IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

44 страници V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Масимилиано Алегри, специалистът от Ливорно
ForzaJuve29
коментар 21 Jul 2014, 15:26
Коментар #101

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 588
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Паразита и требъл да докара все тая ДА СИ ХОДИ!!!Поне като стана така да бяха довели Монтела!А това кой щял да мотивира отбора,нека изчакаме до 1 септември и да видим КОЙ ЩЕ Е В ОТБОРА.
Go to the top of the page

+Quote Post
the pendulum
коментар 21 Jul 2014, 15:30
Коментар #102

Juventus regular

Коментари: 2 040
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(ForzaJuve29 @ 21 Jul 2014, 16:26) *
Паразита и требъл да докара все тая ДА СИ ХОДИ!!!Поне като стана така да бяха довели Монтела!А това кой щял да мотивира отбора,нека изчакаме до 1 септември и да видим КОЙ ЩЕ Е В ОТБОРА.

То така се води Монтела - казваш хоп и айде... в Ювентус! Да бяхме довели Моуриньо поне

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 21 Jul 2014, 15:35
Коментар #103

Juventus star

Цитат(the pendulum @ 21 Jul 2014, 16:30) *
То така се води Монтела - казваш хоп и айде... в Ювентус! Да бяхме довели Моуриньо поне

Хартиените палячовци са по-зле и от паразитите!ХАРТИЕНИТЕ ДАЛЕЧ ОТ ЮВЕ!!!

+Quote Post
delpi4a
коментар 21 Jul 2014, 16:43
Коментар #104

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

алегри тактик - хахаха!!! Били научили тактиката на Дон Конте,ами да я знаят колкото си искат,ако ще и да я играят,в края на сезона ние бяхме с 102 точки- толкова тактиката не ме интересува,интересуват ме победите и титлите.
алегри - четвъртфинал,полуфинал та той със селекцията на Реал,Барсалона и Челси взети заедно не може да постигне това,камо ли с нашата,която май приключи с идването на Мората и Перейра.
Лошото,е че този бездарен глупак ще бъде нещо от сорта на Раниери,тоест хем няма да сме последни,за да го уволни малоумното ни ръководство,хем няма да сме първи,а ще сме някъде в подножието -3то-4то място и само ще ни се обяснява колко добре вървял проекта и как още малко и нещата ще станат.
Жалко за отбода,жалко и за нас феновете -много мъка явно още ни чака,дано,дано поне това бездарно,мишешко чучело да не съсипе отбора и лидерите да пожелаят да си отидат още зимата,ако не сега де.

Дон Конте си отиде -добре ,никой не е по-голям от отбора,но това ръководство е малоумно-алегри,това ,ако не е трагедия,то не знам кое-че то по-добре да бяхме без треньор.
Щял да се доказва-абе аланколу как да се докажеш,като нямаш способности-ти просто не можеш,просто си жалка карикатура приличаща на треньор.Щял да взима дубъл,требъл,финали в Шампионска лига-много хубаво всеки фен ще се радва,ама това е алегри не е Липи,Капело(то ако е Капело по-добре Дон Конте),Хидинк,Адвокат,Мауриньо,та дори и Клуйверт -това е алегри-един загубеняк,ако на всеки подобен продажен загубеняк му се дава шанс в Ювентус,то на къде отива този отбор???Всъщност ние видяхме на къде,минахме този етап.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
venko_90_
коментар 21 Jul 2014, 21:26
Коментар #105

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Мисля, че обобщението на периода на Алегри при нас след като приключи ще е "Щеше да е смешно, ако не беше жалко".
И бързам да уточня, че визирам само него без да засягам играчите и техните професионални качества.

Този коментар е бил редактиран от venko_90_ на 21 Jul 2014, 21:27

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 21 Jul 2014, 21:56
Коментар #106

Juventus star

Паразитът започна да действа.Мората аут за 40 дни!!! 16.gif

Въренете Конте или поне хората,които се занимаваха с физическата подготовка!!!!!!!

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 21 Jul 2014, 22:34
Коментар #107

God Fuck The Queen

Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Само да не са ни го дали контузен. Нелепо е за това да вините Алегри. Помните ли как продадоха Редондо, който беше свършил за футбола и с хронична контузия на Милан?

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 21 Jul 2014, 22:37
Коментар #108

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Цитат(ForzaJuve29 @ 21 Jul 2014, 22:56) *

Въренете Конте или поне хората,които се занимаваха с физическата подготовка!!!!!!!

Да, Алегри му е влязъл на шпагат и го е контузил за 40 дни wink.gif

+Quote Post
Underground Mind
коментар 21 Jul 2014, 22:38
Коментар #109

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Конте, че няма как да го върнат, няма. Ама няма и как да назначат нещо по-качествено на треньорския мостик, поради простата причина, че на веждата и гуруто очевидно не им се дават пари за класен наставник (типично по италиански). Само вижте - Манчини, който също е некадърник (но все пак е по-добра опция от тоя шут Алегри), и който по думите на Недвед е било другото обсъждано име за поста, под 5 млн. евро няма да падне, докато специалистът от Ливорно бачка за 2 млн. на сезон. И накрая, разбира се, евтиното ще излезе скъпо. Не знам как не го разбраха тия глупаци досега, че най-важния трансфер за един отбор е треньора.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
the pendulum
коментар 22 Jul 2014, 08:19
Коментар #110

Juventus regular

Бях сигурен, че ще прочета подобен коментар. Очаквам в скоро време Алегри да бъде обвинен и за сваления самолет в Украйна, атентатът на 11 септември и убийството на Кенеди.

--------------------

+Quote Post
venko_90_
коментар 22 Jul 2014, 09:47
Коментар #111

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Добре, хайде отговорете ми на въпроса - кой е отговорен за физическата подготовка и тренировъчната програма на играчите? Специалисти, които именно Алегри е довел. Същите специалисти, които преди време проведоха шеметната подготвка на Милан, така че играчите на "росоенерите" тогава не можеха да бягат след 60-тата минута на терена. Защо си мислите, че са мръднали и на сантиметър в професионално развитие? Никой не казва, че Алегри едва ли не го е контузил умишлено както вие го изкарвате. Отборите му никога не са били добре подготвени физически и са били с много контузии. Ето той ни става треньор и Мората се контузва. Събираме 2+2. И да не е това причината, такова заключение ще си направят 90% от феновете. Дори Алегри да има някакви достойнства като специалист провеждането на тактическа подготовка не е от тях. Това ще се види през сезона и ще е за сметка на физическото здраве на играчите и на нервите на феновете.

+Quote Post
the_parasite
коментар 22 Jul 2014, 10:41
Коментар #112

Juventus regular

Коментари: 2 230
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Паразитът започна да действа.Мората аут за 40 дни!!!

Стига сте ме обвинявали, бе! Имам стабилно алиби. Не можете да ме пипнете! cool.gif

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 22 Jul 2014, 10:56
Коментар #113

Juventus star

Цитат(the_parasite @ 22 Jul 2014, 11:41) *
Стига сте ме обвинявали, бе! Имам стабилно алиби. Не можете да ме пипнете! cool.gif

Не говорим за теб ти си полезен.Ти си лактобацилус булгарикус. tooth.gif

+Quote Post
europefan
коментар 22 Jul 2014, 11:22
Коментар #114

Juventus star

Коментари: 2 843
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Цитат(the_parasite @ 22 Jul 2014, 11:41) *

Абе, то веднъж да тръгне приказката, после върви доказвай, че нямаш сестра. wink.gif

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 22 Jul 2014, 12:40
Коментар #115

Juventus regular

Коментари: 2 230
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(europefan @ 22 Jul 2014, 12:22) *
Абе, то веднъж да тръгне приказката, после върви доказвай, че нямаш сестра. wink.gif

post-294-1159096668.gif

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 22 Jul 2014, 13:18
Коментар #116

God Fuck The Queen

Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Цитат(Underground Mind @ 21 Jul 2014, 20:38) *
Конте, че няма как да го върнат, няма. Ама няма и как да назначат нещо по-качествено на треньорския мостик, поради простата причина, че на веждата и гуруто очевидно не им се дават пари за класен наставник (типично по италиански). Само вижте - Манчини, който също е некадърник (но все пак е по-добра опция от тоя шут Алегри), и който по думите на Недвед е било другото обсъждано име за поста, под 5 млн. евро няма да падне, докато специалистът от Ливорно бачка за 2 млн. на сезон. И накрая, разбира се, евтиното ще излезе скъпо. Не знам как не го разбраха тия глупаци досега, че най-важния трансфер за един отбор е треньора.

Само ми е много чудно как треньор като Манчини (който беше и прекрасен футболист между другото) е така леко се определя като некадърник, а пък Дон Конте е велик. Манчини във всеки отбор, който е ръководил е печелил трофей. Във Фиорентина и Лацио при оная конкуренция направи много здрави отбори, но го прееба това, че и при двата свършиха парите (Фио банкрутираха, Лацио бяха напът), в Интер спечели 2 титли, които бяха при слаба конкуренция (както и при Конте, който според вас е велик треньор), след това докара титла на Сити (вярно с късмет последния кръг, с чудовищно много пари за трансфери, но изгради шампионски гръбнак на един отбор, който реално винаги е бил средняк или изпадащ, а и все едно другите в Англия не харчат огромни суми)...

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
the pendulum
коментар 22 Jul 2014, 13:23
Коментар #117

Juventus regular

Цитат(Bianco^Nero @ 22 Jul 2014, 14:18) *
Само ми е много чудно как треньор като Манчини (който беше и прекрасен футболист между другото) е така леко се определя като некадърник, а пък Дон Конте е велик. Манчини във всеки отбор, който е ръководил е печелил трофей. Във Фиорентина и Лацио при оная конкуренция направи много здрави отбори, но го прееба това, че и при двата свършиха парите (Фио банкрутираха, Лацио бяха напът), в Интер спечели 2 титли, които бяха при слаба конкуренция (както и при Конте, който според вас е велик треньор), след това докара титла на Сити (вярно с късмет последния кръг, с чудовищно много пари за трансфери, но изгради шампионски гръбнак на един отбор, който реално винаги е бил средняк или изпадащ, а и все едно другите в Англия не харчат огромни суми)...

И най-важното в двата мача между Галата и Юве зимата показа на Конте що за некадърник е!

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 22 Jul 2014, 15:56
Коментар #118

Juventus champion

Коментари: 9 435
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Ххахахахахахах има хора, които трябва да си запишат час за психолог. Имат срашен проблем с емоциите, което ги прави ограничение в мислите им и това което пишат. smile.gif
Да Манчини е по-голям специалист от Конте, това е факт. Много щеше да ми е интересно, ако Конте беше останал и се беше провалил жестоко, без титла, без купа, без нищо този сезон и той беше нулев за Ювентус. Тогава горкяит ДОН АНТОНИО. Предпоставките това са се случи са огромни. Конте правилно оценява своите възможности и си тръгна, защото знаеше, че няма да се справи с новото предизвикателство. На отбора му предстоят големи промени, подмладяваме и заменяне на някои от основните играчи в него. Много по-големи треньори от него, намират задачата за непосилна. Няма за какво да се сърдим на Конте.

Другото което няма как да не нарпави впечатление на хората, които следят форума от години ( няма нито един пост, който да не съм прочел в този форум), как едни и същи потребилите, винаги започват с големият черпак и накрая си сменят мнението на 180 градуса...
Ако се разровя да ви извадя, коментарите при назначението на Конте... те са 1:1 с тези в момента, които се пишат за Алегри...

Дайте шанс на "паразита" да си изгради отбор, да изиграе няколко мача в предсезонната подготовка. Дайте картбланш от 10тина -15 мача в серия А. И товага с право всеки ще може да коментира, хули и сипва с черпака.

Не съм доволен от Алегри няма как и да бъда. Разликата е, че много правилно оценявам възможностите на отбора ни. Не сме голям отбор, колкото и болно да е за повечето фенове. Просто е време да го разберете и да проумеете, какъв отбор в момента е Ювентус и какво му е нивото. Колкото и да мечтаем и да бленуваме по отминалите времетна, те са в историята. Настоящето на Ювентус е друго. Обвързано е с Алегри, липсата на пари и големи амбции.

Калчополи ще носи своята тежест поне още 1но десетилетие. Италия не е това, което беше. Не е водещото първенство. Ние сме 4ти избор, а скоро може и да сме 5ти. Шанса за ШЛ, не ни е много по-голям от този на Аякс smile.gif

Няма как да видим големи звезди и топ играчи по тези ширини вече. Приемете това. Същото се отнася и за треньори. Моу беше единственият светъл лъч и скоро едва ли ще се повтори. Разликата е огормна. Най-вече във финансите, които предопределят назначението на треньори и закупуването на играчи.

Абсурдна е мисълта, дори за треньор като Манчини, прсото не може да си го позволим. Максимума който може да дадем за треньор явно е 2милиона. Най-доброто за тези пари е Алегри. Тъжно или не, това е реалността. Не си мислете, че ръководството не иска Ван Гал за треньор и Меси и Роналдо в атака, но това няма как да стане. Пари нямаме, отбора се издържа сам. Такива са възможностите ни.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
odyssey7
коментар 22 Jul 2014, 16:02
Коментар #119

Juventus star

Коментари: 2 818
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(masterhp @ 22 Jul 2014, 16:56) *

+1

+Quote Post
delpi4a
коментар 22 Jul 2014, 16:16
Коментар #120

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Какъв картбланш за алегри,та това е алегри!!! Ми що не вземем да назначим Вуцов и да му дадем шанс,айде Ювентус да се превърне в отбор на шанса,нали уж го минахме тоя етап с шанса Раниери,шанса Ферара,шанса Дзакерони,шанса Дел Нери -все шансове разбираш ли???
Манчини големия специалист - взел една титла с Интер и то в конкуренцията на ,всъщност имаше ли конкуренция???А,да една Рома на Спалети с Де Роси,Акуилани,по-младия Тоти,Вучинич (не ми казвайте,че не става щото с него станахме 3 пъти шампиони),Тадей и прочие - та явно и Спалети е големия специалист,ама айде.После Сити -титла с клизма на клизмата и селекция за 100 и кусур милиона ,та то футболистите там без треньор да бяха щяха да спечелят по - лесно титлата.
Показал бил на Дон Конте-какво точно му показа,турската кочина ли??? Как да се въргаля в калта ли???
Дон Антонио щял да се провали,че той и първия сезон се проваляше,после втория щеше да се згромоляса,а третия му бил едва ли не най-слабия в кариерата,а той взе че направи 102 точни (нещо,което никой не беше постигал и то с разгадана схема дето всеки ни я знае ).
Подмладяване на отбора-е кое точно му е подмладяването -Евра ли? Един Мората и Коман ли??? Първия не е ясно дали е много наш,а втория още не е сигурно дали ще го видим в игра.
Да чака ни предизвикателство в Шампионска Лига-да Дон Конте допусна своите грешки,но алегри-айде моля ви се???

Дано,дано не съм прав ,но в лицето на алегри ми се струва ,че ще видим втория Раниери- доволен от равенството и от 3-тото място,пак ще слушаме ,колко стойностни са отборите на Сиена,Киево и прочие ,а резултат 1-1 срещу тях е успех за нас.В същото време сигурно няма да е пълна дупка,като Ферара,за да го изгонят на 4 тия мач,просто ще попаднем в една меланхолична летаргия на преклонениете глави.

Да се надяваме,че поне ядрото футболисти няма да пожелаят трансфери още зимата или че няма да започнат да получават едни хронични контузии.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post

44 страници V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd October 2018 - 14:12ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team