IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

81 страници V  « < 79 80 81  
Reply to this topicStart new topic
> Джиджи Буфон, Най-добрият вратар в света
Kirilov
коментар 25 May 2018, 09:15
Коментар #1601

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 352
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Чичо Манчо е викнал Буфон.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 25 May 2018, 09:33
Коментар #1602

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 618
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Буфон на няколко пъти в последно време каза, че нямало да играе повече за Италия, но пък Манчини е длъжен да пробва. Най-малкото, в негова чест направиха така, че срещата с Холандия да се играе на нашия стадион, но глупавите медии в Италия им объркаха плановете.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
vench
коментар 25 May 2018, 12:24
Коментар #1603

Juventus regular

Коментари: 1 943
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Покрай информациите за поквиквателната на Буфон отново се замислих за Мондиала, където Италия няма да играе. Мисля си, че ако Италия се бяха класирали, то на Буфон можеше и да не му щуква идеята да ходи да играе за друг клуб, защото всичко щеше да е стигнало своя заслужен финал и историята щеще да изглежда завършена Буфон в момента е малко като дух, който не иска да отиде към светлината, защото има недовършени земни дела. С което не искам да го обидя разбира се, аз и преди съм казвал, че има класата да играе още 1-2 години, но тази промяна на решението в последния момент говори точно за нещо такова. А ако подпише за 2 години с ПСЖ и продължи да играе за Италия, на практика ще може да се раздели с националния след Европейското. Аз обаче останах с впечатление, че няма да играе повече за националите, така че да видим.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 25 May 2018, 13:03
Коментар #1604

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 618
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

И аз съм на мнение, че безпрецедентно шесто световно първенство щеше да бъде един естествен завършек на една феноменална кариера и нямаше да има смисъл/нужда Буфон да търси ново предизвикателство.

Говореше се също, че при евентуален триумф в ШЛ, Буфон ще остане и догодина, за да се опита да спечели Спуеркупата на Европа и Световното клубно първенство. Но явно неучастието на Италия в Русия, както и отпадането на Ювентус от ШЛ, доста са му повлияли.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
the_parasite
коментар 25 May 2018, 22:25
Коментар #1605

Juventus regular

Коментари: 2 134
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Колеги, дайте да бъдем реалисти. От две години насам формата на Буфон значително спадна. Колкото и усърдно да тренира, времето си взима своя дан. Като добавим и разочарованията през изминалата година, напълно логично е Нумеро Уно да бъде разклатен психически. След поредния загубен финал целите пред него бяха ясни - последен опит за спечелване на ШЛ и участие на СП. И какво се получи? Тотален крах на национално ниво и червен картон в последния мач от кариерата му в ШЛ. Кой иска да приключи футболната си кариера по такъв начин?

И тук става интересно. Изведнъж се появяват оферти. И то от сериозни отбори. Какво лошо има да поиграе още 1-2 години на високо ниво? Нищо. Въпросът е защо един от съвременните символи на "Ювентус" е пред трансфер в друг отбор? Да, Буфон не е онова страшилище на вратата, но самото му присъствие на терена вдъхва увереност у съотборниците му и предизвиква тревоги у противниците му. Само можем да гадаем какви са причините да не го задържим, но това е много слаб ход на спортно-техническото ръководство. Като добавим и абсурдната оферта за чиракуване в офисите на клуба, нещата изглеждат трагикомични. Разбира се, Буфон може да си е променял мнението няколко пъти в тези месеци и дори да е разигравал ръководството, но у мен остава кофти чувството, че не можем да се разделим с нито един от великите ни играчи както трябва. Винаги има нещо недоизказано, нещо премълчано, много въпросителни и навъсени физиономии.

Искрено се надявам Буфон да успее да спечели ШЛ и да завърши кариерата си подобаващо. Той го заслужава.

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 26 May 2018, 10:45

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 26 May 2018, 08:12
Коментар #1606

Juventus star

Коментари: 3 562
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Причината е само една дори и той вече изгуби вяра, защото знае,че с талантите на Сасуоло,Аталанта и Каляри няма да я бъде тая работа! И най-вероятно просто не му се слушат глупости за привличането на топ играчи за пореден път и накрая Томас Ринкон през зимата честито! Та явно ще предпочете да пробва другаде и съдбата да го дръпне за рамото и да спечели, какво ще стане ще видим! Аз се надявам на вариант Поул Скоус да го съживяваме от пенсия,че не искам да го виждам другаде!
А що се отнася до палячовците от ръководството!ДА ВИНОНВИ СА!Да има нещо сбъркано ДЕЛ ПИЕРО НЕ Е СТЪПИЛ НА СТАДИОНА ОТ КАКТО Е ВДИГНА СКУДЕТОТО!(освен когато не е имал някъв ангажимент към Скай)

+Quote Post

81 страници V  « < 79 80 81
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 28th May 2018 - 09:43ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team