IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Reply to this topicStart new topic
> Проблеми, software & hardware
ELMANIFICO
коментар 02 Aug 2007, 18:04
Коментар #1

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Имам проблем с компа - не мога да гледам онлайн нищо- смених си кодека,но това е от някой плъгин ,нещо ми липства на медията плейър или нещо такова някой може ли да ми помогне?

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !
Go to the top of the page

+Quote Post
Ian
коментар 02 Aug 2007, 19:06
Коментар #2

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Аз по едно време имах същите проблеми, ако разбирам правилно де - като тръгне да зарежда в сопкаста или друга програма и вади някакво съобщение, свързано с медия плеъра и дотам. Така и не успях да го оправя и в крайна сметка преинсталирах уиндоуса. Преди това пробвах с ъпдейт на медия плеъра - никаква полза, преинсталация на сопкаст, твантс, видео кодеци - никаква полза. Сигурно има някакво решение де, но мен ми идва по-бързо да преинсталирам операционната система, отколкото да се занимавам да търся и експериментирам.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 02 Aug 2007, 19:13
Коментар #3

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

като сте почнали да пишете тука да ви кажа smile.gif
Често уиндоуса бъгва определени скриптове и това се случва най-често именно с интернет приложения и неща от сорта. Има дебъгер , който малко хора могат да използват, а и намирането на грешката в самия уиндоус и коригирането и изисква сериозни знания и сериозно количество време и именно за това един преинстал е най-лесната работа. Че и най-бързата в случая ! На мен точно за такива неща не ми се е случвало, но съм имал подобни проблеми с Аксес, Протел и С++ и след инстала всичко си тръгва както трябва ! Така, че е ясно решението смятам smile.gif

Ако искате направете темата поне само ХАРДУЕЪР, че вече много теми за проблеми станаха. Поне да има някаква разлика ! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Garrett
коментар 02 Aug 2007, 22:28
Коментар #4

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 338
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Другата тема е в раздела за Ювентус-България и няма общо с хардуер и софтуер, толкова ли е трудно за разбиране?

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 04 Aug 2007, 13:52
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Цитат(Ian @ Aug 2 2007, 08:06 PM) *
Аз по едно време имах същите проблеми, ако разбирам правилно де - като тръгне да зарежда в сопкаста или друга програма и вади някакво съобщение, свързано с медия плеъра и дотам. Така и не успях да го оправя и в крайна сметка преинсталирах уиндоуса. Преди това пробвах с ъпдейт на медия плеъра - никаква полза, преинсталация на сопкаст, твантс, видео кодеци - никаква полза. Сигурно има някакво решение де, но мен ми идва по-бързо да преинсталирам операционната система, отколкото да се занимавам да търся и експериментирам.

Точно.Обаче аз имам проблем компа ми е лаптоп и ми е всичко на немски като драйвери за хардуера му ,а те се намират твърде трудно в нета и ги нямам да дискове,комплекта е само с оригинален дикс на уиндолса на немски smile.gif .Иначе преинсталацията е супер,но исках да бъда сигурен ,че няма др решение .Благодаря за помощта!

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 14 Sep 2008, 13:29
Коментар #6

Juventus star

Коментари: 3 477
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 109

Я да споделя и аз нещо ... интимно ! tooth.gif От 2-3 дни едно проблемче , не спира да ми бърка .... там дето слънце не огрява . biggrin.gif Не знам дали е от това или пък просто съвпадение , но си инсталирах игра , която малко след това изтрих и тогава се появи "проблемът" ! На много места из различните сайтове , текста ми е с онзи наклонения шрифт , "italic" ли как беше ! Така ми стоят и песните в winamp-а . Не че е нещо кой знае какво , но ме дразни по дяволите ! tongue.gif
Някакви идеи....?!?!?!

--------------------
42

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 15 Oct 2011, 13:49
Коментар #7

Juventus star

Коментари: 3 477
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 109

Три години по-късно...

Пак съм аз ! biggrin.gif Въпрос към всички компютърно грамотни:

Нещо ми се "бъгна" Microsoft Office 2010 и реших да го uninstall-на . Е , не стана ! Пробвах и с такава програма (за uninstall) - същият резултат . Накрая просто изтрих всичко...
Пробвах да го инсталирам наново , но ми дава грешка още в началото . Опитах и с Microsoft Office 2007 - нъцки !

Що да сторя ?

П.П. Оправи се ! Идея си нямам как ! biggrin.gif

--------------------
42

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 05:57ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team