IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Мартин Касерес, 2009-2010 и 2012-2016: 110 мача, 7 гола, 9 трофея
di_miro
коментар 06 Feb 2010, 16:04
Коментар #41

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Относно играта на Касерес в центъра на защитата. Смятам, че и това ще стане, но трябва известно време да поиграе като бек. И тук ще спомена имената на много силни централни защитници играли като бекове рано в кариерите им: Малдини, Десаи, Пуйол... и разбира се Киелини. ТА смятам, че такава съдба има и Касерес. По този път върви и Серхио Рамос... Но, за мен Касерес трябва да остане отдясно до края на следващия сезон и ако плановете за него са такива, то просто трябва да се намери качествен временен вариант(за 1 сезон) за партьор на Киело, след което там да застане Мартин. Откупуванета на Касерес, както и на Кришито, за мен трябва да се 1вите задачи за лятото.

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 06 Feb 2010, 17:40
Коментар #42

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(di_miro @ Feb 6 2010, 16:04ч.) *
Относно играта на Касерес в центъра на защитата. Смятам, че и това ще стане, но трябва известно време да поиграе като бек. И тук ще спомена имената на много силни централни защитници играли като бекове рано в кариерите им: Малдини, Десаи, Пуйол... и разбира се Киелини. ТА смятам, че такава съдба има и Касерес. По този път върви и Серхио Рамос... Но, за мен Касерес трябва да остане отдясно до края на следващия сезон и ако плановете за него са такива, то просто трябва да се намери качествен временен вариант(за 1 сезон) за партьор на Киело, след което там да застане Мартин. Откупуванета на Касерес, както и на Кришито, за мен трябва да се 1вите задачи за лятото.

Грехота! Пропуснал си да дадеш за пример Тюрам! Той точно от десен бек стана железен централен защитник и то при нас smile.gif

Не ти се карам, само ми стана странно, че си го пропуснал post-294-1159107520.gif

Иначе аз съм малко резервиран към това Касерес да играе в центъра. Може да се пробва разбира се, но по мое мнение щом играе толкова добре отдясно, то не е много хубаво да се мести.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
di_miro
коментар 06 Feb 2010, 22:02
Коментар #43

Juventus regular

Тюрам не го писах умишлено, защото той преди да дойде при нас, в Парма дълго време си игра централен. Иначе се сетих и за него...

--------------------

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
Репликант
коментар 07 Feb 2010, 00:01
Коментар #44

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

...след двубоя с Ливорно мога да заключа, че Касерес не струва повече от 6-8 милиона евро.Има си проблем с центриранията, а те са доста важна част от играта на един бек.13 милиона са пълен абсурд!За 15 милиона можем да вземем Кяер.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
the_parasite
коментар 07 Feb 2010, 15:32
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 2 230
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(icaka @ Feb 5 2010, 22:28ч.) *
13 милиона за бек са прекалено много освен ако не се казва Дани Алвеш или Майкон. Засега Касерес, лично мен, не ме е убедил, че струва толкова. Реалната му цена трябва да е от порядъка на 5-6 милиона максимум. Да видим какви ще ги свърши Секо, защото няма да се учудя, ако половината ни бюджет за догодина отиде именно за уругваеца.

Абсолютно съм съгласен. Момчето има качества и ТРЯБВА да остане, но ТРЯБВА да се спре с пръскането на пари в Ювентус. За мен 7.5 милиона евро трябва да е максималната сума, която бихме могли да извадим за него.

+Quote Post
yanko
коментар 07 Feb 2010, 20:45
Коментар #46

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Наистина като че ли реалната цена на Касерес е под 10 млн евро. Друг е въпросът дали от Барса ще се навият да го пуснат за по-малко от 12 млн. Според агента му, уругваецът предпочитал да остане в Юве, но според мен последната дума ще имат Барселона. Надявам се Секо и Батега да го купят, защото се вижда че има желанието и качествата, които обаче трябва да надгради. Каквото и да говорим, все пак Касерес има перспективата за добър защитник, дано в крайна сметка излезе нещо от него.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 08 Feb 2010, 13:29
Коментар #47

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Максимум 8 милиона и нито цент повече. АКо ще искат 15 по-добре да не го купуваме въобще.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
lqlqlq
коментар 08 Feb 2010, 17:30
Коментар #48

Guests

Не съм толкова впечатлен от Касерес, имам просто предвид, че чета насам-натам и феновете са почти на седмото небе заради неговата игра. Аз просто не смятам, че е показал, че едва ли не е топ бек. Но съм навитак да се дадат 10-13 милиона за него. Има качества и бъдеще, най-накрая намерихме нещо положително. Ако не дадат за него тия пари, ще търсят нов човек, за който ще надплатят повече и вероятноста да е разочарование е по-голяма, а и е по-вероятно да бъде някой бразилец.

+Quote Post
snitch
коментар 20 Feb 2010, 16:55
Коментар #49

Juventus champion

Коментари: 8 793
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Според информация на Tuttosport ще има нова среща между представители на Ювентус и Барселона . Оценката на Касерес от страна на Барселона е 12 мил . евро , а от ръководството на Юве са готови да платят до 9 мил . Очаква се преговорите в близките дни да определят съдбата на футболиста . Мартин Касерес е един от най - важните играчи на Юве през този сезон и има сериозен интерес от страна на ръководството на Ювентус към него . От Юве се надяват да получат отстъпка за играча от страна на Барселона .

+Quote Post
Borko_10
коментар 21 Feb 2010, 12:12
Коментар #50

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

9 милиона е прилична оферта, но мисля че можем да го вземем и за по малко. Както казват хората ще пожиевеем и ще видим. Аз лично смятам, че Касерас трябва да остане в отбора, тъй като показа че го заслужава.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Roberto Baggio
коментар 21 Feb 2010, 12:35
Коментар #51

Guests

С представянето си Касерес найстина заслужава да остане в отбора но мисля,че ако от Барса му поставят цена от 10+ милиона няма смисъл да го купуваме smile.gif

+Quote Post
outbreak
коментар 21 Feb 2010, 14:12
Коментар #52

Juventus regular

Коментари: 2 217
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Вие пък тия пари все едно от вашия джоб ще ги вадите...
Дори и 10 млн да струва, да го взимаме!
Ние кви пари дадохме за Тиаго, Поулсен, Мело и т.н. пък за Касерес да не дадем...

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 22 Feb 2010, 14:16
Коментар #53

Juventus star

Коментари: 2 867
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Според мен Барса ще изчакат да видят дали на Световното няма да си вдигне цената и тогава ще решат дали да го дадат за под или над 10 милиона. Под 10 винаги ще му вземат, а ако направи силен Мундиал, ще е в плюс. Така че най-рано лятото ще разберем дали го вземаме и за колко. Иначе съм за да го купим, но не на всяка цена.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Feb 2010, 10:54
Коментар #54

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Тука гледам някакви коментари - 10 млн нищо не били. Само ще ви кажа , че БарЦа за 15 млн. купиха Абидал , който точно тогава беше в топ 5 на защитниците в света. 10 млн са много пари за играч като Касерес. Найстина дадохме много пари за Тиаго , Мели и т.н , но това не значи , че това не е било ОГРОМНА ГРЕШКА. 9 млн е МАКСИМУМА , който трябва да се даде за играч от този ранг, като според мен Касерес струва около 7.5 млн. Не е доказан още, има още брак в играта си и това сваля цената главоломно , когато искаш да продадеш играч на отбор като Ювентус !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Black&White
коментар 24 Feb 2010, 15:08
Коментар #55

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

То е ясно,че нашето ръководство са адските кръводарители,Барса земат Абидал за 15,ние ще го купим мин за 20.Че се прецакваме в сумите за трансфери тва е яно,но въпроса е дали си заслужава да се купи Касерес.
Според мен напълно си заслужава да остане при нас,на каква цена точно,не се знае.Барса са си прави да искат 10милн,понеже момчето се представя повече от добре тоя сезон,национал на Уругвай е,на 22 е,може да играе на различни позиций в защитата.Какво повече има да се желае от един зашитник.Като гледам играта на Маркез,Милито и остаряжащия Пуйол,мисля че нямат да имат нищо против да си го върнат.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
delpi4a
коментар 24 Feb 2010, 16:45
Коментар #56

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

10 милиона били много-ГЛУПОСТИ!!!
Тука се говорят някакви щуротии за Абидал,ами айде да гледаме по-реално на нещата,Ерик не подновява договора си с Олимпик Лион и след един сезон французите рискуват да го изгубят,като свободен агент,освен това той е роден юли 1979 год,а отива в Барсалона юни 2007,когато е на 29 год ееее, няма уважаващ себе си отбор,който да даде 20 мил за застаряващ футболист,който след 2-3 сезона става НЕПРОДАВАЕМ(хората мислят не са Джили,Секо,Блан и Ко да дават луди пари за Амауровци и Якуинтовци,дето сега не можем да вземем и половината от това,което сме дали,а всеки който идва при нас да го пенсионираме).Абидал е купен за 15 милиона ПЛЮС още 500 000 евро при успех на каталунците в Шампионската Лига през следващите 4 сезона(до 2011г).
Мартин Касерес отива в Барсалона от Рекреативо Уелва за 16,5 МИЛИОНА ЕВЕРО!!!Момчето е младо и талантливо,освен това след Киелини може би е най-добрият ни защитник.Според мен ще е цяло чудо ако от Испания ни го дадат за по-малко от 11 милиона.10 милиона са много добра цена за него и си заслужава,освен това не е застаряващ и кариерата му е едва в началото,което означава,че дори и да не се справи особено добре при нас не е не продаваем,можем да го дадем под наем в по-малак отбор,където да натрупа опит,самочувствие и да възвърне формата си,а след това или да си го върнем или продадем.Осен това ако го сравним с ПО-ВЪЗРАСТНИТЕ от него наши юноши Де Челие и Маркизио ще видим,че е доста по-напред,като игра и опит.
Според мен си струва да инвестираме пари в такива млади играчи,които са бъдещето.Ювентус винаги е купувал подобни състезатели,да малко са се отвърдявали в отбора,но са си заслужавали.По-добре да дадем 10 милиона за 22 годишен играч от колкото да дадем 22 за 29 годишен,който дори и да успеем да предадем след това ще е за не повече от 12-13 мил.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 24 Feb 2010, 17:08
Коментар #57

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Цитат(delpi4a @ Feb 24 2010, 16:45ч.) *
10 милиона били много-ГЛУПОСТИ!!!
Тука се говорят някакви щуротии за Абидал,ами айде да гледаме по-реално на нещата,Ерик не подновява договора си с Олимпик Лион и след един сезон французите рискуват да го изгубят,като свободен агент,освен това той е роден юли 1979 год,а отива в Барсалона юни 2007,когато е на 29 год ееее, няма уважаващ себе си отбор,който да даде 20 мил за застаряващ футболист,който след 2-3 сезона става НЕПРОДАВАЕМ(хората мислят не са Джили,Секо,Блан и Ко да дават луди пари за Амауровци и Якуинтовци,дето сега не можем да вземем и половината от това,което сме дали,а всеки който идва при нас да го пенсионираме).Абидал е купен за 15 милиона ПЛЮС още 500 000 евро при успех на каталунците в Шампионската Лига през следващите 4 сезона(до 2011г).
Мартин Касерес отива в Барсалона от Рекреативо Уелва за 16,5 МИЛИОНА ЕВЕРО!!!Момчето е младо и талантливо,освен това след Киелини може би е най-добрият ни защитник.Според мен ще е цяло чудо ако от Испания ни го дадат за по-малко от 11 милиона.10 милиона са много добра цена за него и си заслужава,освен това не е застаряващ и кариерата му е едва в началото,което означава,че дори и да не се справи особено добре при нас не е не продаваем,можем да го дадем под наем в по-малак отбор,където да натрупа опит,самочувствие и да възвърне формата си,а след това или да си го върнем или продадем.Осен това ако го сравним с ПО-ВЪЗРАСТНИТЕ от него наши юноши Де Челие и Маркизио ще видим,че е доста по-напред,като игра и опит.
Според мен си струва да инвестираме пари в такива млади играчи,които са бъдещето.Ювентус винаги е купувал подобни състезатели,да малко са се отвърдявали в отбора,но са си заслужавали.По-добре да дадем 10 милиона за 22 годишен играч от колкото да дадем 22 за 29 годишен,който дори и да успеем да предадем след това ще е за не повече от 12-13 мил.

post-294-1159107574.gif post-294-1159107574.gif

+Quote Post
di_miro
коментар 24 Feb 2010, 19:13
Коментар #58

Juventus regular

Аз също мисля, че 10М може би са много за Касерес. Съдя най-вече по цената, за която Виола купи личния ми фаворит за наш десен бек - Де Силвестри(21г.)... 6М Освен това, се сещам за смешните пари, които Рома даде за Марко Мота... Не успорвам качествата на Касерес, но не мисля, че превъзхожда с нещо споменатите, а и аз се надявам на италианци. Просто разликата в цените със споменатите трансфери не е малка, а в качествата на играчите, за мен, е.

--------------------

+Quote Post
NEEL
коментар 22 Apr 2010, 18:47
Коментар #59

Juventus bench

Коментари: 691
Регистриран: 11-June 06
Потребител No.: 138

Според информация на италианските медии Ювентус и Барселона са постигнали принципно споразумение за уругвайския защитник Мартин Касерес , който ще остане в клуба за нов договор за наем до месец юни 2011 година . 23 - годишният играч може да се закупи от Юве за 7 милиона евро в края на следващия сезон .

Очаква се и официално изявление от двата клуба в края на май .

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 22 Apr 2010, 19:31
Коментар #60

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Междувременно Касерес вече е възстановен и ще попадне в групата за домакинството срещу Бари. Едва ли обаче ще започне титуляр, все пак дълго време ликува контузия.
Колкото до горния пост, то това е чудесна новина, ако е наистина е факт. Още повече опцията за закупуване от 7 млн евро.

+Quote Post

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 21:59ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team