IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

25 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Леонардо Бонучи, 19
Dek0
коментар 29 Apr 2011, 22:55
Коментар #41

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Бонучи: Нека последните четири кръга донесем радост на тифозите
29.04.2011 23:22
Защитникът на Ювентус все още се терзае от допуснатото изравняване срещу Катания

Защитникът на Ювентус Леонардо Бонучи заяви, че след като надеждата за заемане на четвъртото място е отстъпила на трезвата преценка, иска поне последните мачове на отбора да донесат радост на тифозите.

"Горчивината е толкова голяма. С една победа срещу Катания имахме шанс да се борим за четвъртото място, но сега това е трудно за постигане. Това, което дължим на себе си и особено нашите фенове е да изиграем последните мачове с голяма решителност и всеотдайност".

"Има още четири кръга. В Юве искаме най-малкото да се класираме за Лига Европа. От нас се изискват максимални усилия, за да защитим емблемата на отбора. Останалото, за съжаление, вече не зависи само от нас", пише бранителят на личния си уеб-сайт. GOL.BG
Go to the top of the page

+Quote Post
Dek0
коментар 31 May 2011, 23:13
Коментар #42

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Ранокия защити Бонучи
31.05.2011 20:39
Защитникът на Интер вярва, че колегата му от Ювентус скоро ще се върне в националния отбор

Защитникът на Интер Андреа Ранокия заяви, че е сигурен, че с идването на Антонио Конте в Ювентус бекът на "бианконерите" Леонардо Бонучи отново ще бъде извикан в националния отбор.

Селекционерът на "скуадрата" Чезаре Прандели в последно време не вика защитника на торинци, след като бранителят изгуби титулярното си място.

Ранокия и Бонучи играха дълго време заедно в Бари и подкрепата за приятеля му идва напълно естествено, считат на Апенините.

"Сигурен съм, че Леонардо скоро ще се върне на предишното си ниво", счита италианският национал.

"Още повече след като Конте поема Ювентус. Аз съм работил с него, когато бе треньор на Бари и Арецо. Мога да кажа едно - той отделя голямо внимание на тактиката и на отбраната".

"Така че Бонучи скоро ще може да ни помага в националния отбор. Ние винаги ще имаме нужда от опитни защитници, а той, несъмнено, е такъв".
GOL.BG

+Quote Post
Capitano
коментар 10 Jun 2011, 13:21
Коментар #43

Guests

Цитат(bianconero27 @ Jun 10 2011, 13:48ч.) *
По-маневрен и техничен спрямо Ранокия!
Да, това дори е още по-смешно.

Цитат(bianconero27 @ Jun 10 2011, 13:48ч.) *
Пак те питам какво имаш да кажеш за тези мачове, когато Бонучи беше безгрешен? И пиши само ако имаш да кажеш нещо, а не просто да ми биеш контра.
Имам да кажа че тук пак ми е смешно. Бонучи бил безгрешен...в колко и кои мачове!?

+Quote Post
Ian
коментар 10 Jun 2011, 14:43
Коментар #44

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Аз мисля, че го избистрихме вече тоя Бонучи. Съгласявам се единствено с това, че е по-бърз и повратлив от Ранокия, но не с много. Ранокия си е по-тромавичък тип, не знам Капитаното защо го отрича. Компенсира обаче с неща, в които наш Кайзерчо е като първолак за момента - писал съм на предната страница. Според мен Бонучи има да доказва много догодина и трябва много сериозно да се стегне.

--------------------

+Quote Post
Capitano
коментар 10 Jun 2011, 14:53
Коментар #45

Guests

Цитат(Ian @ Jun 10 2011, 15:43ч.) *
Ранокия си е по-тромавичък тип, не знам Капитаното защо го отрича.
Е защото не съм на това мнение, защо да е. Но да кажем че греша тук айде.

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 19 Aug 2011, 11:18
Коментар #46

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Като гледах снощи нерде Ранокия,нерде Бонучи.Това момче се изложи тотално и в двата мача,дано вземем защитник и той да е 2-ра резерва след Бардзали.

+Quote Post
Milenrec
коментар 19 Aug 2011, 12:00
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Наистина Бонучи е голяма дупка още не мога да повярвам че сме дали 15 млн за него
по добре да го продадем за 5-6 млн пък да оставим Сьоренсен със Бардзали за резериви.

+Quote Post
marto_juve
коментар 19 Aug 2011, 13:37
Коментар #48

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Спокойно, чакаме му безгрешните мачове, аз лично ще ги броя...ако ги има разбира се...

Най-добре ще е обаче да не се налага да броя нищо, а да вземем един читав защитник и просто да търка пейката.

Този коментар е бил редактиран от marto_juve на 19 Aug 2011, 13:38

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
masterhp
коментар 19 Aug 2011, 14:06
Коментар #49

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(marto_juve @ Aug 19 2011, 14:37ч.) *
Спокойно, чакаме му безгрешните мачове, аз лично ще ги броя...ако ги има разбира се...

Най-добре ще е обаче да не се налага да броя нищо, а да вземем един читав защитник и просто да търка пейката.

Aко привлечем нов централен защитник, то за Бонучи ще остане мястото в отбора като 4та резерва. Просто защото няма кой да сложи Киело на пейката, а Бардзали е адски стабилен и си върши добре работата без много грешки и нивото му е доста над Лео.
От спряганите имена, нито Лугано, нито Алекс ще дойдат за да седят резерви на Бонучи или Бардзали, то е смешно.
Зенит ни бяха пуснали добра оферта за него, трябваше да я приемем, а Сьоренсен да остане като 4ти избор за централен.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Underground Mind
коментар 17 Oct 2011, 14:53
Коментар #50

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Bonucci feels faith of Juve

Leonardo Bonucci insists that he feels like a key man at Juventus again – just months after almost leaving the club.

The defender was rumoured to be on his way to Zenit St Petersburg in the summer as part of the deal that could have potentially seen Bruno Alves arrive in Turin.

However, after again starting for the Old Lady in yesterday’s 0-0 draw with Chievo, the 2010 signing is feeling good about himself.

“The club wanted Bruno Alves and started negotiations with Zenit, but an agreement couldn’t be reached,” he is quoted as saying.

“I now feel the full support of the club though. I want to stay here at Juventus, the club and I decided to continue our relationship and now it is up to me to continue improving.”

Bonucci started alongside Andrea Barzagli in Verona after Giorgio Chiellini was again shifted into the left-back role.

“We knew that the match would have been difficult,” the centre-back added. “Napoli lost here in Verona, and Chievo’s position in the table with nine points means that they’re an excellent side.

“We’re upset, because a victory would have meant adding another piece to our improvement. However, we’re happy for the right way we’ve approached the match.

“Being at the top of the table gives us conviction, but we must work hard being focused on ourselves and without considering the results of the other teams.

“We must continue to show the intensity which marked our season start.”

football-italia.net

Бонучи чувства вярата на Юве

Леонардо Бонучи заяви, че се чувства като ключов играч в Ювентус отново - само 2 месеца след като почти бе напуснал клуба.

През лятото се носеха слухове, че защитникът ще напусне в посока Зенит (Санкт Петербург) като част от сделката за Бруно Алвеш, който на свой ред трябваше да акостира в Торино.

Все пак, след като отново започна като титуляр за ''Старата госпожа'' при вчерашното нулево равенство с Киево, привлеченият през 2010 футболист явно се чувства добре.

''Клубът искаше Бруно Алвеш и стартира преговори със Зенит, но споразумение така и не бе постигнато,'' цитиран бе Бонучи.

''Чувствам пълната подкрепа на отборът. Искам да остана тук в Ювентус, клубът и аз решихме до продължим взаимоотношенията си, и сега моята работа е да продължа да се подобрявам''.

Във Верона, Бонучи започна като парньор на Андреа Бардзали, след като Джорджо Киелини отново бе преместен на позицията на левия бек.

''Знаехме, че мачът може да е труден,'' добави централния защитник. ''Наполи загуби тук във Верона и позицията на Киево в класирането, с 9 точки, означава, че те са отличен отбор.

''Разстроени сме, защото една победа щеше да значи, че сме добавили още едно парче към подобряването си. Все пак сме щастливи от правилният начин, по който подходихме към двубоя.

''Да бъдем на върхът в класирането ни дава увереност и убеденост, но ние трябва да работим здраво, да сме фокусрани върху себе си без да обръщаме внимание на резултататите на другите отбори.

''Трябва да продължим да показваме интензивността, която беляза началото на нашият сезон.''

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Underground Mind
коментар 17 Oct 2011, 14:58
Коментар #51

Juventus star

Понякога не го разбирам Кайзера, бил хем разстроен, хем щастлив... biggrin.gif Добре поне, че (за момента) спря да дава от онези абсурдни интервюта както правеше през миналия сезон. Дано най-накрая си стъпи на краката и започне да показва защо платихме толкова за него.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 17 Oct 2011, 15:11
Коментар #52

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Стъпването на крака, че е като поиграе 10-15 мача и покаже игра без грешка. Вижда се, че защитата действа доста стабилно на моменти и искам да откроя Бардзали и неговата роля за това, но всичко идва от отборната игра в защита. Когато нападателите и халфовете участват в защитата, а не допускат противниковите играчи до нашето наказателно безпроблемно, тогава няма как да не намалеят грешките в защита.

Пожелавам му на Бонучи да се успокои и наистина да покаже на какво е способен.

Обвинявахме го, че е зле, че бил Кайзера и не знам си какво, ами и Киело ли е некадърен защитник и него ли трябва да продадем? Просто играта в защита през последните години беше под всякаква критика. За отборната игра.

Сега се наблюдява поне привидно подобрение на защитата. Надявам се да се задържи едно от най-стабилните ни звена.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 26 Feb 2012, 02:02
Коментар #53

Juventus star

Така, признавам, че в моментът съм адски разочарован след абсурдния мач с Милан и ''играта'' на Бонучи, но това, което ще поустна по-надолу не е повлияно изцяло от въпросният двубой.

I Prefer Inter To Juventus - Bari's Leonardo Bonucci

Mar 13, 2010

Juventus target Leonardo Bonucci has said he would rather head back to Inter given a choice.

Bonucci, who is co-owned by Genoa and Bari, has been tipped to join Juventus in the summer.

But he has made it clear the Nerazzurri take preference if they decide to take him back after allowing him to leave for Genoa last year.

"I am proud to be followed by big clubs, but if I had to choose with my heart then I would like to continue my football career with Inter," he told Il Corriere Dello Sport.

"For now I am thinking exclusively on Bari as they have been my springboard.

"We have to remember that Genoa also hold half of my rights."

Bari are away to Lazio on Sunday and Bonucci has urged his team to give it their all.

"We will play Lazio with the maximum effort possible. [Mauro] Zarate will not be playing, but they have valid alternatives," he concluded.

Goal.com

Предполагам, че всеки може да си преведе думите на тая мерда, ако ли не - google translate, sorry.

Същият този Бонучи, който уж бил JUVENTINO си е мердичка и го доказа и тази вечер. Искрено се надявам никога повече да не го видим на терена (това трябваше да се случи още след ''епохалния'' му мач с Наполи, но уви, налгаше се да го търпим) и лятото да го разкараме задължително! Няма как да очакваш нещо съществено от юноша на Интер.

Този коментар е бил редактиран от Underground Mind на 26 Feb 2012, 02:03

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 26 Feb 2012, 15:01
Коментар #54

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Пълен ташак. Конте ми играе с 3-5-2 за да можел да използва най-силните си играчи. По точно Бардзали Киелини Бонучи. Нямалко кой да е пейка.... ужас.
Гледали сме титани като Сисоко, Алмирон, Тиаго, Ночерино, Молинаро, по-добре да не продължавам... Бонучи е следващият в тая графа. Да се маха от Торино. Имах големи надежди към него, но вече е изчерпал всички кредити на доверие. Нямам идея с какво печели Конте.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
yanko
коментар 26 Feb 2012, 17:32
Коментар #55

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

След снощната поредна издънка, аз също изчерпах кредита си на доверие към Бонучи. Прекалено много грешки направи, за мен той няма класата да играе като титуляр в Юве.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 26 Feb 2012, 18:50
Коментар #56

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Да се маха тоя смешник. Пълен некадърник. Да ходи в интер ако иска. Още по - добре за нас. Ще ги бием с по 5 гола. Тои не става за резерва при нас, какво да говорим за титуляр !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 26 Feb 2012, 19:34
Коментар #57

Juventus star

Коментари: 3 590
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

СТИГА СТЕ ПЛЮЛИ ПО БОНУЧИ ВСЕ ЕДНО ВИКТОР ВАЛДЕС НЕ НАПРАВИ СЪЩАТА ГРЕШКА СРЕЩУ РЕАЛ МАДРИД НА ВСЕКИ МОЖЕ ДА ОБЪРКА ПАС А КОНТЕ ИСКА ТОПКАТА ДА СЕ РАЗИГРАВА НЕ ДА СЕ РИТА НАПРЕД ПОНЯКОГА СЕ ДОПУСКАТ И ГРЕШКИ!

Този коментар е бил редактиран от yanko на 26 Feb 2012, 20:00

+Quote Post
imt
коментар 26 Feb 2012, 19:45
Коментар #58

Primavera player
**

Коментари: 279
Регистриран: 27-October 10
Потребител No.: 6 924

Ама то това не е първата му грешка! Няма и да е последната.... Конте искал туй, Конте искал онуй, а Конте иска ли Бонучи да прави дълги подавания всеки мач (без последните 2-3) 100% от който неуспешни. И така Бонучи да губи безсмислено по 10 топки на мач....

+Quote Post
Laudrup
коментар 26 Feb 2012, 19:47
Коментар #59

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Понякога се допускат грешки, да smile.gif И най-големите грешат ПОНЯКОГА, а не всеки мач по няколко пъти. Пълен некадърник, ВЪН ОТ ОТБОРА !

--------------------

+Quote Post
Tacchinardi
коментар 26 Feb 2012, 19:50
Коментар #60

Juventus bench

Коментари: 521
Регистриран: 21-September 11
Град: Плевен
Потребител No.: 24 590

Цитат(ForzaJuve29 @ Feb 26 2012, 19:34ч.) *
СТИГА СТЕ ПЛЮЛИ ПО БОНУЧИ ВСЕ ЕДНО ВИКТОР ВАЛДЕС НЕ НАПРАВИ СЪЩАТА ГРЕШКА СРЕЩУ РЕАЛ МАДРИД НА ВСЕКИ МОЖЕ ДА ОБЪРКА ПАС А КОНТЕ ИСКА ТОПКАТА ДА СЕ РАЗИГРАВА НЕ ДА СЕ РИТА НАПРЕД ПОНЯКОГА СЕ ДОПУСКАТ И ГРЕШКИ!

Пич, това явно е първия мач който гледаш на Бонучи. Грешките му са във всеки мач, а относно в мача с мухлян, бе върхът на простотията му! Търпяхме го цял сезон, аз не виждам вече смисъл да стои на пейката, камо ли пък титуляр.

+Quote Post

25 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 02:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team