IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

12 страници V  « < 10 11 12  
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус втори отбор, Juventus U23
vench
коментар 29 Apr 2021, 12:44
Коментар #221

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 684
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Не бях проверявал скоро резултатите на втория отбор. Оказа се, че сме записали 7 последователни мача без победа (4 загуби и 3 равенства). Серията е приключила миналия кръг с домакинска победа от 1:0 над 15-тия Карарезе.

Ние в момента сме девети.

С Пирло сигурно щяхме да изпаднем biggrin.gif

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 13 Jul 2021, 13:52
Коментар #222

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 12 948
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Привлекли сме Тарик Мухаремович, босненец, централен защитник на 18г.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 13 Jul 2021, 14:29
Коментар #223

Juventus hero

Коментари: 14 846
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Kirilov @ 13 Jul 2021, 14:52) *
Привлекли сме Тарик Мухаремович, босненец, централен защитник на 18г.

Да се надяваме, че скоро ще успеем да кешираме и него за едни 5 милки biggrin.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 14 Jul 2021, 23:35
Коментар #224

Juventus champion

Групата на втория отбор в момента е от 50 играча...

Този коментар е бил редактиран от vench на 14 Jul 2021, 23:35

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Jul 2021, 10:28
Коментар #225

Juventus hero

Цитат(vench @ 15 Jul 2021, 00:35) *
Групата на втория отбор в момента е от 50 играча...

Това във връзка с горният коментар, да се надяваме че има от къде да съберем някви жълти стотинки и да продаваме на кило. За мен има логика да играят само деца и младежи в тоя отбор, а всичко над определена възраст да се продава ако няма да стигне до мъжете на Юве.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Jul 2021, 11:49
Коментар #226

Juventus champion

Цитат(masterhp @ 15 Jul 2021, 11:28) *
За мен има логика да играят само деца и младежи в тоя отбор, а всичко над определена възраст да се продава ако няма да стигне до мъжете на Юве.

За мен също, но никой не ни пита. По-странното е, че се появяват някакви играчи на по 29, които са си точно ниво Серия Ц , където и играч. За мен това е един зает слот за играч, който може или да направи нещо и да пробие в мъжкия отбор, или да бъде продаден за някаква сума някъде. Нали затова е уж U23. 90% от грачите за мен трябва да са между 17 и 21 години, другите 10% между 21 и 23, защото на 23 реално вече си опитен футболист, напук на мненията в Италия.

Все още имам надежди, че постепенно този сезон ще влезе в ритъм и ще изкара нещо. Иска ми се да се оформи гръбнак от 15-16 човека, които да изкарат сезона. Да въртиш 50 души и да чакаш някой да блесне, ми се струва ужасна глупост. Но както каза, никой не ни пита нас.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Jul 2021, 13:07
Коментар #227

Juventus hero

То освен това да имаме гръбнак и да играят редовно, за да трупат опит, рутина и да им се качва стойността, ще е много хубаво да натиснем там и да ги видим в Б. Определено това ще е добре както за играчите, така и за отбора ни. Доста по сериозен интерес ще генерира а и играчите ще играят професионален футбол. Ако стигнем Б посредата ще е супер, пък ако стигнем някой ден 5цата, може и наистина да идват играчи към нас или да пълним другите отбори с играчи от школата. Ако махнем половината от тея 50 човека и вземем едно 10-12 милиона от тях ще е доста добър бизнес.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 29 Jul 2021, 18:51
Коментар #228

Juventus hero
Икона на група

Подписали сме с двама перспективни играчи, Николо Кудрик, таран на 18г. и Алесандро Сити, централен защитник на 18г., досегашният капитан на примаверата на Милан.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 13 Aug 2021, 20:45
Коментар #229

Juventus hero
Икона на група

Рафия и Пийтърс под наем в Стандарт Лиеж.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 29 Aug 2021, 19:41
Коментар #230

Juventus champion

Вторият отбор стартира с победа с голове на 33-годишния Бригети и 18-годишния халф Фабио Мирети.

Прави впечатление, че сме играли с 9 италианци в стартовия състав. Чужденците са уругваецът Франко Исраел на вратата и хокандецът Кони де Винтер, който май е бек.

edit:

Зачудих се къде са Алехандро Маркес и Феликс Корея. Ами, под наем са. Първият е в испанския Мирандес от Сегунда Дивисион, а вторият в Парма. Засега не са играли мачове. Нещо ми подсказва, че няма и да играят или пък ще бъдат под 10. Просто обикновено такава става. За Рафия и Пийтърс, който също бяха основни играчи миналата година вече стана дума - и те са под наем. Както и още едно познато име - Паоло Гоци.

В момента имаме 32-ма футболисти, които са отдадени под наем някъде. Някои като Костанос правят пети пореден наем в пети различен отбор. Аз виждам един голям хаос и никаква идея за развитието на втория отбор. Опитвам се да следя, но е просто невъзможно.

Този коментар е бил редактиран от vench на 29 Aug 2021, 19:48

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 31 Aug 2021, 10:07
Коментар #231

Juventus hero

Защо очакваш, че там е по-различно. Ние с А отбора нямаме идея какво правим... Трябва същото огромна чистка, тамън ще спечелим 5-6 млиона като махнем 20 футболиста и да се направи едно ядро, което да играе редовно повече от една година, за да качи отбора в Б. Ако имаме отбор на такова ниво, няма да е нужно да ги пращаме да се развиват някъде под наем. Доста по престижно ще е да играеш за този отбор и тн.
Очаквам някой ден това да се случи, но едва ли ще е скоро.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 15 Sep 2021, 17:52
Коментар #232

Juventus hero
Икона на група

Суле с първи два гола за вторият отбор.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Sep 2021, 19:43
Коментар #233

Juventus champion

Цитат(Kirilov @ 15 Sep 2021, 18:52) *
Суле с първи два гола за вторият отбор.

Не знам дали да си правя труда да му помня името. Зимата ще е в Терната под наем сигурно и повече няма да го чуем.

--------------------

+Quote Post

12 страници V  « < 10 11 12
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th September 2021 - 00:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team