IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Антонио Конте, 1991-2004: 419 мача, 44 гола, 10 трофея
Репликант
коментар 06 Nov 2008, 18:00
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Ееее капитана беше много голям.Винаги ще го помня и увеажавам.
Жалко че уцели греда в мача срещу Милан на финала на ШЛ 2003а,ако беше вкарал щяхме да бием....

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.
Go to the top of the page

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 13 Feb 2009, 11:02
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Цитат
Антонио Конте може да поеме Наполи

Треньорът на италианския втородивизионен Бари Антонио Конте може да замени Еди Рея начело на Наполи, съобщава италианското издание "Кориере дело Спорт". Известно е, че в момента тимът от Неапол изпитва сериозна игрова криза и трудно побеждава в последните срещи, а постът на Рея съвсем скоро може да стане вакантен.

"Ако Наполи ме искат това ще бъде голяма чест за мен. В момента съм в Бари и правим всичко възможно, за да класираме тима в Серия "А". Все още не съм говорил за нов договор, но най-вероятно скоро и това ще стане. Феновете ме подкрепят и това е много важно за мен", заяви Конте.

Novsport.com

--------------------

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 03 Apr 2009, 14:05
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Антонио Конте мечтае да води Ювентус

Треньорът на италианския Бари Антонио Конте мечтае да води бившия си клуб Ювентус, съобщава италианското издание "Кориере дело Спорт'. Бившият национал не крие амбициите си да седне на скамейката на "бианконерите" някой ден.

"Една от моите мечти е някой ден да водя Ювентус. Искам да докажа някой ден, че мога да бъда треньор на голям отбор. Ако получа подобен шанс със сигурност ще се възползвам от него. Колкото до Бари, надяваме се, че ще постигнем нашите мечти. Искаме да направим нещо голямо за тези страхотни фенове", заяви Конте.

Novsport.com

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 03 Apr 2009, 14:36
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Би било чудесно да видим Антонио Конте като треньор на Ювентус. И то не след време, а още след края на сезона. Евала му казвам за това, което направи в Бари. Хвана един отбор, който се бореше за оцеляване и сега ще постигне промиция в Сериа А и то на първо място.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
Borko_10
коментар 03 Apr 2009, 14:56
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Наистина Конте до момента в треньорската си кариера се справя перфектно и си мисля, че ако някоя от легендите ни трябва да замести Раниери, то това е Конте. И все пак ми се иска да натрупа още малко опит и да направи поне един сезон с Бари в Серия А. smile.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
juve_tifos
коментар 09 Apr 2009, 08:56
Коментар #26

Fido alla Juve

Група: Ветерани
Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

VecchiaSignora&paolo65 : Антонио Конте - головете му с екипа на Ювентус

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
TPEBOnPOBOD
коментар 19 Apr 2009, 20:21
Коментар #27

Primavera player
**

Коментари: 228
Регистриран: 13-April 08
Град: където алкохола,там и аз...
Потребител No.: 1 030

Кой ще забрави гола срещу резаците за 2:1 ? juveti3.gif

--------------------
Im tha Mothafuckin Drunken Master !

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 20 Apr 2009, 02:10
Коментар #28

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Antonio Conte: Bari Have Priority Over Juventus

Conte has been tipped by many as the future Bianconeri’s coach and this sentiment was echoed by the fans last evening at the Olimpico stadium during the clash against Inter.

Bari coach Antonio Conte’s name was chanted by Juventus fans last night as the Old Lady’s supporters made it clear who they want as their new boss.

However, Conte affirmed that for the time being his mind is solely on Bari and he will stay with the club next year even if he receives an offer from the Bianconeri.

“There is an agreement with the club to speak about my future at the end of the season,” declared the former Juventus player to Sky.

“The contract renewal could also be a formality because I’m already at a big club, as well as in a club who makes me work well.

“Therefore at the right moment we shall sit around a table and we shall discuss it, and the situation would not change, even if I receive an offer by a big team.

“For me Bari have the priority over everything.”

Bari are heading towards Serie A thanks to their 66 points from 35 league games played, as they stand three points above Parma and 10 points above third placed Livorno.

Glenn Debattista, Goal.com
---------------------------------------

Накратко: привържениците на Юве са показали ясно кой искат да е новия треньор на отбора - Антонио Конте.
Бившия халф на Старата госпожа обаче казва, че ще остане и следващия сезон в Бари, дори и да получи оферта от ториници.
Според Антонио, той вече е в голям клуб и Бари има приоритет над всичко към момента.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
commando84
коментар 20 Apr 2009, 10:51
Коментар #29

Juventus star

Лошо, сега ще трябва да се насочим към друг, ако все пак сменят "мислителя".

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 20 Apr 2009, 12:57
Коментар #30

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Iliyan @ Apr 20 2009, 11:51ч.) *
Лошо, сега ще трябва да се насочим към друг, ако все пак сменят "мислителя".

Според мен това му изказване е с цел да успокои играчите си, защото точно сега са най-важните им мачове и не бива да се притесняват, че може да загубят треньора си или нещо подобно. Просто Антонио е отговорен човек и като е поел ангажимент да върне Бари в Серия А иска да го изпълни. Предполагам, че лятото когато вече ще е изпълинл целта си с Бари би приел евентуална оферта от Юве smile.gif От друга страна за самия него като треньор няма да е зле да изкара поне една година с Бари и в Серия А преди да се хвърли да ръководи голям отбор. Просто скока от Серия Б до гранд е доста голям и има вероятност да му изиграе лоша шега.

А и аз бих се радвал и на Чиро Ферара, който със сигурност е попил доста ценни неща от Липи smile.gif Освен това той също беше капитан на отбора, т.е. има лидерски качества, а и винаги ме е кефел като човек. Някак си много спокоен, уверен изглежда. Нещо като Липи.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
delpi4a
коментар 20 Apr 2009, 15:27
Коментар #31

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Цитат(bianconero27 @ Apr 20 2009, 13:57ч.) *
А и аз бих се радвал и на Чиро Ферара, който със сигурност е попил доста ценни неща от Липи smile.gif Освен това той също беше капитан на отбора, т.е. има лидерски качества, а и винаги ме е кефел като човек. Някак си много спокоен, уверен изглежда. Нещо като Липи.

Именно,аз отдавна повтарям,че Чиро Ферара не е за пренебрегване и дори го препоръчвам пред Конте.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
Joe
коментар 20 Apr 2009, 15:39
Коментар #32

Primavera player
**

Коментари: 179
Регистриран: 22-November 08
Потребител No.: 1 461

Аз съм твърдо за Антонио да наследи Раниери, да го назначават колкото се може по-бързо =] .

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 20 Apr 2009, 16:27
Коментар #33

Juventus star

Сега като се замисля Чиро не би бил лош вариант за треньор. Всички знаем, че с него имахме много добра защита, която допускаше малко голове на сезон, така че евентуалния защитен вал би могъл да е на доста високо ново в сравенение със сегашната защита. Ферара има качествата да се превърне в много добър специалист като се има предвид от кой черпи опит и кои са му били наставници като футболист. Тук обаче остава отворен въпроса дали ръководството ще направи решителна крачка да назначи треньор, който няма абсолютно никакъв опит. Все пак всички видяхме какво направи Рийкард като треньор на Барса, а сега и Хосеп Гуардиола.

--------------------

+Quote Post
bugguy
коментар 20 Apr 2009, 16:58
Коментар #34

Juventus bench

Коментари: 765
Регистриран: 6-March 08
Град: plovdiv
Потребител No.: 945

Естествено, че Чиро е добър вариант. Страхотен защитник, има лидерски качества и определено толкова години под ръководството на Липи е понаучил нещо. Конте също е добър вариант, а и се вижда, че умело ръководи Бари.Тъй като Конте явно трупа опит аз съм изключително навит и Чиро да дойде. Който и от двамата да ръководи Юве ще съм по-доволен от сегашното.

--------------------
Fabio Capello: "I believe in champions and Alex is a champion". "Del Piero is a player of very high quality and deserves his record". Because of having many strikers in the squad: "Sometimes I feel embarrassed at putting him on the bench."
Gary Neville: "He is the greatest player i have ever played against, he twisted me incredibly."
Fabio Cannavaro: "In my view he’s the best person I’ve met in this sport."
Ruben Olivera: "Del Piero is my idol. When I arrived at Juventus and I was introduced to Alex, it was like touching the heavens with my finger"

+Quote Post
masterhp
коментар 20 Apr 2009, 17:25
Коментар #35

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Ясно е че всички го предпочитаме пред Раниери smile.gif Няма какво да се говри повече за това. Интересно е изказването което е направил, но сигурно е точно както го казва бианконеро27. Въпрреки това си мисля, че няма да дойда от следващият сезон, независимо колко ни се иска!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Джиджи
коментар 23 Apr 2009, 14:52
Коментар #36

Promising youngster
*

Коментари: 29
Регистриран: 18-December 08
Потребител No.: 1 518

и аз искам конте да е новият треньор wink.gif

+Quote Post
Репликант
коментар 23 Apr 2009, 17:40
Коментар #37

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Надявам се,bianconero27 да е прав,в случая,и тези думи на Антонио да са по упоменатите по-горе причини.
Чиро Ферара беше един от най-любимите ми футболисти,но все пак предпочитам Конте.
smile.gif

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Apr 2009, 15:20
Коментар #38

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Цитат(bianconero27 @ Apr 20 2009, 03:10ч.) *

Antonio Conte: Bari Have Priority Over Juventus

Conte has been tipped by many as the future Bianconeri’s coach and this sentiment was echoed by the fans last evening at the Olimpico stadium during the clash against Inter.

---------------------------------------
Накратко: привържениците на Юве са показали ясно кой искат да е новия треньор на отбора - Антонио Конте.
Бившия халф на Старата госпожа обаче казва, че ще остане и следващия сезон в Бари, дори и да получи оферта от ториници.
Според Антонио, той вече е в голям клуб и Бари има приоритет над всичко към момента.

Абе ние нека му пуснем прилична оферта и набързо ще си промени мнението сигурен съм ! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
commando84
коментар 23 Jun 2009, 16:10
Коментар #39

Juventus star

Конте напусна Бари

Новакът в италианската Серия А - Бари, се раздели със старши треньора си Антонио Конте. Бившият капитан на Ювентус, който изведе Бари до първото място в Серия Б през изминалия сезон, бе свързван с треньорския пост на Юве, преди Чиро Ферара да бъде назначен на поста. Според информации в медиите неочакваната раздяла на Конте с Бари е заради разминаване с ръководството във вижданията относно трансферите. Бившият треньор на Сампдория - Валтер Мацари е считан за фаворит за поста старши треньор на Бари.
www.sportal.bg

Ето това се казва неприятна изненада. Кой ти е очаквал такова нещо?

--------------------

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 23 Jun 2009, 16:49
Коментар #40

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Нищооооо.... Ферара е идеален за нас.

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 21:59ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team