IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

187 страници V  « < 185 186 187  
Reply to this topicStart new topic
> OFFTOPIC!, пишете за всичко, което ви хрумне :)
odyssey7
коментар 12 Oct 2021, 16:51
Коментар #3721

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 148
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

Перукан с нови 4 години мандат да безчинства над българския футбол. Или останките от него. Има една поговорка - "бедността е най-справедливото наказание за глупостта на един народ". Перифразирайки - заслужаваме си участта. Същото е и на политическо ниво,където тиквата твори ли твори (в минало време). Същото и е с ваксинацията. Работя в Германия и се чудя как да обяснявам причината да сме зациклили в нищото, процентно. И ме е срам, честно. Държавата, простете за френския ми, е един кенеф. Просто сме си доволни, явно.
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 12 Oct 2021, 17:02
Коментар #3722

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 13 990
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 12 Oct 2021, 17:26
Коментар #3723

Juventus star

Група: Admin
Коментари: 3 047
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

Сега очаквам Бербича да свика нов конгрес. То беше ясно, че тоя изрод няма да "Semana" лесно, но нещата са почти на кантар. Поне половината клубове са против Бобето, което е много добре. Аз съм убеден, че е имало натиск и какви ли не игри зад кулисите, но и това е нещо. Дано Бербатов не се откаже, понеже няма никой друг, който да се е доближавал до това.

НО аз лично се надявам ББ да се върне някога на власт само, за да видя Перуканчо какви ще ги блещи, понеже е много силен, когато мутрата я няма, ама като дойде или ако дойде - ще му се стъжни, гарантирано от Гешев smile.gif

+Quote Post
false9
коментар 12 Oct 2021, 17:34
Коментар #3724

Primavera player
**

Коментари: 321
Регистриран: 25-July 18
Потребител No.: 25 317

Тая нощ ще има яко Преслажа и бело за оядените чичаци и наркомани.
Косицата може и да е фалшива, ама черния дроб е Мерцедес tooth.gif signs14.gif

Безграничната им наглост ме оставя без други думи.

+Quote Post
odyssey7
коментар 12 Oct 2021, 17:49
Коментар #3725

Juventus champion

QUOTE(false9 @ 12 Oct 2021, 17:34) *
Безграничната им наглост ме оставя без други думи.

да

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 Oct 2021, 17:50
Коментар #3726

Juventus hero

Коментари: 10 561
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Бербатов ще спечели обжалването със сигурност, защото не си знаят собствения устав и сега два часа се чудят как да обяснят, че всъщност не е спечелил и трябваше да има балотаж, защото 241 не е половината от 483. Интересно само колко време ще се точи цялата тази драма.

Цитат(odyssey7 @ 12 Oct 2021, 17:51) *
Перукан с нови 4 години мандат да безчинства над българския футбол. Или останките от него. Има една поговорка - "бедността е най-справедливото наказание за глупостта на един народ". Перифразирайки - заслужаваме си участта. Същото е и на политическо ниво,където тиквата твори ли твори (в минало време). Същото и е с ваксинацията. Работя в Германия и се чудя как да обяснявам причината да сме зациклили в нищото, процентно. И ме е срам, честно. Държавата, простете за френския ми, е един кенеф. Просто сме си доволни, явно.

Покрай пандемията се убедих, че сме идиотите на света. Няма "ама", няма "но", няма нищо - просто в тази дупка положението е това, няма никакво бъдеще. Работещи за 600 лв., ядящи боклуци, приемащи да работят при някакви робски условия, но вярващи, че Бил Гейтс и световната конспирация имат огромен интерес да ги контролират точно тях. Понеже на Бил Гейтс това му е основният интерес - да контролира тези, които се редят на промоция за кренвирши в "Кауфланд" и теглят бързи кредити да си купят телефони.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Oct 2021, 18:20
Коментар #3727

Juventus legend

Коментари: 15 882
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Гавра! Перуката тряба да падне! Дано Бербо не спре да се бори, трябва да вземе обжалването и да видим какво ще стане.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
odyssey7
коментар 12 Oct 2021, 18:58
Коментар #3728

Juventus champion

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 Oct 2021, 20:08
Коментар #3729

Juventus hero

Коментари: 10 561
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Одисей, поздравявам те с изказването на Боби Михайлов от пресконференцията. tooth.gif

Цитат
"Знам, че не се радвате, но аз съм избран президент от тази зала. Не съм избран от един глас, а заради него не отиваме на балотаж. Хората, когато не знаят устава си го интерпретират както искат шест месеца. Повече няма да коментирам техните изявления."

На въпрос за устава на БФС, който гласи, че мнозинството се отчита на регистрираните кандидати, а не на гласуващите Михайлов отговори: "Пак ви казвам, други резултати - изборът е ясен. Делегатите се прибраха, аз съм президент. Който не му харесва, ако ще да бях с 300 гласа, пак щеше да бъде същото. Някакви по-интересни въпроси, ако искате".

Уставът е нарушен, тук няма значение Бербатов или който и да е, на мен не ми пука изобщо и за двамата. Уставът и законът са нарушени, но нашият човек излиза и казва: "Изборът е ясен, някакви по-интересни въпроси, ако искате." И така и не обясни законно как става този номер. Това ще се влачи по съдилищата още маса време. Но устав или не, пак половината са гласували за него. Което говори доста...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
odyssey7
коментар 12 Oct 2021, 21:59
Коментар #3730

Juventus champion

QUOTE(NUCLEO1985 @ 12 Oct 2021, 20:08) *
Одисей, поздравявам те с изказването на Боби Михайлов от пресконференцията. tooth.gif
Уставът е нарушен, тук няма значение Бербатов или който и да е, на мен не ми пука изобщо и за двамата. Уставът и законът са нарушени, но нашият човек излиза и казва: "Изборът е ясен, някакви по-интересни въпроси, ако искате." И така и не обясни законно как става този номер. Това ще се влачи по съдилищата още маса време. Но устав или не, пак половината са гласували за него. Което говори доста...

Напоследък ми харесва думата невменяем. Кратка, но описваща много. Боби е системата, която едно будно общество изритва в забвение. Толкова нагъл и невменяем, че дори не може да осмисли безсмислиците, които бълва, за радост рядко, защото е зает. От време на време се срещат персони, които просто се чудиш наистина ли не схващат или някой ги държи с нещо и ги кара насила да плямпат небивалици. Ампутиран съм откъм конспирации, затова залагм на глупостта. Перуката е футболното копие на тиквата. 16 години управление - поставя си 5,67 човека. Брилянтно, да рече човек. Боко и неговите несвързани мисли ми е трудно дори да ги пресъздам в образ и букви, но усещането е пареща болка в слабините. Те двамата са едно и също нещо, което тъпото, дебилно общество, което е безмерно търпеливо и невежо, търпи. В нормално такова тези двамата да са натикани в кофата, макар че се сещам и за друг тип разправа, като безобдното катран с пера. Естествено, аз съм естет и не искам да виждам двете персони по подобен начин, в опит да запазя съня си. Никой не ни кара да избираме Борисов, пича ще е минимум втора политическа сила. Също, макар да се повтарям, е и с клубовете, които си избират перуката. Да ти кажа, хем ме боли, защото е адски обезверяващо да се следят подобни процеси, особено от хора с IQ над 80, хем съм спокоен защото е нечии избор. Свободата се взима, не се дава. Ако народът е такъв - ами толкоз. Идиотите на Европа във всяко отношение. От - до.

Пък това за ваксинацията дори не ми се подхваща - да ги ожали немци, холандци, датчани, норвежци и прочие с по 70-80%. Да задам въпроса по шекспировски - те ли са толкова тъпи или ние сме толкова умни? Андрешко е зъл, баце...

+Quote Post
nikentus
коментар 07 Nov 2021, 08:19
Коментар #3731

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 7 308
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Russell Brand - Thoughts on Corporate Capitalism

+Quote Post
odyssey7
коментар 13 Nov 2021, 12:39
Коментар #3732

Juventus champion

+Quote Post
Kirilov
коментар 15 Nov 2021, 19:21
Коментар #3733

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 13 990
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

https://m.facebook.com/brato.bg/videos/407899173064477/

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 16 Nov 2021, 11:49
Коментар #3734

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 7 308
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

CaspianReport - Bosnia in danger of breaking up

+Quote Post

187 страници V  « < 185 186 187
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 2nd December 2021 - 09:09ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team