IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

119 страници V  « < 74 75 76 77 78 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
vench
коментар 07 Aug 2019, 10:46
Коментар #1501

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 222
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Teogo0alll @ 07 Aug 2019, 11:29) *
Добре, че тоя английски пазар затваря утре, че ако беше по-дълъг сигурно Фулъм и Уест Хям щяха да дадат оферта за Дибала.
След изваждането на английските отбори от уравнението, остава само ПСЖ, тъй като на Барса, Реал, Атлетико не им е приоритет

Аз все пак не бих изключил и Интер.
Go to the top of the page

+Quote Post
4oKuTo
коментар 07 Aug 2019, 11:27
Коментар #1502

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

Първоначално исках Дибала да получи шанс при Сари. Постепенно мнението ми се попромени, а сега се моля да го продадем този месец. Ако остане, ще е бреме. Отношенията са скъсани. Нека се доказва в друг отбор.

+Quote Post
vench
коментар 07 Aug 2019, 11:35
Коментар #1503

Juventus champion

За съжаление с последното няма как да не се съглася, но не трябваше да се стига дотук. Най-малкото е икономически неизгодно и това го правим за пореден път. Ако го продадем с 15 млн. печалба в сравнение с трансфера от Палермо ще бъде пълен смях.

+Quote Post
nameless
коментар 07 Aug 2019, 11:35
Коментар #1504

Juventus regular

Коментари: 2 310
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(4oKuTo @ 07 Aug 2019, 11:27) *
Първоначално исках Дибала да получи шанс при Сари. Постепенно мнението ми се попромени, а сега се моля да го продадем този месец. Ако остане, ще е бреме. Отношенията са скъсани. Нека се доказва в друг отбор.

Доживях да прочета, че 25 годишния, здрав Дибала, с петата по големина заплата в отбора, е бреме biggrin.gif Друго си е да имаш Манджукич, Игуаин, Куадрадо и Кедира - все на някой от тях може да се разчита, виж Паоло е тотална мърда biggrin.gif Отношенията не са скъсани, Дибала една дума не е казал, яви се на прегледите, започва тренировки, докато Паратичи и Недвед го разнасят из английските отбори...

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 07 Aug 2019, 11:38
Коментар #1505

Juventus star

Коментари: 3 959
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Images rights holding up any official deal for Dybala to Spurs. If they reach an agreement on salary and the commission for his agent, they should also reach an agreement over image rights too. [Di Marzio]

+Quote Post
vench
коментар 07 Aug 2019, 11:39
Коментар #1506

Juventus champion

Цитат(nameless @ 07 Aug 2019, 12:35) *
Доживях да прочета, че 25 годишния, здрав Дибала, с петата по големина заплата в отбора, е бреме biggrin.gif Друго си е да имаш Манджукич, Игуаин, Куадрадо и Кедира - все на някой от тях може да се разчита, виж Паоло е тотална мърда biggrin.gif Отношенията не са скъсани, Дибала една дума не е казал, яви се на прегледите, започва тренировки, докато Паратичи и Недвед го разнасят из английските отбори...

Аз пък доживях някой освен мен да го защити в този форум biggrin.gif

Иначе ключът се крие в последната част на последното ти изречение. Според мен Дибала иска да остане, но ако е нежелан от ръководството, то ще бъде едностранна любов. Разбира се има време нещата да си дойдат на мястото, особено ако стартира силно сезона. Но в момента се опитваме да го продадем на всяка цена, а тези неща никога не завършват добре.

+Quote Post
4oKuTo
коментар 07 Aug 2019, 11:43
Коментар #1507

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

Щом са преценили, че си ненужен, а и е наложително да бъдеш продаден по някаква причина, приемаш го като мъж и им се доказваш другаде. Неговото за мен са детинщини и действия напук, а не лоялност.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 07 Aug 2019, 12:07
Коментар #1508

Juventus champion

Коментари: 7 451
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(odyssey7 @ 07 Aug 2019, 09:35) *
Завалийката Данило освен, че няма тема, по кадрите от видеото са го посрещнали има-няма трима човека. На снимащия му се изкриви гръбнака, че да не личи.

Трима, ама единият е бил Ултраса blush.gif.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 07 Aug 2019, 12:10
Коментар #1509

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 787
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Проблемът не е толкова в самия Дибала, а в това, че сме събрали една камара играчи, които нямат продаване. И понеже няма опашка за Игуаин, Манджукич, Кедира, Матюиди и т.н., продаваме Дибала и Кансело, че да оправим сметките. Нелепо е, но пък може това ръководство да си направи изводите дали е ок да преподписваме, и преподписваме, и преподписваме с дадени играчи, а след това да се чудим как да ги продадем. Ако Паратичи може да обясни кое налагаше Манджукич да подписва нов договор, ще го поздравя. Ама не може.

А Дибала наистина е по-добре да си тръгне. Радвам се, че най-после показа, че има топки и удържа за момента, но има немалък вариант клубът да започне да се отнася още по-глупаво с него и да го държи резерва примерно, докато не склони да отиде някъде. Сари очевидно ще залага на 4-3-3, щом не искаме и да чуем за Ериксен, Дибала явно не е смятан за добър вариант за центъра на атаката, а на крилото е ясно, че няма да се получи.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 07 Aug 2019, 12:10
Коментар #1510

Juventus champion

Коментари: 5 111
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Дибала и третия екип са най големите проблеми на Ювентус clap.gif post-294-1159107954.gif post-294-1159108009.gif
Добре, че май месец ШЛ ни чака като прощален трофей с Игуаин, Блейз и Кедира blush.gif

--------------------

+Quote Post
ichko
коментар 07 Aug 2019, 12:14
Коментар #1511

Scouted
*

Коментари: 76
Регистриран: 26-May 09
Потребител No.: 2 363

Цитат(vench @ 07 Aug 2019, 10:39) *
Аз пък доживях някой освен мен да го защити в този форум biggrin.gif

Иначе ключът се крие в последната част на последното ти изречение. Според мен Дибала иска да остане, но ако е нежелан от ръководството, то ще бъде едностранна любов. Разбира се има време нещата да си дойдат на мястото, особено ако стартира силно сезона. Но в момента се опитваме да го продадем на всяка цена, а тези неща никога не завършват добре.

На мен ми е любимец, имам две фланелки с него. Той ми беше надеждата за някое красиво изпълнение при Алегри. Без него ще ми кофти да ги гледам другите звезди. Очаквам слаб сезон със смяна на тренера.

Този коментар е бил редактиран от ichko на 07 Aug 2019, 12:14

+Quote Post
snitch
коментар 07 Aug 2019, 12:25
Коментар #1512

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(NUCLEO1985 @ 07 Aug 2019, 13:10) *
Проблемът не е толкова в самия Дибала, а в това, че сме събрали една камара играчи, които нямат продаване. И понеже няма опашка за Игуаин, Манджукич, Кедира, Матюиди и т.н., продаваме Дибала и Кансело, че да оправим сметките. Нелепо е, но пък може това ръководство да си направи изводите дали е ок да преподписваме, и преподписваме, и преподписваме с дадени играчи, а след това да се чудим как да ги продадем. Ако Паратичи може да обясни кое налагаше Манджукич да подписва нов договор, ще го поздравя. Ама не може.

А Дибала наистина е по-добре да си тръгне. Радвам се, че най-после показа, че има топки и удържа за момента, но има немалък вариант клубът да започне да се отнася още по-глупаво с него и да го държи резерва примерно, докато не склони да отиде някъде. Сари очевидно ще залага на 4-3-3, щом не искаме и да чуем за Ериксен, Дибала явно не е смятан за добър вариант за центъра на атаката, а на крилото е ясно, че няма да се получи.

А , ако го бяхме разменили за Лукаку, това как щеше да оправи сметките? При положение даже, че белгиецът щеше да получава по-голяма заплата?

Ситуацията бързо може да прерасне в жалко подобие на тази на Икарди в Интер и като нищо накрая да ги разменим с някакво доплащане от страна на Марота. Вече виждаме как цената на Пауло падна за седмицата, в която щяхме да го разменяме за Лукаку и 15 млн, до офертата на Тотнъм от 70 млн евро.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 07 Aug 2019, 12:40
Коментар #1513

Juventus champion

Коментари: 5 111
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(pinkfloyd39 @ 07 Aug 2019, 13:07) *
Трима, ама единият е бил Ултраса blush.gif.

Вярно е, даже ми обеща да пребори Де Малдини за титулярен бек clap2.gif

Иначе агента на Евертон е потвърдил тея дни, че го следим.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 07 Aug 2019, 13:02
Коментар #1514

Juventus regular

Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат(nikentus @ 06 Aug 2019, 22:20) *
Само аз ли виждам какво самоубийство е да имаш играч, който да не може да оправдае очаквания, чието изпълнение е ключово за успехите на отбора? Все едно да искаме Паладино да е новият Дел Пиеро. Ако разчитахме Паладино да води отбора както Дел Пиеро го е правил нямаше да е добра идея.

Не, не си само ти. Горе долу ни се припокриват мненията по темата с Дибала.

Цитат(vench @ 06 Aug 2019, 22:20) *
Коефицентът на Дибала спадна миналия сезон. И за четвърти път ще го напиша - миналия сезон 3-4 месеца не играхме футбол - февруари, март, април и май. В предишните сезони въпреки контузиите си стигаше до едни 20 гола, което за Ювентус е направо постижение, имайки предвид, че дори Роналдо направи 28. И да, досега не е станал някаква суперзвезда, но и това ще кажа за десети път - омръзна ми Ювентус да е транзитна гара за футболисти. Вече нямаме никакво лице и дух.

Toва са най-кофти страните в цялата ситуация - хем знаем, че може да я вкарва и в крайна сметка ако се напаснат нещата има шанс и да стане нещо страшно, хем изобщо не е ясно това възможно ли е наистина. Но чак пък да нямаме лице и дух заради един трансфер. Най-вече продажбата според мен не идва по финансови причини. Не оправяме бюджет с тази работа. Има нещо друго като права и игрови профил.

Цитат(nameless @ 06 Aug 2019, 23:04) *
Съжалявам nikentus, но не мога да се съглася с горното - Дибала нито е централна фигура, нито някой разчита на него да прави чудеса. След добрите му сезони журналистите започнаха с хайпа и сравненията с Меси, Златни топки и т.н. Дибала е купен за 40млн., колкото струва Берна, а за Коща дори са платени повече пари. На Дибала му дадоха 10-ката от кумова срама, след напускането на Погба - ако не беше на него, трябваше да я вземе новодошлия Берна - сещай се, а без 10-ка Ювентус не може (чисто маркетингово). Дибала взима капитанската лента само заради натрупани си мачовете с фланелката, никой не го е определял като тартор, лидер и т.н.. 'Играчът от който очакваш чудеса и не оправдава очакванията ти' през последните 2 сезона беше разкарван из целия терен и му бяха възлагани задачи далеч от способностите му - нито е крило, нито пък опорен халф, макар и да играеше по-близо до центъра, отколкото до противниковата врата. Играчът, който искаш да ти решава мачовете миналия сезон беше тотално отебан от Алегри и в ШЛ има 6 мача като титуляр. В Серия А има 24 титулярни места. В мача с/у Парма, с кадъра от подписа ми, при 3:3 в 86-тата минута Алегри пусна Джан вместо него biggrin.gif Това ли е играчът, на който всички разчитат и от когото са разочаровани? Онзи ден дадоха 80млн. за онова келеме Пепе с един сезон зад гърба си, да не говорим за Феликс и трансферът му в Атлетико, а ти се радваш на 70-те млн. от Тотнъм...доообре.

Дибала взе 10ката не от кумова срама, а защото беше новото бижу, което току що бе набило 20+ гола, в т.ч. на Байерн, Интер и Милан. (вж. статията по-долу). Стига, Дибала е нашият мега талант и всички вярва(х)ме, че ей тоя вече ще е Дел Пиеро. Ама не e точно така. Иначе какво толкова са го мърдали - 3 години игра като нападател/втори нападател и има 23, 19 и 26 гола. Схемите 352 и 4231 главно. Кво има да го мислим. Единствената тактика, за която не става е 433. Няма 10ка в тая схема и реално алергията миналата година игра 433 и го разпра - крило, въртя го понякога зад нападател с някви хибридни идиотщини и му разказа играта. Дибала е централен играч за проекта на Юве, който Алерги заличи в опита са да интегрира други играчи ( не че му има зъб). И сега се чудим ще стане ли, няма ли. Ако Дибала го чакат пак всевъзможни въртележки е по-добре за самия него да си ходи, а за Юве е ясно, че смисъл няма от това да затрие таланта му и да го продаде за 18 милиона на Болтън след 2 години.

Marotta: ‘Dybala at Juventus for life’
OCTOBER 7, 2017
Juventus manager Beppe Marotta has revealed that Paulo Dybala has asked to remain at Juventus for life and the club are working to make that happen. Dybala has enjoyed an explosive start to the new season and Marotta believes there’s no price you can place on La Joys. “The lad is priceless, because we are not a selling club,” Marotta told La Stampa.

Цитат(NUCLEO1985 @ 07 Aug 2019, 12:10) *

Това е най-точното описание на случващото се. Супер кофти ситуация.

Цитат(snitch @ 07 Aug 2019, 12:25) *
А , ако го бяхме разменили за Лукаку, това как щеше да оправи сметките? При положение даже, че белгиецът щеше да получава по-голяма заплата?

Kакто разманята на Спинацола с оня палавник ни донесе печалба по книга от някви не малко милиони.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 07 Aug 2019, 13:13
Коментар #1515

Juventus champion

Коментари: 7 451
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Обаче се замислих как в последните месеци от доста места се чете 'Марота го няма, всичко ще е различно'. Нали, отделна тема е, че двамата (Марота/Паратичи) имаха дълги интервюта на няколко пъти, в които обясниха каква работа са вършили, но както и да е. Просто се сещам за характерната черта - Ювентус до дупка да драпа за футболисти. Ако не стане сега, ако не стане следващото лято, все ще стане един ден. Това обаче, въпреки че се твърди, не е някакъв специалем момент на Марота единствено. Замисляйки се за Данило, не знам защо се забравя колко го преследвахме в предни години. Една бърза проверка: 1, 2, 3, 4. Няма лято от години насам, в което да не се явява водеща опция за нас. Както Джан няколко трансферни прозореца го мъчихме, че да дойде най-сетне. Де Шильо далеч преди да дойде беше свързван силно с нас, даже трансферът се забави. Кансело само от Валенсия го договаряхме няколко пъти, че най-накрая след фиаското с Интер да си го купим. Алвеш и Матюиди бяха сред целите на тогавашния 'човек' (Марота) доста преди да дойдат. Не че темата не е дискутирана. Просто, дори да приемем, че е "случайност", е един такъв филм, който гледаме от 2011 насам - решили ли сме да вземем футболист, може да се забави с години (дори не споменах всеки, това сме го дискутирали), ще дойде. Дойде ред и на Данило. Да залагаме, ако не се случи сега, кой ще е следващото лято - Лукаку, Икарди или Киеза?

+Quote Post
JIZAH
коментар 07 Aug 2019, 13:22
Коментар #1516

Juventus regular

Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат(pinkfloyd39 @ 07 Aug 2019, 13:13) *
Обаче се замислих как в последните месеци от доста места се чете 'Марота го няма, всичко ще е различно'. Нали, отделна тема е, че двамата (Марота/Паратичи) имаха дълги интервюта на няколко пъти, в които обясниха каква работа са вършили, но както и да е. Просто се сещам за характерната черта - Ювентус до дупка да драпа за футболисти. Ако не стане сега, ако не стане следващото лято, все ще стане един ден. Това обаче, въпреки че се твърди, не е някакъв специалем момент на Марота единствено. Замисляйки се за Данило, не знам защо се забравя колко го преследвахме в предни години. Една бърза проверка: 1, 2, 3, 4. Няма лято от години насам, в което да не се явява водеща опция за нас. Както Джан няколко трансферни прозореца го мъчихме, че да дойде най-сетне. Де Шильо далеч преди да дойде беше свързван силно с нас, даже трансферът се забави. Кансело само от Валенсия го договаряхме няколко пъти, че най-накрая след фиаското с Интер да си го купим. Алвеш и Матюиди бяха сред целите на тогавашния 'човек' (Марота) доста преди да дойдат. Не че темата не е дискутирана. Просто, дори да приемем, че е "случайност", е един такъв филм, който гледаме от 2011 насам - решили ли сме да вземем футболист, може да се забави с години (дори не споменах всеки, това сме го дискутирали), ще дойде. Дойде ред и на Данило. Да залагаме, ако не се случи сега, кой ще е следващото лято - Лукаку, Икарди или Киеза?

Нещо такова ли? biggrin.gif

Chelsea's Romelu Lukaku is a transfer target for Juventus (2013)
ROMELU LUKAKU'S agent has made a surprise visit to Juventus to discuss a £50million transfer to Serie A, according to reports (2016)

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 07 Aug 2019, 13:48
Коментар #1517

Juventus regular

Коментари: 1 649
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Ултрас, с Дибала ли щяхме да я спечелим? Нищо против Пабло, ама последния му качествен футбол беше от есента на 2017г. Двата му гола срещу Барса и гола срещу Тотнъм са крайно недовтатъчни, за да го имаме за някакъв фактор. Безумен червен картон с Реал. Най силните ни мачове в Европа в последните две години ги изиграхме без него. Лидер, Дел Пиеро? По-скоро един талант, който се мрънка и цупи за всичко. Моите уважения, ама дебелака Игуаин показва много повече отдаденост за отбора, при все, че си направихме ебати гаврата с него миналия сезон. Искам когато няма има претенции да ги защитава на терена.

+Quote Post
masterhp
коментар 07 Aug 2019, 14:24
Коментар #1518

Juventus hero

Коментари: 11 438
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Безумно е за мен, че не търсим размяна с Ериксен, който ще пасне като парченце пъзел на мястото си в Юве. Все още предпочитам да не продаваме Дибала, защото не виждам реален заместник. Икарди го харесва и Кристиано, което по-скоро ми излгежда като партенка, отколкото реално новина но знае ли човек.
Лошото е, че повече отбори с пари от Супер острова няма да са в сметката от утре, а именно от такива отбори може да взмем пари и да разкараме плявата - Кедира, Манджукич, Игуаин, Матюиди и тн.

Кансело, както си мислех и писах по рано, не е вече част от отбора. Вярвах, че ще вземем Дармиан, като заместник, но явно новата звезда е Данило. Няма да се изненадам да видим и жабчето при нас, все пак оставаме с 3ма за 2 позиции, а е хубаво да имаш дълбочина, защото който и да се контузи за по-дълго ще е грозно. Като цяло си представям Де Шилио, Дармиан, Бонучи и Ругани да ги видя в игра...

Успех на Данило! Дано даде най-добрите си години на нас и покаче топ игра с отбора, друго няма на какво да се надяваме.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Replicant
коментар 07 Aug 2019, 14:32
Коментар #1519

Juventus regular

Коментари: 2 326
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Цитат(vench @ 07 Aug 2019, 11:35) *
Ако го продадем с 15 млн. печалба в сравнение с трансфера от Палермо ще бъде пълен смях.

Защо? Реалната цена на Дибала е по-ниска.

+Quote Post
odyssey7
коментар 07 Aug 2019, 14:46
Коментар #1520

Juventus star

Коментари: 3 959
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Пичове, цената е тази каквато определи пазара. При интерес се покачква, при липса на такъв спада. Ако шпорите дават 70млн. и интересът е единствено от там, което не дава възможност да се наддава за футболиста, и клубът собственик - Ювентус - е съгласен на тази оферта, то цената му е именно тази. Две страни сключват сделка, която удовлетворява и двете страни. Просто като смъртта. Другото със 100-150млн. ми прилича на наследствените панелки в София, които са в ужасно състояние но бабички и лелки им искат суми, които трудно биха взели.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 07 Aug 2019, 14:47

+Quote Post

119 страници V  « < 74 75 76 77 78 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th December 2019 - 05:14ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team