IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

96 страници V  « < 94 95 96  
Reply to this topicStart new topic
> Кой играч искате да видите в Ювентус?, fantasy football дискусия
Replicant
коментар 10 Jan 2018, 11:45
Коментар #1901

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 310
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alex, Gigi, Fenomeno, Baggio, Zizou, Nedved

“When I first went in there (at Liverpool FC), Luis (Suarez) was destined for Juventus, and we were able to talk him round into staying, telling him that the team would be built around him and his qualities.”

“Second season, we obviously had the Arsenal connection. Then he went on to have his best season and then that following season we couldn’t keep him.” Brandon Rogers

Интересно!

Което ме подсеща - исках да ви попитам - кой нападател смятате, че трябва да привлечем, с идеята да стане титуляр до 2 години? Догодина Игуаин ще е титуляр жив-умрял, но в годината след това, ще има възможност за повече ротации, в случаи, че игрите му не са задоволителни.

Кои нападатели смятате, че имат голямо бъдеще и искате да видите в отбора занапред?

--------------------
"Lads, it's Tottenham"
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 10 Jan 2018, 13:25
Коментар #1902

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 187
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Има един футболист, който искам на всяка цена в Ювентус, и това е Мауро Икарди. "Наследник" не е точното определение, защото Икарди и Игуаин са различен тип нападатели, а и не мисля, че Маурито ще се приспособи към изискванията на Алегри. Евентуално, обаче, го виждам перфектно в един Ювентус на Симоне Индзаги, а тандем Дибала-Икарди ще ме върне в детството, когато се наслаждавах на това, което правеха Алекс и Пипо в бяло-черно. Жалко, че ще си остана само с мечтите, защото Икарди май вече е спазарен за Мадрид, а и дори да не отиде там, допускам, че Ювентус е последният клуб на земята, в който аржентинецът ще отиде. Иначе, клаузата от 110 милиона е по джоба ни.

От по-реалистичните варианти следя с интерес изявите на Джовани Симеоне, но Фиорентина този сезон са потресаващи и Чолито така и не може да изпъкне. Все още не съм напълно убеден, че е талантът, който се изкарва, но от това, което съм гледал, има головия инстинкт, има позиционирането, има и завършващия удар, а това са предпоставки да се превърне в топ нападател.

Чиро Имобиле го исках още в сезона, в който стана голмайстор на калчото с Торино. После се поизгуби в странство и мислех, че сме направили голям удар с продажбата му, но май ще се окаже, че сме допуснали огромна грешка с него.

Та, ако трябва да степенувам желанията си, ще е нещо от сорта на Икарди, Имобиле, Симеоне. Гонсало, обаче, не го заменям за нищо на света smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Sllai
коментар 10 Jan 2018, 14:37
Коментар #1903

Primavera player
**

Коментари: 157
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Това, което мога да добавя към мнението на Hristo, е, че всъщност, гледайки мача им срещу Интер, то малкия Киеза ми направи по-добро впечатление от Симеоне. Иначе Икарди категорично е нападателят, който ми се иска да видя в Ювентус, но е ясно, че този трансфер е невъзможен, освен ако не го вземат Реал М и след 1-2 слаби сезона, не се прехвърли при нас, за да смени Игуаин.

Други нападатели с потенциал за атаката на Ювентус за нормални пари просто не изпъкват към момента, може би Тимо Вернер, но всеки един германец първо обмисля Байерн и тогава избира нещо друго.

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jan 2018, 14:41
Коментар #1904

Juventus regular

Коментари: 1 928
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Няма невъзможни трансфери, пичове, това поне трябва да сте го разбрали. Игуаин беше ли възможен? Бонучи в Милан? Просто два примера. Друга е темата, че не е необходим, докато Пипита е в тима.

+Quote Post
Replicant
коментар 10 Jan 2018, 16:10
Коментар #1905

Juventus regular

Според мен най-вероятно ще търсим играч с опит в калчото - тъй като не очавкам трансфер на скъп футболист идното лято, а най-рано по-следващото, не мога да прогнозирам особено уверено, кой може да е този нападател. Ако Икарди и Белоти са още наоколи, нищо чудно да се напънем за някой от тях. До тогава може и Мойзе Кийн да избухне знае ли човек?

--------------------
"Lads, it's Tottenham"

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jan 2018, 16:55
Коментар #1906

Juventus regular

Коментари: 1 928
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Replicant @ 10 Jan 2018, 18:10) *
Според мен най-вероятно ще търсим играч с опит в калчото - тъй като не очавкам трансфер на скъп футболист идното лято, а най-рано по-следващото, не мога да прогнозирам особено уверено, кой може да е този нападател. Ако Икарди и Белоти са още наоколи, нищо чудно да се напънем за някой от тях. До тогава може и Мойзе Кийн да избухне знае ли човек?

Белоти? Сериозно ли?

+Quote Post
Hristo
коментар 10 Jan 2018, 17:10
Коментар #1907

Juventus champion

Цитат(odyssey7 @ 10 Jan 2018, 14:41) *
Няма невъзможни трансфери, пичове, това поне трябва да сте го разбрали. Игуаин беше ли възможен? Бонучи в Милан? Просто два примера. Друга е темата, че не е необходим, докато Пипита е в тима.

Невъзможен - не, но да кажем, че е доста малко вероятен. Ситуацията с Игуаин е по-различна, защото Гонсало беше в отбор, чийто абсолютен максимум беше/е едно скудето, което дори с феноменалния сезон, който Игуаин направи, пак не успя да спечели. Колкото и да ненавиждам интер, трябва да кажем, че Икарди е в отбор с история и традиции, който този сезон показва някакви наченки не само на събуждане, но и на градене на нещо, което в следващите години да се превърне в реална конкуренция на Ювентус. Едно е да напуснеш Наполи след 3 сезона, в които си направил и невъзможното за едното скудето, съвсем друго е да напуснеш интер, на който дори си капитан. А и от това, което съм чел, Икарди има желание да продължи кариерата си в интер. Дори се говори за нов договор пралелно със слуховете за трансфер в Мадрид. Вече, ако се стигне дотам Икарди да избира между Реал и интер, едва ли ще се колебае. Чак толкова лоялен не ми се струва да е. Но ако трябва да избира между Ювентус и интер, то сериозно се съмнявам, че ще избере нас. Просто си разсъждавам.

Бонучи в Милан е, по-скоро, изключение, но дори в този трансфер има известна логика, колкото и шокиращ да бе той.

Но да, няма невъзможни трансфери и именно на това се крепи надеждата ми за Икарди smile.gif Така или иначе, на този етап е рано да говорим за нови звезди в нападение, а след два сезона, когато вече сериозно ще мислим за наследник на Игуаин, със сигурност ще има нови имена на хоризонта.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 10 Jan 2018, 17:30
Коментар #1908

Juventus star

Коментари: 2 879
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(Replicant @ 10 Jan 2018, 11:45) *
Кои нападатели смятате, че имат голямо бъдеще и искате да видите в отбора занапред?

Дибала smile.gif

Иначе ако чакаме на Игуаин още 2 сезона и тогава заместник - тежко ни. То още тоя сезон започна регреса, едва ли ще става по добър и клиничен..

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 10 Jan 2018, 17:31

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

Lippi: “Prima la Juventus aveva Pogba, ora giocano Lemina e Sturaro…”

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Jan 2018, 21:48
Коментар #1909

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 457
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(Replicant @ 10 Jan 2018, 11:45) *
“When I first went in there (at Liverpool FC), Luis (Suarez) was destined for Juventus, and we were able to talk him round into staying, telling him that the team would be built around him and his qualities.”

Damn... Суарес в Юве. Нямаше да е зле. Щяха да са първи приятелчета с Киелини.

+Quote Post
Hristo
коментар 11 Jan 2018, 07:58
Коментар #1910

Juventus champion

Спомням си добре, че от Суарес се интересувахме още докато беше в Аякс, а цената му беше съвсем достъпна. Ех, Секо, Секо...

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 11 Jan 2018, 09:23
Коментар #1911

Juventus bench

Коментари: 822
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Hristo @ 11 Jan 2018, 08:58) *
Спомням си добре, че от Суарес се интересувахме още докато беше в Аякс, а цената му беше съвсем достъпна. Ех, Секо, Секо...

И аз си го спомням. Интересувахме и дори бяхме близо също така до Агуеро, Джеко и Кавани. За първият се изциганихме за 5 млн., за Джеко не помня каква беше точно причината, но той беше готов да дойде, а Кавани го искахме още от Данубио. И друг път съм разказвал тук тази история, но аз една година живях с мисълта, че Кавани е 50% собственост на Палермо и 50% собственост на Ювентус. Просто такава информация беше излязла по време на трансфера му в Италия.

Истината е, че имахме един доста дълъг период, когато се проваляхме на трансферния пазар и взимахме играчи, които предварително си личеше, че няма какво да постигнат. Когато цяло лято искаш Агуеро и накрая вземеш Матри, няма как да очакваш да станеш шампион.

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 11 Jan 2018, 10:46
Коментар #1912

Juventus star

Коментари: 2 781
Регистриран: 22-March 10
Потребител No.: 3 634

Цитат(vench @ 11 Jan 2018, 09:23) *
Когато цяло лято искаш Агуеро и накрая вземеш Матри, няма как да очакваш да станеш шампион.

Абе, да ти кажа, точно така си станахме шампиони ние. tooth.gif Но те разбирам, де.

Кавани ми беше любимец още в Палермо, винаги ми се е искало да го видя в Юве, но уви. Другият, за когото винаги ще ме е яд, е Санчес. Помня тук, че Никито (JuventiKnows) агитираше за чилиеца още година преди да се образува какъвто и да било хайп около играча. Половин година по-късно взехме от Удинезе.... Симоне Пепе. Следващото лято Санчес отиде в Барса...

Иначе по въпроса за нападател, когото искам да видя след няколко години в Юве, отговарям без никакво колебание - Мората.

П.П. Мале, мале, какъв пост изкопах:

Цитат(Spark11 @ May 14 2010, 01:04ч.) *
А аз за първия... По някаква причина ми е страшно симпатичен играч Матадорът - без видимо да блести с главозамайващи трикове или историческа резултатност, бележи от трудни ситуации и играе за отбора, винаги много се бори. Жалко че напоследък получава по-малко време заради Ернандес.

Това е от май 2010-та година. Делио Роси водеше Палермо, които бяха доста стабилен отбор (с всъщност нелошите бекове Касани и Балдзарети, отишлите в ПСЖ Пасторе и Сиригу, измисленият герой Симон Кяер, мега звездата на италианския футбол Ночерино и ветераните Бово и Ливерани) и завършиха 5-ти в него сезон. Тогава всички още се прехласваха по Абел Ернандез (тоя май сте го забравили, а? laugh.gif), а Кавани беше в сянката му. (Въпросният Ернандез от 4 години играе в Хъл Сити, между другото.) Два месеца по-късно Кавани подписа с Наполи.

Този коментар е бил редактиран от Spark11 на 11 Jan 2018, 11:06

--------------------

Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Replicant
коментар 11 Jan 2018, 10:54
Коментар #1913

Juventus regular

Цитат(odyssey7 @ 10 Jan 2018, 16:55) *
Белоти? Сериозно ли?

Напълно сериозно, струва ми се като ход, който нашето ръководство би направило. Млад е (все още), италианец е, има добър сезон зад гърба си, ако направи 1-2 по-рехави сезона, ще му паде цената - все предпоставки, които Марота & CO харесват.

--------------------
"Lads, it's Tottenham"

+Quote Post
nikentus
коментар 11 Jan 2018, 11:57
Коментар #1914

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 457
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Оф, и аз не го харесвам Белоти. Твърде ограничен ми се вижда. Само като се замисля за нападателите, които имаше скуадрата през 2000 година и с какво трябва да се задоволяваме сега - ми съ риве.

И Имобиле не го харесвам. Прави феноменален сезон с Лацио, играта му върви, всичко му връзва, но една справка за цялостната му кариера показва огромно непостоянство, а е на 27-28. Нищо не пречи, обаче, да се окаже новият Лука Тони и да си пори до 34-35. Все пак си мисля, че едни 100 милиона биха били твърде голям риск.

Като цяло липсват вече големите 9-ки. Левандовски и Суарес са топ световна класа нападатели. Кейн се задава като бяла лястовица, тепърва ще трябва да покаже какво може в някой гранд, но за момента развитието му е феноменално. Икарди, който аз недолюбвам, също се очертава като друг постоянен голаджия, но ...I'm not convinced.

Може би липсата на тези типични хищници, централни нападатели се дължи на промените във футбола и желанието играчите да бъдат "jack of all trades", но това води и до загуба на онези феномени, които умеят 1-2 неща, но до съвършенство.

В Юве бих искал играч като Левандовски, който веднага ще ни вдигне класата, а не такива като Белоти, Икарди и Имобиле, които има не малък процент вероятност да закучат на едно място. Но рискове трябва да се поемат и нищо чудно скоро да видим в Юве някой от последите трима.

+Quote Post
Replicant
коментар 11 Jan 2018, 12:04
Коментар #1915

Juventus regular

Мхм.. А това е и предпоставка за взимане на някакви 30+ годишни нападатели на по-ниски цени, с цел 1 - максимум 2 сезона, докато се намери нещо, в което да се набият сериозни пари с цел по-дългосрочно сътрудничество. Та - след Игуаин може да погледаме някой и друг Амаури, Якуинта, Матри и т.н.

--------------------
"Lads, it's Tottenham"

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Jan 2018, 12:15
Коментар #1916

Juventus champion

Коментари: 5 238
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Spark11 @ 11 Jan 2018, 10:46) *
Иначе по въпроса за нападател, когото искам да видя след няколко години в Юве, отговарям без никакво колебание - Мората.

Точно това мислех да пиша снощи. Но Мората скоро, преди "Дейли Мейл" и подобни такива да напишат още няколко анализа как пропускал и колко слаб бил. Иначе Алваро си е перфектен за нас, изглежда като човек, който може да играе 10 години и няма да се засили да ходи. Ако не беше безумният договор с Реал, сигурно още щеше да си е при нас.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 11 Jan 2018, 12:30
Коментар #1917

Juventus star

Коментари: 4 363
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Кейн. Дори утре, ако може. console.gif

Мората, който вече е споменат, е другият. От всички останали хищници в момента... хм, има доста добри нападатели, но не бих ги определил като мечта. Кейн и Мората са си друго нещо.

--------------------
"Дори А. Аниели скандира името на голмайстора Бенатия"

+Quote Post
mrd
коментар 12 Jan 2018, 16:30
Коментар #1918

Juventus regular

Коментари: 1 409
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Не е нападател точно, но аз много бих се радвал да видя Асенсио при нас. На практика невъзможно де. Но хлапето много ми допада като стил на игра.

+Quote Post
vench
коментар 12 Jan 2018, 22:25
Коментар #1919

Juventus bench

Коментари: 822
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Мисля, че много се прецакахме с Мората с тази клауза. Трябваше първоначално да се бръкнем малко повече и да няма такива задължаващи клаузи. Самият Мората мисля, че с радост щеше да остане в отбора и можеше дълго време да ни води атаката.

--------------------

+Quote Post

96 страници V  « < 94 95 96
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd January 2018 - 19:52ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team