IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

118 страници V  « < 114 115 116 117 118 >  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
JIZAH
коментар 21 Nov 2019, 21:33
Коментар #2301

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Бе той и Роналдо май имаше някаква хипер клауза, та кой знае човек. Може да съберем джедай и сит в един отбор, нищо не би ме изненадало. smile.gif)) Иначе нито вярвам някой да набие тея пари за Погба, нито виждам юнайтед как си продава един от ставащите играчи, май и с това започнах.

Но ако правим някакви движения не е лишено от логика да пробваме да набутаме двамата като част от сделката. Така или иначе Манджо е приключил за Юве, както и Джан. Хубавото да продадеш играч, който си взел като свободен агент е, че трупаш бая стабилна капиталова (а и реална печалба). Готина опция е.
Go to the top of the page

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 22 Nov 2019, 13:33
Коментар #2302

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 641
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Какво играе Погба в Юнайтед? Аз не се сещам за негов силен мач в последните години. От ЗТ кънтендър в момента е някакъв средняк, който няма читав мач в последните 2 години. Това е за 3 години и половина в гробницата Юнайтед. В нашия отбор ще живне здраво има резон да играем за него. Проблемът е в играчите на преклонна възраст, които ще дпндуркаме докато имат желание.

+Quote Post
JIZAH
коментар 22 Nov 2019, 15:03
Коментар #2303

Juventus regular

Еми точно това ме съмнява, че ще живне където и да било. Според мен приключи с развитието и ще си остане при голямата заплата, докато има кой да му я дава после - миманс. Не съм оптимист за погба, че още повече да даваме супер много пари. Ако нещо изклинчим с играчи и т.н. - да говорим, ама това ми се струва абсурдно. Така или иначе в момента не мога да си обясня какъв профил играчи ни трябват. Няма никакъв баланс в средата, нито тея дето тр се включват в атаките г правят, нито и отбраняват кой знае колко впечатляващо. Ако не беше Сари тренер щях да кажа да вземем един Канте и да оставим Пянич и Рамзи да творят, но сега не мога да кажа. Надявам се с времето да дсе получат нещата.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 22 Nov 2019, 15:45
Коментар #2304

Juventus regular

Коментари: 1 641
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Крила ни трябват по-раздвижени и разчупени. Примерно Бернардо Силва или Иско, дори Бейл ще свърши работа. Голяма мъка е да се гледа Бернардески, Дъглас е 60% от времето контузен. Анцугмена има една камара халфове, които къртят в националните си отбори, плюс Рабио, а играта в центъра е потрес.

+Quote Post
JIZAH
коментар 22 Nov 2019, 17:54
Коментар #2305

Juventus regular

Бернардо Силва ще е брутално попълнение, може да прбваме и за свършилата ракета за центъра. Има опции, но просто не знам с тая философия кой ще пасне. Ясно, че времето ще покаже, ама не ми се гледа 20 и не знам си кой нулев сезон що се касае до ШЛ.

+Quote Post
Kirilov
коментар 22 Nov 2019, 19:12
Коментар #2306

Juventus champion

Коментари: 8 226
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

За Бернардо трябваше да се насочим още преди да отиде в Сити, сега вече струва вагони с пари.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 22 Nov 2019, 19:29
Коментар #2307

Juventus regular

Коментари: 1 584
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Според Paolo Nonmollo (който и да е той): Han & Pjaca could go to Brescia (Tonali ), Tottenham wants Rabiot, Kean would like to come back to Juve and Dybala close to renew (10M€) - исках да пусна поста в тр слухове, но съм се объркал. Извинявам се smile.gif

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 22 Nov 2019, 20:07

+Quote Post
masterhp
коментар 23 Nov 2019, 15:14
Коментар #2308

Juventus hero

Коментари: 11 428
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(JIZAH @ 22 Nov 2019, 18:54) *
Бернардо Силва ще е брутално попълнение, може да прбваме и за свършилата ракета за центъра. Има опции, но просто не знам с тая философия кой ще пасне. Ясно, че времето ще покаже, ама не ми се гледа 20 и не знам си кой нулев сезон що се касае до ШЛ.

То това е, че не знаеш кой искаш, защото най-вероятно няма да пасне. Дори в момента групата е голяма, трябва да я намалим, преди да почнем да я подменяме. Бернардо е чудовищен фтболист, не виждам как ще го вземем от Сити, но би паснал според мен на повече от 1 позиция в отбора ни. Но по-скоро не бих си мечтал за футболист от такъв калибър.

Открито харесвам много Тонали и евентално Хан и Пяца + пари ще е топ трансфер. Би бил дори в момента перфекта опция на Пянич и дълбочина на отбора. Разбира се това значи, че Кедира, Джан и може би Матюиди вече няма да са част от отбора, за да има място за младежа.

След лошият страт на Кийн, не бих се изнанедал да иска да се върне, но ние едва ли ще го търсим. Вече подновяването на Дибала е добра новина.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Vess
коментар 26 Nov 2019, 12:46
Коментар #2309

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 30-January 19
Потребител No.: 25 353

Съгласен с последното мнение

+Quote Post
ribery
коментар 26 Nov 2019, 14:14
Коментар #2310

Primavera player
**

Коментари: 438
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Цитат(masterhp @ 23 Nov 2019, 16:14) *
То това е, че не знаеш кой искаш, защото най-вероятно няма да пасне. Дори в момента групата е голяма, трябва да я намалим, преди да почнем да я подменяме. Бернардо е чудовищен фтболист, не виждам как ще го вземем от Сити, но би паснал според мен на повече от 1 позиция в отбора ни. Но по-скоро не бих си мечтал за футболист от такъв калибър.

Открито харесвам много Тонали и евентално Хан и Пяца + пари ще е топ трансфер. Би бил дори в момента перфекта опция на Пянич и дълбочина на отбора. Разбира се това значи, че Кедира, Джан и може би Матюиди вече няма да са част от отбора, за да има място за младежа.

След лошият страт на Кийн, не бих се изнанедал да иска да се върне, но ние едва ли ще го търсим. Вече подновяването на Дибала е добра новина.

Да убиеш малко време го написа това, нали... tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 26 Nov 2019, 17:38
Коментар #2311

Juventus champion

Коментари: 8 226
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Слухове за Донарума от днес - 40-45 милиона трансферна сума, 8-9 милиона заплата.

--------------------

+Quote Post
<John_Wick_88...
коментар 26 Nov 2019, 20:10
Коментар #2312

Primavera player
**

Коментари: 168
Регистриран: 28-May 17
Потребител No.: 25 137

Доларчето вече е от типа играчи, които ги дебнем в продължение на няколко години. Поне предишната ни политика беше такава.
По-вероятно е да се окаже флоп отколкото да си намерим вратар за 15+ сезона, но за 40 млн мисля, че си заслужава риска.
Едва ли ще е по-зле от Счесни.
Ако Райола не му беше агент можехме и да го вземем без пари след 1.5 г ама нали не трябва да си влошаваме отношенията с него.

+Quote Post
vench
коментар 26 Nov 2019, 21:43
Коментар #2313

Juventus champion

Коментари: 5 198
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(<John_Wick_88> @ 26 Nov 2019, 21:10) *
Едва ли ще е по-зле от Счесни.

Какво точно му е на Счесни? Честно казано и аз не го приемам как световна класа вратар, но нищо не мога да кажа против него. Допускаме немалко голове, но аз виня по-скоро защитата, отколкото него. В същото време има и много важни намеси, откакто е вратар на Ювентус. На мен лично ми се иска да намерим някакво дългосрочно решние за вратарския пост с играч от световна класа. По принцип съм фен на Де Хеа, но мисля че Манчестър го развалиха, както правят с всичко. Та ще видим. Вариантът в Донарума ми се струва все още супер вероятен. А дали ще е успешен... вече не мога да гадая.

+Quote Post
masterhp
коментар 26 Nov 2019, 22:15
Коментар #2314

Juventus hero

Коментари: 11 428
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 26 Nov 2019, 22:43) *
Какво точно му е на Счесни? Честно казано и аз не го приемам как световна класа вратар, но нищо не мога да кажа против него. Допускаме немалко голове, но аз виня по-скоро защитата, отколкото него. В същото време има и много важни намеси, откакто е вратар на Ювентус. На мен лично ми се иска да намерим някакво дългосрочно решние за вратарския пост с играч от световна класа. По принцип съм фен на Де Хеа, но мисля че Манчестър го развалиха, както правят с всичко. Та ще видим. Вариантът в Донарума ми се струва все още супер вероятен. А дали ще е успешен... вече не мога да гадая.

Донарума му е писано да играе в Ювентус, поне аз така виждам нещата. Счесни е добър вратар, но нищо повече, ние трябва да търсим нещо като Буфон, което сме свиканли да гледаме последните 15 години и в което няма компромиси. Дори в момента бих предпочел да се доверя на Буфон, но не и на полячето. Това говори достатъчно. Футболис за пълнеж е и нищо повече. 40 милиона е супер, тамън да дадем някой лев на сираците от Милано.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
the_parasite
коментар 27 Nov 2019, 09:46
Коментар #2315

Juventus star

Коментари: 2 515
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Вие сериозно ли мислите, че Донарума има потенциала да е топ вратар?

--------------------

+Quote Post
Vess
коментар 27 Nov 2019, 10:00
Коментар #2316

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 30-January 19
Потребител No.: 25 353

Не biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
vench
коментар 27 Nov 2019, 10:53
Коментар #2317

Juventus champion

Коментари: 5 198
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(the_parasite @ 27 Nov 2019, 10:46) *
Вие сериозно ли мислите, че Донарума има потенциала да е топ вратар?

Нищо не си мисля. Само казвам, че след 1-2 години може да е в Ювентус и да остане дълго. И че тогава ще трябва да стискаме палци да има такъв потенциал.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 27 Nov 2019, 11:15
Коментар #2318

Juventus regular

На 20 години е, с 2 ТИР-а мачове зад гърба си вече ... не го отписвайте толкова лесно. Да, не е Буфон, скоро никой няма и да бъде като него, но заслужава да се пробваме.

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 27 Nov 2019, 11:15

+Quote Post
the_parasite
коментар 27 Nov 2019, 11:42
Коментар #2319

Juventus star

Коментари: 2 515
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Има толкова мачове, защото се шуми около него. А се шуми около него по две основни причини. Първата е, че се казва Джанлуиджи и в Италия го припознаха като естествения заместник на Буфон в националния отбор. Другата е агентът му, който поддържа интереса към него чрез медиите и влиянието, което има в италианския футбол.

Като цяло момчето не е лош вратар, но е под класата на Силвестри, Голини и Мерет. Да благодари на генетичната лотария за физиката си и на Райола, че го лансира по всички възможни начини.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 27 Nov 2019, 12:44
Коментар #2320

Juventus regular

Цитат(the_parasite @ 27 Nov 2019, 11:42) *
Има толкова мачове, защото се шуми около него. А се шуми около него по две основни причини. Първата е, че се казва Джанлуиджи и в Италия го припознаха като естествения заместник на Буфон в националния отбор. Другата е агентът му, който поддържа интереса към него чрез медиите и влиянието, което има в италианския футбол.

Като цяло момчето не е лош вратар, но е под класата на Силвестри, Голини и Мерет. Да благодари на генетичната лотария за физиката си и на Райола, че го лансира по всички възможни начини.

Е Милан какво да правят? Да бутат с Абиати, докато не се просне на терена ли? Правилно заложиха на него и им дойде дюшеш.
Вярно е, че шума около него бе в повече, но откакто преподписа онзи прословут договор вече нещата са по-спокойни.
Не мисля, че е по-лош вратар от Мерет. Като стане на неговите години ще има близо 300 мача. Вратарите пийкват по-късно и натрупаният опит при тях е повече от нужен.

Този коментар е бил редактиран от Teogo0alll на 27 Nov 2019, 12:50

+Quote Post

118 страници V  « < 114 115 116 117 118 >
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
1 Потребител(и): Tonny313

Олекотена версия Час: 10th December 2019 - 14:43ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team