IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

43 страници V  « < 41 42 43  
Reply to this topicStart new topic
> Контузиите, На кого какво му е и кога ще се върне
Kirilov
коментар 05 Oct 2019, 07:47
Коментар #841

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 871
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Гадзета са пуснали ъпдейт на списъка с контузените и кой кога се връща горе долу:

Киелини - 6 месеца
Пяца - 20 дни
Коста - 15 дни
Де Шилио - 10 дни
Данило - 10 дни

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Pan40
коментар 05 Oct 2019, 13:31
Коментар #842

Primavera player
**

Коментари: 123
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Тия кърлежи Перин и Пяца наши ли са още? Да късат договорите и да ги гонят от отбора

+Quote Post
Kirilov
коментар 11 Oct 2019, 18:53
Коментар #843

Juventus champion

След паузата за националите се очаква в състава да се завърнат - Коста, Данило, Де Шилио и Рамзи.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 11 Oct 2019, 18:55
Коментар #844

Juventus regular

Коментари: 1 436
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Като видя някого, че е писал в тая тема и ми се подкосяват краката, отваряйки да прочета. В случая дибра новина. Да стискаме палци всички да се завърнат живи и здрави от задълженията си с националните отбори.

+Quote Post
Kirilov
коментар 11 Oct 2019, 19:03
Коментар #845

Juventus champion

Цитат(Teogo0alll @ 11 Oct 2019, 18:55) *
Като видя някого, че е писал в тая тема и ми се подкосяват краката, отваряйки да прочета. В случая дибра новина. Да стискаме палци всички да се завърнат живи и здрави от задълженията си с националните отбори.

Особено през international break-a. laugh.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 11 Oct 2019, 19:18
Коментар #846

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 029
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Пишете в тая тема по-често, че да стряскаме Тео.

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Oct 2019, 10:16
Коментар #847

Juventus hero

Коментари: 11 050
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

След почиката Сари, ще разполага с почти всичко което има. Първият мач след паузата спроед мен, ще си е 4-3-1-2, но вече след него, като има Коща и Берна за крилата и Куадрадо, след завръщането на Данило и Де Шелио на десния бек, дали ще се върне към любиматъа си схема? Имаме нужда от здрави играчи smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 12:21ч.
Коментар #848

Juventus star

Коментари: 4 874
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Евала на Куадрадо, че се справи толкова добре и че закърпихме положението с бековете. Зимата обаче трябва да се вземе един резервен ляв бек, за да не изпадаме пак в тъпи ситуации.

Иначе дано всичките ни играчи са здрави, пък Сари ще ги нареди. На мен този тризъбец на атаката много ми харсва, особено ако е Дибала зад Игуаин и Роналдо. Обаче и вариантът с крила не е лош, имайки предвид Коща какво ги прави. За Берна не съм такъв оптимист, но той пък снощи вкарал гол и може да му дойде музата.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 14:31ч.
Коментар #849

Juventus hero

Коментари: 11 050
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 13 Oct 2019, 13:21) *
Евала на Куадрадо, че се справи толкова добре и че закърпихме положението с бековете. Зимата обаче трябва да се вземе един резервен ляв бек, за да не изпадаме пак в тъпи ситуации.

Иначе дано всичките ни играчи са здрави, пък Сари ще ги нареди. На мен този тризъбец на атаката много ми харсва, особено ако е Дибала зад Игуаин и Роналдо. Обаче и вариантът с крила не е лош, имайки предвид Коща какво ги прави. За Берна не съм такъв оптимист, но той пък снощи вкарал гол и може да му дойде музата.

Този сезон имаме повече играчи и възможност за различни опции. Да всички искаме да ги видим тримата в 1-2 в атака. Но няма да са във форма цял сезон да го играят това всеки мач. Дибала до Роналдо и Рамзи зад тях не е лошо също. Ще има момент в който Коста ще е във форма отново и ще играем Роналдо - Гонзало- Коща. Берна също ще влезе във форма. Матюиди ще спука гумите, но Рабио ще поеме. Имаме нужните играчи да се справим отимално в зависимост от формата на играчите с които разполагаме. Данило и Шилето играят спокойно в ляво, та силно се съмнявам зимата да имаме попълнения. По-скоро ще видим 2-3 изходящи трансфера smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 20:45ч.
Коментар #850

Juventus star

Коментари: 4 874
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(masterhp @ 13 Oct 2019, 15:31) *
Този сезон имаме повече играчи и възможност за различни опции. Да всички искаме да ги видим тримата в 1-2 в атака. Но няма да са във форма цял сезон да го играят това всеки мач. Дибала до Роналдо и Рамзи зад тях не е лошо също. Ще има момент в който Коста ще е във форма отново и ще играем Роналдо - Гонзало- Коща. Берна също ще влезе във форма. Матюиди ще спука гумите, но Рабио ще поеме. Имаме нужните играчи да се справим отимално в зависимост от формата на играчите с които разполагаме. Данило и Шилето играят спокойно в ляво, та силно се съмнявам зимата да имаме попълнения. По-скоро ще видим 2-3 изходящи трансфера smile.gif

Горе-долу и аз така ги виждам нещата. Въпросът е зад всеки играч, излязъл от форма или контузил се, да има един, който е готов да поеме щафетата и да играе на ниво. Наистина имаме вариативност, но дано не се случи така, че твърде много играчи да влязат в слаб период едновременно.

--------------------

+Quote Post

43 страници V  « < 41 42 43
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th October 2019 - 01:43ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team