IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Мартин Касерес, 2009-2010 и 2012-2016: 110 мача, 7 гола, 9 трофея
lub4o
коментар 06 Aug 2009, 21:37
Коментар #1

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 392
Регистриран: 13-April 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 464

Мартин Касерес официално е играч на Юве

Европейският клубен шампион Барселона даде под наем уругвайския си защитник Мартин Касерас на италианския гранд Ювентус за една година, съобщава официалният сайт на каталунците. 22-годишният защитник Касерас бе закупен от Виляреал за 16,5 милиона евро през 2008 година, но рядко попадаше в титулярния състав на Барселона. Младокът вече е направил тренировка с новия си клуб.

Ювентус има опция за закупуване на Касерас на стойност 11 милиона евро.

sportal.bg
Go to the top of the page

+Quote Post
Репликант
коментар 06 Aug 2009, 22:42
Коментар #2

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Мартин Касерес

Мартин Касерес е роден на 7 април 1987 и в момента е на 22 години.
Уругваецът е защитник и може да играе по целия фланг на отбраната - като ляв, десен и централен бек.През сезон 2007 - 2008 той се подвизава в отбора на Рекреативо, кадето е преодстъпен от Виляреал.В Рекреативо, Касерес се представя успешно - взима участие в 32 мача и отбелязва 2 гола.Следва трансфер в Барселона, на стойност 16,5 млн. евро.
През миналия сезон Мартин не успя да се наложи в шампионския отбор на Барселона, кадето конкуренцията е много силна.

От този сезон, Касерес ще играе под наем в Ювентус, като договорът е за една година.Опцията за закупуването на права му е в размер на 11 млн. евро.Най-вероятно ще вземе номер "2".

Тук можете да видите кратко клипче с някои от иявите на Мартин Касерес в 13-те мача, в които взима участие за Барселона.

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 06 Aug 2009, 22:50
Коментар #3

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Клипчето е добро... дано се представя и при нас така!!!!

+Quote Post
snitch
коментар 06 Aug 2009, 23:13
Коментар #4

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 793
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Добре дошъл, ще трябва да го видя в игра няколко мача за да си съставя оценка за него.
Ако иска да спечели тифозите на своя страна нека скъси косата, да пусне брада и да се учи от своя голям предшественик laugh.gif

+Quote Post
NEEL
коментар 07 Aug 2009, 15:35
Коментар #5

Juventus bench

Коментари: 691
Регистриран: 11-June 06
Потребител No.: 138

Супер дано да се сработи с останалите и да помага на Юве .

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 07 Aug 2009, 16:46
Коментар #6

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Еми да ни е честито момчето. Само дето имам чувството и дори съм склонен да се обазаложа, че ще е нещо като Кнежевич и Стендардо последните два сезона - едва ли ще играе много и другото лято ще си го върнем на Барса. Разбира се, ако се окаже, че има качества и му се даде шанс да ги докаже, нямам против и да остане, но просто не вярвам. Най-вероятно поредното хвърляне пари на вятъра и замазване на очите на феновете. Още повече ако заради него не се даде шанс на Ариаудо.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
snitch
коментар 07 Aug 2009, 16:53
Коментар #7

Juventus champion

От това,което прочетох в goal, не го взимаме за централен защитник, а за бек, десен най-вероятно. Това е по-конфортната позиция на уругваеца и дано Чиро му даде шанс и успее да покаже качества, защото със Зебина отдясно съм постоянно на иглички.
Че не е Кнежевич не е, Секо и Блан не се радваха толкова сега, както миналото лято когато измъкнахме суперзвездата на Ливорно от лапичките Торино :victory: :sarcasm:

+Quote Post
NEEL
коментар 07 Aug 2009, 17:06
Коментар #8

Juventus bench

Касерес е универсален защитник и мисля , че ще помогне на отбора . Може да играе както в центъра на защитата така и на двете крила .

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 07 Aug 2009, 17:09
Коментар #9

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Aug 7 2009, 17:53ч.) *
От това,което прочетох в goal, не го взимаме за централен защитник, а за бек...

Това вече е обнадеждаваща новина.

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 07 Aug 2009, 21:10
Коментар #10

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Ей, два дена без интернет и куп новини. Аз се радвам за Касерес и силно се надявам да се впише в отбора. Мисля, че има бъдеще в това момче.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
masterhp
коментар 07 Aug 2009, 21:42
Коментар #11

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Да ни е добре дошъл. Аз бях доста за анеговото привличане точно понеже може да се подвизава на десния и на левия бек, а там са ни най сериозни проблемите и ще може да е само в помощ на отбора smile.gif Дано наистина да не е като Кнежевич и Стенадардо, въпреки, че 2-рия игра добре в мачовете които беше на терена, но не му се даде достатъчно шанс, а и определено нямаше потенжиала за Юве, дано с Касерес не е по същият начин. 11 милиона не са толкова много, като се има рпедвид, че е купен за 16, 5 милиона и ако се окаже някакъв супер талант и играе добре, ще имаме възможност да го закупим. smile.gif Едно е да вземеш от Лацио или Ливорно някой под наем, съвсем друго е от Барца и то някой който да стува толкова много smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 07 Aug 2009, 23:04
Коментар #12

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Значи в тези думи на Христо има много вярно .. доста пъти се случва,че феновете на някой клуб се разбунтуват,че няма покупки и т.н. и ръководството закупи един недоказан футболист колкото да мине метър .. дано с Мартин Касарес не е така .. аз лично още от началото на спеколацийте за този футболист бях твърдо ЗА .. така,че не трябва да се излага ! УСПЕХ му пожелаваме и поне 1 голяма титла този сезон.

--------------------

+Quote Post
bate_vanio
коментар 08 Aug 2009, 09:24
Коментар #13

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

Успех на момчето.Това,че може да играе на всякаде е перфектно,това значи че и Киело може да е от ляво smile.gif .Много е добре това,че е под наем.Ако не става пръчка по газа,ако е добар 11 мил. и е наш.А някой знаели дали обявената сума от 11 мил. може да се промени,след година?Искам да кажа и браво на Секо.Тая година и миналата бая доволни трансферчета,но мнението ми за другите двама си е - тапири.

пс-Нали вчера е играл я напишете как се е представил.

ппс-Като гледах клипа му в първият момент се зарадвах много.Ебати шпагатите прави,но после осъзнахм,че в много случай това може да означава Юве с 10 човека.

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
NEEL
коментар 08 Aug 2009, 09:54
Коментар #14

Juventus bench

Ето оценките на играчите след мача с Виляреал от най - големия форум на Юве в Италия VecchiaSignora.com , сам можеш да прецениш представянето на Касерес .

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 08 Aug 2009, 18:41
Коментар #15

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Мартин Касерес е универсален защитник и ще може да го използваме за да позамазване положението. Пък кой знае, ако покаже качества може да се окаже че не е поредния Стендардо или Кнежевич. Предвид обстоятелствата и наличните опции е възможно да изиграе 15-20 мача и ако демонстрира качества нищо чудно да го привлечем. Поне Секо не се хвърля на сляпо с откупуването на Касерес и имаме възможност да го върнем, като загубите няма да са големи.

ПП Като казвах Стендардо и Кнежевич имах впредвид като положение в отбора, а не като качества. Все пак не се изразих както трабва. А относно качествата на Касерес, спор няма беше испанска надежда, но наистина като че ли не си разгърна пълния потенциал в Барцата, само времето ще покаже дали Касерес ще успее в Юве, а останалото е в негови ръце.

+Quote Post
snitch
коментар 08 Aug 2009, 18:52
Коментар #16

Juventus champion

Виж сега Касерас , да бъде сравняван с Кнежо и Стендардо си е чиста обида към него. Само допреди година беше смятан за един от най-талантливите защитници в Примера и Барса платиха за него 16 млн , странното беше, че той беше един от малкото хора, на които Гуардиола не даде особено голям шанс за изява.

+Quote Post
hri100
коментар 08 Aug 2009, 20:54
Коментар #17

I LOVE JU

Цитат(snitch @ Aug 8 2009, 19:52ч.) *
Виж сега Касерас , да бъде сравняван с Кнежо и Стендардо си е чиста обида към него. Само допреди година беше смятан за един от най-талантливите защитници в Примера и Барса платиха за него 16 млн , странното беше, че той беше един от малкото хора, на които Гуардиола не даде особено голям шанс за изява.

Аз не сравнявам Касерес с Кнежевич и Стендардо, сравнявам случаят "Касерес" със случаите "Кнежевич" и "Стендардо". Дано не съм прав и Мартинчо се окаже някакъв трансферен удар и 11-те млн. догодина да ни се виждат като подарък. Има и нещо друго - мисля, че повече ни трябва или по-точно трябваШЕ, чист и качествен ляв бек (та и десен), отколкото универсален защитник, запълвач на дупки. Иначе Кнежевич и Стендардо си бяха добри защитници, но просто не ни бяха нужни. На тяхно място спокойно можехме да си налагаме някой от примаверата като Ариаудо примерно. Те напрактика играха по 1-2 мача и само им плащахме не особено ниските заплати и бяха провал точно от тази гледна точка, а не от гледна точка на качествата им. Освен това, както много пъти съм казвал, ютуб и парите дадени за даден футболист не са ми достатъчни да изградя обективно мнение за него. Нямам сериозни наблюдения в/у Касерес и смятам, че е нормално да се съмнявам в качествата му, предвид това, че единствения критерии е Секо (ако изключим Барса, които обаче явно се опитват да се отърват от него, макар че не са цъфнали и вързали в защита). Но пак повтарям, въпросът не е в качествата на Касерес...

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 Aug 2009, 11:49
Коментар #18

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Еми ние редовно взимаме играчи , които после връщаме. Специално Стендардо според мен добре се представи , но сега ще очаквам с нетърпение да видя Касерес какво ще направи. 11 млн. не са много ако се разиграе и тази клауза е добра за нас, но дсота ще трябва да се постарае , защото както не са много пари това, всъщност за защитник може да се окажат доста !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Hristo
коментар 13 Sep 2009, 00:14
Коментар #19

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(Didier Deschamps @ Sep 13 2009, 00:55ч.) *
Ицак не съм съгласен с теб за Касерес.Кое му беше стабилното?Това момче беше пълна дупка в защита,тоя от Лацио дето игра от ляво сигурно 5 пъти го навърза,а и единия път подложи Джиджи на невероятен обстрел.Евала за гола,но в дефанс е доста зле.

Като се има предвид, че това му е първи мач, мисля, че се справи на ниво. А на фона на Григера, който последните два сезона беше твърд титуляр, Касерес си е направо отлично попълнение. Да си призная малко бях резервиран към него, но след този мач мисля, че не сме сбъркали с привличането му. Само времето ще покаже. Е, предпочитам Зебина на десния фалнг, но Касерес все пак е млад, а и доста по-уравновесен от Зебина, така че още няколко такива мача може би ще го утвърдят в състава. Отлично начало за него и големи надежди.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
rumpolino
коментар 07 Dec 2009, 09:15
Коментар #20

Juventus bench

Коментари: 991
Регистриран: 11-November 07
Потребител No.: 729

10 млн евро не са малко пари, но с всеки изминал мач момчето почва да доказва, че заслужава да ги платим. Толкова читав бек май не сме имали от времето на Дзамброта. Аз съм ЗА трансфера

--------------------

+Quote Post

8 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 22:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team