IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Мартин Касерес
fenix_nb
коментар 07 Dec 2009, 10:28
Коментар #21

Scouted
*

Група: Фенове
Коментари: 86
Регистриран: 13-January 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 660

Аз също съм на това мнение,като се има в предвид какви са ни другите десне бекова не 11 а 15 трябва да дадем smile.gif smile.gif
Ще го видим още е рано за генерални оценки smile.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 08 Dec 2009, 21:01
Коментар #22

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Юве напъва за Касерес

Сума от 10 млн. евро е готово да предложи ръководството на Ювентус на Барселона, за да задържи за постоянно Мартин Касерес, твърди вестник "Тутоспорт". Уругуайският бранител е преотстъпен за един сезон на "Старата госпожа" с опция за закупуване през идното лято за 12 млн. евро, ала управата на торинци ще опита да намали цената с два милиона. Барса купи Касерес от Виляреал за 16,5 млн. евро през 2008 г., припомня "Тутоспорт".

http://sportal.bg/news.php?id=209853

Дразнят ме е така като почнат да се циганят за по 1-2 милиона glare.gif И то още повече при положение че сумата си е фиксирана. Те не го договирили за 10 преди началото на сезона, та сега ще му смъкват цената след като прави няколко силни мача...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
kyynadd
коментар 09 Dec 2009, 10:47
Коментар #23

Juventus bench

Коментари: 894
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

Това момче тихомълком започна да се превръща в основен наш футболист. Вчера само той игра на ниво и се раздаваше. За какво си говорим просто...

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
Borko_10
коментар 09 Dec 2009, 11:36
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 3 550
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Може би най-добрият футболист на Юве вчера.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
commando84
коментар 09 Dec 2009, 11:52
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Цитат(kyynadd @ Dec 9 2009, 10:47ч.) *
Това момче тихомълком започна да се превръща в основен наш футболист. Вчера само той игра на ниво и се раздаваше. За какво си говорим просто...

Съгласен съм. Касерес от мач на мач показва сериозна класа и ръководството да не се цигани, а да го привлече.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
europefan
коментар 09 Dec 2009, 12:02
Коментар #26

Juventus star

Коментари: 2 816
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

И какво излиза в крайна сметка - че дълбоките резерви на Барселона без проблеми стават основни футболисти на Ювентус? За съжаление май е така. Не ме разбирайте грешно и аз харесвам Касерес, но ми е малко тъпо от тази работа.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 09 Dec 2009, 14:12
Коментар #27

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Цитат(europefan @ Dec 9 2009, 12:02ч.) *
И какво излиза в крайна сметка - че дълбоките резерви на Барселона без проблеми стават основни футболисти на Ювентус? За съжаление май е така. Не ме разбирайте грешно и аз харесвам Касерес, но ми е малко тъпо от тази работа.

Не съм съгласен и с теб.Те имат Дани Алвеш,който е по-класен според мен и просто Касерес не е имал шанс да се докаже.Виж,че той на моменти играе толкова силно,че може да се поспори дали отстъпва на Алвеш.

+Quote Post
meo
коментар 09 Dec 2009, 14:31
Коментар #28

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Ако не го купим още на полусезона ще е огромна грешка според мен.

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
ventsii
коментар 09 Dec 2009, 14:37
Коментар #29

Primavera player
**

Коментари: 252
Регистриран: 18-September 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 343

То хубаво да го купим, ама тая загуба вчера сериозно обърква сметките. Загубите се изчисляват на около 14 милиона евро, поне така прочетох аз. Неслучайно казвам загуби, защото в интервю преди мача вчера на някой от шефовете излизаше така, че никой не си е мислел, че ще отпаднем. Е айде да ви видим сега...
Иначе и аз съм твърдо да го купим. По-добро решение за толкова проблемния десен бек не вярвам да се намери. Харесва ми Касерес. Не, че е най-добрият на поста си, но вече много по-трудно се намират класни попълнения на пазара за разумни пари.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 09 Dec 2009, 17:27
Коментар #30

Juventus champion

Цитат(europefan @ Dec 9 2009, 12:02ч.) *

Причините може да са много и нито една от тях да не е липса на качества у Касерес. Липсата на шанс, обстановката, начина на игра, отношение, лични проблеми и т.н. и т.н.
Можем само да гадаем. Мисълта ми е че не за първи път се получава това - даден играч е резерва в някой отбор, отива в друго първенство или в друг отбор и там успява да разкрие вече потенциала си.

А точно от Барса има поне 3-4 играча, които са резерви (или поне не твърди титуляри), а имат качества да играят на най-високо ниво wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 09 Dec 2009, 20:21
Коментар #31

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Доста странно, но факт и със Сисоко беше същото... в Ливърпул беше твърда резерва, а при нас стана основен играч без който неможеме... не трябва да избързваме със заключенията за Касерес, защото и Амаури като го взехме първия полусезон всеки мач вкарваше и всички го считаха за голяма находка, но сега...??? smile.gif

--------------------

+Quote Post
Black&White
коментар 09 Dec 2009, 20:22
Коментар #32

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Отличен играч,няма значение че е резерва бил,всеки е бил резерва.Да не забравяме че е на 22,а конкуренцич са му Алвеш,Пике и тем подобни.
Преди време и Давидс беше се забатачил след тежка контузия в Милан,но при нас се превърна в образец на поста си и идол на милн хора.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 03 Jan 2010, 17:01
Коментар #33

Juventus champion

Касерес казва, че се чувства добре в Ювентус и иска, и се надява, да остане в отбора.
Казва се че след добрите впечатления, които е оставил клубът ще направи всичко възможно да го задържи за постоянно.
Особено като се има предвид, че следващия сезон може да бъде ползван и като заместник на Канаваро.

http://www.tuttosport.com/

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
micro
коментар 03 Jan 2010, 20:37
Коментар #34

Primavera player
**

Коментари: 306
Регистриран: 20-November 07
Град: София
Потребител No.: 743

Според мен ако го купят преди края на сезона ще е най-големите глупости които могат да измислят от ръководството. Предполагам че в договора му фигурира постоянна цена която не се променя независимо дали играе силно или слабо. Също така най-вероятно има и клауза при която ако Ювентус платят исканата цена няма как сделката да пропадне. Така Касерес ще има и мотив да се доказва постоянно, а в същото време босовете ще са сигурни че са взели най-правилното решение в края на сезона. Само дано да не оплескат нещата като с Божинов преди време

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 05 Feb 2010, 06:24
Коментар #35

Juventus champion

Бетега и Секо щели да летят до Барселона, за да преговарят с Лапорта за оставането на Касерес в Ювентус.
Щели сме да се възползваме от опцията в договора му, която ни позволява лятото да стане наша собственост.
Барса обаче искали поне 13млн евро, а ние сме готови да дадем половината от тази сума.
Самият Касерес иска да остане в Торино, защото не се вижда титуляр в състава на Гуардиола и това можело да бъде използвано от нашето ръководство като причина за трансфера.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Hristo
коментар 05 Feb 2010, 22:28
Коментар #36

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 033
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

13 милиона за бек са прекалено много освен ако не се казва Дани Алвеш или Майкон. Засега Касерес, лично мен, не ме е убедил, че струва толкова. Реалната му цена трябва да е от порядъка на 5-6 милиона максимум. Да видим какви ще ги свърши Секо, защото няма да се учудя, ако половината ни бюджет за догодина отиде именно за уругваеца.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Ian
коментар 06 Feb 2010, 00:49
Коментар #37

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Не бих се учудил замисълът да е да бъде ползван основно като централен, така че спокойно може и за повече от 5-6 милиона да говорим. Аз лично също все още не съм убеден, че това момче има качествата, но да видим.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Feb 2010, 12:09
Коментар #38

Juventus champion

Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Незнам какво точно трябва да направи, това момче, за да ни докаже, че става за Юве. Като играе всеки мач, го прави добре, не е имал фатални грешки, а и се вижда разликата когато той е на терена или когато Григера играе. Показа, че и голове може да бележи. Всеки мач се вижда, че играе с желание, много хъс и че има много енергия. Точно тези неща ме карат да го харесвам, като играч и да го искам при нас. 13 милиона са много, но да той може да играе и като централен защитник. Но пак 13 милиона, ако го спазарим за 8-9 ще е добре. Искат толкова понеже са го купили от Барса за 15 милиона и искат да избият някви пари. А и след летните трансфери цената на всички играчи е станала по голяма.
Мисля, че си заслужава да му дадем шанс и да играе при нас, пък каквото стане. За мен е 3 пъти по добър от Григера. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
outbreak
коментар 06 Feb 2010, 12:22
Коментар #39

Juventus regular

Коментари: 2 167
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Напълно съм съгласен!
За мен Касерес е идеалното решение за десния бек(даже и отляво става)... изобщо да не се чудят от ръководството, ми веднага да го купуват.
Точно такива поливалентни играчи ни трябват с тези постоянни смени на схемата.

--------------------

+Quote Post
ge6a666
коментар 06 Feb 2010, 13:55
Коментар #40

Juventus bench

Коментари: 756
Регистриран: 30-March 07
Град: Ловеч
Потребител No.: 435

Цитат(masterhp @ Feb 6 2010, 12:09ч.) *
Незнам какво точно трябва да направи, това момче, за да ни докаже, че става за Юве. Като играе всеки мач, го прави добре, не е имал фатални грешки, а и се вижда разликата когато той е на терена или когато Григера играе. Показа, че и голове може да бележи. Всеки мач се вижда, че играе с желание, много хъс и че има много енергия. Точно тези неща ме карат да го харесвам, като играч и да го искам при нас. 13 милиона са много, но да той може да играе и като централен защитник. Но пак 13 милиона, ако го спазарим за 8-9 ще е добре. Искат толкова понеже са го купили от Барса за 15 милиона и искат да избият някви пари. А и след летните трансфери цената на всички играчи е станала по голяма.
Мисля, че си заслужава да му дадем шанс и да играе при нас, пък каквото стане. За мен е 3 пъти по добър от Григера. smile.gif

Напълно съм съгласен с мнението ти.Та той е най-доброто попълнение през лятото.И щом иска да е при нас то и 10 млн да дадем според мен си заслужават з анего.Не случайно когато е на терена в повечето случаи е номиниран за МОМ.

--------------------
With their 14 million fans Juventus is the best-loved team in Italy!!!

+Quote Post

8 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th July 2018 - 20:24ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team