IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

10 страници V  « < 7 8 9 10 >  
Reply to this topicStart new topic
> Бойни спортове
Kirilov
коментар 22 Sep 2018, 16:11
Коментар #161

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 096
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Уайдър и Фюри са се разбрали да се бият на 1 декември.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 23 Sep 2018, 01:01
Коментар #162

Juventus champion

Язък за Поветкин имаше своите шансове, но не се възползва. Фюри и Уайлдър ще е мазало, ако британецът е във форма, а след това победителя с Джошуа. Тези тримата колкото може повече да се бият, за да живне малко тежката категория. Към тях може да се добави и Ортиз, които е тромав, но носи на бой и има здрава тупалка.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 23 Sep 2018, 01:02

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Sep 2018, 08:17
Коментар #163

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 698
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Ще се бият, ако Джошуа иска. Ако се направи пак на приятно разсеян, ще си избере някой друг. Всъщност Еди Хърн вчера директно го каза: ако не е Уайлдър, ще е Дилиан Уайт, когото незнайно защо представят за някакъв силен боксьор. Джошуа е много добър, но с тези избягвания на съперници ми прилича точно на Кличко в късния период и ме дразни. Продължават да говорят как Уайлдър е избягал, което просто не е вярно. С Поветкин беше ясно какво ще стане - той като беше по-млад се справяше трудно след 7-и, 8-и рунд, какво да говорим сега, когато е на 39 г. Кличко изпусна Джошуа, защото след като го свали, можеше да го довърши, но и той беше на 41.

Иначе много силен, но продължава да изпуска някакви силни удари, които могат да му изиграят лоша шега срещу боксьор, който знае какво прави и не е прехвърлил най-добрите си години - Уайт го разклати, Кличко го свали, Поветкин вчера успя да го уцели няколко пъти, но не с достатъчно сила, че да го приключи. Дори Уайлдър с мелницата има шанс да го бие. Ако бие Фюри обаче, което не искам да се случва. Надявам се Фюри да се е стегнал наистина, защото ако е онзи Фюри от мача с Кличко през 2015, ще ги бие и двамата. 3 години пиене, дрога, депресия и приказки за самоубийство обаче няма как да не си кажат думата, дано да ги е оставил зад себе си.

А Джошуа още от сега говорят как бил близо да стане най-великият британски боксьор в тежка категория в историята. post-294-1159108009.gif Ленъкс Люис беше шампион 7-8 години в трите си периода, би всичките си големи съперници, но когато бяха горе-долу в една възраст. Не си направи името срещу боксьори, които са съответно с 13 и 11 години по-възрастни. И пак - Джошуа го харесвам, даже много, но виждам неща, които ме дразнят и ми променят мнението за него. Политиката разказва играта на всичко, включително и в бокса. Ако до другото лято не се е бил с Уайлдър или Фюри, работата е повече от ясна и не другите са виновни за това.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 23 Sep 2018, 08:37
Коментар #164

Juventus champion

Фюри не знам дали ще може да се изчисти от наркотиците и килата, за да влезе във форма, но силно се надявам да успее. Уайлдър няма равен в момента, що се късае до атака, но ще е интересно как ще изглежда в защита срещу някой силен. Ортиз успя да го разклати, но не го свали (ако не сте гледали мача с Ортиз го гледайте, беше много добър).
Колкото до Джошуа, много е вероятно да се измъкне пак и да се бие с някой друг, дори и с Кобрата, за да има оправдание, че има мач.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 07 Oct 2018, 13:45
Коментар #165

Juventus champion

Коментари: 9 441
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Силна UFC вечер или по скоро при нас сутрин. Определено изненада Lewis с победата си, Волков буквално го размаза 14 минути и 50 секунди, преди да дойде момента за хамериканеца. Рутинна победа за Рейес и страхотен мач между Тони и Пенис. След победата на дагистанчето, нямам търпение да видя Фергюсън срещу него. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 28 Oct 2018, 01:52
Коментар #166

Juventus champion

Кубрат Пулев се справи добре днес, срещу добър противник. Връщайки се от "Арена Армеец" сега, се сетих за онзи текст на "Дневник" по адрес на Кобрата след загубата от Кличко през 2014, който коментирахме тогава тук и специално за този абзац:
Цитат
За да сме реалисти (а не защото не сме патриоти, както ще ни обвинят), е много вероятно Пулев никога повече да не може да стигне до такъв мач. Ако така се развият нещата, ще се окаже, че наистина е прибързано похабен за сблъсък с Кличко.

Пулев стана претендент за световната титла за трети път, втори след въпросния текст. Което показва колко готино е човек да е реалист за нещо в бъдещето.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 29 Oct 2018, 08:41
Коментар #167

Juventus champion

Кобрата е главен претендент за единият от поясите, а победителя от Фюри-Уайлдър за друг. Има ли някакво правило коя титла е длъжен да защитава първо Джошуа или има право на избор?

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 29 Oct 2018, 08:58
Коментар #168

Juventus champion

Джошуа държи три от 4-те - WBA, WBO и IBF. Уайлдър и Фюри си е директно за световната титла на WBC. Следващата за защита в списъка на Джошуа е WBO, което вероятно ще е срещу Дилиан Уайт. Хърн се опитва да пробута този мач, макар че ще е втори между двамата и Джошуа вече го би веднъж. Пак по думите на Хърн Джошуа иска мач с победителя от Уайлдър - Фюри, но за това не му вярвам много, защото ако го искаше, можеше да го има вече. Все пак обединителният мач е с предимство, ако наистина иска да се бие и за титлата на WBC. Така че може да е Уайт, Уайлдър/Фюри и чак след това Кобрата.

Вчера Хърн каза, че мачът с Кобрата ще е в края на 2019 или началото на 2020. Като му знам номерата, може и по-късно да е. Хубавото в случая е, че не може да избягат от този мач. Искат, не искат ще се бият с Кобрата. Лошото е, че могат да се мотаят много.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Sllai
коментар 29 Oct 2018, 09:14
Коментар #169

Primavera player
**

Коментари: 260
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Цитат(NUCLEO1985 @ 29 Oct 2018, 08:58) *
Джошуа държи три от 4-те - WBA, WBO и IBF. Уайлдър и Фюри си е директно за световната титла на WBC. Следващата за защита в списъка на Джошуа е WBO, което вероятно ще е срещу Дилиан Уайт. Хърн се опитва да пробута този мач, макар че ще е втори между двамата и Джошуа вече го би веднъж. Пак по думите на Хърн Джошуа иска мач с победителя от Уайлдър - Фюри, но за това не му вярвам много, защото ако го искаше, можеше да го има вече. Все пак обединителният мач е с предимство, ако наистина иска да се бие и за титлата на WBC. Така че може да е Уайт, Уайлдър/Фюри и чак след това Кобрата.

Вчера Хърн каза, че мачът с Кобрата ще е в края на 2019 или началото на 2020. Като му знам номерата, може и по-късно да е. Хубавото в случая е, че не може да избягат от този мач. Искат, не искат ще се бият с Кобрата. Лошото е, че могат да се мотаят много.

А може и доста по-късно, защото очаквам Дионтей да ги разбие всичките и след като набие Джошуа, да има реванш между двамата. Което значи, че наистина Пулев може и да не стигне до мач за титлата. Дори и да стигне, обаче, шансовете му са повече от малки срещу Уайлдър и Джошуа.

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
Kirilov
коментар 30 Nov 2018, 17:53
Коментар #170

Juventus champion

Лошата новина е, че мачът Фюри - Уайлдър е не преди 4 часа на 02.12., което е меко казано неудобно европейско време. И все пак какво очаквате от мача, кой ще спечели, в колко рунда и т.н?

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 30 Nov 2018, 17:53

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 30 Nov 2018, 18:27
Коментар #171

Juventus champion

Лошата новина е най-вече, че от пет спортни наши канала, за които се плаща допълнително, никой няма да дава мача, но иначе са с големи претенции как дават всичко най-добро от спорта. Иначе мачът трябва да започне към 7 наше време според мен, но може и да е по-рано, не съм гледал другите мачове какви са.

За прогнози не знам, предпочитанията ми са ясни - искам Фюри да го бие. Искам Фюри да бие и него, и Джошуа. Ще е страхотна история за Фюри, ако стане шампион отново - спечелил си всичко, губиш всичко, алкохол, наркотици, качи 70 кг за една година, сам казва, че е искал да се самоубие, върна се, за една година свали 70 кг и сега да спечели титлата. Той самият сам го каза наскоро, че ще е като приказка. Аз по принцип съм за него, защото харесвам такива боксьори, които не разчитат просто на това да уцелят съперника си. А и интервютата му са златни. Ще е готино да спука първо този балон, а след това и Джошуа, който обаче ще направи всичко възможно да избяга и от него, и от Уайлдър.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Sllai
коментар 30 Nov 2018, 20:01
Коментар #172

Primavera player
**

Кредити за Фюри. Уникална форма е добил. Далечния бой ще е за Фюри, но пък харесвам Уайлдър заради наглед уличния му стил, който обаче някак е приспособен за профи бокса. Да не говорим, че физиката му е като на баскетболист и е далеч от традиционните крайности в бокса - или нацепени анаболи или попийнали полуспортисти, което също ми е някак симпатично. А и носи традиционния американски боксов чар. Очаквам напрегнат мач с късен технически нокаут за Уайлдър.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 30 Nov 2018, 20:18
Коментар #173

Juventus champion

Уайлдър е зрелищен за гледане, особено като зареди мелницата, но ще е по-интересно как ще се справи в защита, когато бъде натиснат, което неминуемо ще стане.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 02 Dec 2018, 08:08
Коментар #174

Juventus champion

Забавен резултат на Уайлдър - Фюри. В най-най-най-добрия случай за Уайлдър това беше 112:114 в полза на Фюри. Уайлдър взе максимум 4 рунда и пак му давам много. 115:111 за Уайлдър, което е мнението на единия съдия, е един от най-абсурдните резултати, които съм виждал в бокса. Нокдауни, ок, ама се броят рундовете, а по рундове Фюри спечели повечето, нищо, че загуби два с 8:10. Дясната балтия на Уайлдър не влезе нито веднъж, успя все пак два пъти с ляво кроше, ама 115:111 за Уайлдър. Има по-малко точни удари, по-малко вкарани удари, ама щом го е свалил два пъти, останалите неща в мача явно не се броят.

Дано има реванш и дано в реванша Фюри не допуска този да го сваля със случайни удари.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 02 Dec 2018, 08:49
Коментар #175

Juventus champion

Фюри беше ощетен сериозно.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 02 Dec 2018, 09:38
Коментар #176

Juventus champion

Този мач показа колко неудобен съперник е Фюри. Освен, че е 206см и е трудно да го достигнеш, е и много подвижен с глава, а и днес игра с блок. laugh.gif Показа, че е научил и нещо от Кличко с тези клинчове. Първия нокдаун беше смешен, но вторият беше много здрав и Уайлдър не си довърши нещата, най-вече заради клинчовете и това, че Фюри показа, че носи на бой. Няма официално изявление, но предполагам, че ще има преиграване някъде Май-Юли.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 02 Dec 2018, 09:46
Коментар #177

Juventus champion

Казаха, че искат реванш, но може и Джошуа да изпревари Фюри, ако си намери топките някъде, че ги изгуби в последната година и нещо.

Иначе нещастникът, който даде мача за Уайлдър, е отсъдил първите 4 рунда за него. Рундове, в които Уайлдър има толкова удари срещу Фюри, колкото и аз - нула. Абсолютен смях.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 02 Dec 2018, 10:06
Коментар #178

Juventus champion

Цитат(NUCLEO1985 @ 02 Dec 2018, 09:46) *
Казаха, че искат реванш, но може и Джошуа да изпревари Фюри, ако си намери топките някъде, че ги изгуби в последната година и нещо.

Иначе нещастникът, който даде мача за Уайлдър, е отсъдил първите 4 рунда за него. Рундове, в които Уайлдър има толкова удари срещу Фюри, колкото и аз - нула. Абсолютен смях.

Цитат
След последния гонг Уайлдър и Фюри се прегърнаха горещо и си засвидетелстваха огромно взаимно уважение, а изказванията им на ринга бяха доста любопитни. В един момент Фюри похвали качествата на съперника си и обяви: "Ние сме двамата най-добри боксьори в тежка категория в света. Аз отговорих на предизвикателството, а един трети човек се скри. Джошуа, къде си, ти си страхливец, страхливец!"
Секунди по-късно микрофонът бе пред Уайлдър и той се съгласи напълно с твърдението на Циганския крал. Другото, около което се обединиха двамата, е, че реваншът е практически неизбежен, и то не само заради противоречивото съдийско решение, а и заради високото качество на битката.

Сериозно са му сипали. laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Sllai
коментар 02 Dec 2018, 10:10
Коментар #179

Primavera player
**

Цитат(NUCLEO1985 @ 02 Dec 2018, 09:46) *

Не мога да се съглася че е нещастник. В първите 4 рунда Уайлдър бе по активен, а и в целия мач. Фюри е супер пасивен и това че вкарва по някой друг точен в тялото или ръкавиците не го прави шампион на шампионите. Още по голям цирк щеше да е Фюри да се нарече шампион след подобно постно представяне. Ако е аматьорски бокс да броим ударите е ок, но в профито аз търся нещо повече.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 02 Dec 2018, 10:19
Коментар #180

Juventus champion

Трима легендарни шампиони на САЩ в професионалния, не в аматьорския бокс - Флойд Мейуедър, Андре Уорд и Джеймс Тони, дават мача за Фюри. Да кажем да са британци, както е Ленъкс Люис, който също казва, че Фюри е бил ограбен, ок, но са американци, а и са чернокожи като Уайлдър, който все се оправдава, че не го признават заради расизъм. Телевизията на Уайлдър - Showtime, даваше 9:2 рунда за Фюри преди финалния. За мен мача е за Фюри. Вече естествено има различни мнения, както показват и тримата съдии.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

10 страници V  « < 7 8 9 10 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th December 2018 - 10:18ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team