IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

13 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Алесандро Матри, 2011-2013 и 2015: 92 мача, 31 гола, 5 трофея
JIZAH
коментар 31 Jan 2011, 21:06
Коментар #1

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 703
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Хайде да се поздравим с новото ни попълнение! smile.gif Дано покаже добри игри и си заслужи трансфер за постоянно! Успех!

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
lqlqlq
коментар 31 Jan 2011, 21:23
Коментар #2

Guests

Няма да му е нужно кой знае колко, за да си осигури трансфер при нас. Както изглежда, другият сезон най-вероятно нападението ще е Матри- Куалиарела. Просто няма други опции на пазара, а покаже ли малко успех, Мармота въобще няма да пробва и да рискува. Важно е Алекс да преподпише и да остане като 4та опция, трета явно ще е Якуинта. Имаме и Тони. Общо взето, ясно е как ще изглежда нападението ни и през следващия сезон, а този трагичният още е посредата си.

+Quote Post
Ian
коментар 31 Jan 2011, 21:43
Коментар #3

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Колко малко ни трябва да изпаднем в някакво почти еуфорично настроение. wink.gif

Дано да стане нещо с тоя Матри. Не бива да се залъгваме обаче - шансът да вземем Матри за постоянно клони към нула, а Амаури си се прибира след няколко месеца. Единствената ми надежда е Амаури да избухне и Парма да си го приберат за постоянно. Да запалим по една свещичка! smile.gif

Домингеш е нещо като Амаури - господин нула гола - и Валенсия и те се чудят май как да се отърват от него.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 31 Jan 2011, 21:46
Коментар #4

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

роден на: 19 август 1984г, Сант`Анджело Лодиджано
висок: 183 см
позиция: нападател
предишни отбори: Фанфула, Милан, Прато, Лумедзане, Римини, Каляри

Сандро Матри е роден в Сант`Анджело Лодиджано, Ломбардия. Започва футболната си кариера в отбора на Милан (Милано е само на 30км от родното му място) и изиграва първия си мач в Серия А на 24 май 2003, започвайки като титуляр при победата с 4:2 над Пиаченца. Целия следващ сезон прекарва в Примаверата и не записва минути за първия отбор. През сезон 2004-2005 е преотстъпен в отбора на Прато, където изиграва 32 мача и се разписва 5 пъти. Следващия сезон отново е даден под наем (този път в Лумедзане), като този път пак изиграва 32 двубоя, но увеличава попаденията на 13. 2006-2007 потегля заедно с Дигао към Римини, където записва 28 мача и 4 гола.

Лятото на 2007 година 50% от правата на Матри стават собственост на Каляри и именно там успява да пробие в големия футбол.

В първия си сезон при сардинци, юношата на Милан заформя дует с юношата на градския съперник Интер - Роберт Акуафреска (интресно: роден е в Торино!), но остава леко в негова сянка. Успява да се разпише 6 пъти в 34 мача.
През сезон 2008-2009 Матри губи мястото си в стартовите 11 за сметка на Жеда, но отново 6 пъти поразява противниковите врати. На сметката си записва 31 двубоя, но едва 11 започва от първата минута.

Лятото на 2009 година Роберт Акуафреска напуска тима на Каляри в посока Дженоа и това се отразява много добре на кариерата на Матри. Той се превръща в твърд титуляр и основен реализатор на "рособлу". През изминалия шампионат наниза 13 попадения и записа участие във всичките 38 шампионатни срещи (30 пъти като титуляр).

Доброто представяне на Алесандро привлече вниманието на по-големите отбори и тръгнаха слухове, че родният му Милан го иска обратно. Все пак младият голмайстор остана верен на Каляри и продължи да защитава цветовете на тима от о-в Сардиния.

Новият сезон започна отлично за Матри, след като на 2 пъти прати топката в мрежата на Рома при първото домакинство на "рособлу" за този шампионат. Само две седмици по-късно последваха още два гола в един мач - този път при визитата на Ювентус в Торино, когато "Старата госпожа" записа успех с 4:2. Така Матри показа, че блести в мачовете срещу големите и може би точно тогава е приковал сериозно вниманието на торинското ръководство.
Силното представяне продължи с попадения срещу представящите се силно Лацио и Палермо, както и още два мача с по два гола - срещу Лече и Бари. Тоест, за около 5 месеца, 4 пъти Матри е вкарвал по 2 гола в един мач. Е, дано продължи така и в новия си отбор smile.gif
Засега има 11 гола в 22 мача (19 като титуляр, 1688 минути). Малко му остава да подобри представянето си от миналия сезон.

Нека го има и тук: трансферът на Матри от Каляри в Ювентус е осъществен в последния ден от януарския трансферен прозорец на 2011. Нападателят преминава под наем в торинския гранд, като цената за това е 2,5 млн, а опцията за перманентно закупуване през лятото е 15,5 млн. Като част от сделката, 50% от правата на Ариаудо, които бяха на Ювентус, стават притежание на сардинци и така младият защитник вече е изцяло тяхна собственост. Тази половина от правата му е оценена на 2,5 млн - парите, които са необходими за вземането под наем.

п.с. ееее че тъпо glare.gif Докато напиша текста и са се пръкнали 2 коментара...щеше да е добре това да е първия...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Dek0
коментар 01 Feb 2011, 08:45
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Mарти благодарен за четирите години в Каляри
01.02.2011 03:08
"Този период от развитието ми бе важен, време е да поема по нов път", каза нападателят на Ювентус

Новопривлеченият от Каляри нападател на Ювентус Алесандро Марти заяви, че се разделя с любов и уважение с тифозите и съотборниците си от Сардиния.

"Благодаря на всички, които са вярвали в мен. Поздрави на президента на Каляри, на треньорите и съотборниците ми. Също на прекрасната публика, за която ще тъгувам", каза Марти пред официалния сайт на "бианконерите".

"Със сигурност проджбата ми е посрещната с разочарование, но в света на футбола е така. Четирите години в Каляри бяха важна стъпка в развитието ми, но сега е време да поема по нов път".

"Много съм щастлив от преминаването си в Ювентус. Това е клуб, за който всеки футболист мечтае да играе. Надявам се да помогна на отбора да се прадстави добре в Серия "А", допълни новото попълнение.

26-годишният играч бе привлечен под наем до края на сезона с опция за откупуване на правата през лятото срещу 15 милиона евро.GOL.BG

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 01 Feb 2011, 09:16
Коментар #6

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Добре дошъл Сандро! faccina41xq8.gif

Абе добре е, че разкарахме Амаури, но не смятам (надявам се да греша), че Матри може да ни е основен нападател. Дано момчето ме опровергае, но лятото със сигурност ще трябва да договорим още някой класен нападател.

Доста от вас споменаха, че класните нападатели, които м/у другото не ставаха до преди 1 месец, са ги купили други отбори, но все още има много добри такива и то не само в Италия.

Но първо нека пожелаем успех на Алесандро Матри при нас, пък дано си заслужи 15,5 млн евро след това.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 01 Feb 2011, 09:29
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Аз по-скоро казвам добре дошла smile.gif

Малеййййй....

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 01 Feb 2011, 09:40
Коментар #8

Juventus bench

Коментари: 995
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Матри със сигурност не е по-слаб от Пацини. Дано избухне при нас и да нацепи 15 парчета smile.gif

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 01 Feb 2011, 10:04
Коментар #9

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Цитат(DeLiriuM @ Feb 1 2011, 09:29ч.) *
Аз по-скоро казвам добре дошла smile.gif

Малеййййй....

ЛОЛ ТОВА Е ЖЕНА МЕЧТА ohmy.gif

Аз очаквам с Матри играта ни в атака значително да се подобри,ама то с такава жена как няма вкарваш редовно братче...

+Quote Post
Underground Mind
коментар 01 Feb 2011, 12:31
Коментар #10

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Е, Матри е по-добре от нищо, със сигурност, но пък и същевременно е далеч от така бленувания нападател от световна класа, за който много фенове са се надявали. Дано да успее да ни помогне, да влезем поне в зона ЛЕ. Съмнявам се да го задържим след това.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Spark11
коментар 01 Feb 2011, 12:57
Коментар #11

Juventus star

Коментари: 2 908
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(Underground Mind @ Feb 1 2011, 12:31ч.) *
но пък и същевременно е далеч от така бленувания нападател от световна класа

Много вярно. Но пък бяхме длъжни да заменим Амаури с някого преди края на прозореца. Дано да му потръгне при нас.

Ако на някого му се чете, ето една статия по този повод в football-italia - ЦЪК.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
outbreak
коментар 01 Feb 2011, 16:19
Коментар #12

Juventus regular

Коментари: 2 194
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Да ни е честит Алесандро Матри №32 smile.gif

--------------------

+Quote Post
Йордан Вълчев
коментар 01 Feb 2011, 16:50
Коментар #13

Juventus bench

Коментари: 761
Регистриран: 9-January 11
Потребител No.: 18 455

Айде на ни е честит новият номер 32!
Дано ни зарадва с 10-15 гола до края на сезона и двойно повече следващия!

+Quote Post
miro
коментар 01 Feb 2011, 17:08
Коментар #14

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

Пожелавам му успех, много голове и никакви контузии.

+Quote Post
gecata-juve
коментар 01 Feb 2011, 18:52
Коментар #15

Primavera player
**

Коментари: 258
Регистриран: 22-September 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 777

да ние честит матри и да разпорва мрежата на противника всеки мач.пожелавам му само успехи при нас. добрече се утървахме от дървената стойка Амаури на заплата ще полея в негова чест че ни спаси от мъките поне до края на сезона

+Quote Post
yanko
коментар 01 Feb 2011, 19:04
Коментар #16

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

На фона на Амаури и редицата контузии в момента, определено Матри ще ни помогне много повече в борбата за по-предно класиране този сезон. Нуждаехме се от нападател, можеше и много по-рано да се осъществи такъв трансфер, но бяха нужни сериозни загуби /резултатните загуби през януари/ за да се предприемат някакви действия с офанзивен футболист. Определено Матри е без почти никакъв опит на европейска сцена, но засега ще ни е нужен само в калчото, където в приличния тим на Каляри имаше и силни изяви. Ако се опази от контузии и успее да се впише в нашия отбор, мисля че ще има какво да допренесе и покаже в повече от моментните ни опции в атака. И на мен ми се искаше топ нападател да се трансферира в Юве, но Марота не предприе подобни действия. За съжаление. Според мен сумата по трансфера е с няколко милиона завишена, но засега толкова се предлага за нападател с потенциал малко над средното ниво. Лятото ако Аниели, но това не зависи изцяло само от него, спази обещанията за повишаването на бюджета ще има и евентуално трансфери на топ играчи. Дано, иначе линията на средноевропейско ниво и малко над него ще се затвърждава като основна в отбора все повече.

+Quote Post
Hennessy
коментар 01 Feb 2011, 19:21
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 3 108
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

А някой знае ли защо се радва по този начин след като вкара гол и какво означава това ? laugh.gif Гледах му разни клипчета и почти след всеки гол прави едно и също... някой има ли идея ? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 01 Feb 2011, 19:42
Коментар #18

Juventus regular

Коментари: 2 194
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

И аз го забелязах това.. нещо като 'може ли сметката?' ... дано често го виждаме да го прави smile.gif

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 01 Feb 2011, 20:00
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 2 908
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Нещо между него и Лазари е, но го пази в тайна и не е казвал все още какво означава. smile.gif

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Dek0
коментар 01 Feb 2011, 21:21
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Алесандро Марти пристигна в Торино
01.02.2011 18:12
Новият нападател на Ювентус готов да дебютира веднага за "бианконерите"

Новото попълнение на Ювентус Алесандро Марти пристигна в Торино, за да се присъедини към новия си клуб.

"С президента на Каляри Челино имахме шеговит диалог, в който той ми каза, че ако остана, ще ми удвои заплатата. Но аз исках да дойда в Юве и да се възползвам от възможността за израстване в кариерата си. Помолих го да ме пусне, той отговори, че ще направи всичко възможно и го направи. За това му благодаря".

"Трябва да докажа, че парите, изразходвани за мен, не са хвърлени на вятъра. Ювентус изглеждаше добре в по-голямата част от сезона, но имаше проблеми с контузии, които оказаха влияние върху представянето. Надявам се, че мога помогна".

"Като дете Ван Бастен беше моят идол, също тогава бях луд фен и на Бобо Виери. Сега искам да се интегрирам в отбора, добре, че тук има много италианци и няма да имам проблеми".

"Готов съм да дебютирам още утре, но треньорът ще реши. Аз съм тук, за да се конкурирам с най-добрите и да направя скок в кариерата си. Сега искам да видя дали съм готов за тази голяма стъпка. В тези случаи по-добре се говори на терена и се надявам да покажа колко струвам като футболист", допълни бившият нападател на Каляри.

"В момента съм в еуфория. Надявам се да внеса ентусиазъм в отбора и сред тифозите. Излишно е да казвам колко съм щастлив. Благодаря на президента Аниели и Бепе Марота, че сбъднаха тази мечта".GOL.BG

+Quote Post

13 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2018 - 02:50ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team