IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

94 страници V  « < 92 93 94  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2021/22
vench
коментар 30 Nov 2021, 23:35
Коментар #1861

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 261
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Кулушевски никак не беше евтин. И Интер беше дълго време фаворит за подписа му. Дори за първи път чух името на Кулушевски по този повод. А статистиката му беше сходна на тази Дибала (нещо от сорта на 10 гола и 10 асистенции). Което за крило е супер направо. Беше голям риск, но реално имаше шанс да се оправдае. Като този на Дибала например. Не е като да сме взели някой 28-годишен от Болоня с четири гола на сезон.

Аз лично бях скептичен за трансфера на Кулушевски, но си признавам, че имах известен период на ентусиазъм в началото, защото мисля, че започна силно.

От Барса, Реал и английските може да изоставаме, но в Италия си харчим доста и нямаме конкуренция. Със сигурност не като за осмо място.

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 30 Nov 2021, 23:47
Коментар #1862

Juventus legend

Група: Фенове
Коментари: 15 882
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 01 Dec 2021, 00:35) *
Кулушевски никак не беше евтин. И Интер беше дълго време фаворит за подписа му. Дори за първи път чух името на Кулушевски по този повод. А статистиката му беше сходна на тази Дибала (нещо от сорта на 10 гола и 10 асистенции). Което за крило е супер направо. Беше голям риск, но реално имаше шанс да се оправдае. Като този на Дибала например. Не е като да сме взели някой 28-годишен от Болоня с четири гола на сезон.

Аз лично бях скептичен за трансфера на Кулушевски, но си признавам, че имах известен период на ентусиазъм в началото, защото мисля, че започна силно.
От Барса, Реал и английските може да изоставаме, но в Италия си харчим доста и нямаме конкуренция. Със сигурност не като за осмо място.

За 40 мача, 10 гола и близо толкова асистенции за отбор като Парма и то на 19 години е силна статистика. Не всеки може на тая възраст да прави това за отбори като Сити, Челси, Барца и тн. Все пак 40 милки са ужасна цифра за този талант! За същите пари или за още 20 отгоре можехме да вземем доказана класа.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 00:01ч.
Коментар #1863

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 13 989
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

--------------------

+Quote Post

94 страници V  « < 92 93 94
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 2nd December 2021 - 08:08ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team