IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  « < 2 3 4  
Closed TopicStart new topic
> Рикелме
fc_juventus
коментар 14 May 2006, 17:18
Коментар #61

Promising youngster
*

Група: Фенове
Коментари: 8
Регистриран: 23-March 06
Потребител No.: 82

be
be koe mu e trudno postijimoto trqbva da napravim 3 transfera..Aimar ili Rosicky, Gerard i Sagnol..ne e 4ak tolkova mnogo..Aimar struva ne poveche ot 20 miliona,Sagnol ako ne se luja e 12 nqkade a Gerard kum 30..za 62 miliona..i bez tova shte pohar4im gore dolu tolkova za igra4i kato Blasi i oshte nqkvi takiva "zvezdi"
Go to the top of the page

+Quote Post
wonderfull
коментар 19 Jun 2007, 08:46
Коментар #62

Scouted
*

Коментари: 82
Регистриран: 27-October 06
Град: лясковец
Потребител No.: 221

що невземат по дърт от тоз тоз маи е към 30те пф искам тиаго,куарешма,рубинио

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Jun 2007, 15:55
Коментар #63

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

ЕХЕХЕХЕХ ! Рикелме по-може да дойде в Юве , ама Джерард и Аймар ........ никакъв шанс. Мечти мечти само !!!! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Mechu
коментар 23 Jun 2007, 14:46
Коментар #64

Promising youngster
*

Коментари: 1
Регистриран: 23-June 07
Потребител No.: 567

Според мене Рикелме ще пасне на стила на игра на Юве ... точно такъв тип футболист ни тряба

--------------------
GRAZIE JUVE VINCI PER NOI

+Quote Post
pavelnel
коментар 23 Jun 2007, 15:35
Коментар #65

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Съмнява ме ,че има смисъл привличането на един такъв футболист като Рикелме .За мен е силно надценяван и изобщо не е показал защо се вдига толкова шум около него .Муден ,често незабележим на терена ,оставяйки противоречиви впечатления .Вече имаме Тиаго и Алмирон и дори Павел да се пенсионира ,като какъв ще го използваме .Външен халф ??!Или може би ще заиграем с плеймейкър??Не,благодаря !!Може да се справя в Бока или Виляреал ,ала в Юве ще трябва да се мери ръст със спомените за величия като Зизу ,евентуално Недвед и дори Роби Баджо .Не мисля ,че той е от тяхната класа ,нито ,че ще се справя като тях .Някой като Кака е достоен да играе на подобен пост в Юве ,но е ясно ,че това е химера и ще трябва да се адаптираме към реалността с играчите ,с които разполагаме .Пък и не мисля ,че точно сега това е най-належащата покупка .Ако Павел се откаже ,ще трябва да търсим играч със сходни характеристики , а не да променяме схемата на игра ,заради един флегматик .

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 23 Jun 2007, 19:09
Коментар #66

Juventus star

Коментари: 4 690
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

В момента най-важното не е Рикелме а защитата.Колкото до това дали можем да го изпозваме като външен халф мисля че да.Във Виляреал го слагаха навсякъде в халфовата линия!

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 23 Jun 2007, 19:25
Коментар #67

Дремещ

E,проблема не е дали ще можем да го използваме като външен халф , а доколко ефективен ще бъде като такъв .Тва не е някакъв пирон -където го забиеш ,там да си седи -ами трябва и да върши нещо .Като правя сравнение между качествата на Павел и тези на Рикелме се стряскам направо .Не може да има толкова драстична промяна на този пост ,защото всичко ще рухне .Да заменим експлозивността,скоростта и мобилността по левия фланг с инертност ,ленност и безидейност ще бъде катастрофа.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 23 Jun 2007, 19:45
Коментар #68

Juventus star

E ти изкара Рикелме некъв играч от ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-СОФИЯ!Че не е по-добър от Недвед е така но като казах че е използван за външен халф исках да кажа че се е представял на ниво!

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 23 Jun 2007, 20:30
Коментар #69

Дремещ

На ниво е доста относително понятие .Аз пък колкото пъти съм го гледал, толкова пъти съм оставал разочарован.Не ми казвай ,че ни трябва играч за крило ,при положение ,че той едва се движи .Рикелме е относително бавен играч и единствената позиция ,на която играе успешно е като централен халф .За друго може само да запълва дупки .

--------------------

+Quote Post
JUVE_N_1
коментар 24 Jun 2007, 13:00
Коментар #70

Promising youngster
*

Коментари: 34
Регистриран: 10-June 07
Град: Балчик/Варна
Потребител No.: 545

Рикелме ни трябва бе. Представете си Рикелме и Тиаго в центъра и Салихамиджич от дясно и ако остане поне за още един сезон Недвед от ляво...Дел Пиеро зад Якинта или Трезаге...с такова нападение и халфова линия наистина може да имаме претенции за титла.

+Quote Post
pavelnel
коментар 24 Jun 2007, 13:10
Коментар #71

Дремещ

Ами аз искам да дадем шанс на Тиаго и Алмирон , а не да взимаме, според мен ,футболист ,който не направи нищо особенно в Европа .Той наистина е добър ,но е крайно непостоянен и определено понякога ми изглежда като фигурант на терена .Ако е толкова добър защо сега играе за Бока , а не за някой европейски гранд .Ти да не се мислиш за по-прозорлив от всички мениджъри ,треньори и ръководители на големи европейски футболни клубове ??!!Рикелеме е катализатор на скандали и раздори .

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 24 Jun 2007, 14:57
Коментар #72

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Първо искам да кажа, че съм от феновете на Рикелме. Това обаче никак не променя въпроса ми защо изобщо тук има тема за него и защо изобщо го обсъждаме? blink.gif
Досега съм чул само един слух за него, който го свързва с нас и този слух беше най-смешната новина, която някога съм чел. Има го и в номинацийте. post-294-1158668510.gif Журналистът, който я е измислил, дори не се е помъчил да вкара малко логика..... tooth.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
superniki
коментар 24 Jun 2007, 23:06
Коментар #73

Juventus star

Да аз я бех пуснал.Сега вече не правя такива изцепки post-294-1158668510.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Jun 2007, 11:53
Коментар #74

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 506
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

абсолютно безмислена тема... нито слух има за него нито нищо... прегледайте коментарите... 3 страници са от миналата година и 1 от тая и то не породени от слух а от коментар на нашия човек wonderfull... заключвам темата докато поне не излезе слух за него...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 02 Aug 2008, 23:58
Коментар #75

Juventus champion

Коментари: 9 422
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Рикелме ми е един от любимите футболисти.. много го харесвам. Ще го наблюдавам на Олимпиадата. Доколкото знам, ще играе. За първи път разбирам, че е имало някога интерес от наша страна. Ако го бяхме взели преди 2-3 години в отбора щеше да е много хубаво, но тогава бяха нещата със серия Б sad.gif За мене е страшен футболист smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2018 - 06:57ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team