IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

13 страници V  « < 11 12 13  
Reply to this topicStart new topic
> Леонардо Бонучи
#8 Marchisio
коментар 19 Apr 2018, 18:11
Коментар #241

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 871
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Усети се разбира. Бонучи ни беше най-добрият централен защитник. Ако някой твърди, че нивото ни не се е променило говори откровени глупости. Като добавим и факта, че Марота не надгради и се принудихме да гледаме Бардзали и Киелини в 1/4-финал на ШЛ. Бонучи е добър защитник. Това, че е тъпо парче не означава, че трябва да го отписваме като футболист.
За мен нямаше да се усети толкова много напускането на Лео, ако Алвеш беше останал в отбора. Без две основни единици в отбрана е немислимо да се търси нещо сериозно в Европа. Това, че Алегри писа 3ка на Реал на Бернабеу с Лихта не бека е феноменално.
Лошото е, че Марота не е способен да завърши този проект. Подсили нападението и ни остави без защита.
Go to the top of the page

+Quote Post
odyssey7
коментар 19 Apr 2018, 19:13
Коментар #242

Juventus star

Коментари: 2 655
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Бонучи липсва точно първите кръгове, когато целия отбор изглеждаше ужасно. Със или без него в Сериа А значение няма, дори и Бардзали може да ни е титуляр и ефектът ще е същия. Със или без Бонучи срещу топ отборите значение няма, защото Бонучи, Киелини и Бардзали са достатъчно компрометирани и ненадеждни. Можеха да се вземат с 10-15млн. повече като сума, но играчът избра да остане в Италия, което е още една черна точка за малките очички и лицемерна усмивка, която се смее за всичко. Толкова за господин "най-добрия централен защитник", който е средняк във всичко и добър с топка в крака. Нека да липсва.

+Quote Post
Fossa Dei Leoni_
коментар 20 Apr 2018, 09:41
Коментар #243

Primavera player
**

Коментари: 189
Регистриран: 10-March 11
Потребител No.: 24 517

Бонучи на фона на днешните уж най-скъпи защитници си е направо извънземен. При нас започна трудно, което беше обяснимо, целият отбор беше в хаос, докато Монтела стоеше треньор, а въпросният имаше афинитет към постоянно експериментиране със защитния вал, което само водеше до лоша форма на всички участници в него. Постепенно се стабилизира и не помня кога за последно е правил грешка или е имал лош мач. Личи си от километри кой е единственият играч в отбора на световно ниво.

Не мога да коментирам емоционалния момент, всеки от вас го е приел или горчиво, или с безразличие, а като гледам някои даже и с отворени обятия. Лошо няма, всяко зло за добро. Аз лично не съм очаквал конкретно в Серия А да настъпи кой знае какъв спад в защитата ви. Сухите ви мрежи през последните сезони не са резултат от намеси с шпагат на Бонучи на голлинията, а от солидна отборна игра в дефанзивен план. Така се изгражда постепенно система, в която е по-лесно да интегрираш дори някой с по-малко умения, както и се получи с Бенатия.

Като цяло критериите днес за "защитник от световна класа" толкова вече са размити, че става абсурдно. Всеки втори определя Рамос за такъв, защото вкарва от статични положения в най-силния период на Реал от години насам. Нещо като с Пике по времето на Гуардиола. Важно е вече как пипат топката, как изнасят, как финтират, как подават, колко вкарват, а сякаш на заден план остава как се защитават. Може на мач да прави по 2-3 грешки, но стига да има късмета да не падне гол и да е добър чисто технически, представянето му е силно, а цената - вдигната поне с 5 млн. Киелини имаше наскоро подобно изказване, в което обвиняваше Пеп за въпросния феномен, но в крайна сметка всеки отговаря за себе си. Никой не кара италианците да копират Пеп, вместо да се загрижат за доказано най-силната школа за защитници (или поне така беше допреди десетина години).

--------------------

+Quote Post
div
коментар 20 Apr 2018, 11:50
Коментар #244

Juventus regular

Коментари: 1 520
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

И как точно се очаква да ми липсва играч, разделил се с отбора при такива обстоятелства? И как да ми е горчиво или да съжалявам за трансфера след като съм го видял да позира точно с този екип? Аз винаги съм намирал за трудно да съжалявам за напуснали играчи. За мен нишката се прекъсва в момента, в който дадена личност реши, че е прекалено добър за Юве. Емоционалния момент сте го отразили, само че емоцоналната връзка е с Ювентус и е базирана на доста повече от спортно-технически качества. Не разбирам възможността за съзнателен избор Юве да бъде заменен с друг отбор, не мога да се идентифицирам с подобен начин на мислене и точно затова ми е невъзможно да изпитвам някакво съжаление за играч, направил подобен избор при подобни обстоятелства. Връзката се къса просто. С ръка на сърцето, ако можех да върна времето назад и да предотвратя трансфера, нямаше да го направя. Станало е каквото станало. Носил е екипа, но никога не е бил един от нас, макар и на моменти да сме мислели, че е.

Моментът доколко трансферът е правилен в спортно отношение вече е спорен. Минус е, че затвърждаваме практиката да продаваме водещ играч всяко лято. Минус е, че поне на хартия си продадохме най-добрия защитник, а като вземеш под внимание и трансфера на Алвеш същото лято, равносметката е, че разкарахме половината титулярна отбрана. Очевидния минус е, че не станахме по-добър отбор с този ход. Моята теория обаче е, че в дългосрочен план улучихме с продажбата точно на бонучи. Като теглиш чертата, в Серия А сме същите с Бенатия, Киелини, Бардзали и Ругани. Коментирано е сто и петдесет пъти - толкова сме обиграни на този етап, че няма значение дали в отбрана ще са бонучи и Киелини или аз и брат ми. Титлата ако я губим, ще я изгубим заради изцепките срещу СПАЛ и Кротоне, макар че е малко вероятно. В Европа също не се забелязва особена разлика. Правим точно това, което правихме и преди въпросния трансфер, играем по същия начин, отпадаме по същия начин, след като в три полувремена сме играли като най-добрия отбор на планетата, а в четвъртото сме били на нивото на Албинолефе. Мадрид щеше да се случи с бонучи в състава, както се случиха Кардиф, Берлин, Мюнхен и Истанбул. За мен трансферът ще излезе добър, защото защитата плачеше за реконструиране от доста време, а ако беше останал, бонучи щяхме да го влачим шест години след като му изтече срокът на годност. Правим го с Бардзали и Киелини, щяхме да го направим и с боклука. Първите двама поне скоро би трябвало да отстъпят по естествен път (дано Бардзали се пенсионира преди да припадне на терена), та можем да започнем да гледаме към нов етап в развитието на отбраната. Но наистина защитата ни в последните няколко сезона беше доста надценена, продължава да е надценена и днес. Образите на Киелини и Бардзали са доста важни символи, но на терена и двамата са прехвалени, а такъв е мухльото, само че той вече не е и символ. Навсякъде чета как се е стабилизирал и оправдава очакванията, как ги е повел и е истински лидер и защитник от световна класа, и може би щях да се вържа на глупостите, ако не го бях гледал 7 години в Юве. Точно защитата, в която всички се кълняхме, подведе в най-важните моменти в последните години. В Кардиф ги унищожиха, на финала на Евро 2012 също, в Берлин два пъти не покриха човек на 6 метра от вратата, в Мюнхен пуснаха два еднакви гола, в Истанбул Дрогба се разходи между тях 5 минути преди да се класираме. Не се справиха в пика си, нямаше причина да вярваме, че ще го направят извън него. Провалиха се във всеки важен момент, в който трябваше да поведат отбора, а в крайна сметка ще нарека играч световна класа ако се справя срещу Барселона, а не срещу Дженоа. Ако на Милан им дойде моментът да изиграят смислен мач срещу нещо от сорта на Байерн/Реал/Сити/Барса/ПСЖ докато бонучи е там, ще му лъсне гъза, точно както му лъсваше мач след мач в продължение на 6 години, точно както им лъсна на Бардзали, Киелини и Бенатия за пореден път преди няколко дни. Нали, на мухльовците Арсенал им вкараха 5 гола, но наистина, поздравления, че намериха новия лидер, лъв, капитан, стълб за дербитата срещу Беневенто. Поздравления и на него, че повече няма да му се налага да се разправя с Роналдо, защото и малко дете знае, че не може да се справи. Поздравления и на нас, че си мислим, че с Киелини, Бардзали и Бенатия ще се получи нещо, но поне има някакви надежди да видим така желания rebuild на защитата. Нека Киелини и Бардзали се пенсионират като легенди и отстъпят място на адекватни фигури, пък тогава пак ще зададем въпроса дали на някой му липсва мухльото. Нека дойде Хименез, нека купим адекватен бек, нека Ругани стане титуляр, нека построим защита, както се строи защита през 2018-та, а не през 98-ма и тогава ще обсъдим пак. Ясно ми е, че това минава през доста работа, но от тази гледна точка, разкарването на доказан загубеняк като бонучи ми се нрави. Опитахме с него, не се получи. И като се сетиш, че имаме афинитет към това да държим играчи по-дълго от небходимото, бонучи ни направи услуга, разкарвайки се сам. Отново - ако Марота смята да гради защита около Бенатия е ташак, но наистина смятам, че се отваря добър шанс тази отбрана да бъде вкарана в 21-ви век.

Последния параграф на Fossa_Dei_Leoni го намирам за откровено странен. Да, играта се променя, но фактът, че италианците отказват да се променят с нея не е романтичен, а притеснителен. Те са на сегашното си положение именно защото си карат с методите отпреди десетина години. Очевидно е, че от защитниците се искат други неща, търсят се други характеристики. И защо Рамос, покривайки всички тези характеристики, не е световна класа? Говорим за най-добрия защитник на отбор, който вечно е в топ 3, на национален отбор, който вечно е в топ 3. Има голове, има уникални лидерски качества, има легендарни моменти на голямата сцена, има представяния на всяко възможно ниво, направил е всичко, което феновете могат да изискват от защитник. Окей, не се позиционира като Неста и не чете играта по същия начин, което не означава, че не можеш да го пуснеш буквално срещу всеки нападател и отбор в света. Рамос дефинира модерния защитник. Точно типове като него са причината играта да е това което е и ролята на защитниците да е различна от нормите, поставени в началото на века. Модерния футбол е динамика, енергия, работоспособност, способността да се справяш под напрежение и срещу преса, игра с топка в крака и умението тя да бъде придвижвана бързо и качествено от всички единици на терена. Старите италиански бранители са безспорни титани, но нямат "превод" в днешния футбол, а кой е световна класа днес се дефинира по други показатели. Не е рационално да искаш от Рамос същото, което се е изисквало от Джентиле, но е достатъчно да погледнеш какво е направил в последните 10 години за да отговориш на въпроса дали е елитен, като нямам предвид само трофеите, разбира се. Нека е рисков, нека е противен, нека е груб. Като теглиш чертата, за всяко грешно позициониране е компенсирал с гол в 89-тата минута, а година след година не оправдвава, а надхвърля очакванията в големите моменти. Човек, без когото Испания 2010 и 2012 не се случват, както не се случват и Шампионските лиги на Реал. Рамос е лидер и капитан, а не бонучи, на когото единственото, за което можеш да разчиташ е, да те подведе отново, и отново, и отново.

Този коментар е бил редактиран от div на 20 Apr 2018, 11:55

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 20 Apr 2018, 12:23
Коментар #245

Juventus champion

Коментари: 5 867
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

10.gif

--------------------

+Quote Post
div
коментар 20 Apr 2018, 12:43
Коментар #246

Juventus regular

На Пинк му писна от вашите глупости.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 20 Apr 2018, 12:55
Коментар #247

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(odyssey7 @ 19 Apr 2018, 19:13) *
Със или без Бонучи срещу топ отборите значение няма, защото Бонучи, Киелини и Бардзали са достатъчно компрометирани и ненадеждни.

Това изразява най-точно мнението ми за загубата на Бонучи.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 20 Apr 2018, 13:10
Коментар #248

Juventus champion

Цитат(div @ 20 Apr 2018, 12:43) *
На Пинк му писна от вашите глупости.

Коментари от рода на "Рамос не е особено добър бранител" и "Неймар нямаше да се класира в онзи отбор на Бразилия", обикновено базирани на клипове от ЮТюб и нищо, което е по-различно от романтика, са безполезни. Тук не говорим, че Бонавентура и Белоти не са достойни да се снимат до бутонките на Рива все пак. Рамос не съм напълно сигурен, че е рейтван правилно днес, когато видиш, че аргументът срещу него е "не е Малдини" и "играе в епоха, в която няма толкова pure defense". Да, Рамос не е Малдини, Ширеа, Бекенбауер, ама това, че играе в различна епоха, по никакъв начин не означава, че не е по-добър от Сами Куфур, Пуйол, Де Бур и една камара бранители от 90 години. По-добър е от Канаваро даже, така че няма особено значение в каква епоха играе. По-добър е от Тери, от Видич и от Рио. Когато се оценява една епоха, трябва да се вземат много неща под внимание. Рамос е модерен бранител, абсолютен властелин, а към това няма никакво отношение какъв футбол са играли Монтеро, Костакурта, Йеро и други, които са гледани адекватно и последователно от 30 човека, които пишат по форумите. После се обажда младостта и 95 % от днешните футболисти не ставали за нищо. Нека да не стават. Рамос си pace-ва да завърши като топ 5 бранител в историята на футбола, за всичко друго има мнението, че не е бонучи и Канаваро post-294-1159108009.gif.

Жабарското първенство затова е на това ниво - защото Рамос и Пике не умеят "истинската защита" като Джентиле, Милан от 83 (как беше в Серия Б?) и Интер от 67... Други, например Бускетс, не са толкова добри, колкото Давидс. Все пак единственият футбол е този от 90, играл се в Италия. Не всеки футболист от отминалите епохи е толкова специален и не всеки футболист трябва да се казва Малдини/Дел Пиеро/ дебелака от Бразилия, за да е специален.

бонучи и Рамос няма какво да ги сравнявам - не ми плащат от Футбол-Италия, за да си измислям фантасмагории. Цял свят е видял кой е Серхио Рамос и кой е бонучи. Несериозно е обаче не е, че Рамос е "най-добрият днес", а че бонучи, имащ един елитен сезон в кариерата, е бутан по върховете. А, да, забравих, че бонучи беше част от измислената Италия, която би на мускули умрелите испанци, които две години по-рано на Световното отпаднаха в групите. Ако Дел Боске не беше приключил курса, и Конте щеше да бъде качен на разлика, така че нямаше да четем за потенциал, за представяне. Но все пак бонучи има започната атака за гол на финал на ШЛ и даде асистенция за гол на европейското. Ебати фактора blink.gif. Въобще няма да стигаме до дефанзивните им умения, тъй като бонучи пак е много по-назад от Рамос, не знам откъде тръгва глупостта, че бил по-добър в този аспект.

--------------------

+Quote Post
div
коментар 20 Apr 2018, 13:24
Коментар #249

Juventus regular

Именно. Всеки играч трябва да бъде съден в контекста на епохата, в която играе. Рамос доминира модерния футбол точно толкова, колкото са доминирали старите топ (наистина топ, не Видич) бранители. Цялата визитка, от спечелените трофеи, през мястото в модерния футболен елит, до елементарния eye-test. Всичко е умопомрачително добро, но да, смешник е, защото не е бил част от Парма 98 или Лацио 01 и защото не си истински футболен разбирач, ако признаваш класата на играчите на Реал и Барса, защото са силните на деня, а истинските разбирачи не признават модерните неща.

За дефанзивната игра щях да пиша, но забравих. Реално изключвайки 2014-15, бонучи дефанзивно няма сезон, който да е близо до средностатистически сезон на Рамос в отбрана.

Този коментар е бил редактиран от div на 20 Apr 2018, 13:25

--------------------

+Quote Post
Fossa Dei Leoni_
коментар 20 Apr 2018, 15:14
Коментар #250

Primavera player
**

Коментари: 189
Регистриран: 10-March 11
Потребител No.: 24 517

Цитат(div @ 20 Apr 2018, 11:50) *
Последния параграф на Fossa_Dei_Leoni го намирам за откровено странен. Да, играта се променя, но фактът, че италианците отказват да се променят с нея не е романтичен, а притеснителен. Те са на сегашното си положение именно защото си карат с методите отпреди десетина години. Очевидно е, че от защитниците се искат други неща, търсят се други характеристики. И защо Рамос, покривайки всички тези характеристики, не е световна класа? Говорим за най-добрия защитник на отбор, който вечно е в топ 3, на национален отбор, който вечно е в топ 3. Има голове, има уникални лидерски качества, има легендарни моменти на голямата сцена, има представяния на всяко възможно ниво, направил е всичко, което феновете могат да изискват от защитник. Окей, не се позиционира като Неста и не чете играта по същия начин, което не означава, че не можеш да го пуснеш буквално срещу всеки нападател и отбор в света. Рамос дефинира модерния защитник. Точно типове като него са причината играта да е това което е и ролята на защитниците да е различна от нормите, поставени в началото на века. Модерния футбол е динамика, енергия, работоспособност, способността да се справяш под напрежение и срещу преса, игра с топка в крака и умението тя да бъде придвижвана бързо и качествено от всички единици на терена. Старите италиански бранители са безспорни титани, но нямат "превод" в днешния футбол, а кой е световна класа днес се дефинира по други показатели. Не е рационално да искаш от Рамос същото, което се е изисквало от Джентиле, но е достатъчно да погледнеш какво е направил в последните 10 години за да отговориш на въпроса дали е елитен, като нямам предвид само трофеите, разбира се. Нека е рисков, нека е противен, нека е груб. Като теглиш чертата, за всяко грешно позициониране е компенсирал с гол в 89-тата минута, а година след година не оправдвава, а надхвърля очакванията в големите моменти. Човек, без когото Испания 2010 и 2012 не се случват, както не се случват и Шампионските лиги на Реал. Рамос е лидер и капитан, а не бонучи, на когото единственото, за което можеш да разчиташ е, да те подведе отново, и отново, и отново.

Въпрос на мнение. Никъде не съм говорил за романтика и последен ще защитавам изпадналия в пълен застой италиански футбол. Просто за мен защитник от най-висока класа е Неста, а не Рамос. Може до утре да си беседваме общи приказки за различните епохи и не знам си какво, но ти или го имаш, или не. Рамос може да е уникален лидер с усет за гола при статични положения, но чисто защитно почти няма голям мач без грешки, като изпълнението му срещу Байерн беше върхът на сладоледа. Оттук нататък кой харесва олд скуул защитниците и кой ню ейдж защитниците е съвсем отделен въпрос. Аз съм се примирил, че фокусът вече е върху техническата част от качествата им, дълбоката преса направи така, че ако нямаш халфове от световна класа, в много от мачовете разчиташ по неизбежност защитници да задават тон на постепенните нападения. Той реално Бонучи си е точно такъв, дори на моменти да изглежда неповратлив. Владее си дългите подавания по-добре от всеки друг на своя пост, не е като да не се е адаптирал, но тук дискусията няма почва, тъй като е замесена солидна доза горчилка и субективност. Не го хваля само защото премина в Милан, напротив - не бих се учудил лятото да напусне, пак ще остана на същото мнение. На мнозина носи удоволствие "комплексът от качества", който притежава в арсенала си Рамос, на мен повече ми допада есенцията на защитната игра такава, каквато е замислена, а не обяснена с 200 клишета за изменящия се динамичен футбол. Помня, че Джон Стоунс също заради доброто изнасяне на топката струваше на Сити над 60 млн. Е, сигурно са много щастливи от изявите на този модерен бранител. Тенденцията за мен е към някакво своеобразно опорочаване на самата представа за индивидуални качества у защитниците, никого не ангажирам с мнението си, естествено.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 20 Apr 2018, 20:16
Коментар #251

Juventus champion

Цитат(Fossa Dei Leoni_ @ 20 Apr 2018, 15:14) *
Той реално Бонучи си е точно такъв, дори на моменти да изглежда неповратлив. Владее си дългите подавания по-добре от всеки друг на своя пост, не е като да не се е адаптирал, но тук дискусията няма почва, тъй като е замесена солидна доза горчилка и субективност.

Единственото, което е замесено, е някакъв твой опит за обяснение на феномена бонучи във форум, в който са хора, гледали 319 мача на бонучи + изявите му за Италия. На мен ми се струва странно фен на Милан да обяснява какъв е бонучи - гледали сме го достатъчно, няма с какво да ни изненада, защото няма да се промени, а регресът вече е започнал. За да не го помислиш за хейт, аз съм на мнение, че бонучи ще играе още дълги години на едно прилично ниво, защото стилът му на игра е такъв. И не мисля, че има вариант да напусне Милан: капитан е, символ, лидер, взима повече от добра заплата при вас. Макар че Сити, Чукотка и Индустриалчестър са достатъчно глупави, за да дадат 50 милиона за него.

А дали бонучи владее подаванията по-добре от всеки друг - вероятно, ако във футбола, който гледаш, не съществуват Хумелс, Рамос, Пике, Боатенг, Луиз и Тиаго Силва. Аз не съм му бил и особен фен, защото преди да ме спечели най-сетне, минаха около и над 180 мача за Ювентус, в които беше отвратителен и беше налаган по българския модел "футболист се става насила". 180 мача комични изяви. Тъкмо най-сетне стана футболист от световна класа, при Алегри, който е развил доста повече футболисти от Конте, а после веднага започна да пропада. Нещата, които му се случиха в личен план - тези с детето - са ужас, не ги пожелавам на никой, дано детето се оправи и всичко бъде наред още 150 години, но регресът от това, което стана, до това, към което падна за месеци, си е показателен. В Милан също го гледах - Рамос бил правил грешка след грешка, но какво е обяснението за десетките грешки на бонучи в Милан? Бонучи е error prone защитник доста повече, отколкото Рамос, който превъзхожда бонучи с топката в крака, с характер, във въздушното пространство и в двете наказателни полета, по-добър е 1:1, по-класен е в персоналното пазене, по-свиреп е в единоборствата, пресича доста повече топки. Ако за нещо ме е яд, това е че доста хора виждаха в джуджето нов символ на Ювентус... и че го 'наследи' същата топола.

Имайки предвид, че си фен на Милан, а по всяка вероятност не си на 18-20, което значи, че си хванал поне нещо от Малдини и Неста, малко ми е странно да претендираш какъв невероятен бранител е бонучи, но хора всякакви. И тук има потребители, за които Дибала е по-добър от Платини. А знаеш ли кое е още по-смешно? Че е достатъчно човек да ви прегледа форума, за да види как до съвсем скоро бонучи беше "посредствен", "смешен" и "много надценен", но когато взе свещената капитанска лента, носена от Запата, Де Шильо, някакъв ръб от Дженоа, който се прави на бек, Абате и тн, изведнъж стана толкова влияетелен. Не е, ще го погледаш (евентуално) някога в Европа, пък ще се убедиш. Аз съм го гледал достатъчно, за да няма какво да видя повече.

бонучи ми е по-смешен от Интер, за да седна да пиша дали наистина липсва. Има нещо от уменията му, което липсва, но и с това нещо и без, резултатът щеше да е същият. Като цяло можем и без него, други са ни проблемите.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 20 Apr 2018, 20:22

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 27 Jun 2018, 13:49
Коментар #252

Juventus champion

Меси.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 27 Jun 2018, 13:53
Коментар #253

Juventus star

Коментари: 3 910
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

10.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 27 Jun 2018, 14:00
Коментар #254

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 033
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Тамън днес излезе информация, че Моуриньо го искал в Юнайтед. Ако това стане, викам да им продадем Стураро за 12 милиона, че ще останат без капитан post-294-1159108009.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
odyssey7
коментар 27 Jun 2018, 14:14
Коментар #255

Juventus star

Коментари: 2 655
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Hristo @ 27 Jun 2018, 16:00) *
Тамън днес излезе информация, че Моуриньо го искал в Юнайтед. Ако това стане, викам да им продадем Стураро за 12 милиона, че ще останат без капитан post-294-1159108009.gif

Или те на нас Боневентура, колкото да се съберат с доведения си брат и непризнат баща. Баси, сложни семейни отношения.

А Бонучи явно му е доста скучно, че е решил да се гледа всеки ден в огледалото с това на главата.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 27 Jun 2018, 14:15

+Quote Post
Kirilov
коментар 27 Jun 2018, 14:21
Коментар #256

Juventus star

Коментари: 3 910
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Те първа е му е скучно, ако остане.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 18 Jul 2018, 21:22
Коментар #257

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 033
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Sportmediaset твърдят, че Бонучи бил много близо до ПСЖ. 35 милиона евро е сумата, която се тиражира. Китайският колос трябва да продава, за да оправи счетоводството, и изглежда, че ще продадат капитана си на безценица.

А парижани да не са решили да събират BBBC? Тази година - Буфон и Бонучи, догодина - Бардзали и Киелини tooth.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
DeLiriuM
коментар Вчера, 09:01ч.
Коментар #258

Juventus regular

Коментари: 1 736
Регистриран: 21-April 07
Град: у кръчмата под масата
Потребител No.: 475

Barzagli чак като стане на 40 очаквам да премине в ПСЖ, да вземе да спечели и той някоя и друга ШЛ (ако ние не сме до тогава).

+Quote Post

13 страници V  « < 11 12 13
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th July 2018 - 20:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team