IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

49 страници V  « < 47 48 49  
Reply to this topicStart new topic
> NBA
div
коментар 14 Jan 2021, 23:40
Коментар #961

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 662
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Ясно де, аз даже не съм от хората, които гледат 4-6 и мислят, че с това се изчерпва кариерата на Леброн, нито го обвинявам за решенията с Маями и Лейкърс. Ол-тайм атлет откъдето и да го погледнеш, за мен даже е най-добрия индивидуално в историята на НБА. Загубите са от уникални отбори с по 4 хол-ъф-феймъри в състава. Просто казвам, че не е такъв задкулисен гении, какъвто го изкарва Кохърд в клипа, койето е споделил Одисей.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар Вчера, 09:44ч.
Коментар #962

Juventus bench

Коментари: 640
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Е, той Кохърт си е на хранилка при него, от край време. Иначе най-добрия пример за "обединение" е Биг3 на Селтикс от сезон 2007-08. Кевин Гарнет правеше нечовешки сезони с Минесота, дори спечели и приза за "МВП на сезона" през 2004-та, но нямаше никакви шансове срещу Лейкърс на Коби и Шак. За Пиърс в Селтикс и Рей Алън в Милуоки, да не говорим...
Даже ми става смешно, когато се твърди, че Майкъл Джордън щял да остане верен на биковете при всякакво стечение на обстоятелствата. Щеше, ама друг път! Щеше да си набие камшика, без да му мигне окото, ако Джери Крауз не му беше докарал Скоти и Фил Джаксън.
https://www.youtube.com/watch?v=wFa0KmHhlio&t=277s

--------------------

+Quote Post
ribery
коментар Вчера, 11:45ч.
Коментар #963

Juventus bench

Коментари: 888
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Тебе през 90-те са те ползвали като бърсалка за пода, говориш все едно си бил очевидец на събитията и най-смешното е, че знаеш какво е било в главата на най-емблематичния скокльо в историята - за Джордан, който казва, че е не трябвало да играе за друг отбор освен Булс. И е било грешка да ходи в Уизардс. Искам да го "приемеш лично" и това ти даде енергия да си дялкаш треските, че си абсурден познавач от първо лице

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар Вчера, 12:37ч.
Коментар #964

Juventus bench

Коментари: 640
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Приемам го много лично, даже пОснах една сълза. Не съм бил очевидец, но съм чел книгата на Лейзънби, относно Майкъл Джордън. Има много интересни неща, около Майкъл "който НИКОГА не се бъркаше в работата на генералния мениджър". Пък, какво говори Въздушния ми е през арматурата. Той и ЛеБрон казва, че не е флопър, ама... Между другото, тези "издънки", които Въздушният ги е правил през годините, ако се отнасяха и за Дъ Кинг, хейтърите щяха да го изядат с парцалите от "критики".
Следващият път, когато постна нещо, трябва ли да ти искам разрешение или...!?

Този коментар е бил редактиран от The Drunken Master на Вчера, 12:44ч.

--------------------

+Quote Post

49 страници V  « < 47 48 49
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th January 2021 - 19:14ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team