както е известно, 26-годишният играч на Каляри премина преди дни в Торино, а сега получи и повиквателна от селекционера Чезаре Прандели за националния отбор.

"Признавам, че това, което ми се случва, е като сън. Животът ми се обърна през последната седмица", каза Алесндро пред "Кориере дело спорт". "Отначало Юве, сега и националния отбор".

"Жалко, че тифозите на бившия ми отбор Каляри ме освиркаха на мача в Сардиния, но пък в края чух и аплодисменти. Разбирам феновете. В Каляри изкарах невероятни години, вечно ще съм благодарен на президента Челино, който не спря да вярва в мен".

"Двубоят с Интер? Той няма да бъде от решаващо значение. Целта е да се класираме между първите четири отбора. Можем да го направим".

"В Торино бях приет много добре. Намерих един чудесен колектив и бях изненадан, защото не е лесно да останете сплотени, ако резултатите не радват. Буфон и Дел Пиеро ме подкрепиха и ми казаха да играя, както умея".

"Искам този сън да продължи, надявам се никога да не събудя".GOL.BG

+Quote Post
Rumbeti
коментар 10 Feb 2011, 10:52
Коментар #32

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Да вкарва всеки мач по 2 гола и да го правим легенда. Друго не се иска от него smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 10 Feb 2011, 13:51
Коментар #33

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Интересно интервю от Франко Барези относно Матри . Любопитно е , че Барези му е бил тренъор , когато Алесандро е бил в юношите на Милан .
Франко Барези - Съдбата на Матри е да стане велик !!

Заглавието е типично журналистически попресилено . Но думите на Барези наистина са доста мили .

Дано ви бъде интересено.. smile.gif

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Dek0
коментар 11 Feb 2011, 20:20
Коментар #34

Juventus regular

Матри: Предстоящото дерби с Интер ми вдига адреналина
11.02.2011 15:17
"Можем да победим "Нерадзурите", смята новата звезда в атаката на Ювентус

Матри: Предстоящото дерби с Интер ми вдига адреналина

Новата звезда в aтаката на италианския гранд Ювентус Алесандро Матри смята, че той и съотборниците му могат да победят Интер в предстоящото дерби между двата тима.

Надеждите на феновете на "Бианконерите" за успех в двубоя срещу "Нерадзурите" са насочени най-вече към таланта на нападателя, който в миналия кръг избухна с два гола срещу бившия си клуб Каляри.

"Предстои ни много важен мач, който има изключително голямо значение за нас", коментира Матри първото си дерби с екипа на "Бианконерите".

"Въпреки важността на срещата, аз не мисля, че нейният изход ще бъде кой знае колко решаващ за крайното класиране, тъй като има още цели 12 мача до края на сезона", добави нападателят.

"Могат да се случат много неща в оставащите срещи, абсолютно нищо не се знае. Иначе ако спечелим срещу Интер, в което аз искренно вярвам, тогава ще имаме прекрасна възможност да се доближим до местата, които дават право на участие в Шампионската лига", каза още той.

"Вече имам два гола за Юве и мачът срещу Интер ме зарежда с допълнителен адреналин", завърши Матри, който е собственост на Каляри.GOL.BG

+Quote Post
Dek0
коментар 14 Feb 2011, 13:50
Коментар #35

Juventus regular

Героят Матри: Този гол ме прави много щастлив
14.02.2011 11:49
"Винаги съм вярвал в себе си, с такива шампиони се играе лесно", коментира нападателят силното си представяне

Новата звезда в атаката на италианския гранд Ювентус Алесандро Матри остана много доволен от важната победа с 1:0 над шампиона Интер.

"Бианконерите" постигнаха ценния успех късно снощи на своя "Олимпико", а единственото и победно попадение в срещата бе дело именно на бившия ас на Каляри, който играе като преотстъпен в "Старата госпожа".

Това е негов трети гол с клубната фланелка, откакто акостира в тима.

"Постепенно се разбираме все по-добре с Лука Тони. Щастлив съм от работата, която свършихме в мача срещу Интер и от попадението, което вкарах", заяви развълнувалният Матри след срещата.

"Това е първият ми подобен мач с екипа на Ювентус. Дербито с Интер е от тези мачове, които обичам да гледам по телевизията. Хубавото е, че в крайна сметка успяхме да победиме и това стана с мой гол", добави нападателят.

"Определено всичко това ме прави наистина много щастлив. Честно казано не мислех, че ще започна толкова добре в новия ми клуб, но пък винаги съм вярвал в себе си. Когато играеш с толкова много шампиони в един състав, тогава нещата винаги се получават по-лесно", каза още той.

Бранителят на торинци Леонардо Бонучи също остана много доволен от изключително важната победа над "Нерадзурите".

"Тази победа означава много за отбора. През миналата година Интер спечели всичко, а в този мач искахме да се представим успешно заради нашите фенове", заяви италианският национал.

Той коментира и инцидента между него и съотборника му Винченцо Якуинта. Двамата се спречкаха, а защитникът сподели, че е призовал нападателя да бъде по-активен на терена.

"Просто се опитвах да го мотивирам, надявайки се, че той ще започне да играе по-твърдо и агресивно, нищо повече", завърши Бонучи.GOL.BG

Нищо тревожно за Матри 2-3 дена почивка и ще е готов за мача със Лече.

http://www.tuttosport.com/calcio/serie_a/j...he+per+il+Lecce

+Quote Post
the_parasite
коментар 14 Feb 2011, 15:06
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 2 189
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Dek0 @ Feb 14 2011, 13:50ч.) *
14.02.2011 11:49
"Винаги съм вярвал в себе си, с такива шампиони се играе лесно", коментира нападателят силното си представяне

Новата звезда в атаката на италианския гранд Ювентус Алесандро Матри остана много доволен от важната победа с 1:0 над шампиона Интер.

"Бианконерите" постигнаха ценния успех късно снощи на своя "Олимпико", а единственото и победно попадение в срещата бе дело именно на бившия ас на Каляри, който играе като преотстъпен в "Старата госпожа".

Това е негов трети гол с клубната фланелка, откакто акостира в тима.

"Постепенно се разбираме все по-добре с Лука Тони. Щастлив съм от работата, която свършихме в мача срещу Интер и от попадението, което вкарах", заяви развълнувалният Матри след срещата.

"Това е първият ми подобен мач с екипа на Ювентус. Дербито с Интер е от тези мачове, които обичам да гледам по телевизията. Хубавото е, че в крайна сметка успяхме да победиме и това стана с мой гол", добави нападателят.

"Определено всичко това ме прави наистина много щастлив. Честно казано не мислех, че ще започна толкова добре в новия ми клуб, но пък винаги съм вярвал в себе си. Когато играеш с толкова много шампиони в един състав, тогава нещата винаги се получават по-лесно", каза още той.

Бранителят на торинци Леонардо Бонучи също остана много доволен от изключително важната победа над "Нерадзурите".

"Тази победа означава много за отбора. През миналата година Интер спечели всичко, а в този мач искахме да се представим успешно заради нашите фенове", заяви италианският национал.

Той коментира и инцидента между него и съотборника му Винченцо Якуинта. Двамата се спречкаха, а защитникът сподели, че е призовал нападателя да бъде по-активен на терена.

"Просто се опитвах да го мотивирам, надявайки се, че той ще започне да играе по-твърдо и агресивно, нищо повече", завърши Бонучи.GOL.BG
Нищо тревожно за Матри 2-3 дена почивка и ще е готов за мача със Лече.
http://www.tuttosport.com/calcio/serie_a/j...he+per+il+Lecce

Наистина добра новина!

+Quote Post
Dreamer
коментар 14 Feb 2011, 15:13
Коментар #37

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Като гледам Матри в действие, си мисля, че Юве най-накрая намери нападател от типа на Пипо Индзаги - от най-добрите му години, естествено.

Дано Алесандро да продължи да бележи

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Dek0
коментар 14 Feb 2011, 15:34
Коментар #38

Juventus regular

Патето на Ювентус

14.02.2011, 14:46
Ивайло Стоименов

Алесандро Матри с характерното си патешко празнуване на гол
Матри

Алесандро Матри е може би най-актуалното име през последните две седмици в Серия „А", след като се присъедини към отбора на Ювентус и изглежда вярното решение на проблемите в атаката там.

26-годишният нападател, който дойде под наем от Каляри, се разписа три пъти в последните два мача на „Старата госпожа", и е основен „виновник" за настъпилото възраждане на шансовете за класиране в зона „Шампионска лига", което би спасило донякъде сезона на Юве.

В самия край на трансферния прозорец - 31 януари, шефовете на клуба изправиха на нокти тифозите, след като до последните часове от деня не бяха привлекли така необходимия нападател след кризата с контузиите, налегнали офанзивните играчи на „бианконерите".

В крайна сметка обаче бе привлечен именно Матри - под наем за 2,5 милиона евро и опция за закупуване за 15,5 млн. след края на сезона, а по всичко личи, че Ювентус ще искат да го вземат за постоянно.

Отначало изборът именно на Алесандро, който не е кой знае колко голямо име въпреки 11-те си гола през сезона до момента, бе посрещнат с известно недоверие в Торино, но много бързо се оказа, че нападателят си е попаднал на мястото.

Първо той отбеляза две попадения във втория си мач за Юве, при победата с 3:1 като гост на бившия му тим Каляри, а вчера донесе и успеха срещу шампиона Интер в Дербито на Италия.

Така за кратко време успяхме да видим на три пъти характерното празнуване на гол с вдигната напред ръка, изобразяваща глава на пате и другата свита назад все едно е тялото на птицата. Не питайте защо, тъй като Матри отказва да разкрие причината за това.

Роденият в градчето Сант'Анджело Лодиджано футболист започва кариерата си в школата на Милан, като дебютира за родния си клуб на 18-годишна възраст в мач, който се оказва единственият му за мъжкия състав на „росонерите". На 24 май 2003 г. в срещата за първенство с Пиаченца тогавашният треньор Карло Анчелоти дава почивка на целия си титулярен състав, тъй като му предстоят финали за Купата на Италия с Рома и за Шампионската лига с Ювентус. В този мач, завършил 4:2 за Милан, на терена са почти изцяло играчи от „Примавера"-та (юношите старша възраст). Матри е титуляр и прекарва 71 минути на терена, но не успява да се разпише.

В следващия сезон играе редовно за дублиращия състав, а година по-късно е преотстъпен на третодивизионния Прато. През 2005/06 е в друг клуб от областта Лумедзане, а през 2006/07 - в отбора от Серия „В" Римини, като трупа полезен опит, неизменен титуляр е и в трите периода под наем и бележи немалко голове.

Тогава потенциалът му е забелязан от елитния Каляри, които откупуват 50% от правата му от Милан и играе във всичките 34 мача от първенството за 2007/08 в атаката на южняците, заедно с Роберт Акуафреска, но звездата е партньорът му. Така е и през следващия сезон, когато Матри отбелязва също 6 гола.

След преминаването на Акуафреска в Дженоа през лятото на 2009 г. нападателят вече изгрява трайно и в миналото първенство той вкара общо 13 попадения, разписвайки се и в 7 поредни мача, с което изравни рекорда на клубната легенда Джиджи Рива.

В настоящия сезон Матри продължи да върви нагоре в развитието си и с личния си рекорд от 11 гола за половин година, привлече вниманието на грандовете, но предвид изобилието от качествени нападатели в Милан, бившият му треньор от Каляри Масимилиано Алегри не го взе при себе си в клуба, откъдето Алесандро тръгна навремето. Всяко зло за добре, защото от другия най-успешен италиански клуб Ювентус се оказаха така прозорливи да го привлекат.

Веднага след преминаването си в Юве той получи и първа повиквателна в националния отбор, макар че Чезаре Прандели го остави на скамейката в контролата с Германия миналата седмица.

Матри е висок 183 см и играе еднакво добре с двата крака, което дава възможност да бъде използван както в центъра на нападението, така и по фланга. Техниката не е най-силната му черта, но затова пък има изключително точен пас, а, както видяхме в дербито с Интер, и играта с глава му се отдава.

Със сигурност тепърва ще се говори за късно изгрелия талант и няма да е чудно, ако се окаже, че Юве са намерили своя нов голям Алесандро... www.sportcafe.bg

+Quote Post
bate_vanio
коментар 14 Feb 2011, 15:34
Коментар #39

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

Точният момент в който единя Алесандро да отстъпи щафетата на другия Алесандро

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
juveteam
коментар 14 Feb 2011, 15:45
Коментар #40

Juventus bench

Коментари: 839
Регистриран: 5-October 10
Град: Враца/София
Потребител No.: 6 288

Засега съм много доволен от привличането на Матри и се надявам и за напред да играе така нахъсано и да бележи много голове за тима, а защо и да не се превърне в един от обичаните играчи от нашите тифози...

УСПЕХ и още много голове на МАТРИ с черно-белия екип!!!

Хубаво е, че за следващия мач е на линия smile.gif

FORZA JUVE!!! faccina21so3.gif faccina21so3.gif faccina21so3.gif

--------------------
---> Най-хубавия Български мениджър...Регнете се няма да съжалявате ;)

+Quote Post

13 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th July 2018 - 10:41ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team