IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Зад кулисите, Retroscena
Underground Mind
коментар 20 Dec 2016, 15:20
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 964
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(Hristo @ 20 Dec 2016, 15:07) *
Лучано Моджи разказва пред 7Gold, че през 2000 е бил много близо до това да стане спортен директро на интер: "Годината беше 2000 и, на практика, вече бях подписал договор с интер. Преди това бях договорил една много добра сделка за клуба - Франческо Мориеро трябваше да премине в Мидълзбро (при много изгодни условия за интер). Но президентът Морати, след като му поднови договора, го изпрати под наем в Наполи. Тогава реших, че повече не искам изобщо да се занимавам с тях".

Източник

Виж ти... На 100% сигурен съм, че съм чел и друго интервю на Моджи, в което той признаваше за срещи с Берлускони през 2006 и преминаването си в Милан. После обаче гръмна "Калчополи" и това провалило плановете му.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Dec 2016, 12:56
Коментар #22

Juventus star

Група: Admin
Коментари: 4 990
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Клаудио Джентиле

Бившият защитник на Ювентус и на националния отбор е дал кратко интервю пред някакво италианско радио, в което казва, че през 2006 лично Бониперти му е предложил треньорския пост в Ювентус, но той е отказал. По това време Джентиле води националния отбор на Италия до 21 години и от Федерацията са настоявали той да остане на поста. От интервюто не става ясно точно в кой момент е дошло това предложение, но предполагам, че става дума за периода малко преди избухването на "Калчополи", някъде през април, защото Джентиле казва, че само три месеца по-късно от Федерацията са го освободили, а това се случва през юли.

В Wikipedia пише, че Джентиле е бил вариант за треньор на Ювентус и през 2010 след уволнението на Ферара, но в същото интервю той казва, че след 2006 никога повече не е влизал в контакт с клуба по този въпрос.

Източник

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Hristo
коментар 14 Jan 2017, 14:10
Коментар #23

Juventus star

Марко Верати

Пред Il Mattino президентът на Пескара Себастиани говори за трансфера на Марко Верати и събитията от лятото на 2012: "Верати е тифозо на Ювентус и затова отказа на Наполи. Заради Верати и Лападула се изложих пред Наполи, но Де Лаурентис добре знае, че вината не беше моя... Исках да дам Верати на Де Лаурентис, защото Наполи беше единственият клуб в Италия, който не само говореше, но и отправи оферта, много близка до 12-те милиона, платени от ПСЖ. Но аз не мога да направя нищо, ако Верати е ювентино и го е казал на всички. И затова той реши, че не може да отиде в Наполи. Същото важи и за Лападула. Бяхме постигнали договрка с Наполи, но нима можех да го принудя да отиде някъде, където не иска?".

Източник

Де Лаурентис е отхвърлил Дибала

Джанфранко Лукариело - неаполитански журналист, разказва ка преди време Де Лаурентис е имал възможност да привлече Дибала в Наполи, но е казал, че двамата с Игуаин не могат да играят заедно: "В миналото пред Наполи се отвори възможността да вземе Дибала, но Де Лаурентис, под презумпцията, че познава добре футбола, каза, че аржентинецът не можел да си партнира с Игуаин. Сега двамата са съотборници и не ми изглежда да имат някакви проблеми от тактическо естество. Напротив, тандемът прави фурор в Юве".

Източник

И отново за Пауло Дибала

Джанлука Ди Марцио разказва пред Sky един комичен момент, свързан с трансфера на Дибала в Ювентус и как Паратичи го е заблудил: "Спомням си деня, в който Паратичи постигна договорка за Дибала с неговия агент Триулци. Спомням си, че директорът на Ювентус тогава ми каза, че преговарял за някакъв апартамент в Буенос Айрес. Беше симпатично и гениално".

Източник

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 14 Jan 2017, 15:35
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 3 775
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Тифозото на Ювентус, казал легендарните думи, че ПСЖ е по-голям отбор от Ювентус. busted_cop.gif signs14.gif post-294-1159107607.gif ph34r.gif

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 14 Jan 2017, 15:35

--------------------
"When I arrived at Juventus, I said that I wanted to make history in this jersey; not just winning the league but something more. We’re pushing to make this dream a reality.”

“When the whistle blows, we simply find a way to win no matter what. Winning is not just a goal at Juve, it’s like an obsession. There are no excuses."

+Quote Post
Hristo
коментар 27 Jan 2017, 13:52
Коментар #25

Juventus star

Пак за Марко Верати

Донато Ди Кампли - агентът на Верати, както и на Орсолини, Фавили и др., разкрива какво е попречило да се осъществи трансферът на Верати в Ювентус през 2012. "Когато преди няколко години Верати бе изключително близо до Ювентус, сделката се провали поради няколко обстоятелства, между които отказът на Буи да стане част от сделката, отивайки в Пескара, и високата запалта на Джеймс Троизи, която Пескара не можеха да си позволят".

Източник

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 04 Feb 2017, 15:28
Коментар #26

Juventus star

В предаването Calcio & Mercato по Sportitalia Лучано Моджи разкрива защо по негово време Ювентус е доминирал над миланските отбори. Ето част от думите му:

Кога мощта на Ювентус стана толкова голяма, че да смачка двата милански отбора?

"Ще ти го кажа с три думи: когато, например, интер купува Хакан Шукур, а аз - Ибрахимович; когато интер взима Вампета, а аз - Зидан, ето ти го отговорът. Но също и Тарибо Уест... Има още толкова много примери. Също Домород (този дори не съм го чувал). Това са причините. Но не Ювентус смачка миланските отбори, а те сами се смачкаха, защото не умееха да избират добре... Ние имахме малко пари, но благодарение на инстинкта си ходехме по терените да търсим играчи...

Ако си спомняте добре, имаше един мач между Бордо и Милан, след който се класиаха французите, но може и да греша. Та там видях един голям играч. И големият играч беше Зидан. От онзи отбор на Бордо Милан взеха Дюгари и платиха за него 18 милиарда лири, а аз взех Зидан за 5 милиарда. Не е мощта тази, благодарение на която мачкаш, а умението да правиш малко повече от твоите съперници ти дава мощ. Имах скаути, те ми посочваха играчите, след което аз отивах да ги наблюдавам лично. Може да сбъркаш много пъти, но когато видиш играч като Зидан, който ти го дават за 5 милиарда, означава, че другите, които са взели Дюгари, не са разбрали значението, важността на един играч за дадения отбор. Докато аз го бях разбрал най-добре от всички...

Вземете Дзола. Видях Дзола в Торес, в Казерта спечели мача сам. После отидохме десетина души - Милан, интер и т.н. - в Кампобасо, за да го наблюдаваме на живо. Дзола не пипна топката. Но аз разсъждавам по един определен начин: ако един футболист умее да играе добре, понякога може да се случи да играе слабо; но когато не може изобщо да играе, просто не може да играе никога добре. И аз го взех в Наполи за заместник не на кого да е, а на Марадона...

Когато взех Ибрахимович, всички ме критикуваха, защото казваха, че влизал с топката във вратата, а в Италия често това не върви. Аз, обаче, след като в продължение на 3-4 месеца бях посещавал тренировки, разбрах, че този можеше да вкара и от 30 метра. И когато дойде в Торино, му казах: "Ибра, внимавай, ако започнеш да играеш твърде много с топката и се опитваш да влезеш с нея във вратата, няма да стане и в края на сезона ще те махна". Ако прочетете автобиографията на Ибрахимович, ще разберете, че е станал клиничен нападател в Ювентус на Моджи".

--------------------

+Quote Post
Aerosmith
коментар 04 Feb 2017, 17:40
Коментар #27

Promising youngster
*

Коментари: 41
Регистриран: 15-May 14
Потребител No.: 24 827

Моджи от както каза че Интер ще е шампион 5 пъти поред през 2007, май не е познал друго. Доста нелогични са му интервютата. Затова като казва в съда, че и Интер е купувал мачове му се смеят. Едва ли някой го приема насериозно.
Липи си беше харесал Шукур още през 97 или 98 но чак през 2000 успя да го вземе. Какво толкова му харесваше, той си знае.

Цитат
Домород (този дори не съм го чувал).
Аз съм го виждал 1-2 пъти. И май се казва Доморо. Някакъв френски негър, без коса - мисля че от Олимпик М. Май беше централен защитник, поне на 25 г. Един от първите играчи които Липи взе. За Интер май е играл колкото Габигол до момента. Не помня да е играл и за национала. Само знам че Липи го е искал. Обаче според Моджи историята е друга - бил на някакъв мач на Марсилия да гледа някой футболист и до него имало скаути на Интер. За да се изгаври с тях започнал да говори на висок глас, колко добър бил Доморо, колко ще спечели отбора който го вземе докато е още неизвестен. Това го призна обаче след Калчополи.

За Зидан и Дюгари - трябва да има грешка в цената: не може Дюгари да е 3 пъти по-скъп.

Сетих се нещо за Зидан, което може да не знаете - защо сме успели да изпреварим Ман Ю. Причината е, че САФ е виждал в него нападател и такъв не му е трябвал. Трябвал му е плеймейкър, но е решил, че Зидан или няма да се справи или че, има по-подходящи от него. Затова след време е похвалил Липи като са се видяли, че е видял това което сам не е успял. Кой знае колко е вярно обаче - нали са приятели и може просто да го хвали.

А Ибракадабрата вероятно е ЗАПОЧНАЛ да се опитва да бъде клиничен нападател през втория му сезон, защото особенно през пролетта не знам дали вкара и 5 гола.

+Quote Post
Hristo
коментар 05 Feb 2017, 12:19
Коментар #28

Juventus star

Цитат(Aerosmith @ 04 Feb 2017, 18:40) *
Затова като казва в съда, че и Интер е купувал мачове му се смеят. Едва ли някой го приема насериозно.

Е, дай да не преувеличаваме wink.gif Моджи никога не е казвал, че интер "са купували мачове". Това, което повтаря от ден първи на Калчополи, е, че интер са правили точно това, което и всички останали отбори в онези години - говорили са редовно с шефовете на съдиите и са си искали определени рефери за своите мачове. Което, в крайна сметка, се доказа някъде в периода 2010-2011, но файда йок.

За Зидан и Дюгари - трябва да има грешка в цената: не може Дюгари да е 3 пъти по-скъп.

Тук не споря. Върти ми се нещо от порядъка на 4 милиона долара за Зидан (тогава още нямаше евро), което може и да се равнява приблизително на 5 милиарда италиански лири. Както и да е. При всички случаи сме взели Зидан доста тънко за онези години и за таланта, който е имал. А колко са платили Милан за Дюгари - нямам представа. Само си спомням, че хайпът около него винаги беше голям, но за мен Дюгари беше и си остана свръх надценен футболист.

Това за Липи и Фъргюсън не го знаех smile.gif Иначе, друга интересна история около Зизу е как през 1995 от Блякбърн са го отхвърлили. Тогавашният им треньор - Кени Далглиш, ако не греша - е искал да вземе Зидан и Дюгари в Блякбърн, но собственикът на английския клуб го отрязал с думите: "За какво ти е Зидан, като имаме Тим Шерууд?!" post-294-1158668614.gif Малко след това предложили Зидан на Нюкасъл за сума около 1 милион паунда, но и "свраките" не забелязали таланта му и казали, че не бил достатъчно добър за "най-висшата лига" laugh.gif

А Ибракадабрата вероятно е ЗАПОЧНАЛ да се опитва да бъде клиничен нападател през втория му сезон, защото особенно през пролетта не знам дали вкара и 5 гола.

Това и на мен ми прозвуча странно. Първият сезон на Златан в Ювентус му беше доста силен - 16 гола в Серия А и общо за сезона. Вече вторият му беше наистина слаб - 7 гола в Серия А и още 3 в ШЛ или 10 гола в 47 мача. Дел Пиеро, който цял сезон му беше резерва, вкара 20 гола в 45 мача (22 като титуляр и 23 като резерва), но Капело освен, че беше голям инат, си имаше слабост към Ибра и така и не го бутна от титулярния състав.

Да, в последните години изказванията на Моджи често нямат много общо с реалността, но идеята тук е, че Лучано не само е забелязал и оценил таланта на Ибрахимович, но и е извадил сериозна сума, за да го има въпреки мненията, че такъв футболист няма да вирее в Италия. Каквото и да си говорим, впоследствие Ибрахимович стана голям играч и остави следа във всеки един отбор, в който игра (с изключение на Барселона), а именно Ювентус беше трамплинът за неговата кариера.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Feb 2017, 13:03
Коментар #29

Juventus champion

Коментари: 5 103
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Погледнах, че ми стана интересно. Лирите, обърнати в евро - Зидан струва 3,5 млн. евро, Дюгари - 6,5 млн. евро. Три пъти не е, но почти два пъти повече дават за него. И Моджи е прав за това, че тогава и Милан, и Интер направиха редица безумни трансфери. Милан продадоха Виейра, защото не знаеха как да го използват. След това ни дадоха Давидс на нас, което откъдето и да се погледне е безумие от тяхна страна. Имат още редица такива в онзи период, плюс много пари за играчи като Ибрахим Ба. На Интер ако тръгна да им изреждам всичките безумни трансфери и парите, които дадоха, ще ми отнеме два часа сигурно. И дори добрите си трансфери, като Пирло за 2-3 млн. например, не ги използваха както трябва и ги изгониха бързо.

Моджи също е имал слаби трансферни периоди, най-вече в периода Анчелоти, когато направиха редица глупости. Но дори тогава имаше трансфери като Дзамброта и Трезеге, които са удари. Анри също, но там Анчелоти някой ден може да обясни скритият гений зад действията си. Но тандемът Липи-Моджи работеше почти безпогрешно. Имат само едно слабо лято - след финала в Шампионската лига през 2003, когато трите основни имена бяха Миколи, Апия и Легроталие. Във всички останали, особено през 90-те години, направиха епични трансфери и въпреки че сменяха по половин отбор, Ювентус не ставаше по-слаб. Промените в състава бяха направени така, че да няма издънки. А не масово купуване и неща от рода на "продаваме Денис Бергкамп и ще го сменим с Маурицио Ганц" примерно.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 14 Mar 2017, 16:11
Коментар #30

Juventus star

Онзи симпатяга от близкото минало - Ахмед Мидо, който беше уж голям талант по едно време smile.gif, днес разказва, че през 2004 е бил много близо до Ювентус, а Ибрахимович - до Рома. Дори е бил на летището, за да хваща самолета за Торино, но в последния момент Райола (който е бил и негов агент) му звъннал и му казал да не ходи никъде. Причината: Ювентус е постигнал договорка със Златан и с Аякс и така Ибрахимович идва в Ювентус, а Мидо отива в Рома smile.gif Събитията вероятно се развиват буквално за часове, защото си спомням, че затворихме сделката с Ибрахимович в последния ден на меркатото.

Източник

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 28 Apr 2017, 12:57
Коментар #31

Juventus star

Една интересна история за Сандро Мацола - един от най-великите италиански футболисти за всички времена - която той разказва в интервю за calcionapoli24.it. Лично Джани Аниели го е поканил в Ювентус, правейки му неприлично за онези години предложение. Ето какво разказва Мацола:

"Тренирахме в Апиано Джентиле. Едно изолирано място близо до Комо, където, ако нямаш журналистическа карта или не си един от нас, не можеш да влезеш. Излизам от тренировъчното игрище, отивам на паркинга и виждам една кола с торинска регистрация. Беше един футболист на Юве. Поздрави ме: "Ей, ела, влез в колата!". Аз го попитах: "Как успя да влезеш тук?". А той: "Ние от Юве можем всичко". Влязох в колата и ми подаде един телефон; от другата страна беше Адвоката Аниели, който ми каза: "Здравей! Помня баща ти. Харесвах го много. Не мога да го кажа публично, разбираш, но на теб трябва да го кажа. Ела в Торино да закусваме някой ден и да си поговорим малко". Отидох в Торино. Не успявах нито да говоря, нито да ям. Адвоката Аниели ми предложи двойно повече пари, отколкото получавах тогава, една автокъща Фиат в самия център и една на застрахователната компания САИ (тук не разбирам какво точно има предвид, може би говори за някакви автомобили, които са му предлагали като част от договора). Завъртя ми главата. Върнах се вкъщи и майка ми веднага усети, че нещо не беше наред. Споделих й всичко, а тя каза: "Ако отидеш в Юве, баща ти ще се обърне в гроба". На следващия ден се обадих на Адвоката и му обясних всичко. Беше много любезен и ме разбра".

Причината, Сандро Мацола да не играе в Ювентус, е фактът, че баща му Валентино е легенда, капитан и символ на Торино, на онзи велик отбор на Торино, който загива в самолетната катастрофа на хълма Суперга на 4-ти май 1949. Очевидно, обаче, Сандро Мацола е бил силно заинтригуван от предложението на Джани Аниели, но думите на майка му се оказват решаващи и, в крайна сметка, натежават.

Друг любопитен факт за Сандро Мацола е, че той прави своя дебют за интер на 10-ти юни 1961 в онзи мач, спечелен от Ювентус с 9:1 с 6-те гола на Сивори, в който "нерадзурите" излизат със своята примавера в знак на протест срещу решението на федерацията мачът да се преиграва. Тогава именно Мацола вкарва почетния гол за интер от дузпа.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 03 May 2017, 14:33
Коментар #32

Juventus star

В интервю за TuttoJuve Вили Саньол казва, че през 2006 е имал предварителен договор с Ювентус: "Да, вярно е. Капело и Моджи ме искаха много. Бях се срещнал с тях и бях подписал предварителен договор. Но няколко седмици по-късно една известна личност от футболния свят, чието име не мога да разкрия, ми каза, че Ювентус ще има големи проблеми. Затова се отказах и реших да продължа с Байерн".

Според La Stampa миналата година сме били близо до привличането на Мбапе. От известно време сме го следяли внимателно и сме се били свързали с баща му, който му е и агент. Самият Мбапе, обаче, не е искал да напсука Монако.

През сезон 2005/06 Фалкао и Игуаин се засичат за кратко в Ривър Плейт. В интрвю за Gazzetta dello Sport tогавашният им треньор - Даниел Пасарела, разказва за този период и как в съзнанието му остават два гола, които Игуаин е вкарал на Бока: "В края на мача на неговото място влезе именно Фалкао. В някои мачове играха заедно, но в известен смисъл бяха алтернатива един на друг. Игуаин играеше като "десетка", но Сабея имаше добра интуиция и ми каза: "Защо не го пуснеш като "деветка"?". Послушах го и Игуаин вкара два гола. От онзи момент започна да играе само като централен нападател. Защото има характериситиките на роден реализатор с невероятен нюх. Фалкао е по-борбен и по-здрав физически и по-малко goleador, въпреки че участва повече в движението. И за секунда не съм се колебаел нито в Игуаин, нито във Фалкао: знаех, че един ден ще играят в Европа. Като основни футболисти".

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 21 May 2017, 13:33
Коментар #33

Juventus star

В интервю за World Soccer Scouting Дарио Канови - един от най-известните футболни агенти, разкрива, че през лятото на 1994 Пауло Соуса е трябвало да премине в Рома. Канови е бил в напреднали преговори с тогавашния президент на "вълците" - Франко Сенси, и Лучано Моджи, който скоро след това напуска Рома и отива в Ювентус. Именно Моджи предлага на Канови да уреди трансфер на португалеца в Ювентус, но агентът отказва, защото вече е дал дума на Рома. Впоследствие, обаче, Сенси така и не приключва сделката и, в крайна сметка, Пауло Соуса преминава при нас.

Историята е интересна, защото дълго време Соуса е считан от фенове и медии, близки до Рома, за "предател", а сега е сред имената, които се спрягат за наследник на Спалети.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 01 Jun 2017, 13:57
Коментар #34

Juventus champion

Райола разказва история как Ибрахимович е щял да напусне Ювентус, дори без Калчополи. Може и да го е казвал преди, но аз поне не съм го виждал досега.

Цитат
Не е вярно, че Ибра бе продаден от Юве заради Калчополи през лятото на 2006. Разбрахме се с Интер 6 месеца преди това. Беше 2 ноември, 2005, Шампионската лига, Юве - Байерн 2:1. Ибра беше изгонен за втори жълт картон в 89-ата минута. Моджи побесня, а в съблекалнята ми каза: "Кажи на Ибрахимович, че може да си завре продължението на договора в..." Ще ви оставя да си представите каква беше реакцията на Златан. Ако беше продаден през януари, Интер щеше да плати 90 млн. евро за него. След това се появи Калчополи и струваше 20 млн. евро на Морати.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 Oct 2017, 15:46
Коментар #35

Juventus champion

Това е горе-долу за тази тема, защото ще има документална поредица за Ювентус точно "зад кулисите"

Статия от "Дневник":
Цитат
Италианският шампион "Ювентус" обяви партньорство с компанията за стрийминг на видео Netflix. Сделката между двете страни ще включва заснемането на документална поредица за представянето на отбора през сезон 2017-2018.

"Бианконерите" са първия футболен отбор, който става част от портфолиото на Netflix, а калифорнийската компания ще има неограничен достъп до футболистите и треньори по време на сезона, в мачовете и тренировките. Планът е Netflix да направи поредица от четири серии по един час, които да бъдат излъчени през 2018 г.

"За нас е повод за гордост, че "Ювентус" е първият футболен клуб, който е партньор на Netflix", каза Федерико Паломба, главен директор по приходите в "Ювентус". "Сътрудничеството от този тип потвърждава нашата страст към иновациите. По този начин сме решени да достигнем до феновете по целия свят и милионите потребители на Netflix, които благодарение на тези документални филми могат да се запознаят с "Ювентус" от всеки ъгъл."

Ерик Бармак, вицепрезидент на Netflix, добави: "Netflix е дом на страстно разказаните истории, а във футбола няма по-страстни фенове от тези на "Ювентус". Ние сме развълнувани да имаме уникален, изключителен достъп до един от най-важните отбори в света."

Част от текст на "Би Би Си" по същата тема: The absolute boys of Italian football, Juventus, have just announced they’re letting in the cameras to make a new documentary series. From early 2018, football fans will be able to stream four 60-minute episodes, showing life behind the scenes at the Serie A champions.
The club statement hinted at what’s to come: “Do you like the sound of following the Bianconeri on big away trips, riding in the same car as them on the way to training and taking a look inside their daily lives?”
I, for one, wouldn't mind seeing Paulo Dybala and Gigi Buffon singing along to the radio on the way to training, and learn all about Giorgio Chiellini’s side-project making artisan cheeses.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 13 Oct 2017, 11:05
Коментар #36

Juventus star

В днешния брой на "Кориере дело спорт" Лучано Моджи разкрива как през 2001 е "излъгал" Недвед да подпише с Ювентус:

"Вече се бях разбрал с Краньоти, но Недвед не знаеше това. Каза ми, че иска да остане в Лацио. Бил влюбен в зеленината и голф игрищата на Олджиата. Изчаках да минат две седмици и му се обадих в Прага. Обясних му, че такива хубави голф игрища има и в парка Мандрия, където живееше Умберто Аниели, и го поканих поне да ги види - тайно - за да реши спокойно своето бъдеще. Той прие от куртоазия, а аз организирах частен полет, но не спазих обещанието си да бъде тайна: разгласих новната сред журналистите, на летището имаше фотографи и камери, в Рим вече се знаеше, че Недвед пътува за Торино. Някои тифози не го приеха добре, но накрая беше по-лесно да получа съгласието му. Щастлив съм, че допринесох, макар и чрез това увъртане, за бъдещето на едно изключително момче".

--------------------

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2017 - 02:07ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team