Printable Version of Topic

Click here to view this topic in its original format

Форум Ювентус - България _ Прогнози (Predictions) _ Предвиждания за първенството на Италия

Posted by: J.T.Ultras 16 Aug 2018, 19:05

Правилата: познат знак - 1 точка, познат резултат - 3 точки, познат знак на мач на Ювентус - 2 точки, познат резултат в мач на Ювентус - 4 точки, познат голмайстор за Ювентус (само при познат точен резултат) - 3 точки.

Програма за 1 кръг:

Събота (18.08.2018г.)

19:00 Киево - Ювентус
21:30 Лацио - Наполи

Неделя (19.08.2018г.)

19:00 Торино - Рома
21:30 Болоня - СПАЛ
21:30 Парма - Удинезе
21:30 Сасуоло - Интер
21:30 Емполо - Каляри

Понеделник (20.08.2018г.)

21:30 Аталанта - Фрозиноне

Posted by: pinkfloyd39 16 Aug 2018, 19:12

Киево - Ювентус 0:4 (Роналдо, Джан, Дибала, Ругани)

Лацио - Наполи 2:1 (Бериша, Имобиле; Инсиние)

Торино - Рома 3:3 (Белоти, Мейте, Ляич; Джеко, Джеко, Коларов)

Болоня - СПАЛ 0:0

Парма - Удинезе 0:0

Сасуоло - Интер 1:0 (Трота)

Емполи - Каляри 0:1 (Барела)

Аталанта - Фрозиноне 2:0 (Запата, Корнелуис)

Posted by: Spark11 18 Aug 2018, 13:27

Програма за 1 кръг:

Събота (18.08.2018г.)

19:00 Киево - Ювентус 0:3 (Роналдо х2, Дибала)
21:30 Лацио - Наполи 2:1

Неделя (19.08.2018г.)

19:00 Торино - Рома 0:1
21:30 Болоня - СПАЛ 2:0
21:30 Парма - Удинезе 2:1
21:30 Сасуоло - интер 0:1
21:30 Емполи - Каляри 1:1

Понеделник (20.08.2018г.)

21:30 Аталанта - Фрозиноне 1:0

Posted by: J.T.Ultras 18 Aug 2018, 15:36

Програма за 1 кръг:

Събота (18.08.2018г.)

19:00 Киево - Ювентус 0:2 (Роналдо, Коща)
21:30 Лацио - Наполи 1:1

Неделя (19.08.2018г.)

19:00 Торино - Рома 2:2
21:30 Болоня - СПАЛ 1:0
21:30 Парма - Удинезе 1:1
21:30 Сасуоло - Интер 1:2
21:30 Емполи - Каляри 0:0

Понеделник (20.08.2018г.)

21:30 Аталанта - Фрозиноне 2:0

П.С. Пинк, голмайсторите за другите мачове не са задължителни biggrin.gif

Posted by: pinkfloyd39 19 Aug 2018, 22:41

Ултрас, познах ли Сасуоло и Интер? post-294-1159107481.gif

Posted by: J.T.Ultras 22 Aug 2018, 19:21

Класиране след 1 кръг:

1. pinkfloyd39 - 7т.
2. Spark11 - 6т.
3. J.T.Ultras - 4т.
----------------------------------

Програма за 2 кръг:

Събота (25.08.2018г.)

19:00 Ювентус - Лацио
21:30 Наполи - Милан

Неделя (26.08.2018г.)

19:00 Спал - Парма
21:30 Удинезе - Сампдория
21:30 Каляри - Сасуоло
21:30 Фиорентина - Киево
21:30 Фрозиноне - Болоня
21:30 Дженоа - Емполи
21:30 Интер - Торино

Понеделник (27.08.2018г.)

21:30 Рома - Аталанта

Posted by: pinkfloyd39 22 Aug 2018, 20:52

Събота (25.08.2018г.)

19:00 Ювентус - Лацио 2:1 (Роналдо, Пянич)
21:30 Наполи - Милан 2:1

Неделя (26.08.2018г.)

19:00 Спал - Парма 1:0
21:30 Удинезе - Сампдория 1:2
21:30 Каляри - Сасуоло 1:1
21:30 Фиорентина - Киево 1:0
21:30 Фрозиноне - Болоня 2:2
21:30 Дженоа - Емполи 1:1
21:30 Интер - Торино 0:1

Понеделник (27.08.2018г.)

21:30 Рома - Аталанта 1:1

Posted by: Sllai 23 Aug 2018, 08:11

Дадох ви един кръг аванта, сега се включвам:

Събота (25.08.2018г.)

19:00 Ювентус - Лацио 3:0 (Роналдо, Роналдо, Бернардески)
21:30 Наполи - Милан 1:1

Неделя (26.08.2018г.)

19:00 Спал - Парма 1:0
21:30 Удинезе - Сампдория 1:1
21:30 Каляри - Сасуоло 2:1
21:30 Фиорентина - Киево 1:0
21:30 Фрозиноне - Болоня 1:2
21:30 Дженоа - Емполи 2:0
21:30 Интер - Торино 2:0

Понеделник (27.08.2018г.)

21:30 Рома - Аталанта 2:1

Posted by: superniki 23 Aug 2018, 09:10

Събота (25.08.2018г.)

19:00 Ювентус - Лацио 3:1 (Дибала, Роналдо, Роналдо)
21:30 Наполи - Милан 2:2

Неделя (26.08.2018г.)

19:00 Спал - Парма 1:1
21:30 Удинезе - Сампдория 1:1
21:30 Каляри - Сасуоло 0:0
21:30 Фиорентина - Киево 2:1
21:30 Фрозиноне - Болоня 1:2
21:30 Дженоа - Емполи 2:0
21:30 Интер - Торино 2:1

Понеделник (27.08.2018г.)

21:30 Рома - Аталанта 2:1

Posted by: J.T.Ultras 25 Aug 2018, 14:02

Програма за 2 кръг:

Събота (25.08.2018г.)

19:00 Ювентус - Лацио 2:0 (Роналдо, Манджукич)
21:30 Наполи - Милан 2:1

Неделя (26.08.2018г.)

19:00 Спал - Парма 0:0
21:30 Удинезе - Сампдория 1:2
21:30 Каляри - Сасуоло 1:1
21:30 Фиорентина - Киево 2:0
21:30 Фрозиноне - Болоня 0:1
21:30 Дженоа - Емполи 1:0
21:30 Интер - Торино 1:1

Понеделник (27.08.2018г.)

21:30 Рома - Аталанта 3:1

Posted by: Spark11 25 Aug 2018, 15:16

Програма за 2 кръг:

Събота (25.08.2018г.)

19:00 Ювентус - Лацио 2:1 (Роналдо, Пянич)
21:30 Наполи - Милан 2:0

Неделя (26.08.2018г.)

19:00 Спал - Парма 0:1
21:30 Удинезе - Сампдория 1:1
21:30 Каляри - Сасуоло 2:1
21:30 Фиорентина - Киево 1:0
21:30 Фрозиноне - Болоня 1:1
21:30 Дженоа - Емполи 0:0
21:30 Интер - Торино 2:1

Понеделник (27.08.2018г.)

21:30 Рома - Аталанта 2:1

Posted by: Kirilov 25 Aug 2018, 16:44

Програма за 2 кръг:

Събота (25.08.2018г.)

19:00 Ювентус - Лацио 3:0 (Роналдо x2, Манджукич)
21:30 Наполи - Милан 2:0

Неделя (26.08.2018г.)

19:00 Спал - Парма 0:1
21:30 Удинезе - Сампдория 1:1
21:30 Каляри - Сасуоло 1:1
21:30 Фиорентина - Киево 1:0
21:30 Фрозиноне - Болоня 1:1
21:30 Дженоа - Емполи 1:0
21:30 Интер - Торино 2:1

Понеделник (27.08.2018г.)

21:30 Рома - Аталанта 3:1

Posted by: J.T.Ultras 28 Aug 2018, 20:45

Класиране след 2 кръг:

1. pinkfloyd39 - 10т.
2. J.T.Ultras - 9т.
3. Kirilov - 7т.
- Sllai - 7т.
4. superniki - 5т.
- Spark11 - 5т.

Временно класиране:

1. pinkfloyd39 - 17т.
2. J.T.Ultras - 13т.
3. Spark11 - 11т.
4. Kirilov - 7т.
--- Sllai - 7т.
5. superniki - 5т.

Posted by: J.T.Ultras 28 Aug 2018, 20:53

Програма за 3 кръг:

Петък (31.08.2018г.)

21:30 Милан - Рома

Събота (01.09.2018г.)

19:00 Болоня - Интер
21:30 Парма - Ювентус

Неделя (02.09.2018г.)

19:00 Фиорентина - Удинезе
21:30 Лацио - Фрозиноне
21:30 Киево - Емполи
21:30 Сампдория - Наполи
21:30 Сасуоло - Дженоа
21:30 Торино - Спал
21:30 Аталанта - Каляри

Posted by: Sllai 29 Aug 2018, 11:43

Петък (31.08.2018г.)

21:30 Милан - Рома 2-2

Събота (01.09.2018г.)

19:00 Болоня - Интер 0-1
21:30 Парма - Ювентус 0-2 (Роналдо, Дибала)

Неделя (02.09.2018г.)

19:00 Фиорентина - Удинезе 2-1
21:30 Лацио - Фрозиноне 4-0
21:30 Киево - Емполи 2-0
21:30 Сампдория - Наполи 1-2
21:30 Сасуоло - Дженоа 1-1
21:30 Торино - Спал 2-1
21:30 Аталанта - Каляри 2-1

Posted by: superniki 29 Aug 2018, 12:07

Петък (31.08.2018г.)

21:30 Милан - Рома 2-1

Събота (01.09.2018г.)

19:00 Болоня - Интер 1-2
21:30 Парма - Ювентус 0-3 (Роналдо, Роналдо, Дибала)

Неделя (02.09.2018г.)

19:00 Фиорентина - Удинезе 2-0
21:30 Лацио - Фрозиноне 2-0
21:30 Киево - Емполи 1-0
21:30 Сампдория - Наполи 2-2
21:30 Сасуоло - Дженоа 2-1
21:30 Торино - Спал 2-0
21:30 Аталанта - Каляри 3-0

Posted by: pinkfloyd39 29 Aug 2018, 14:03

Милан - Рома 2:2
Болоня - Интер 2:1
Парма - Ювентус 0:2 (Куадрадо, Роналдо)
Фиорентина - Удинезе 1:1
Лацио - Фрозиноне 4:1
Киево - Емполи 0:0
Сампдория - Наполи 0:2
Сасуоло - Дженоа 1:1
Торино - Спал 1:2
Аталанта- Каляри 2:0

Posted by: Kirilov 31 Aug 2018, 00:26

Петък (31.08.2018г.)

21:30 Милан - Рома 1:2

Събота (01.09.2018г.)

19:00 Болоня - Интер 0:1
21:30 Парма - Ювентус 0-3 (Роналдо, Манджукич, Дибала)

Неделя (02.09.2018г.)

19:00 Фиорентина - Удинезе 2:1
21:30 Лацио - Фрозиноне 3:0
21:30 Киево - Емполи 1:0
21:30 Сампдория - Наполи 1:2
21:30 Сасуоло - Дженоа 1:0
21:30 Торино - Спал 2:1
21:30 Аталанта - Каляри 3:0

Posted by: Milenrec 31 Aug 2018, 06:55

']Петък (31.08.2018г.)

21:30 Милан - Рома 1:1

Събота (01.09.2018г.)

19:00 Болоня - Интер 0:1
21:30 Парма - Ювентус 0-2 (Роналдо,Дибала)

Неделя (02.09.2018г.)

19:00 Фиорентина - Удинезе 3:1
21:30 Лацио - Фрозиноне 3:0
21:30 Киево - Емполи 1:1
21:30 Сампдория - Наполи 1:2
21:30 Сасуоло - Дженоа 2:0
21:30 Торино - Спал 2:1
21:30 Аталанта - Каляри 2:0[/quote]

Posted by: J.T.Ultras 31 Aug 2018, 19:16

Програма за 3 кръг:

Петък (31.08.2018г.)

21:30 Милан - Рома 1:1

Събота (01.09.2018г.)

19:00 Болоня - Интер 1:2
21:30 Парма - Ювентус 0:4 (Роналдо 2, Манджукич, Дибала)

Неделя (02.09.2018г.)

19:00 Фиорентина - Удинезе 2:0
21:30 Лацио - Фрозиноне 3:0
21:30 Киево - Емполи 1:1
21:30 Сампдория - Наполи 2:2
21:30 Сасуоло - Дженоа 1:0
21:30 Торино - Спал 2:1
21:30 Аталанта - Каляри 1:0

Posted by: Spark11 31 Aug 2018, 21:27

Събота (01.09.2018г.)

19:00 Болоня - Интер 0:1
21:30 Парма - Ювентус 1:2 (Роналдо, Джан)

Неделя (02.09.2018г.)

19:00 Фиорентина - Удинезе 2:1
21:30 Лацио - Фрозиноне 2:0
21:30 Киево - Емполи 1:1
21:30 Сампдория - Наполи 0:1
21:30 Сасуоло - Дженоа 1:1
21:30 Торино - Спал 1:0
21:30 Аталанта - Каляри 2:1

Posted by: J.T.Ultras 05 Sep 2018, 22:40

Класиране след 3 кръг:

1. Spark11 - 11т.
2. superniki - 10т.
3. Milenrec - 8т.
----J.T.Ultras - 8т.
4. Kirilov - 7т.
5. Sllai - 6т.
--pinkfloyd39 - 6т.

Временно класиране:

1. pinkfloyd39 - 23 т.
2. Spark11 - 22 т.
3. J.T.Ultras - 21 т.
4. superniki - 15 т.
5. Kirilov - 14 т.
6. Sllai - 13 т.
7. Milenrec - 8 т.

Posted by: J.T.Ultras 06 Sep 2018, 12:32

Програма за 4 кръг:

Събота (15.09.2018г.)

16:00 Интер - Парма
19:00 Наполи - Фиорентина
21:30 Фроиноне - Сампдория

Неделя (16.09.2018г.)

13:30 Рома - Киево
16:00 Удинезе - Торино
16:00 Ювентус - Сасуоло
16:00 Дженоа - Болоня
19:00 Емполи - Лацио
21:30 Каляри - Милан

Понеделник (17.09.2018г.)

21:30 Спал - Аталанта

Posted by: Sllai 08 Sep 2018, 15:23

Събота (15.09.2018г.)

16:00 Интер - Парма 2-1
19:00 Наполи - Фиорентина 1-1
21:30 Фрозиноне - Сампдория 1-2

Неделя (16.09.2018г.)

13:30 Рома - Киево 3-1
16:00 Удинезе - Торино 2-2
16:00 Ювентус - Сасуоло 3-0 (Роналдо х 3)
16:00 Дженоа - Болоня 1-0
19:00 Емполи - Лацио 0-2
21:30 Каляри - Милан 1-2

Понеделник (17.09.2018г.)

21:30 Спал - Аталанта 1-1

Posted by: Kirilov 15 Sep 2018, 09:00

Събота (15.09.2018г.)

16:00 Интер - Парма 2-1
19:00 Наполи - Фиорентина 2-0
21:30 Фрозиноне - Сампдория 0-1

Неделя (16.09.2018г.)

13:30 Рома - Киево 3-0
16:00 Удинезе - Торино 1-2
16:00 Ювентус - Сасуоло 5-0 (Дибала, Манджукич, Кедира, Роналдо х 2)
16:00 Дженоа - Болоня 1-0
19:00 Емполи - Лацио 0-2
21:30 Каляри - Милан 1-2

Понеделник (17.09.2018г.)

21:30 Спал - Аталанта 1-2

Posted by: J.T.Ultras 15 Sep 2018, 14:01

Програма за 4 кръг:

Събота (15.09.2018г.)

16:00 Интер - Парма 2:0
19:00 Наполи - Фиорентина 2:1
21:30 Фроиноне - Сампдория 0:1

Неделя (16.09.2018г.)

13:30 Рома - Киево 2:0
16:00 Удинезе - Торино 1:1
16:00 Ювентус - Сасуоло 3:1 (Роналдо, Дибала, Коща)
16:00 Дженоа - Болоня 2:1
19:00 Емполи - Лацио 0:1
21:30 Каляри - Милан 1:2

Понеделник (17.09.2018г.)

21:30 Спал - Аталанта 1:1

Posted by: pinkfloyd39 15 Sep 2018, 16:02

Програма за 4 кръг:

Събота (15.09.2018г.)

16:00 Интер - Парма 1:0
19:00 Наполи - Фиорентина 3:2
21:30 Фроиноне - Сампдория 1:2

Неделя (16.09.2018г.)

13:30 Рома - Киево 3:0
16:00 Удинезе - Торино 1:0
16:00 Ювентус - Сасуоло 4:0 (Бернардески, Пянич, Роналдо, Дибала)
16:00 Дженоа - Болоня 1:1
19:00 Емполи - Лацио 1:2
21:30 Каляри - Милан 1:1

Понеделник (17.09.2018г.)

21:30 Спал - Аталанта 1:0

Posted by: superniki 15 Sep 2018, 17:40

Събота (15.09.2018г.)

19:00 Наполи - Фиорентина 3-1
21:30 Фрозиноне - Сампдория 1-2

Неделя (16.09.2018г.)

13:30 Рома - Киево 2-0
16:00 Удинезе - Торино 0-2
16:00 Ювентус - Сасуоло 3-0 (Дибала, Роналдо, Мандужукию)
16:00 Дженоа - Болоня 1-1
19:00 Емполи - Лацио 1-2
21:30 Каляри - Милан 0-2

Понеделник (17.09.2018г.)

21:30 Спал - Аталанта 1-3

Posted by: Spark11 15 Sep 2018, 20:30

Програма за 4 кръг:

Събота (15.09.2018г.)

21:30 Фроиноне - Сампдория 0:1

Неделя (16.09.2018г.)

13:30 Рома - Киево 1:0
16:00 Удинезе - Торино 2:1
16:00 Ювентус - Сасуоло 2:0 (Роналдо, Джан)
16:00 Дженоа - Болоня 1:1
19:00 Емполи - Лацио 0:0
21:30 Каляри - Милан 1:1

Понеделник (17.09.2018г.)

21:30 Спал - Аталанта 0:2

Posted by: J.T.Ultras 17 Sep 2018, 19:12

Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (19.09.2018г.)

20:00 Сампдория - Фиорентина 2:1

Posted by: Kirilov 17 Sep 2018, 23:14

Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (19.09.2018г.)

20:00 Сампдория - Фиорентина 1:0

Posted by: Spark11 18 Sep 2018, 13:11

Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (19.09.2018г.)

20:00 Сампдория - Фиорентина 2:1

Posted by: superniki 18 Sep 2018, 14:23

Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (19.09.2018г.)

20:00 Сампдория - Фиорентина 1:1

Posted by: Sllai 18 Sep 2018, 20:56


Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (19.09.2018г.)

20:00 Сампдория - Фиорентина 0:0

Posted by: J.T.Ultras 20 Sep 2018, 18:23

Класиране след 4 кръг + отложен мач от 1 кръг:

J.T.Ultras - 11т.
pinkfloyd39 - 9т.
Sllai - 8т.
Kirilov - 8т.
superniki - 8т.
Spark11 - 6т.

Временно класиране:

1. pinkfloyd39 - 32т.
--- J.T.Ultras - 32т.
2. Spark11 - 28т.
3. superniki - 23т.
4. Kirilov - 22 т.
5. Sllai - 21т.
6. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 20 Sep 2018, 18:34

Програма за 5 кръг:

Петък (21.09.2018г.)

21:30 Сасуоло - Емполи

Събота (22.09.2018г.)

16:00 Парма - Каляри
19:00 Фиорентина - Спал
21:30 Сампдория - Интер

Неделя (23.09.2018г.)

13:30 Торино - Наполи
16:00 Лацио - Дженоа
16:00 Болоня - Рома
16:00 Киево - Удинезе
19:00 Милан - Аталанта
21:30 Фрозиноне - Ювентус

Posted by: Sllai 20 Sep 2018, 18:47


Петък (21.09.2018г.)

21:30 Сасуоло - Емполи 2-0

Събота (22.09.2018г.)

16:00 Парма - Каляри 2-1
19:00 Фиорентина - Спал 2-0
21:30 Сампдория - Интер 2-1

Неделя (23.09.2018г.)

13:30 Торино - Наполи 1-2
16:00 Лацио - Дженоа 2-1
16:00 Болоня - Рома 0-1
16:00 Киево - Удинезе 1-1
19:00 Милан - Аталанта 2-1
21:30 Фрозиноне - Ювентус 0-3 (Джан, Бернардески, Роналдо)

Posted by: AlanSmith 21 Sep 2018, 00:21

Петък (21.09.2018г.)

21:30 Сасуоло - Емполи 1-1

Събота (22.09.2018г.)

16:00 Парма - Каляри 2-1
19:00 Фиорентина - Спал 2-1
21:30 Сампдория - Интер 2-2

Неделя (23.09.2018г.)

13:30 Торино - Наполи 1-2
16:00 Лацио - Дженоа 2-2
16:00 Болоня - Рома 0-3
16:00 Киево - Удинезе 0-1
19:00 Милан - Аталанта 2-1
21:30 Фрозиноне - Ювентус 0-4 (Пянич, Манджукич, Бонучи, Роналдо)

Posted by: pinkfloyd39 21 Sep 2018, 07:32

Програма за 5 кръг:

Петък (21.09.2018г.)

21:30 Сасуоло - Емполи 2:0

Събота (22.09.2018г.)

16:00 Парма - Каляри 2:0
19:00 Фиорентина - Спал 2:0
21:30 Сампдория - Интер 2:3

Неделя (23.09.2018г.)

13:30 Торино - Наполи 1:2
16:00 Лацио - Дженоа 2:1
16:00 Болоня - Рома 0:1
16:00 Киево - Удинезе 0:0
19:00 Милан - Аталанта 1:1
21:30 Фрозиноне - Ювентус 1:2 (Дибала, Дибала)

Posted by: superniki 21 Sep 2018, 08:46

Програма за 5 кръг:

Петък (21.09.2018г.)

21:30 Сасуоло - Емполи 2:1

Събота (22.09.2018г.)

16:00 Парма - Каляри 1:1
19:00 Фиорентина - Спал 2:1
21:30 Сампдория - Интер 2:2

Неделя (23.09.2018г.)

13:30 Торино - Наполи 1:1
16:00 Лацио - Дженоа 2:0
16:00 Болоня - Рома 1:3
16:00 Киево - Удинезе 2:2
19:00 Милан - Аталанта 2:1
21:30 Фрозиноне - Ювентус 0:2 (Роналдо, Роналдо)

Posted by: mrd 21 Sep 2018, 08:48

Надявам се не е късно да се включа и аз.

Програма за 5 кръг:

Петък (21.09.2018г.)

21:30 Сасуоло - Емполи 2:1

Събота (22.09.2018г.)

16:00 Парма - Каляри 2:2
19:00 Фиорентина - Спал 1:1
21:30 Сампдория - Интер 2:1

Неделя (23.09.2018г.)

13:30 Торино - Наполи 2:2
16:00 Лацио - Дженоа 2:0
16:00 Болоня - Рома 0:2
16:00 Киево - Удинезе 1:1
19:00 Милан - Аталанта 2:0
21:30 Фрозиноне - Ювентус 0:3 (Роналдо, Дибала, Берна)

Posted by: Spark11 21 Sep 2018, 08:51

Програма за 5 кръг:

Петък (21.09.2018г.)

21:30 Сасуоло - Емполи 1:0

Събота (22.09.2018г.)

16:00 Парма - Каляри 2:1
19:00 Фиорентина - Спал 2:1
21:30 Сампдория - Интер 2:2

Неделя (23.09.2018г.)

13:30 Торино - Наполи 0:2
16:00 Лацио - Дженоа 1:1
16:00 Болоня - Рома 1:2
16:00 Киево - Удинезе 1:2
19:00 Милан - Аталанта 2:1
21:30 Фрозиноне - Ювентус 0:4 (Роналдо х3, Дибала)

Posted by: J.T.Ultras 21 Sep 2018, 19:39

Програма за 5 кръг:

Петък (21.09.2018г.)

21:30 Сасуоло - Емполи 2:0

Събота (22.09.2018г.)

16:00 Парма - Каляри 0:0
19:00 Фиорентина - Спал 2:1
21:30 Сампдория - Интер 1:2

Неделя (23.09.2018г.)

13:30 Торино - Наполи 1:1
16:00 Лацио - Дженоа 1:0
16:00 Болоня - Рома 0:2
16:00 Киево - Удинезе 1:1
19:00 Милан - Аталанта 3:1
21:30 Фрозиноне - Ювентус 0:3(Роналдо, Дибала x2)

Posted by: Kirilov 21 Sep 2018, 19:40

Програма за 5 кръг:

Петък (21.09.2018г.)

21:30 Сасуоло - Емполи 2:1

Събота (22.09.2018г.)

16:00 Парма - Каляри 2:0
19:00 Фиорентина - Спал 2:1
21:30 Сампдория - Интер 2:1

Неделя (23.09.2018г.)

13:30 Торино - Наполи 0:2
16:00 Лацио - Дженоа 2:0
16:00 Болоня - Рома 1:2
16:00 Киево - Удинезе 1:2
19:00 Милан - Аталанта 1:1
21:30 Фрозиноне - Ювентус 0:3 (Роналдо, Манджукич, Бернардески)

Posted by: J.T.Ultras 24 Sep 2018, 17:47

Класиране след 5 кръг:

1.pinkfloyd39 - 11т.
---Kirilov - 11т.
2. Sllai - 7т.
----superniki - 7т.
----Spark11 - 7т.
3. AlanSmith - 6т.
----J.T.Ultras - 6т.
4. mrd - 4т.

Временно класиране

1. pinkfloyd39 - 43т.
2. J.T.Ultras - 38т.
3. Spark11 - 35т.
4. Kirilov - 33т.
5. superniki - 30т.
6. Sllai - 28т.
7. Milenrec - 8т.
8. AlanSmith - 6т.
9. mrd - 4т.

Posted by: J.T.Ultras 24 Sep 2018, 18:06

Програма за 6 кръг:

Вторник (25.09.2018г.)

22:00 Интер - Фиорентина

Сряда (26.09.2018г.)

20:00 Удинезе - Лацио
22:00 Ювентус - Болоня
22:00 Наполи - Парма
22:00 Рома - Фрозиноне
22:00 Аталанта - Торино
22:00 Каляри - Сампдория
22:00 Дженоа - Киево

Четвъртък (27.09.2018г.)

20:00 Спал - Сасуоло
22:00 Емполи - Милан

Posted by: Sllai 24 Sep 2018, 19:28



Вторник (25.09.2018г.)

22:00 Интер - Фиорентина 2-1

Сряда (26.09.2018г.)

20:00 Удинезе - Лацио 1-2
22:00 Ювентус - Болоня 2-0 (Дибала, Куадрадо)
22:00 Наполи - Парма 2-0
22:00 Рома - Фрозиноне 3-0
22:00 Аталанта - Торино 1-1
22:00 Каляри - Сампдория 2-1
22:00 Дженоа - Киево 2-1

Четвъртък (27.09.2018г.)

20:00 Спал - Сасуоло 1-1
22:00 Емполи - Милан 0-2

Posted by: Spark11 24 Sep 2018, 19:40

Програма за 6 кръг:

Вторник (25.09.2018г.)

22:00 Интер - Фиорентина 1:1

Сряда (26.09.2018г.)

20:00 Удинезе - Лацио 2:1
22:00 Ювентус - Болоня 2:0 (Роналдо, Бернардески)
22:00 Наполи - Парма 3:1
22:00 Рома - Фрозиноне 1:0
22:00 Аталанта - Торино 1:1
22:00 Каляри - Сампдория 0:2
22:00 Дженоа - Киево 2:1

Четвъртък (27.09.2018г.)

20:00 Спал - Сасуоло 0:1
22:00 Емполи - Милан 1:3

Posted by: mrd 25 Sep 2018, 13:15

Вторник (25.09.2018г.)

22:00 Интер - Фиорентина 3-2

Сряда (26.09.2018г.)

20:00 Удинезе - Лацио 1-2
22:00 Ювентус - Болоня 2-0 (Дибала, Роналдо)
22:00 Наполи - Парма 3-0
22:00 Рома - Фрозиноне 2-0
22:00 Аталанта - Торино 2-1
22:00 Каляри - Сампдория 1-1
22:00 Дженоа - Киево 1-1

Четвъртък (27.09.2018г.)

20:00 Спал - Сасуоло 1-1
22:00 Емполи - Милан 1-2

Posted by: AlanSmith 25 Sep 2018, 17:47

Вторник (25.09.2018г.)

22:00 Интер - Фиорентина 2-1

Сряда (26.09.2018г.)

20:00 Удинезе - Лацио 1-2
22:00 Ювентус - Болоня 3-0 (Дибала, Роналдо, Киелини)
22:00 Наполи - Парма 2-1
22:00 Рома - Фрозиноне 2-0
22:00 Аталанта - Торино 2-2
22:00 Каляри - Сампдория 1-2
22:00 Дженоа - Киево 2-1

Четвъртък (27.09.2018г.)

20:00 Спал - Сасуоло 1-1
22:00 Емполи - Милан 1-2

Posted by: Kirilov 25 Sep 2018, 19:05

Програма за 6 кръг:

Вторник (25.09.2018г.)

22:00 Интер - Фиорентина 1:2

Сряда (26.09.2018г.)

20:00 Удинезе - Лацио 1:2
22:00 Ювентус - Болоня 3:0 (Роналдо х2, Бернардески)
22:00 Наполи - Парма 3:0
22:00 Рома - Фрозиноне 2:0
22:00 Аталанта - Торино 2:1
22:00 Каляри - Сампдория 1:2
22:00 Дженоа - Киево 2:0

Четвъртък (27.09.2018г.)

20:00 Спал - Сасуоло 1:2
22:00 Емполи - Милан 1:1

Posted by: J.T.Ultras 25 Sep 2018, 20:28

Програма за 6 кръг:

Вторник (25.09.2018г.)

22:00 Интер - Фиорентина 2:2

Сряда (26.09.2018г.)

20:00 Удинезе - Лацио 1:1
22:00 Ювентус - Болоня 3:1 (Дибала, Роналдо, Бенатия)
22:00 Наполи - Парма 1:0
22:00 Рома - Фрозиноне 2:0
22:00 Аталанта - Торино 2:1
22:00 Каляри - Сампдория 0:0
22:00 Дженоа - Киево 1:0

Четвъртък (27.09.2018г.)

20:00 Спал - Сасуоло 1:1
22:00 Емполи - Милан 1:2

Posted by: pinkfloyd39 26 Sep 2018, 20:25

Сряда (26.09.2018г.)

20:00 Удинезе - Лацио 1:2
22:00 Ювентус - Болоня 1:1 (Матюиди)
22:00 Наполи - Парма 3:0
22:00 Рома - Фрозиноне 1:0
22:00 Аталанта - Торино 2:0
22:00 Каляри - Сампдория 1:1
22:00 Дженоа - Киево 1:0

Четвъртък (27.09.2018г.)

20:00 Спал - Сасуоло 3:1
22:00 Емполи - Милан 1:1

Posted by: J.T.Ultras 28 Sep 2018, 16:16

Програма за 7 кръг:

Събота (29.09.2018г.)

16:00 Рома - Лацио
19:00 Ювентус - Наполи
21:30 Интер - Каляри

Неделя (30.09.2018г.)

13:30 Болоня - Удинезе
16:00 Киево - Торино
16:00 Фиорентина - Аталанта
16:00 Фрозиноне - Дженоа
19:00 Парма - Емполи
21:30 Сасуоло - Милан

Понеделник (01.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Спал

Posted by: Sllai 28 Sep 2018, 19:26


Събота (29.09.2018г.)

16:00 Рома - Лацио 1-1
19:00 Ювентус - Наполи 3-1 (Роналдо х 3)
21:30 Интер - Каляри 2-0

Неделя (30.09.2018г.)

13:30 Болоня - Удинезе 1-1
16:00 Киево - Торино 1-1
16:00 Фиорентина - Аталанта 1-1
16:00 Фрозиноне - Дженоа 1-3
19:00 Парма - Емполи 2-0
21:30 Сасуоло - Милан 2-1

Понеделник (01.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Спал 2-1

Posted by: pinkfloyd39 28 Sep 2018, 20:22

Събота (29.09.2018г.)

16:00 Рома - Лацио 2-2
19:00 Ювентус - Наполи 2-0 (Роналдо, Манджукич)
21:30 Интер - Каляри 3-1

Неделя (30.09.2018г.)

13:30 Болоня - Удинезе 0-0
16:00 Киево - Торино 1-0
16:00 Фиорентина - Аталанта 2-1
16:00 Фрозиноне - Дженоа 0-1
19:00 Парма - Емполи 1-1
21:30 Сасуоло - Милан 3-0

Понеделник (01.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Спал 4-0

Posted by: Spark11 28 Sep 2018, 22:56

Програма за 7 кръг:

Събота (29.09.2018г.)

16:00 Рома - Лацио 2:1
19:00 Ювентус - Наполи 2:1 (Роналдо, Бернардески)
21:30 Интер - Каляри 2:0

Неделя (30.09.2018г.)

13:30 Болоня - Удинезе 0:1
16:00 Киево - Торино 0:0
16:00 Фиорентина - Аталанта 2:1
16:00 Фрозиноне - Дженоа 1:2
19:00 Парма - Емполи 3:2
21:30 Сасуоло - Милан 2:1

Понеделник (01.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Спал 1:0

Posted by: Kirilov 29 Sep 2018, 07:00

Постнете класирането след 6 кръг

Програма за 7 кръг:

Събота (29.09.2018г.)

16:00 Рома - Лацио 2-2
19:00 Ювентус - Наполи 2-0 (Роналдо, Берна)
21:30 Интер - Каляри 2-0

Неделя (30.09.2018г.)

13:30 Болоня - Удинезе 0-1
16:00 Киево - Торино 0-1
16:00 Фиорентина - Аталанта 2-1
16:00 Фрозиноне - Дженоа 0-1
19:00 Парма - Емполи 2-0
21:30 Сасуоло - Милан 2-0

Понеделник (01.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Спал 3-0

Posted by: AlanSmith 29 Sep 2018, 09:19

Постнете класирането след 6 кръг

Програма за 7 кръг:

Събота (29.09.2018г.)

16:00 Рома - Лацио 2-2
19:00 Ювентус - Наполи 2-1 (Роналдо, Дибала)
21:30 Интер - Каляри 2-1

Неделя (30.09.2018г.)

13:30 Болоня - Удинезе 1-1
16:00 Киево - Торино 0-2
16:00 Фиорентина - Аталанта 2-1
16:00 Фрозиноне - Дженоа 0-2
19:00 Парма - Емполи 2-1
21:30 Сасуоло - Милан 2-2

Понеделник (01.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Спал 3-1

Posted by: J.T.Ultras 29 Sep 2018, 13:57

Програма за 7 кръг:

Събота (29.09.2018г.)

16:00 Рома - Лацио 1:1
19:00 Ювентус - Наполи 2:1 (Роналдо, Манджукич)
21:30 Интер - Каляри 2:0

Неделя (30.09.2018г.)

13:30 Болоня - Удинезе 1:2
16:00 Киево - Торино 0:1
16:00 Фиорентина - Аталанта 1:0
16:00 Фрозиноне - Дженоа 0:2
19:00 Парма - Емполи 2:1
21:30 Сасуоло - Милан 3:2

Понеделник (01.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Спал 1:0
-----------------------

П.С. Класирането след тоя кръг ще го оправя момци post-294-1159107520.gif

Posted by: J.T.Ultras 03 Oct 2018, 19:11

Класиране след 6 кръг:

Kirilov - 16т.
Sllai - 14т.
mrd - 13т.
AlanSmith - 12т.
Spark11 - 9т.
pinkfloyd39 - 9т.
J.T.Ultras - 8т.
----------------------------

Класиране след 7 кръг:

Kirilov - 12т.
Sllai - 12т.
J.T.Ultras - 12т.
Spark11 - 12т.
AlanSmith - 8т.
pinkfloyd39 - 6т.
--------------------------------

Временно класиране:

1. Kirilov - 61т.
2. pinkfloyd39 - 58т.
----J.T.Ultras - 58т.
3. Spark11 - 56т.
4. Sllai - 54т.
5. superniki - 30т.
6. AlanSmith - 26т.
7. mrd - 17т.
8. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 04 Oct 2018, 18:15

Програма за 8 кръг:

Петък (05.09.2018г.)

21:30 Торино - Фрозиноне

Събота (06.09.2018г.)

16:00 Каляри - Болоня
19:00 Удинезе - Ювентус
21:30 Емполи - Рома

Неделя (07.09.2018г.)

13:30 Дженоа - Парма
16:00 Лацио - Фиорентина
16:00 Милан - Киево
16:00 Аталанта - Сампдория
19:00 Наполи - Сасуоло
21:30 Спал - Интер

Posted by: Spark11 04 Oct 2018, 18:27

Програма за 8 кръг:

Петък (05.09.2018г.)

21:30 Торино - Фрозиноне 1:0

Събота (06.09.2018г.)

16:00 Каляри - Болоня 1:1
19:00 Удинезе - Ювентус 0:2 (Роналдо, Дибала)
21:30 Емполи - Рома 1:3

Неделя (07.09.2018г.)

13:30 Дженоа - Парма 2:2
16:00 Лацио - Фиорентина 1:0
16:00 Милан - Киево 1:0
16:00 Аталанта - Сампдория 2:1
19:00 Наполи - Сасуоло 3:0
21:30 Спал - Интер 1:2

Posted by: Sllai 04 Oct 2018, 19:36



Петък (05.09.2018г.)

21:30 Торино - Фрозиноне 2-1

Събота (06.09.2018г.)

16:00 Каляри - Болоня 1-1
19:00 Удинезе - Ювентус 0-2 (Дибала, Роналдо)
21:30 Емполи - Рома 0-2

Неделя (07.09.2018г.)

13:30 Дженоа - Парма 2-1
16:00 Лацио - Фиорентина 2-1
16:00 Милан - Киево 2-1
16:00 Аталанта - Сампдория 2-1
19:00 Наполи - Сасуоло 2-0
21:30 Спал - Интер 1-2

Posted by: Kirilov 05 Oct 2018, 06:01

Програма за 8 кръг:

Петък (05.09.2018г.)

21:30 Торино - Фрозиноне 2:0

Събота (06.09.2018г.)

16:00 Каляри - Болоня 1:1
19:00 Удинезе - Ювентус 0:4 (Роналдо x2, Дибала, Манджукич)
21:30 Емполи - Рома 0:3

Неделя (07.09.2018г.)

13:30 Дженоа - Парма 2:1
16:00 Лацио - Фиорентина 3:2
16:00 Милан - Киево 3:1
16:00 Аталанта - Сампдория 1:2
19:00 Наполи - Сасуоло 3:0
21:30 Спал - Интер 0:2

Posted by: J.T.Ultras 05 Oct 2018, 15:33

Програма за 8 кръг:

Петък (05.09.2018г.)

21:30 Торино - Фрозиноне 2:0

Събота (06.09.2018г.)

16:00 Каляри - Болоня 0:0
19:00 Удинезе - Ювентус 1:3 (Роналдо, Дибала, Пянич)
21:30 Емполи - Рома 0:2

Неделя (07.09.2018г.)

13:30 Дженоа - Парма 2:1
16:00 Лацио - Фиорентина 1:1
16:00 Милан - Киево 2:0
16:00 Аталанта - Сампдория 1:1
19:00 Наполи - Сасуоло 3:1
21:30 Спал - Интер 0:1

Posted by: pinkfloyd39 06 Oct 2018, 16:52

Пропуснах първите 2 мача, не че съм гледал как са завършили.

Програма за 8 кръг:

19:00 Удинезе - Ювентус 1:3 (Роналдо, Дибала, Бернардески)
21:30 Емполи - Рома 0:2

Неделя (07.09.2018г.)

13:30 Дженоа - Парма 3:2
16:00 Лацио - Фиорентина 1:2
16:00 Милан - Киево 1:1
16:00 Аталанта - Сампдория 1:1
19:00 Наполи - Сасуоло 4:0
21:30 Спал - Интер 1:1

Posted by: J.T.Ultras 08 Oct 2018, 19:51

Класирне след 8 кръг:

Sllai - 16т.
Spark11 - 14т.
Kirilov - 11т.
J.T.Ultras - 9т.
pinkfloyd39 - 6т.

Временно класиране:

1. Kirilov - 72т.
2. Spark11 - 70т.
---- Sllai - 70 т.
3. J.T.Ultras - 67т.
4. pinkfloyd39 - 64т.
5. superniki - 30т.
6. AlanSmith - 26т.
7. mrd - 17т.
8. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 14 Oct 2018, 19:11

Програма за 9 кръг:

Събота (20.10.2018г.)

16:00 Рома - Спал
19:00 Ювентус - Дженоа
21:30 Удинезе - Наполи

Неделя (21.10.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Емполи
16:00 Болоня - Торино
16:00 Киево - Аталанта
16:00 Парма - Лацио
19:00 Фиорентина - Каляри
21:30 Интер - Милан

Понеделник (22.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Сасуоло

Posted by: Sllai 15 Oct 2018, 07:53

Събота (20.10.2018г.)

16:00 Рома - Спал 3-0
19:00 Ювентус - Дженоа 2-0 (Роналдо, Кансело)
21:30 Удинезе - Наполи 1-2

Неделя (21.10.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Емполи 1-1
16:00 Болоня - Торино 1-1
16:00 Киево - Аталанта 1-2
16:00 Парма - Лацио 2-2
19:00 Фиорентина - Каляри 2-1
21:30 Интер - Милан 1-1

Понеделник (22.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Сасуоло 2-0

Posted by: Kirilov 17 Oct 2018, 22:55

Програма за 9 кръг:

Събота (20.10.2018г.)

16:00 Рома - Спал 3:0
19:00 Ювентус - Дженоа 3:0 (Роналдо х2, Бернардески)
21:30 Удинезе - Наполи 0:2

Неделя (21.10.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Емполи 1:2
16:00 Болоня - Торино 1:2
16:00 Киево - Аталанта 0:2
16:00 Парма - Лацио 1:2
19:00 Фиорентина - Каляри 2:0
21:30 Интер - Милан 2:1

Понеделник (22.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Сасуоло 2:1

Posted by: Spark11 17 Oct 2018, 23:23

Програма за 9 кръг:

Събота (20.10.2018г.)

16:00 Рома - Спал 2:0
19:00 Ювентус - Дженоа 2:0 (Роналдо х2)
21:30 Удинезе - Наполи 1:2

Неделя (21.10.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Емполи 1:2
16:00 Болоня - Торино 0:0
16:00 Киево - Аталанта 1:1
16:00 Парма - Лацио 2:1
19:00 Фиорентина - Каляри 2:0
21:30 Интер - Милан 1:0

Понеделник (22.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Сасуоло 1:0

Posted by: mrd 18 Oct 2018, 08:15

Събота (20.10.2018г.)

16:00 Рома - Спал 2-1
19:00 Ювентус - Дженоа 3-0 (Роналдо, Манджо, Пянич)
21:30 Удинезе - Наполи 0-2

Неделя (21.10.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Емполи 1-1
16:00 Болоня - Торино 1-2
16:00 Киево - Аталанта 1-2
16:00 Парма - Лацио 2-3
19:00 Фиорентина - Каляри 2-0
21:30 Интер - Милан 1-0

Понеделник (22.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Сасуоло 3-1

Posted by: masterhp 18 Oct 2018, 11:38

Събота (20.10.2018г.)

16:00 Рома - Спал 2-1
19:00 Ювентус - Дженоа 4-0 (Роналдо, Бернандески, Пянич, Кедира)
21:30 Удинезе - Наполи 1-3

Неделя (21.10.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Емполи 2-1
16:00 Болоня - Торино 1-2
16:00 Киево - Аталанта 1-2
16:00 Парма - Лацио 1-2
19:00 Фиорентина - Каляри 2-1
21:30 Интер - Милан 2-1

Понеделник (22.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Сасуоло 2-1

Posted by: J.T.Ultras 20 Oct 2018, 14:47

Програма за 9 кръг:

Събота (20.10.2018г.)

16:00 Рома - Спал 3:0
19:00 Ювентус - Дженоа 3:1 (Роналдо , Манджукич, Бенатия)
21:30 Удинезе - Наполи 1:2

Неделя (21.10.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Емполи 0:0
16:00 Болоня - Торино 1:1
16:00 Киево - Аталанта 1:2
16:00 Парма - Лацио 1:1
19:00 Фиорентина - Каляри 3:0
21:30 Интер - Милан 0:1

Понеделник (22.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Сасуоло 2:1

Posted by: pinkfloyd39 20 Oct 2018, 16:03

Програма за 9 кръг:

Събота (20.10.2018г.)


19:00 Ювентус - Дженоа 2:0 [Роналдо, Берна]
1:30 Удинезе - Наполи 0:3

Неделя (21.10.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Емполи 1:1
16:00 Болоня - Торино 1:1
16:00 Киево - Аталанта 0:1
16:00 Парма - Лацио 2:3
19:00 Фиорентина - Каляри 4:0
21:30 Интер - Милан 3:1

Понеделник (22.10.2018г.)

21:30 Сампдория - Сасуоло 2:0

Posted by: J.T.Ultras 25 Oct 2018, 21:34

Класиране след 9 кръг:

1. pinkfloyd39 - 8т.
2. mrd - 7т.
3. Spark11 - 5т.
4. Sllai - 4т.
--- Kirilov - 4т.
--- J.T.Ultras - 4т.
--- masterhp - 4т.

Временно класиране:

1. Kirilov - 76т.
2. Spark11 - 75т.
3. Sllai - 74т.
4. pinkfloyd - 72т.
5. J.T.Ultras - 71т.
6. superniki - 30т.
7. AlanSmith - 26т.
8. mrd - 24т.
9. Milenrec - 8т.
10. masterhp - 4т.

Posted by: J.T.Ultras 25 Oct 2018, 21:44

Програма за 10 кръг:

Събота (27.10.2018г.)

16:00 Аталанта - Парма
19:00 Емполи - Ювентус
21:30 Торино - Фиорентина

Неделя (28.10.2018г.)

13:30 Сасуоло - Болоня
16:00 Спал - Фрозиноне
16:00 Каляри - Киево
16:00 Дженоа - Удинезе
19:30 Милан - Сампдория
21:30 Наполи - Рома

Понеделник (29.10.2018г.)

21:30 Лацио - Интер

Posted by: pinkfloyd39 26 Oct 2018, 07:40

Програма за 10 кръг:

Събота (27.10.2018г.)

16:00 Аталанта - Парма 1:2
19:00 Емполи - Ювентус 0:2 (Роналдо, Дибала)
21:30 Торино - Фиорентина 1:1

Неделя (28.10.2018г.)

13:30 Сасуоло - Болоня 1:0
16:00 Спал - Фрозиноне 2:0
16:00 Каляри - Киево 3:0
16:00 Дженоа - Удинезе 0:0
19:30 Милан - Сампдория 1:1
21:30 Наполи - Рома 3:2

Понеделник (29.10.2018г.)

21:30 Лацио - Интер 1:2

Posted by: Sllai 26 Oct 2018, 08:04

Програма за 10 кръг:

Събота (27.10.2018г.)

16:00 Аталанта - Парма 2-1
19:00 Емполи - Ювентус 0-2 (Пянич, Роналдо)
21:30 Торино - Фиорентина 2-2

Неделя (28.10.2018г.)

13:30 Сасуоло - Болоня 1-1
16:00 Спал - Фрозиноне 2-1
16:00 Каляри - Киево 1-0
16:00 Дженоа - Удинезе 1-1
19:30 Милан - Сампдория 2-1
21:30 Наполи - Рома 1-2

Понеделник (29.10.2018г.)

21:30 Лацио - Интер 2-1

Posted by: Spark11 26 Oct 2018, 09:54

Програма за 10 кръг:

Събота (27.10.2018г.)

16:00 Аталанта - Парма 1:0
19:00 Емполи - Ювентус 0:2 (Роналдо, Дибала)
21:30 Торино - Фиорентина 1:1

Неделя (28.10.2018г.)

13:30 Сасуоло - Болоня 2:0
16:00 Спал - Фрозиноне 0:0
16:00 Каляри - Киево 0:0
16:00 Дженоа - Удинезе 2:1
19:30 Милан - Сампдория 1:1
21:30 Наполи - Рома 2:1

Понеделник (29.10.2018г.)

21:30 Лацио - Интер 1:0

Posted by: Kirilov 26 Oct 2018, 22:42

Програма за 10 кръг:

Събота (27.10.2018г.)

16:00 Аталанта - Парма 2:0
19:00 Емполи - Ювентус 0:3 (Роналдо x2, Дибала)
21:30 Торино - Фиорентина 2:1

Неделя (28.10.2018г.)

13:30 Сасуоло - Болоня 2:0
16:00 Спал - Фрозиноне 2:0
16:00 Каляри - Киево 2:0
16:00 Дженоа - Удинезе 2:1
19:30 Милан - Сампдория 0:1
21:30 Наполи - Рома 2:0

Понеделник (29.10.2018г.)

21:30 Лацио - Интер 2:1

Posted by: J.T.Ultras 27 Oct 2018, 08:23

Програма за 10 кръг:

Събота (27.10.2018г.)

16:00 Аталанта - Парма 2:1
19:00 Емполи - Ювентус 0:3 (Дибала, Роналдо, Бернардески)
21:30 Торино - Фиорентина 1:1

Неделя (28.10.2018г.)

13:30 Сасуоло - Болоня 1:0
16:00 Спал - Фрозиноне 2:1
16:00 Каляри - Киево 1:0
16:00 Дженоа - Удинезе 2:1
19:30 Милан - Сампдория 2:2
21:30 Наполи - Рома 2:1

Понеделник (29.10.2018г.)

21:30 Лацио - Интер 1:1

Posted by: Valentin Georgiev 27 Oct 2018, 09:44

Здравейте всички,
Нов съм във форума и поради тази причина се извинявам, че се включвам с огромно закъснение.

Ще стартирам и аз с прогнозите въпреки изоставането smile.gif

Програма за 10 кръг:

Събота (27.10.2018г.)

16:00 Аталанта - Парма 1:1
19:00 Емполи - Ювентус 0:2 (Дибала, Роналдо)
21:30 Торино - Фиорентина 1:1

Неделя (28.10.2018г.)

13:30 Сасуоло - Болоня 2:1
16:00 Спал - Фрозиноне 2:1
16:00 Каляри - Киево 2:0
16:00 Дженоа - Удинезе 2:1
19:30 Милан - Сампдория 3:1
21:30 Наполи - Рома 1:1

Понеделник (29.10.2018г.)

21:30 Лацио - Интер 1:2

Posted by: J.T.Ultras 30 Oct 2018, 19:20

Класиране след 10 кръг:

1. Valentin Georgiev - 11т.
2. pinkfloyd39 - 8т.
----- Sllai - 8т.
3. J.T.Ultras - 7т.
4. Spark11 - 6т.
5. Kirilov - 4т.

Временно класиране:

1. Sllai - 82т.
2. Spark11 - 81т.
3. Kirilov - 80т.
--- pinkfloyd - 80т.
5. J.T.Ultras - 78т.
6. superniki - 30т.
7. AlanSmith - 26т.
8. mrd - 24т.
9. Valentin Georgiev - 11т.
10. Milenrec - 8т.
11. masterhp - 4т.

Posted by: J.T.Ultras 30 Oct 2018, 19:22

Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (31.10.2018г.)

21:30 Милан - Дженоа

Posted by: Spark11 30 Oct 2018, 20:03

Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (31.10.2018г.)

21:30 Милан - Дженоа 2:1

Posted by: Sllai 30 Oct 2018, 20:10



Сряда (31.10.2018г.)

21:30 Милан - Дженоа 1-1

Posted by: Kirilov 30 Oct 2018, 20:17

Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (31.10.2018г.)

21:30 Милан - Дженоа 1:2

Posted by: Valentin Georgiev 30 Oct 2018, 20:23

Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (31.10.2018г.)

21:30 Милан - Дженоа 3:1

Posted by: pinkfloyd39 31 Oct 2018, 09:18

Сряда (31.10.2018г.)

21:30 Милан - Дженоа 2:1

Posted by: ge6a666 31 Oct 2018, 10:48

Сряда (31.10.2018г.)

21:30 Милан - Дженоа 0:0

Posted by: J.T.Ultras 31 Oct 2018, 19:30

Отложен мач от 1 кръг:

Сряда (31.10.2018г.)

21:30 Милан - Дженоа 1:0

Posted by: J.T.Ultras 01 Nov 2018, 18:19

Програма за 11 кръг:

Петък (02.11.2018г.)

21:30 Наполи - Емполи

Събота (03.11.2018г.)

16:00 Интер - Дженоа
19:00 Фиорентина - Рома
21:30 Ювентус - Каляри

Неделя (04.11.2018г.)

13:30 Лацио - Спал
16:00 Киево - Сасуоло
16:00 Парма - Фрозиноне
16:00 Сампдория - Торино
19:00 Болоня - Аталанта
21:30 Удинезе - Милан

Posted by: Sllai 01 Nov 2018, 21:55



Петък (02.11.2018г.)

21:30 Наполи - Емполи 3-0

Събота (03.11.2018г.)

16:00 Интер - Дженоа 1-0
19:00 Фиорентина - Рома 1-1
21:30 Ювентус - Каляри 3-0 (Роналдо х 2, Коща)

Неделя (04.11.2018г.)

13:30 Лацио - Спал 2-0
16:00 Киево - Сасуоло 2-1
16:00 Парма - Фрозиноне 2-1
16:00 Сампдория - Торино 2-2
19:00 Болоня - Аталанта 1-2
21:30 Удинезе - Милан 1-2
[/quote]

Posted by: Spark11 01 Nov 2018, 23:04

Програма за 11 кръг:

Петък (02.11.2018г.)

21:30 Наполи - Емполи 2:0

Събота (03.11.2018г.)

16:00 Интер - Дженоа 1:1
19:00 Фиорентина - Рома 2:1
21:30 Ювентус - Каляри 1:0 (Роналдо)

Неделя (04.11.2018г.)

13:30 Лацио - Спал 1:0
16:00 Киево - Сасуоло 1:2
16:00 Парма - Фрозиноне 3:1
16:00 Сампдория - Торино 2:1
19:00 Болоня - Аталанта 0:1
21:30 Удинезе - Милан 1:1

Posted by: Valentin Georgiev 01 Nov 2018, 23:10

Програма за 11 кръг:

Петък (02.11.2018г.)

21:30 Наполи - Емполи 2:0

Събота (03.11.2018г.)

16:00 Интер - Дженоа 2:0
19:00 Фиорентина - Рома 1:2
21:30 Ювентус - Каляри 2:0 (Дибала, Пянич)

Неделя (04.11.2018г.)

13:30 Лацио - Спал 3:0
16:00 Киево - Сасуоло 1:2
16:00 Парма - Фрозиноне 3:1
16:00 Сампдория - Торино 2:1
19:00 Болоня - Аталанта 1:0
21:30 Удинезе - Милан 1:2


Posted by: mrd 02 Nov 2018, 10:18

Програма за 11 кръг:

Петък (02.11.2018г.)

21:30 Наполи - Емполи 3-0

Събота (03.11.2018г.)

16:00 Интер - Дженоа 1-0
19:00 Фиорентина - Рома 2-2
21:30 Ювентус - Каляри 3-0 (Рони, Пянич, Матюиди)

Неделя (04.11.2018г.)

13:30 Лацио - Спал 2-2
16:00 Киево - Сасуоло 1-2
16:00 Парма - Фрозиноне 2-0
16:00 Сампдория - Торино 2-1
19:00 Болоня - Аталанта - 1-1
21:30 Удинезе - Милан - 1-2

Posted by: pinkfloyd39 02 Nov 2018, 20:34

Програма за 11 кръг:

Петък (02.11.2018г.)

21:30 Наполи - Емполи 4-0

Събота (03.11.2018г.)

16:00 Интер - Дженоа 1-1
19:00 Фиорентина - Рома 1-2
21:30 Ювентус - Каляри 2-0 (Роналдо, бонучи)

Неделя (04.11.2018г.)

13:30 Лацио - Спал 6:2
16:00 Киево - Сасуоло 0:1
16:00 Парма - Фрозиноне 3-4
16:00 Сампдория - Торино 1:0
19:00 Болоня - Аталанта - 0:1
21:30 Удинезе - Милан - 1:1

Posted by: J.T.Ultras 02 Nov 2018, 21:18

Програма за 11 кръг:

Петък (02.11.2018г.)

21:30 Наполи - Емполи 2:0

Събота (03.11.2018г.)

16:00 Интер - Дженоа 1:0
19:00 Фиорентина - Рома 2:2
21:30 Ювентус - Каляри 2:0 (Манджукич, Роналдо)

Неделя (04.11.2018г.)

13:30 Лацио - Спал 3:1
16:00 Киево - Сасуоло 0:1
16:00 Парма - Фрозиноне 1:1
16:00 Сампдория - Торино 2:1
19:00 Болоня - Аталанта 1:2
21:30 Удинезе - Милан 0:1

Posted by: Kirilov 03 Nov 2018, 05:31

Програма за 11 кръг:

Събота (03.11.2018г.)

16:00 Интер - Дженоа 2:0
19:00 Фиорентина - Рома 1:3
21:30 Ювентус - Каляри 3:0 (Манджукич, Роналдо x2)

Неделя (04.11.2018г.)

13:30 Лацио - Спал 3:0
16:00 Киево - Сасуоло 0:1
16:00 Парма - Фрозиноне 2:0
16:00 Сампдория - Торино 2:1
19:00 Болоня - Аталанта 1:2
21:30 Удинезе - Милан 1:1

Posted by: J.T.Ultras 06 Nov 2018, 19:11

Класиране след 11 кръг + отложен мач:

1. J.T.Ultras - 15т.
2. Sllai - 12т.
3. Spark11 - 9т.
--- pinkfloyd39 - 9т.
4. Kirilov - 8т.
--- V. Georgiev - 8т.
5. mrd - 7т.

Временно класиране:

1. Sllai - 94т.
2. J.T.Ultras - 93т.
3. Spark11 - 90т.
4. pinkfloyd39 - 89т.
5. Kirilov - 88т.
6. mrd - 31т.
7. superniki - 30т.
8. AlanSmith - 26т.
9. Valentin Georgiev - 19т.
10. Milenrec - 8т.
11. masterhp - 4т.

Posted by: J.T.Ultras 07 Nov 2018, 18:13

Програма за 12 кръг:

Петък (09.11.2018г.)

21:30 Фрозиноне - Фиорентина

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма
19:00 Спал - Каляри
21:30 Дженоа - Наполи

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер
16:00 Киево - Болоня
16:00 Емполи - Удинезе
16:00 Рома - Сампдория
19:00 Сасуоло - Лацио
21:30 Милан - Ювентус

Posted by: Valentin Georgiev 07 Nov 2018, 18:40

Програма за 12 кръг:

Петък (09.11.2018г.)

21:30 Фрозиноне - Фиорентина 0-2

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма 1:0
19:00 Спал - Каляри 1-1
21:30 Дженоа - Наполи 0-2

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер 0-1
16:00 Киево - Болоня 0-1
16:00 Емполи - Удинезе 2-1
16:00 Рома - Сампдория 1-1
19:00 Сасуоло - Лацио 2-2
21:30 Милан - Ювентус 0:1 (Роналдо)


Posted by: Spark11 07 Nov 2018, 19:24

Програма за 12 кръг:

Петък (09.11.2018г.)

21:30 Фрозиноне - Фиорентина 1:2

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма 1:1
19:00 Спал - Каляри 0:0
21:30 Дженоа - Наполи 1:2

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер 2:1
16:00 Киево - Болоня 0:2
16:00 Емполи - Удинезе 1:1
16:00 Рома - Сампдория 2:1
19:00 Сасуоло - Лацио 1:2
21:30 Милан - Ювентус 1:2 (Роналдо, Дибала)

Posted by: Sllai 07 Nov 2018, 19:57

Петък (09.11.2018г.)

21:30 Фрозиноне - Фиорентина 1-2

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма 2-1
19:00 Спал - Каляри 1-1
21:30 Дженоа - Наполи 1-2

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер 1-1
16:00 Киево - Болоня 1-1
16:00 Емполи - Удинезе 1-2
16:00 Рома - Сампдория 3-2
19:00 Сасуоло - Лацио 1-2
21:30 Милан - Ювентус 1-2 (Роналдо х 2)

Posted by: masterhp 08 Nov 2018, 12:36

Петък (09.11.2018г.)

21:30 Фрозиноне - Фиорентина 0-2

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма 2-1
19:00 Спал - Каляри 2-1
21:30 Дженоа - Наполи 0-4

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер 1-3
16:00 Киево - Болоня 1-2
16:00 Емполи - Удинезе 2-1
16:00 Рома - Сампдория 2-0
19:00 Сасуоло - Лацио 1-2
21:30 Милан - Ювентус 1-3 (Роналдо, Дибала, Пянич)

Posted by: Kirilov 09 Nov 2018, 07:13

Петък (09.11.2018г.)

21:30 Фрозиноне - Фиорентина 1-2

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма 2-1
19:00 Спал - Каляри 1-0
21:30 Дженоа - Наполи 0-3

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер 1-2
16:00 Киево - Болоня 0-1
16:00 Емполи - Удинезе 1-2
16:00 Рома - Сампдория 3-1
19:00 Сасуоло - Лацио 1-2
21:30 Милан - Ювентус 0-2 (Роналдо, Дибала)

Posted by: ge6a666 09 Nov 2018, 15:55

Петък (09.11.2018г.)

21:30 Фрозиноне - Фиорентина 0-1

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма 1-1
19:00 Спал - Каляри 1-1
21:30 Дженоа - Наполи 0-0

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер 2-2
16:00 Киево - Болоня 1-0
16:00 Емполи - Удинезе 1-2
16:00 Рома - Сампдория 3-0
19:00 Сасуоло - Лацио 1-1
21:30 Милан - Ювентус 1-3 (Роналдо 3)

Posted by: mrd 09 Nov 2018, 16:14

Програма за 12 кръг:

Петък (09.11.2018г.)

21:30 Фрозиноне - Фиорентина 0:2

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма 1:0
19:00 Спал - Каляри 2:2
21:30 Дженоа - Наполи 0:3

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер 0:1
16:00 Киево - Болоня 1:2
16:00 Емполи - Удинезе 1:1
16:00 Рома - Сампдория 2:1
19:00 Сасуоло - Лацио 1:1
21:30 Милан - Ювентус 0:3 (Ronaldo, Dybala, Ronaldo)

Posted by: J.T.Ultras 09 Nov 2018, 21:29

Програма за 12 кръг:

Петък (09.11.2018г.)

21:30 Фрозиноне - Фиорентина 1:2

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма 2:0
19:00 Спал - Каляри 1:1
21:30 Дженоа - Наполи 1:3

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер 0:1
16:00 Киево - Болоня 1:2
16:00 Емполи - Удинезе 1:1
16:00 Рома - Сампдория 2:0
19:00 Сасуоло - Лацио 2:2
21:30 Милан - Ювентус 0:3 (Роналдо x2, Дибала)

Posted by: pinkfloyd39 09 Nov 2018, 22:25

Събота (10.11.2018г.)

16:00 Торино - Парма 2:1
19:00 Спал - Каляри 1:0
21:30 Дженоа - Наполи 1:3

Неделя (11.11.2018г.)

13:30 Аталанта - Интер 0:1
16:00 Киево - Болоня 0:0
16:00 Емполи - Удинезе 0:0
16:00 Рома - Сампдория 1:1
19:00 Сасуоло - Лацио 1:2
21:30 Милан - Ювентус 1:3 (Дибала, Роналдо, Кедира)

Posted by: J.T.Ultras 16 Nov 2018, 10:50

Класиране след 12 кръг:

1. mrd - 10т.
2. V. Georgiev - 8т.
--- Spark11 - 8т.
--- Sllai - 8т.
3. ge6a666 - 7т.
--- masterhp - 7т.
4. Kirilov - 6т.
--- J.T.Ultras - 6т.
5. pinkfloyd39 - 4т.

Временно класиране:

1. Sllai - 102т.
2. J.T.Ultras - 99т.
3. Spark11 - 98т.
4. Kirilov - 94т.
5. pinkfloyd39 - 93т.
6. mrd - 41т.
7. superniki - 30т.
8. AlanSmith - 26т.
9. Valentin Georgiev - 27т.
10. masterhp - 11т.
11. Milenrec - 8т.
12. ge6a666 - 7т.

Posted by: J.T.Ultras 21 Nov 2018, 18:10

Програма за 13 кръг:

Събота (24.11.2018г.)

16:00 Удинезе - Рома
19:00 Ювентус - Спал
21:30 Интер - Фрозиноне

Неделя (25.11.2018г.)

13:30 Парма - Сасуоло
16:00 Наполи - Киево
16:00 Болоня - Фиорентина
16:00 Емполи - Аталанта
19:00 Лацио - Милан
21:30 Дженоа - Сампдория

Понеделник (26.11.2018г.)

21:30 Каляри - Торино

Posted by: Kirilov 21 Nov 2018, 19:09

Програма за 13 кръг:

Събота (24.11.2018г.)

16:00 Удинезе - Рома 0:2
19:00 Ювентус - Спал 4:0 ( Роналдо х2, Дибала, Манджукич)
21:30 Интер - Фрозиноне 4:0

Неделя (25.11.2018г.)

13:30 Парма - Сасуоло 1:1
16:00 Наполи - Киево 4:0
16:00 Болоня - Фиорентина 1:2
16:00 Емполи - Аталанта 1:2
19:00 Лацио - Милан 2:1
21:30 Дженоа - Сампдория 0:1

Понеделник (26.11.2018г.)

21:30 Каляри - Торино 1:2

Posted by: Spark11 21 Nov 2018, 23:02

Програма за 13 кръг:

Събота (24.11.2018г.)

16:00 Удинезе - Рома 1:2
19:00 Ювентус - Спал 2:0 (Роналдо, Дибала)
21:30 Интер - Фрозиноне 1:0

Неделя (25.11.2018г.)

13:30 Парма - Сасуоло 2:1
16:00 Наполи - Киево 3:0
16:00 Болоня - Фиорентина 0:0
16:00 Емполи - Аталанта 1:2
19:00 Лацио - Милан 1:1
21:30 Дженоа - Сампдория 0:0

Понеделник (26.11.2018г.)

21:30 Каляри - Торино 0:0

Posted by: Sllai 22 Nov 2018, 08:55

Програма за 13 кръг:

Събота (24.11.2018г.)

16:00 Удинезе - Рома 1-2
19:00 Ювентус - Спал 2-0 (Дибала, Роналдо)
21:30 Интер - Фрозиноне 3-0

Неделя (25.11.2018г.)

13:30 Парма - Сасуоло 1-1
16:00 Наполи - Киево 3-1
16:00 Болоня - Фиорентина 2-1
16:00 Емполи - Аталанта 1-3
19:00 Лацио - Милан 2-1
21:30 Дженоа - Сампдория 1-1

Понеделник (26.11.2018г.)

21:30 Каляри - Торино 2-2

Posted by: StanJuve 22 Nov 2018, 09:30

Програма за 13 кръг:

Събота (24.11.2018г.)

16:00 Удинезе - Рома 1-2
19:00 Ювентус - Спал 2-0
21:30 Интер - Фрозиноне 2-0

Неделя (25.11.2018г.)

13:30 Парма - Сасуоло 1-1
16:00 Наполи - Киево 3-0
16:00 Болоня - Фиорентина 1-1
16:00 Емполи - Аталанта 1-1
19:00 Лацио - Милан 2-0
21:30 Дженоа - Сампдория 1-1

Понеделник (26.11.2018г.)

21:30 Каляри - Торино 2-1

Posted by: ge6a666 23 Nov 2018, 08:20

Програма за 13 кръг:

Събота (24.11.2018г.)

16:00 Удинезе - Рома 0-2
19:00 Ювентус - Спал 3-0 (Кансело, Роналдо 2)
21:30 Интер - Фрозиноне 0-0

Неделя (25.11.2018г.)

13:30 Парма - Сасуоло 2-1
16:00 Наполи - Киево 1-1
16:00 Болоня - Фиорентина 0-1
16:00 Емполи - Аталанта 1-2
19:00 Лацио - Милан 2-2
21:30 Дженоа - Сампдория 0-1

Понеделник (26.11.2018г.)

21:30 Каляри - Торино 1-2

Posted by: mrd 23 Nov 2018, 14:25

Програма за 13 кръг:

Събота (24.11.2018г.)

16:00 Удинезе - Рома 1:3
19:00 Ювентус - Спал 4:0 (Дибала, Роналдо, Киелини, Бента)
21:30 Интер - Фрозиноне 3:0

Неделя (25.11.2018г.)

13:30 Парма - Сасуоло 2:2
16:00 Наполи - Киево 4:0
16:00 Болоня - Фиорентина 1:2
16:00 Емполи - Аталанта 2:3
19:00 Лацио - Милан 1:1
21:30 Дженоа - Сампдория 1:1

Понеделник (26.11.2018г.)

21:30 Каляри - Торино 0:0

Posted by: J.T.Ultras 24 Nov 2018, 08:35

Програма за 13 кръг:

Събота (24.11.2018г.)

16:00 Удинезе - Рома 0:1
19:00 Ювентус - Спал 3:0 (Роналдо, Пянич, Коща)
21:30 Интер - Фрозиноне 2:1

Неделя (25.11.2018г.)

13:30 Парма - Сасуоло 1:1
16:00 Наполи - Киево 2:0
16:00 Болоня - Фиорентина 1:2
16:00 Емполи - Аталанта 1:2
19:00 Лацио - Милан 3:1
21:30 Дженоа - Сампдория 1:1

Понеделник (26.11.2018г.)

21:30 Каляри - Торино 2:2

Posted by: pinkfloyd39 24 Nov 2018, 16:04

Програма за 13 кръг:

Събота (24.11.2018г.)

16:00 Удинезе - Рома 1:2
19:00 Ювентус - Спал 2:0
21:30 Интер - Фрозиноне 2:0

Неделя (25.11.2018г.)

13:30 Парма - Сасуоло 1:1
16:00 Наполи - Киево 3:0
16:00 Болоня - Фиорентина 1:1
16:00 Емполи - Аталанта 0:1
19:00 Лацио - Милан 2:1
21:30 Дженоа - Сампдория 1:1

Понеделник (26.11.2018г.)

21:30 Каляри - Торино 1:0

Posted by: J.T.Ultras 28 Nov 2018, 18:40

Класиране след 13 кръг:

1. Spark11 - 18т.
2. mrd - 14т.
3. Sllai - 11т.
4. StanJuve - 9т.
--- pinkfloyd39 - 9т.
5. J.T.Ultras - 7т.
--- ge6a666 - 7т.
6. Kirilov - 3т.

Временно класиране:

1. Spark11- 116т.
2. Sllai - 113т.
3. J.T.Ultras - 106т.
4. pinkfloyd39 - 102т.
5. Kirilov - 97т.
6. mrd - 55т.
7. superniki - 30т.
8. AlanSmith - 26т.
9. Valentin Georgiev - 27т.
10. ge6a666 - 14т.
11. masterhp - 11т.
12. StanJuve - 9т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 29 Nov 2018, 19:45

Програма за 14 кръг:

Събота (01.12.218г.)

16:00 Спал - Емполи
19:00 Фиорентина - Ювентус
21:30 Сампдория - Болоня

Неделя (02.12.2018г.)

13:30 Милан - Парма
16:00 Фрозиноне - Каляри
16:00 Сасуоло - Удинезе
16:00 Торино - Дженоа
19:00 Киево - Лацио
21:30 Рома - Интер

Понеделник (03.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Наполи

Posted by: Sllai 29 Nov 2018, 20:23

]Програма за 14 кръг:

Събота (01.12.218г.)

16:00 Спал - Емполи 2-1
19:00 Фиорентина - Ювентус 0-1 (Роналдо)
21:30 Сампдория - Болоня 2-1

Неделя (02.12.2018г.)

13:30 Милан - Парма 2-1
16:00 Фрозиноне - Каляри 1-0
16:00 Сасуоло - Удинезе 1-2
16:00 Торино - Дженоа 2-1
19:00 Киево - Лацио 1-1
21:30 Рома - Интер 1-1

Понеделник (03.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Наполи 1-0

Posted by: Spark11 29 Nov 2018, 20:48

Програма за 14 кръг:

Събота (01.12.218г.)

16:00 Спал - Емполи 1:0
19:00 Фиорентина - Ювентус 0:1 (Роналдо)
21:30 Сампдория - Болоня 2:0

Неделя (02.12.2018г.)

13:30 Милан - Парма 1:1
16:00 Фрозиноне - Каляри 0:0
16:00 Сасуоло - Удинезе 1:0
16:00 Торино - Дженоа 2:1
19:00 Киево - Лацио 0:3
21:30 Рома - Интер 1:1

Понеделник (03.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Наполи 1:3

Posted by: pinkfloyd39 30 Nov 2018, 08:31

Програма за 14 кръг:

Събота (01.12.218г.)

16:00 Спал - Емполи 1:1
19:00 Фиорентина - Ювентус 1:2 (Роналдо, Киелини)
21:30 Сампдория - Болоня 1:0

Неделя (02.12.2018г.)

13:30 Милан - Парма 3:2
16:00 Фрозиноне - Каляри 0:2
16:00 Сасуоло - Удинезе 1:0
16:00 Торино - Дженоа 1:0
19:00 Киево - Лацио 1:2
21:30 Рома - Интер 2:2

Понеделник (03.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Наполи 1:2

Posted by: Kirilov 30 Nov 2018, 11:44


Програма за 14 кръг:

Събота (01.12.218г.)

16:00 Спал - Емполи 1:0
19:00 Фиорентина - Ювентус 0:2 (Роналдо, Манджукич)
21:30 Сампдория - Болоня 1:0

Неделя (02.12.2018г.)

13:30 Милан - Парма 1:2
16:00 Фрозиноне - Каляри 1:1
16:00 Сасуоло - Удинезе 1:0
16:00 Торино - Дженоа 2:1
19:00 Киево - Лацио 0:2
21:30 Рома - Интер 2:1

Понеделник (03.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Наполи 1:2

Posted by: mrd 30 Nov 2018, 16:24

Програма за 14 кръг:

Събота (01.12.218г.)

16:00 Спал - Емполи 1:1
19:00 Фиорентина - Ювентус 0:2 (Роналдо, Куадрадо)
21:30 Сампдория - Болоня 1:0

Неделя (02.12.2018г.)

13:30 Милан - Парма 2:3 зрелищно post-294-1158668510.gif
16:00 Фрозиноне - Каляри 0:2
16:00 Сасуоло - Удинезе 2:1
16:00 Торино - Дженоа 1:0
19:00 Киево - Лацио 0:2
21:30 Рома - Интер 1:1

Понеделник (03.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Наполи 2:3

Posted by: StanJuve 30 Nov 2018, 17:22

Програма за 14 кръг:

Събота (01.12.218г.)

16:00 Спал - Емполи 1:1
19:00 Фиорентина - Ювентус 0:2
21:30 Сампдория - Болоня 2:0

Неделя (02.12.2018г.)

13:30 Милан - Парма 2:2
16:00 Фрозиноне - Каляри 0:0
16:00 Сасуоло - Удинезе 2:1
16:00 Торино - Дженоа 2:1
19:00 Киево - Лацио 1:3
21:30 Рома - Интер 0:0

Понеделник (03.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Наполи 2:1


Posted by: J.T.Ultras 01 Dec 2018, 15:55

Програма за 14 кръг:

Събота (01.12.218г.)

16:00 Спал - Емполи 0:0
19:00 Фиорентина - Ювентус 1:2 ( Кансело, Манджукич)
21:30 Сампдория - Болоня 2:1

Неделя (02.12.2018г.)

13:30 Милан - Парма 2:1
16:00 Фрозиноне - Каляри 0:1
16:00 Сасуоло - Удинезе 1:1
16:00 Торино - Дженоа 2:1
19:00 Киево - Лацио 0:1
21:30 Рома - Интер 1:2

Понеделник (03.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Наполи 1:1

Posted by: ge6a666 01 Dec 2018, 19:55

Програма за 14 кръг:

Събота (01.12.218г.)

16:00 Спал - Емполи
19:00 Фиорентина - Ювентус
21:30 Сампдория - Болоня 1:0

Неделя (02.12.2018г.)

13:30 Милан - Парма 2:1
16:00 Фрозиноне - Каляри 1:0
16:00 Сасуоло - Удинезе 2:0
16:00 Торино - Дженоа 2:0
19:00 Киево - Лацио 2:3
21:30 Рома - Интер 2:1

Понеделник (03.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Наполи 2:0

Posted by: J.T.Ultras 05 Dec 2018, 18:35

Класиране след 14 кръг:

1. Sllai - 13т.
2. pinkfloyd39 - 12т.
--- Kirilov - 12т.
3. J.T.Ultras - 11т.
4. Spark11 - 9т.
--- StanJuve - 9т.
5. mrd - 7т.
6. ge6a666 - 5т.

Временно класиране:

1. Sllai - 126т.
2. Spark11 - 125т.
3. J.T.Ultras - 117т.
4. pinkfloyd39 - 114т.
5. Kirilov - 109т.
6. mrd - 62т.
7. superniki - 30т.
8. AlanSmith - 26т.
9. Valentin Georgiev - 27т.
10. ge6a666 - 19т.
11. StanJuve - 18т.
12. masterhp - 11т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 05 Dec 2018, 21:51

Програма за 15 кръг:

Петък (07.12.2018г.)

21:30 Ювентус - Интер

Събота (08.12.2018г.)

16:00 Наполи - Фрозиноне
19:00 Каляри - Рома
21:30 Лацио - Сампдория

Неделя (09.12.2018г.)

13:30 Сасуоло - Фиорентина
16:00 Удинезе - Аталанта
16:00 Парма - Киево
16:00 Емполи - Болоня
19:00 Дженоа - Спал
21:30 Милан - Торино

Posted by: Sllai 05 Dec 2018, 22:26

Програма за 15 кръг:

Петък (07.12.2018г.)

21:30 Ювентус - Интер 2-1 ( Роналдо, Манджукич)

Събота (08.12.2018г.)

16:00 Наполи - Фрозиноне 3-0
19:00 Каляри - Рома 1-2
21:30 Лацио - Сампдория 1-0

Неделя (09.12.2018г.)

13:30 Сасуоло - Фиорентина 1-1
16:00 Удинезе - Аталанта 2-2
16:00 Парма - Киево 1-1
16:00 Емполи - Болоня 2-1
19:00 Дженоа - Спал 1-0
21:30 Милан - Торино 2-1

Posted by: Kirilov 05 Dec 2018, 23:34

Програма за 15 кръг:

Петък (07.12.2018г.)

21:30 Ювентус - Интер 2-0 ( Роналдо, Манджукич)

Събота (08.12.2018г.)

16:00 Наполи - Фрозиноне 4-0
19:00 Каляри - Рома 0-1
21:30 Лацио - Сампдория 2-0

Неделя (09.12.2018г.)

13:30 Сасуоло - Фиорентина 1-0
16:00 Удинезе - Аталанта 2-1
16:00 Парма - Киево 2-1
16:00 Емполи - Болоня 2-1
19:00 Дженоа - Спал 1-0
21:30 Милан - Торино 1-1

Posted by: Spark11 06 Dec 2018, 08:18

Програма за 15 кръг:

Петък (07.12.2018г.)

21:30 Ювентус - Интер 2:1 (Роналдо, Дибала)

Събота (08.12.2018г.)

16:00 Наполи - Фрозиноне 2:0
19:00 Каляри - Рома 1:1
21:30 Лацио - Сампдория 1:0

Неделя (09.12.2018г.)

13:30 Сасуоло - Фиорентина 1:0
16:00 Удинезе - Аталанта 0:2
16:00 Парма - Киево 2:1
16:00 Емполи - Болоня 1:1
19:00 Дженоа - Спал 0:0
21:30 Милан - Торино 1:0

Posted by: ge6a666 06 Dec 2018, 10:50

Програма за 15 кръг:

Петък (07.12.2018г.)

21:30 Ювентус - Интер 3:1 (Роналдо 2, Дибала)

Събота (08.12.2018г.)

16:00 Наполи - Фрозиноне 2:0
19:00 Каляри - Рома 1:2
21:30 Лацио - Сампдория 2:0

Неделя (09.12.2018г.)

13:30 Сасуоло - Фиорентина 1:1
16:00 Удинезе - Аталанта 0:1
16:00 Парма - Киево 2:1
16:00 Емполи - Болоня 1:0
19:00 Дженоа - Спал 1:1
21:30 Милан - Торино 2:0

Posted by: J.T.Ultras 07 Dec 2018, 20:40

Програма за 15 кръг:

Петък (07.12.2018г.)

21:30 Ювентус - Интер 2-1 (Роналдо, Пянич)

Събота (08.12.2018г.)

16:00 Наполи - Фрозиноне 3-1
19:00 Каляри - Рома 1-1
21:30 Лацио - Сампдория 2-1

Неделя (09.12.2018г.)

13:30 Сасуоло - Фиорентина 1-1
16:00 Удинезе - Аталанта 0-1
16:00 Парма - Киево 1-0
16:00 Емполи - Болоня 2-1
19:00 Дженоа - Спал 1-1
21:30 Милан - Торино 2-2

Posted by: pinkfloyd39 07 Dec 2018, 21:04

Програма за 15 кръг:

Петък (07.12.2018г.)

21:30 Ювентус - Интер 3:0 (Куреца, бонучи, Роналд)

Събота (08.12.2018г.)

16:00 Наполи - Фрозиноне 6:0
19:00 Каляри - Рома 1:2
21:30 Лацио - Сампдория 2:0

Неделя (09.12.2018г.)

13:30 Сасуоло - Фиорентина 0:1
16:00 Удинезе - Аталанта 1:0
16:00 Парма - Киево 1:0
16:00 Емполи - Болоня 2:0
19:00 Дженоа - Спал 1:0
21:30 Милан - Торино 1:2

Posted by: J.T.Ultras 11 Dec 2018, 18:40

Класиране след 15 кръг:

1. J.T.Ultras - 13т.
2. Sllai - 10т.
3. Kirilov - 9т.
-- ge6a666 - 9т.
4. Spark11 - 6т.
5. pinkfloyd - 4т.

Временно класиране:

1. Sllai - 136т.
2. Spark11 - 131т.
3. J.T.Ultras - 130т.
4. pinkfloyd39 - 118т.
--- Kirilov - 118т.
5. mrd - 62т.
6. superniki - 30т.
7. ge6a666 - 28т.
8. Valentin Georgiev - 27т.
9. AlanSmith - 26т.
10. StanJuve - 18т.
11. masterhp - 11т.
12. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 13 Dec 2018, 19:15

Програма за 16 кръг:

Събота (15.12.2018г.)

19:00 Интер - Удинезе
21:30 Торино - Ювентус

Неделя (16.12.2018г.)

13:30 Спал - Киево
16:00 Сампдория - Парма
16:00 Фиорентина - Емполи
16:00 Фрозиноне - Сасуоло
19:00 Каляри - Наполи
21:30 Рома - Дженоа

Понеделник (17.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Лацио

Вторник (18.12.2018г.)

21:30 Болоня - Милан

Posted by: Sllai 13 Dec 2018, 20:04

Програма за 16 кръг:

Събота (15.12.2018г.)

19:00 Интер - Удинезе 2-1
21:30 Торино - Ювентус 0-2 (Дибала, Роналдо)

Неделя (16.12.2018г.)

13:30 Спал - Киево 1-2
16:00 Сампдория - Парма 1-1
16:00 Фиорентина - Емполи 2-1
16:00 Фрозиноне - Сасуоло 1-2
19:00 Каляри - Наполи 0-2
21:30 Рома - Дженоа 3-1

Понеделник (17.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Лацио 2-1

Вторник (18.12.2018г.)

21:30 Болоня - Милан 0-1

Posted by: Spark11 14 Dec 2018, 12:52

Програма за 16 кръг:

Събота (15.12.2018г.)

19:00 Интер - Удинезе 1:0
21:30 Торино - Ювентус 0:2 (Роналдо, Манджукич)

Неделя (16.12.2018г.)

13:30 Спал - Киево 0:0
16:00 Сампдория - Парма 1:2
16:00 Фиорентина - Емполи 2:1
16:00 Фрозиноне - Сасуоло 0:2
19:00 Каляри - Наполи 0:1
21:30 Рома - Дженоа 2:0

Понеделник (17.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Лацио 2:2

Вторник (18.12.2018г.)

21:30 Болоня - Милан 2:1

Posted by: pinkfloyd39 14 Dec 2018, 13:22

Програма за 16 кръг:

Събота (15.12.2018г.)

19:00 Интер - Удинезе 1:0
21:30 Торино - Ювентус 1:2 (Роналдо, Коща)

Неделя (16.12.2018г.)

13:30 Спал - Киево 0:0
16:00 Сампдория - Парма 2:2
16:00 Фиорентина - Емполи 2:1
16:00 Фрозиноне - Сасуоло 1:0
19:00 Каляри - Наполи 0:2
21:30 Рома - Дженоа 2:0

Понеделник (17.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Лацио 1:2

Вторник (18.12.2018г.)

21:30 Болоня - Милан 1:0

Posted by: ge6a666 14 Dec 2018, 15:26

Програма за 16 кръг:

Събота (15.12.2018г.)

19:00 Интер - Удинезе 1:1
21:30 Торино - Ювентус 0:2 (Дибала 2)

Неделя (16.12.2018г.)

13:30 Спал - Киево 1:0
16:00 Сампдория - Парма 1:1
16:00 Фиорентина - Емполи 2:1
16:00 Фрозиноне - Сасуоло 0:0
19:00 Каляри - Наполи 0:2
21:30 Рома - Дженоа 3:0

Понеделник (17.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Лацио 2:1

Вторник (18.12.2018г.)

21:30 Болоня - Милан 0:1

Posted by: Kirilov 15 Dec 2018, 07:02

Програма за 16 кръг:

Събота (15.12.2018г.)

19:00 Интер - Удинезе 2:0
21:30 Торино - Ювентус 0:2 (Дибала, Роналдо)

Неделя (16.12.2018г.)

13:30 Спал - Киево 1:0
16:00 Сампдория - Парма 2:0
16:00 Фиорентина - Емполи 2:0
16:00 Фрозиноне - Сасуоло 0:1
19:00 Каляри - Наполи 0:3
21:30 Рома - Дженоа 2:0

Понеделник (17.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Лацио 2:1

Вторник (18.12.2018г.)

21:30 Болоня - Милан 1:1

Posted by: J.T.Ultras 15 Dec 2018, 18:30

Програма за 16 кръг:

Събота (15.12.2018г.)

19:00 Интер - Удинезе 2-1
21:30 Торино - Ювентус 1-2 (Дибала, Манджукич)

Неделя (16.12.2018г.)

13:30 Спал - Киево 1-1
16:00 Сампдория - Парма 1-0
16:00 Фиорентина - Емполи 1-1
16:00 Фрозиноне - Сасуоло 1-2
19:00 Каляри - Наполи 0-2
21:30 Рома - Дженоа 2-1

Понеделник (17.12.2018г.)

21:30 Аталанта - Лацио 3-2

Вторник (18.12.2018г.)

21:30 Болоня - Милан 1-1

Posted by: J.T.Ultras 19 Dec 2018, 18:46

Класиране след 16 кръг:

1. Spark11 - 16т.
2. pinkfloyd39 - 11т.
--- Kirilov - 11т.
3. J.T.Ultras - 10т.
4. Sllai - 8т.
5. ge6a666 - 6т.

Временно класиране:

1. Spark11 - 147т.
2. Sllai - 144т.
3. J.T.Ultras - 140т.
4. pinkfloyd39 - 129т.
--- Kirilov - 129т.
5. mrd - 62т.
6. ge6a666 - 34т.
7. superniki - 30т.
8. Valentin Georgiev - 27т.
9. AlanSmith - 26т.
10. StanJuve - 18т.
11. masterhp - 11т.
12. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 20 Dec 2018, 21:00

Програма за 17 кръг:

Събота (22.12.2018г.)

13:30 Лацио - Каляри
16:00 Милан - Фиорентина
16:00 Наполи - Спал
16:00 Емполи - Сампдория
16:00 Дженоа - Аталанта
16:00 Сасуоло - Торино
16:00 Удинезе - Фрозиноне
19:00 Парма - Болоня
19:00 Киево - Интер
21:30 Ювентус - Рома

Posted by: Spark11 20 Dec 2018, 21:39

Програма за 17 кръг:

Събота (22.12.2018г.)

13:30 Лацио - Каляри 1:1
16:00 Милан - Фиорентина 1:0
16:00 Наполи - Спал 2:0
16:00 Емполи - Сампдория 1:2
16:00 Дженоа - Аталанта 0:1
16:00 Сасуоло - Торино 0:0
16:00 Удинезе - Фрозиноне 1:0
19:00 Парма - Болоня 1:1
19:00 Киево - Интер 0:1
21:30 Ювентус - Рома 2:1 (Роналдо, Дибала)

Posted by: Sllai 20 Dec 2018, 22:33

Програма за 17 кръг:

Събота (22.12.2018г.)

13:30 Лацио - Каляри 2-0
16:00 Милан - Фиорентина 1-1
16:00 Наполи - Спал 3-0
16:00 Емполи - Сампдория 1-2
16:00 Дженоа - Аталанта 2-2
16:00 Сасуоло - Торино 1-1
16:00 Удинезе - Фрозиноне 2-1
19:00 Парма - Болоня 1-0
19:00 Киево - Интер 1-1
21:30 Ювентус - Рома 2-0 (Манджукич, Коща)

Posted by: pinkfloyd39 21 Dec 2018, 09:02

Програма за 17 кръг:

Събота (22.12.2018г.)

13:30 Лацио - Каляри 2:0
16:00 Милан - Фиорентина 3:2
16:00 Наполи - Спал 3:0
16:00 Емполи - Сампдория 1:1
16:00 Дженоа - Аталанта 1:0
16:00 Сасуоло - Торино 1:1
16:00 Удинезе - Фрозиноне 1:0
19:00 Парма - Болоня 0:0
19:00 Киево - Интер 0:1
21:30 Ювентус - Рома 2:0 (Матюиди, Бернардески)

Posted by: Kirilov 21 Dec 2018, 09:26

Програма за 17 кръг:

Събота (22.12.2018г.)

13:30 Лацио - Каляри 1:0
16:00 Милан - Фиорентина 1:1
16:00 Наполи - Спал 3:0
16:00 Емполи - Сампдория 1:1
16:00 Дженоа - Аталанта 0:1
16:00 Сасуоло - Торино 1:1
16:00 Удинезе - Фрозиноне 1:0
19:00 Парма - Болоня 2:0
19:00 Киево - Интер 0:2
21:30 Ювентус - Рома 2:0 (Дибала, Манджукич)

Posted by: ge6a666 21 Dec 2018, 16:46

Програма за 17 кръг:

Събота (22.12.2018г.)

13:30 Лацио - Каляри 2:1
16:00 Милан - Фиорентина 2:0
16:00 Наполи - Спал 3:0
16:00 Емполи - Сампдория 1:1
16:00 Дженоа - Аталанта 0:1
16:00 Сасуоло - Торино 1:0
16:00 Удинезе - Фрозиноне 1:0
19:00 Парма - Болоня 3:1
19:00 Киево - Интер 0:2
21:30 Ювентус - Рома 3:1 (Роналдо, Дибала, Пянич)

Posted by: StanJuve 21 Dec 2018, 19:57

Програма за 17 кръг:

Събота (22.12.2018г.)

13:30 Лацио - Каляри 2:1
16:00 Милан - Фиорентина 1:1
16:00 Наполи - Спал 2:0
16:00 Емполи - Сампдория 1:1
16:00 Дженоа - Аталанта 1:1
16:00 Сасуоло - Торино 2:1
16:00 Удинезе - Фрозиноне 2:0
19:00 Парма - Болоня 3:1
19:00 Киево - Интер 1:2
21:30 Ювентус - Рома 2:0

Posted by: J.T.Ultras 22 Dec 2018, 12:30

Програма за 17 кръг:

Събота (22.12.2018г.)

13:30 Лацио - Каляри 2-0
16:00 Милан - Фиорентина 2-2
16:00 Наполи - Спал 3-1
16:00 Емполи - Сампдория 1-1
16:00 Дженоа - Аталанта 1-2
16:00 Сасуоло - Торино 1-1
16:00 Удинезе - Фрозиноне 1-0
19:00 Парма - Болоня 1-0
19:00 Киево - Интер 0-2
21:30 Ювентус - Рома 2-1 (Роналдо, Пянич)

Posted by: J.T.Ultras 25 Dec 2018, 13:05

Класиране след 17 кръг:

1. Sllai - 11т.
--- pinkfloyd39 - 11т.
2. Kirilov - 7т.
--- J.T.Ultras - 7т.
3. Spark11 - 6т.
4. ge6a666 - 4т.
--- StanJuve - 4т.

Временно класиране:

1. Sllai - 155т.
2. Spark11 - 153т.
3. J.T.Ultras - 147т.
4. pinkfloyd39 - 140т.
5. Kirilov - 136т.
6. mrd - 62т.
7. ge6a666 - 38т.
8. superniki - 30т.
9. Valentin Georgiev - 27т.
10. AlanSmith - 26т.
11. StanJuve - 12т.
12. masterhp - 11т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 25 Dec 2018, 13:10

Програма за 18 кръг:

Сряда (26.12.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Милан
16:00 Аталанта - Ювентус
16:00 Болоня - Лацио
16:00 Каляри - Дженоа
16:00 Фиорентина - Парма
16:00 Сампдория - Киево
19:00 Спал - Удинезе
19:00 Торино - Емполи
19:00 Рома - Сасуоло
21:30 Интер - Наполи

Posted by: Sllai 25 Dec 2018, 15:46

Програма за 18 кръг:

Сряда (26.12.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Милан 1-2
16:00 Аталанта - Ювентус 1-2 (Дибала, Бонучи)
16:00 Болоня - Лацио 1-1
16:00 Каляри - Дженоа 1-1
16:00 Фиорентина - Парма 1-1
16:00 Сампдория - Киево 1-2
19:00 Спал - Удинезе 2-2
19:00 Торино - Емполи 2-1
19:00 Рома - Сасуоло 2-1
21:30 Интер - Наполи 1-1

Posted by: StanJuve 26 Dec 2018, 10:12

Програма за 18 кръг:

Сряда (26.12.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Милан 0-1
16:00 Аталанта - Ювентус 1-2
16:00 Болоня - Лацио 1-2
16:00 Каляри - Дженоа 2-1
16:00 Фиорентина - Парма 2-0
16:00 Сампдория - Киево 2-0
19:00 Спал - Удинезе 1-1
19:00 Торино - Емполи 2-1
19:00 Рома - Сасуоло 2-2
21:30 Интер - Наполи 0-0

Posted by: Kirilov 26 Dec 2018, 10:24

Програма за 18 кръг:

Сряда (26.12.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Милан 0-1
16:00 Аталанта - Ювентус 0-2 (Дибала, Манджукич)
16:00 Болоня - Лацио 0-1
16:00 Каляри - Дженоа 1-2
16:00 Фиорентина - Парма 1-0
16:00 Сампдория - Киево 1-0
19:00 Спал - Удинезе 1-1
19:00 Торино - Емполи 2-1
19:00 Рома - Сасуоло 2-1
21:30 Интер - Наполи 1-2

Posted by: Spark11 26 Dec 2018, 11:49

Програма за 18 кръг:

Сряда (26.12.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Милан 0:1
16:00 Аталанта - Ювентус 1:2 (Дибала, Манджукич)
16:00 Болоня - Лацио 0:1
16:00 Каляри - Дженоа 0:0
16:00 Фиорентина - Парма 1:1
16:00 Сампдория - Киево 2:1
19:00 Спал - Удинезе 0:0
19:00 Торино - Емполи 2:0
19:00 Рома - Сасуоло 1:0
21:30 Интер - Наполи 0:0

Posted by: pinkfloyd39 26 Dec 2018, 11:54

Програма за 18 кръг:

Сряда (26.12.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Милан 0:1
16:00 Аталанта - Ювентус 0:1 (Дибала)
16:00 Болоня - Лацио 0:1
16:00 Каляри - Дженоа 1:0
16:00 Фиорентина - Парма 2:0
16:00 Сампдория - Киево 1:0
19:00 Спал - Удинезе 0:2
19:00 Торино - Емполи 1:0
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:30 Интер - Наполи 1:1

Posted by: J.T.Ultras 26 Dec 2018, 13:25

Програма за 18 кръг:

Сряда (26.12.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Милан 0-2
16:00 Аталанта - Ювентус 1-2 (Дибала, Бенатия)
16:00 Болоня - Лацио 1-2
16:00 Каляри - Дженоа 1-1
16:00 Фиорентина - Парма 2-0
16:00 Сампдория - Киево 3-1
19:00 Спал - Удинезе 0-0
19:00 Торино - Емполи 2-1
19:00 Рома - Сасуоло 2-0
21:30 Интер - Наполи 1-1

Posted by: ge6a666 26 Dec 2018, 14:15

Програма за 18 кръг:

Сряда (26.12.2018г.)

13:30 Фрозиноне - Милан 1-1
16:00 Аталанта - Ювентус 0-2 (Дибала, Роналдо)
16:00 Болоня - Лацио 1-2
16:00 Каляри - Дженоа 2-1
16:00 Фиорентина - Парма 2-1
16:00 Сампдория - Киево 2-1
19:00 Спал - Удинезе 1-0
19:00 Торино - Емполи 2-1
19:00 Рома - Сасуоло 2-0
21:30 Интер - Наполи 1-0

Posted by: J.T.Ultras 27 Dec 2018, 21:20

Класиране след 18 кръг:

1. ge6a666 - 8т.
2. StanJuve - 7т.
--- Spark11 - 7т.
--- pinkfloyd39 - 7т.
--- J.T.Ultras - 7т.
3. Kirilov - 5т.
4. Sllai - 3т.

Временно класиране:

1. Spark11- 160т.
2. Sllai - 158т.
3. J.T.Ultras - 154т.
4. pinkfloyd39 - 147т.
5. Kirilov - 141т.
6. mrd - 62т.
7. ge6a666 - 46т.
8. superniki - 30т.
9. Valentin Georgiev - 27т.
10. AlanSmith - 26т.
11. StanJuve - 19т.
12. masterhp - 11т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 27 Dec 2018, 21:25

Програма за 19 кръг:

Събота (29.12.2018г.)

13:30 Ювентус - Сампдория
16:00 Лацио - Торино
16:00 Киево - Фрозиноне
16:00 Емполи - Интер
16:00 Дженоа - Фиорентина
16:00 Парма - Рома
16:00 Сасуоло - Аталанта
16:00 Удинезе - Каляри
19:00 Наполи - Болоня
21:30 Милан - Спал

Posted by: Kirilov 27 Dec 2018, 21:57

Програма за 19 кръг:

Събота (29.12.2018г.)

13:30 Ювентус - Сампдория 2:0 (Манджукич, Роналдо)
16:00 Лацио - Торино 1:1
16:00 Киево - Фрозиноне 1:1
16:00 Емполи - Интер 0:2
16:00 Дженоа - Фиорентина 1:1
16:00 Парма - Рома 0:2
16:00 Сасуоло - Аталанта 1:2
16:00 Удинезе - Каляри 2:1
19:00 Наполи - Болоня 3:0
21:30 Милан - Спал 1:0

Posted by: Sllai 27 Dec 2018, 22:09

Програма за 19 кръг:

Събота (29.12.2018г.)

13:30 Ювентус - Сампдория 2-1 (Роналдо х 2)
16:00 Лацио - Торино 2-1
16:00 Киево - Фрозиноне 2-0
16:00 Емполи - Интер 0-1
16:00 Дженоа - Фиорентина 1-1
16:00 Парма - Рома 2-2
16:00 Сасуоло - Аталанта 1-1
16:00 Удинезе - Каляри 1-0
19:00 Наполи - Болоня 2-0
21:30 Милан - Спал 1-0

Posted by: Spark11 27 Dec 2018, 22:43

Програма за 19 кръг:

Събота (29.12.2018г.)

13:30 Ювентус - Сампдория 1:0 (Роналдо)
16:00 Лацио - Торино 1:1
16:00 Киево - Фрозиноне 0:0
16:00 Емполи - Интер 0:2
16:00 Дженоа - Фиорентина 1:0
16:00 Парма - Рома 1:1
16:00 Сасуоло - Аталанта 1:2
16:00 Удинезе - Каляри 0:0
19:00 Наполи - Болоня 3:0
21:30 Милан - Спал 2:1

Posted by: pinkfloyd39 28 Dec 2018, 23:26

Програма за 19 кръг:

Събота (29.12.2018г.)

13:30 Ювентус - Сампдория 3:0 (Роналдо, Киелини, Джан)
16:00 Лацио - Торино 1:2
16:00 Киево - Фрозиноне 1:0
16:00 Емполи - Интер 1:1
16:00 Дженоа - Фиорентина 2:2
16:00 Парма - Рома 1:1
16:00 Сасуоло - Аталанта 0:1
16:00 Удинезе - Каляри 0:1
19:00 Наполи - Болоня 2:0
21:30 Милан - Спал 1:1

Posted by: StanJuve 29 Dec 2018, 09:50

Програма за 19 кръг:

Събота (29.12.2018г.)

13:30 Ювентус - Сампдория 3:1
16:00 Лацио - Торино 2:1
16:00 Киево - Фрозиноне 1:0
16:00 Емполи - Интер 1:2
16:00 Дженоа - Фиорентина 2:0
16:00 Парма - Рома 1:2
16:00 Сасуоло - Аталанта 1:1
16:00 Удинезе - Каляри 1:1
19:00 Наполи - Болоня 2:0
21:30 Милан - Спал 1:0

Posted by: J.T.Ultras 29 Dec 2018, 13:10

Програма за 19 кръг:

Събота (29.12.2018г.)

13:30 Ювентус - Сампдория 2:1 (Дибала, Роналдо)
16:00 Лацио - Торино 3:2
16:00 Киево - Фрозиноне 1:0
16:00 Емполи - Интер 1:2
16:00 Дженоа - Фиорентина 1:1
16:00 Парма - Рома 1:2
16:00 Сасуоло - Аталанта 0:1
16:00 Удинезе - Каляри 1:1
19:00 Наполи - Болоня 3:0
21:30 Милан - Спал 2:1

Posted by: J.T.Ultras 30 Dec 2018, 12:21

Класиране след 19 кръг:

1. Sllai - 15т.
--- J.T.Ultras - 15т.
2. Kirilov - 14т.
3. Spark11 - 11т.
4. StanJuve - 9т.
5. pinkfloyd39 - 8т.

Временно класиране

1. Sllai - 173т.
2. Spark11 - 171т.
3. J.T.Ultras - 169т.
4. pinkfloyd39 - 155т.
--- Kirilov - 155т.
5. mrd - 62т.
6. ge6a666 - 46т.
7. superniki - 30т.
8. StanJuve - 28т.
9. Valentin Georgiev - 27т.
10. AlanSmith - 26т.
11. masterhp - 11т.
12. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 15 Jan 2019, 16:10

Програма за 20 кръг:

Събота (19.01.2019г.)

16:00 Рома - Торино
19:00 Удинезе - Парма
21:30 Интер - Сасуоло

Неделя (20.01.2019г.)

13:30 Фрозиноне - Аталанта
16:00 Спал - Болоня
16:00 Фиорентина - Сампдория
19:00 Каляри - Емполи
21:30 Наполи - Лацио

Понеделник (21.01.2019г.)

16:00 Дженоа - Милан
21:30 Ювентус - Киево

Posted by: masterhp 15 Jan 2019, 16:24

Програма за 20 кръг:

Събота (19.01.2019г.)

16:00 Рома - Торино 2:1
19:00 Удинезе - Парма 1:2
21:30 Интер - Сасуоло 2:0

Неделя (20.01.2019г.)

13:30 Фрозиноне - Аталанта 1:3
16:00 Спал - Болоня 1:1
16:00 Фиорентина - Сампдория 2:1
19:00 Каляри - Емполи 3:2
21:30 Наполи - Лацио 3:1

Понеделник (21.01.2019г.)

16:00 Дженоа - Милан 1:2
21:30 Ювентус - Киево 3:0

Posted by: Sllai 15 Jan 2019, 16:39

Програма за 20 кръг:

Събота (19.01.2019г.)

16:00 Рома - Торино 2-1
19:00 Удинезе - Парма 1-1
21:30 Интер - Сасуоло 3-1

Неделя (20.01.2019г.)

13:30 Фрозиноне - Аталанта 1-3
16:00 Спал - Болоня 0-0
16:00 Фиорентина - Сампдория 1-1
19:00 Каляри - Емполи 2-1
21:30 Наполи - Лацио 2-0

Понеделник (21.01.2019г.)

16:00 Дженоа - Милан 1-1
21:30 Ювентус - Киево 2-0 (Роналдо, Коща)

Posted by: pinkfloyd39 15 Jan 2019, 17:45

Програма за 20 кръг:

Събота (19.01.2019г.)

16:00 Рома - Торино 2:1
19:00 Удинезе - Парма 1:1
21:30 Интер - Сасуоло 1:1

Неделя (20.01.2019г.)

13:30 Фрозиноне - Аталанта 1:2
16:00 Спал - Болоня 1:0
16:00 Фиорентина - Сампдория 3:0
19:00 Каляри - Емполи 0:1
21:30 Наполи - Лацио 2:0

Понеделник (21.01.2019г.)

16:00 Дженоа - Милан 3:1
21:30 Ювентус - Киево 3:1 (Берна, Роналдо, Кедира)

Posted by: ge6a666 16 Jan 2019, 13:12

Програма за 20 кръг:

Събота (19.01.2019г.)

16:00 Рома - Торино 2:1
19:00 Удинезе - Парма 1:0
21:30 Интер - Сасуоло 2:1

Неделя (20.01.2019г.)

13:30 Фрозиноне - Аталанта 1:3
16:00 Спал - Болоня 1:0
16:00 Фиорентина - Сампдория 2:0
19:00 Каляри - Емполи 1:1
21:30 Наполи - Лацио 2:1

Понеделник (21.01.2019г.)

16:00 Дженоа - Милан 1:1
21:30 Ювентус - Киево 4:0 (Роналдо 3, Дибала)

Posted by: Kirilov 19 Jan 2019, 14:10

Програма за 20 кръг:

Събота (19.01.2019г.)

16:00 Рома - Торино 2:0
19:00 Удинезе - Парма 2:0
21:30 Интер - Сасуоло 1:0

Неделя (20.01.2019г.)

13:30 Фрозиноне - Аталанта 0:2
16:00 Спал - Болоня 1:0
16:00 Фиорентина - Сампдория 1:2
19:00 Каляри - Емполи 1:0
21:30 Наполи - Лацио 2:1

Понеделник (21.01.2019г.)

16:00 Дженоа - Милан 1:0
21:30 Ювентус - Киево 3:0 (Роналдо 2, Дибала)

Posted by: J.T.Ultras 19 Jan 2019, 17:03

Програма за 20 кръг:

Събота (19.01.2019г.)

19:00 Удинезе - Парма 1-1
21:30 Интер - Сасуоло 2-1

Неделя (20.01.2019г.)

13:30 Фрозиноне - Аталанта 0-2
16:00 Спал - Болоня 2-1
16:00 Фиорентина - Сампдория 2-2
19:00 Каляри - Емполи 1-0
21:30 Наполи - Лацио 1-1

Понеделник (21.01.2019г.)

16:00 Дженоа - Милан 1-2
21:30 Ювентус - Киево 2-0 (Дибала, Бернардески)

Posted by: Spark11 19 Jan 2019, 17:29

Програма за 20 кръг:

Събота (19.01.2019г.)

19:00 Удинезе - Парма 0:1
21:30 Интер - Сасуоло 2:1

Неделя (20.01.2019г.)

13:30 Фрозиноне - Аталанта 0:2
16:00 Спал - Болоня 0:0
16:00 Фиорентина - Сампдория 1:1
19:00 Каляри - Емполи 0:0
21:30 Наполи - Лацио 2:0

Понеделник (21.01.2019г.)

16:00 Дженоа - Милан 0:1
21:30 Ювентус - Киево 2:0 (Роналдо, Дибала)

Posted by: J.T.Ultras 23 Jan 2019, 19:52

Класиране след 20 кръг:

1. masterhp - 14т.
2. Kirilov - 9т.
--- Spark11 - 9т.
3. ge6a666 - 8т.
4. Sllai - 7т.
5. pinkfloyd39 - 6т.
6. J.T.Ultras - 5т.

Временно класиране

1. Sllai - 180т.
--- Spark11 - 180т.
2. J.T.Ultras - 174т.
3. Kirilov - 164т.
4. pinkfloyd39 - 161т.
5. mrd - 62т.
6. ge6a666 - 54т.
7. superniki - 30т.
8. StanJuve - 28т.
9. Valentin Georgiev - 27т.
10. AlanSmith - 26т.
11. masterhp - 25т.
12. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 24 Jan 2019, 19:00

Програма за 21 кръг:

Събота (26.01.2019г.)

16:00 Сасуоло - Каляри
19:00 Сампдория - Удинезе
21:30 Милан - Наполи

Неделя (27.01.2019г.)

13:30 Киево - Фиорентина
16:00 Аталанта - Рома
16:00 Болоня - Фрозиноне
16:00 Парма - Спал
19:00 Торино - Интер
21:30 Лацио - Ювентус

Понеделник (28.01.2019г.)

21:30 Емполи - Дженоа

Posted by: Sllai 24 Jan 2019, 19:18

Програма за 21 кръг:

Събота (26.01.2019г.)

16:00 Сасуоло - Каляри 2-1
19:00 Сампдория - Удинезе 2-0
21:30 Милан - Наполи 1-2

Неделя (27.01.2019г.)

13:30 Киево - Фиорентина 1-1
16:00 Аталанта - Рома 2-1
16:00 Болоня - Фрозиноне 1-0
16:00 Парма - Спал 2-1
19:00 Торино - Интер 1-2
21:30 Лацио - Ювентус 0-2 (Дибала х 2)

Понеделник (28.01.2019г.)

21:30 Емполи - Дженоа 1-1
[/quote]

Posted by: Spark11 24 Jan 2019, 21:09

Програма за 21 кръг:

Събота (26.01.2019г.)

16:00 Сасуоло - Каляри 2:0
19:00 Сампдория - Удинезе 2:1
21:30 Милан - Наполи 0:2

Неделя (27.01.2019г.)

13:30 Киево - Фиорентина 1:1
16:00 Аталанта - Рома 3:1
16:00 Болоня - Фрозиноне 1:1
16:00 Парма - Спал 1:0
19:00 Торино - Интер 2:1
21:30 Лацио - Ювентус 0:1 (Роналдо)

Понеделник (28.01.2019г.)

21:30 Емполи - Дженоа 0:0

Posted by: ge6a666 25 Jan 2019, 08:54

Програма за 21 кръг:

Събота (26.01.2019г.)

16:00 Сасуоло - Каляри 3:0
19:00 Сампдория - Удинезе 2:0
21:30 Милан - Наполи 1:1

Неделя (27.01.2019г.)

13:30 Киево - Фиорентина 0:1
16:00 Аталанта - Рома 1:1
16:00 Болоня - Фрозиноне 1:0
16:00 Парма - Спал 2:0
19:00 Торино - Интер 2:2
21:30 Лацио - Ювентус 1:2 (Роналдо, Дибала)

Понеделник (28.01.2019г.)

21:30 Емполи - Дженоа 0:2

Posted by: StanJuve 25 Jan 2019, 16:25

Програма за 21 кръг:

Събота (26.01.2019г.)

16:00 Сасуоло - Каляри 2-1
19:00 Сампдория - Удинезе 2-0
21:30 Милан - Наполи 1-2

Неделя (27.01.2019г.)

13:30 Киево - Фиорентина 1-1
16:00 Аталанта - Рома 2-2
16:00 Болоня - Фрозиноне 1-0
16:00 Парма - Спал 1-1
19:00 Торино - Интер 1-1
21:30 Лацио - Ювентус 1-2

Понеделник (28.01.2019г.)

21:30 Емполи - Дженоа 1-1

Posted by: Kirilov 26 Jan 2019, 08:51

Програма за 21 кръг:

Събота (26.01.2019г.)

16:00 Сасуоло - Каляри 2:0
19:00 Сампдория - Удинезе 3:0
21:30 Милан - Наполи 0:2

Неделя (27.01.2019г.)

13:30 Киево - Фиорентина 0:1
16:00 Аталанта - Рома 2:1
16:00 Болоня - Фрозиноне 1:1
16:00 Парма - Спал 1:0
19:00 Торино - Интер 1:1
21:30 Лацио - Ювентус 0:1 (Роналдо)

Понеделник (28.01.2019г.)

21:30 Емполи - Дженоа 1:0

Posted by: J.T.Ultras 26 Jan 2019, 15:59

Програма за 21 кръг:

Събота (26.01.2019г.)

16:00 Сасуоло - Каляри 1-0
19:00 Сампдория - Удинезе 3-0
21:30 Милан - Наполи 1-1

Неделя (27.01.2019г.)

13:30 Киево - Фиорентина 1-2
16:00 Аталанта - Рома 2-1
16:00 Болоня - Фрозиноне 2-0
16:00 Парма - Спал 0-0
19:00 Торино - Интер 0-1
21:30 Лацио - Ювентус 1-2 (Дибала, Роналдо)

Понеделник (28.01.2019г.)

21:30 Емполи - Дженоа 1-0

Posted by: pinkfloyd39 27 Jan 2019, 00:53

Неделя (27.01.2019г.)

13:30 Киево - Фиорентина 0:3
16:00 Аталанта - Рома 2:2
16:00 Болоня - Фрозиноне 1:0
16:00 Парма - Спал 1:0
19:00 Торино - Интер 1:0
21:30 Лацио - Ювентус 0:1 (Дибала)

Понеделник (28.01.2019г.)

21:30 Емполи - Дженоа 0:0

Posted by: J.T.Ultras 31 Jan 2019, 21:08

Класиране след 21 кръг:

1. ge6a666 - 12т.
2. J.T.Ultras - 8т.
3. StanJuve - 7т.
--- pinkfloyd39 - 7т.
4. Spark11 - 5т.
--- Kirilov - 5т.
5. Sllai - 4т.

Временно класиране :

1. Spark11 - 185т.
2. Sllai - 184т.
3. J.T.Ultras - 182т.
4. Kirilov - 169т.
5. pinkfloyd39 - 168т.
6. ge6a666 - 66т.
7. mrd - 62т.
8. StanJuve 35т.
9. superniki - 30т.
10. Valentin Georgiev - 27т.
11. AlanSmith - 26т.
12. masterhp - 25т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 31 Jan 2019, 21:21

Програма за 22 кръг:

Събoта (02.02.2019г.)

16:00 Емполи - Киево
19:00 Наполи - Сампдория
21:30 Ювентус - Парма

Неделя (03.02.2019г.)

13:30 Спал - Торино
16:00 Удинезе - Фиорентина
16:00 Дженоа - Сасуоло
19:00 Интер - Болоня
21:30 Рома - Милан

Понеделник (04.02.2019г.)

20:00 Фрозиноне - Лацио
22:00 Каляри - Аталанта

Posted by: Sllai 31 Jan 2019, 21:52

Програма за 22 кръг:

Събoта (02.02.2019г.)

16:00 Емполи - Киево 1-2
19:00 Наполи - Сампдория 2-1
21:30 Ювентус - Парма 2-0 (Роналдо, Коща)

Неделя (03.02.2019г.)

13:30 Спал - Торино 0-1
16:00 Удинезе - Фиорентина 1-2
16:00 Дженоа - Сасуоло 1-1
19:00 Интер - Болоня 2-0
21:30 Рома - Милан 1-1

Понеделник (04.02.2019г.)

20:00 Фрозиноне - Лацио 1-2
22:00 Каляри - Аталанта 0-2

Posted by: Spark11 31 Jan 2019, 23:09

Програма за 22 кръг:

Събoта (02.02.2019г.)

16:00 Емполи - Киево 2:1
19:00 Наполи - Сампдория 3:1
21:30 Ювентус - Парма 2:0

Неделя (03.02.2019г.)

13:30 Спал - Торино 0:2
16:00 Удинезе - Фиорентина 0:2
16:00 Дженоа - Сасуоло 1:1
19:00 Интер - Болоня 2:0
21:30 Рома - Милан 1:0

Понеделник (04.02.2019г.)

20:00 Фрозиноне - Лацио 1:3
22:00 Каляри - Аталанта 1:3

Posted by: J.T.Ultras 02 Feb 2019, 11:16

Програма за 22 кръг:

Събoта (02.02.2019г.)

16:00 Емполи - Киево 1-1
19:00 Наполи - Сампдория 2-1
21:30 Ювентус - Парма 1-0 (Дибала)

Неделя (03.02.2019г.)

13:30 Спал - Торино 1-2
16:00 Удинезе - Фиорентина 1-3
16:00 Дженоа - Сасуоло 1-1
19:00 Интер - Болоня 1-0
21:30 Рома - Милан 1-2

Понеделник (04.02.2019г.)

20:00 Фрозиноне - Лацио 1-3
22:00 Каляри - Аталанта 1-2

Posted by: Kirilov 02 Feb 2019, 14:10

Програма за 22 кръг:

Събoта (02.02.2019г.)

16:00 Емполи - Киево 1-0
19:00 Наполи - Сампдория 1-1
21:30 Ювентус - Парма 3-0 (Роналдо 2, Коста)

Неделя (03.02.2019г.)

13:30 Спал - Торино 1-2
16:00 Удинезе - Фиорентина 1-2
16:00 Дженоа - Сасуоло 1-0
19:00 Интер - Болоня 2-0
21:30 Рома - Милан 2-1

Понеделник (04.02.2019г.)

20:00 Фрозиноне - Лацио 1-2
22:00 Каляри - Аталанта 1-2

Posted by: masterhp 02 Feb 2019, 19:09

рограма за 22 кръг:

Събoта (02.02.2019г.)

19:00 Наполи - Сампдория 2-1
21:30 Ювентус - Парма 3-0 (Дибала, Пянич, Роналдо)

Неделя (03.02.2019г.)

13:30 Спал - Торино 1-3
16:00 Удинезе - Фиорентина 1-3
16:00 Дженоа - Сасуоло 2-1
19:00 Интер - Болоня 1-0
21:30 Рома - Милан 2-2

Понеделник (04.02.2019г.)

20:00 Фрозиноне - Лацио 1-3
22:00 Каляри - Аталанта 1-3

Posted by: ge6a666 04 Feb 2019, 09:26

Понеделник (04.02.2019г.)

20:00 Фрозиноне - Лацио 2-1
22:00 Каляри - Аталанта 2-1

Posted by: J.T.Ultras 05 Feb 2019, 19:15

Класиране след 22 кръг:

1. Sllai - 9т.
2. J.T.Ultras - 7т.
3. Spark11 - 6т.
4. masterhp - 3т.
5. Kirilov - 2т.
6. ge6a666 - 0т.

Временно класиране :

1. Sllai - 193т.
2. Spark11 - 191т.
3. J.T.Ultras - 189т.
4. Kirilov - 171т.
5. pinkfloyd39 - 168т.
6. ge6a666 - 66т.
7. mrd - 62т.
8. StanJuve 35т.
9. superniki - 30т.
10. Valentin Georgiev - 27т.
11. masterhp - 28т.
12. AlanSmith - 26т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 05 Feb 2019, 19:20

Програма за 23 кръг:

Четвъртък (07.02.2019г.)

21:30 Лацио - Емполи

Петък (08.02.2019г.)

21:30 Киево - Рома

Събота (09.02.2019г.)

19:00 Фиорентина - Наполи
21:30 Парма - Интер

Неделя (10.02.2019г.)

13:30 Болоня - Дженоа
16:00 Аталанта - Спал
16:00 Сампдория - Фрозиноне
16:00 Торино - Удинезе
19:00 Сасуоло - Ювентус
21:30 Милан - Каляри

Posted by: Spark11 05 Feb 2019, 20:56

Програма за 23 кръг:

Четвъртък (07.02.2019г.)

21:30 Лацио - Емполи 2:1

Петък (08.02.2019г.)

21:30 Киево - Рома 0:1

Събота (09.02.2019г.)

19:00 Фиорентина - Наполи 1:1
21:30 Парма - Интер 1:0

Неделя (10.02.2019г.)

13:30 Болоня - Дженоа 0:0
16:00 Аталанта - Спал 2:0
16:00 Сампдория - Фрозиноне 3:1
16:00 Торино - Удинезе 2:1
19:00 Сасуоло - Ювентус 1:2
21:30 Милан - Каляри 2:1

Posted by: Sllai 05 Feb 2019, 22:08

Програма за 23 кръг:

Четвъртък (07.02.2019г.)

21:30 Лацио - Емполи 2-0

Петък (08.02.2019г.)

21:30 Киево - Рома 1-1

Събота (09.02.2019г.)

19:00 Фиорентина - Наполи 1-2
21:30 Парма - Интер 2-2

Неделя (10.02.2019г.)

13:30 Болоня - Дженоа 1-0
16:00 Аталанта - Спал 2-0
16:00 Сампдория - Фрозиноне 2-0
16:00 Торино - Удинезе 2-1
19:00 Сасуоло - Ювентус 2-3 (Роналдо, Манджукич, Матюиди)
21:30 Милан - Каляри 2-0

Posted by: ge6a666 07 Feb 2019, 15:46

Програма за 23 кръг:

Четвъртък (07.02.2019г.)

21:30 Лацио - Емполи 2-1

Петък (08.02.2019г.)

21:30 Киево - Рома 1-3

Събота (09.02.2019г.)

19:00 Фиорентина - Наполи 1-0
21:30 Парма - Интер 0-2

Неделя (10.02.2019г.)

13:30 Болоня - Дженоа 1-1
16:00 Аталанта - Спал 3-1
16:00 Сампдория - Фрозиноне 4-0
16:00 Торино - Удинезе 2-1
19:00 Сасуоло - Ювентус 0-2 (Роналдо, Дибала)
21:30 Милан - Каляри 2-2

Posted by: J.T.Ultras 07 Feb 2019, 21:29

Програма за 23 кръг:

Четвъртък (07.02.2019г.)

21:30 Лацио - Емполи 1-0

Петък (08.02.2019г.)

21:30 Киево - Рома 1-2

Събота (09.02.2019г.)

19:00 Фиорентина - Наполи 1-1
21:30 Парма - Интер 1-1

Неделя (10.02.2019г.)

13:30 Болоня - Дженоа 2-1
16:00 Аталанта - Спал 3-1
16:00 Сампдория - Фрозиноне 2-0
16:00 Торино - Удинезе 2-0
19:00 Сасуоло - Ювентус 1-2 (Дибала, Кансело)
21:30 Милан - Каляри 2-0

Posted by: Kirilov 07 Feb 2019, 22:06

Програма за 23 кръг:

Четвъртък (07.02.2019г.)

21:30 Лацио - Емполи 1-0

Петък (08.02.2019г.)

21:30 Киево - Рома 0-2

Събота (09.02.2019г.)

19:00 Фиорентина - Наполи 1-1
21:30 Парма - Интер 1-0

Неделя (10.02.2019г.)

13:30 Болоня - Дженоа 1-2
16:00 Аталанта - Спал 2-0
16:00 Сампдория - Фрозиноне 2-0
16:00 Торино - Удинезе 2-0
19:00 Сасуоло - Ювентус 0-2 (Роналдо 2)
21:30 Милан - Каляри 2-0

Posted by: mrd 08 Feb 2019, 09:48

Петък (08.02.2019г.)

21:30 Киево - Рома 0-1

Събота (09.02.2019г.)

19:00 Фиорентина - Наполи 2-2
21:30 Парма - Интер 2-2

Неделя (10.02.2019г.)

13:30 Болоня - Дженоа 1-1
16:00 Аталанта - Спал 3-0
16:00 Сампдория - Фрозиноне 3-0
16:00 Торино - Удинезе 2-1
19:00 Сасуоло - Ювентус 1-3 (Роналдо, Дибала, Ругани)
21:30 Милан - Каляри 1-0

Не знаех че кръга почва в четвъртък и съответно, не съм писал снощния мач. Надявам се не е проблем.

Posted by: pinkfloyd39 09 Feb 2019, 19:24

19:00 Фиорентина - Наполи 2:1
21:30 Парма - Интер 1:1

Неделя (10.02.2019г.)

13:30 Болоня - Дженоа 2:0
16:00 Аталанта - Спал 4:1
16:00 Сампдория - Фрозиноне 2:1
16:00 Торино - Удинезе 1:1
19:00 Сасуоло - Ювентус 0:1 (Роналдо)
21:30 Милан - Каляри 3:1


Posted by: J.T.Ultras 13 Feb 2019, 18:58

Класиране след 23 кръг:

1. ge6a666 - 10т.
--- J.T.Ultras - 10т.
--- mrd - 10т.
2. Spark11 - 9т.
3. Kirilov - 7т.
4. Sllai - 6т.
5. pinkfloyd39 - 4т.

Временно класиране :

1. Spark11 - 200т.
2. Sllai - 199т.
--- J.T.Ultras - 199т.
3. Kirilov - 178т.
4. pinkfloyd39 - 172т.
5. ge6a666 - 76т.
6. mrd - 72т.
7. StanJuve 35т.
8. superniki - 30т.
9. Valentin Georgiev - 27т.
10. masterhp - 28т.
11. AlanSmith - 26т.
12. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 13 Feb 2019, 19:05

Програма за 24 кръг:

Петък (15.02.2019г.)

21:30 Ювентус - Фрозиноне

Събота (16.02.2019г.)

19:00 Каляри - Парма
21:30 Аталанта - Милан

Неделя (17.02.2019г.)

13:30 Спал - Фиорентина
16:00 Удинезе - Киево
16:00 Емполи - Сасуоло
16:00 Дженоа - Лацио
19:00 Интер - Сампдория
21:30 Наполи - Торино

Понеделник (18.02.2019г.)

21:30 Рома - Болоня

Posted by: Kirilov 13 Feb 2019, 19:43

Програма за 24 кръг:

Петък (15.02.2019г.)

21:30 Ювентус - Фрозиноне 3:0 (Роналдо х2, Манджукич)

Събота (16.02.2019г.)

19:00 Каляри - Парма 0:1
21:30 Аталанта - Милан 2:1

Неделя (17.02.2019г.)

13:30 Спал - Фиорентина 0:2
16:00 Удинезе - Киево 1:1
16:00 Емполи - Сасуоло 1:2
16:00 Дженоа - Лацио 1:2
19:00 Интер - Сампдория 0:1
21:30 Наполи - Торино 2:0

Понеделник (18.02.2019г.)

21:30 Рома - Болоня 3:1

Posted by: Spark11 13 Feb 2019, 21:18

Програма за 24 кръг:

Петък (15.02.2019г.)

21:30 Ювентус - Фрозиноне 2:0 Роналдо, Дибала

Събота (16.02.2019г.)

19:00 Каляри - Парма 1:0
21:30 Аталанта - Милан 2:1

Неделя (17.02.2019г.)

13:30 Спал - Фиорентина 1:1
16:00 Удинезе - Киево 0:0
16:00 Емполи - Сасуоло 2:1
16:00 Дженоа - Лацио 1:2
19:00 Интер - Сампдория 2:1
21:30 Наполи - Торино 1:0

Понеделник (18.02.2019г.)

21:30 Рома - Болоня 3:2

Posted by: Sllai 13 Feb 2019, 21:37

Програма за 24 кръг:

Петък (15.02.2019г.)

21:30 Ювентус - Фрозиноне 2-0 (Дибала, Де Шилио)

Събота (16.02.2019г.)

19:00 Каляри - Парма 1-2
21:30 Аталанта - Милан 1-1

Неделя (17.02.2019г.)

13:30 Спал - Фиорентина 0-1
16:00 Удинезе - Киево 0-1
16:00 Емполи - Сасуоло 1-1
16:00 Дженоа - Лацио 1-2
19:00 Интер - Сампдория 2-2
21:30 Наполи - Торино 2-1

Понеделник (18.02.2019г.)

21:30 Рома - Болоня 2-0

Posted by: ge6a666 14 Feb 2019, 16:14

Програма за 24 кръг:

Петък (15.02.2019г.)

21:30 Ювентус - Фрозиноне 4-0 (Дибала 3, Дибала)

Събота (16.02.2019г.)

19:00 Каляри - Парма 2-2
21:30 Аталанта - Милан 2-1

Неделя (17.02.2019г.)

13:30 Спал - Фиорентина 1-1
16:00 Удинезе - Киево 2-1
16:00 Емполи - Сасуоло 1-1
16:00 Дженоа - Лацио 1-2
19:00 Интер - Сампдория 2-0
21:30 Наполи - Торино 2-0

Понеделник (18.02.2019г.)

21:30 Рома - Болоня 3-0

Posted by: mrd 14 Feb 2019, 17:39

Програма за 24 кръг:

Петък (15.02.2019г.)

21:30 Ювентус - Фрозиноне 3-0 (Берна, Роналдо, Дибала)

Събота (16.02.2019г.)

19:00 Каляри - Парма 1-1
21:30 Аталанта - Милан 2-1

Неделя (17.02.2019г.)

13:30 Спал - Фиорентина 0 -2
16:00 Удинезе - Киево 1-0
16:00 Емполи - Сасуоло 1-2
16:00 Дженоа - Лацио 1-2
19:00 Интер - Сампдория 2-1
21:30 Наполи - Торино 4-0

Понеделник (18.02.2019г.)

21:30 Рома - Болоня 2-1

Posted by: J.T.Ultras 15 Feb 2019, 21:10

Програма за 24 кръг:

Петък (15.02.2019г.)

21:30 Ювентус - Фрозиноне 3-0 (Дибала, Кансело, Роналдо)

Събота (16.02.2019г.)

19:00 Каляри - Парма 0-0
21:30 Аталанта - Милан 2-2

Неделя (17.02.2019г.)

13:30 Спал - Фиорентина 1-2
16:00 Удинезе - Киево 1-0
16:00 Емполи - Сасуоло 1-2
16:00 Дженоа - Лацио 1-1
19:00 Интер - Сампдория 1-1
21:30 Наполи - Торино 2-0

Понеделник (18.02.2019г.)

21:30 Рома - Болоня 1-0

Posted by: masterhp 16 Feb 2019, 14:54

Събота (16.02.2019г.)

19:00 Каляри - Парма 2-1
21:30 Аталанта - Милан 1-2

Неделя (17.02.2019г.)

13:30 Спал - Фиорентина 1-2
16:00 Удинезе - Киево 1-1
16:00 Емполи - Сасуоло 1-2
16:00 Дженоа - Лацио 1-2
19:00 Интер - Сампдория 2-1
21:30 Наполи - Торино 3-1

Понеделник (18.02.2019г.)

21:30 Рома - Болоня 3-1

Posted by: J.T.Ultras 19 Feb 2019, 20:00

Класиране след 24 кръг:

1. mrd - 14т.
2. J.T.Ultras - 9т.
--- masterhp - 9т.
3. Spark11 - 8т.
4. Kirilov - 6т.
5. ge6a666 - 5т.
6. Sllai - 4т.

Временно класиране :

1. Spark11 - 208т.
--- J.T.Ultras - 208т.
2. Sllai - 203т.
3. Kirilov - 184т.
4. pinkfloyd39 - 172т.
5. mrd - 86т.
6. ge6a666 - 81т.
7. masterhp - 37т.
8. StanJuve 35т.
9. superniki - 30т.
10. Valentin Georgiev - 27т.
11. AlanSmith - 26т.
12. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 21 Feb 2019, 13:32

Програма за 25 кръг:

Петък (22.02.2019г.)

21:30 Милан - Емполи

Събота (23.02.2019г.)

16:00 Торино - Аталанта
21:30 Фрозиноне - Рома

Неделя (24.02.2019г.)

13:30 Сампдория - Каляри
16:00 Сасуоло - Спал
16:00 Болоня - Ювентус
16:00 Киево - Дженоа
19:00 Парма - Наполи
21:30 Фиорентина - Интер

Понделник (25.02.2019г.)

21:30 Лацио - Удинезе

Posted by: Spark11 21 Feb 2019, 15:48

Програма за 25 кръг:

Петък (22.02.2019г.)

21:30 Милан - Емполи 2:1

Събота (23.02.2019г.)

16:00 Торино - Аталанта 2:2
21:30 Фрозиноне - Рома 1:2

Неделя (24.02.2019г.)

13:30 Сампдория - Каляри 1:0
16:00 Сасуоло - Спал 2:0
16:00 Болоня - Ювентус 0:2 Роналдо, Манджукич
16:00 Киево - Дженоа 0:0
19:00 Парма - Наполи 1:2
21:30 Фиорентина - Интер 1:1

Понделник (25.02.2019г.)

21:30 Лацио - Удинезе 1:0

Posted by: Sllai 21 Feb 2019, 21:50

Програма за 25 кръг:

Петък (22.02.2019г.)

21:30 Милан - Емполи 2-0

Събота (23.02.2019г.)

16:00 Торино - Аталанта 2-2
21:30 Фрозиноне - Рома 0-2

Неделя (24.02.2019г.)

13:30 Сампдория - Каляри 1-0
16:00 Сасуоло - Спал 2-0
16:00 Болоня - Ювентус 0-1 (Бернардески)
16:00 Киево - Дженоа 2-1
19:00 Парма - Наполи 1-2
21:30 Фиорентина - Интер 1-1

Понделник (25.02.2019г.)

21:30 Лацио - Удинезе 2-0
[/quote]

Posted by: Kirilov 22 Feb 2019, 18:04

Програма за 25 кръг:

Петък (22.02.2019г.)

21:30 Милан - Емполи 2:0

Събота (23.02.2019г.)

16:00 Торино - Аталанта 1:1
21:30 Фрозиноне - Рома 0:2

Неделя (24.02.2019г.)

13:30 Сампдория - Каляри 2:0
16:00 Сасуоло - Спал 2:0
16:00 Болоня - Ювентус 0:2 (Роналдо, Манджукич)
16:00 Киево - Дженоа 0:1
19:00 Парма - Наполи 0:2
21:30 Фиорентина - Интер 1:1

Понделник (25.02.2019г.)

21:30 Лацио - Удинезе 1:0

Posted by: J.T.Ultras 22 Feb 2019, 21:25

Програма за 25 кръг:

Петък (22.02.2019г.)

21:30 Милан - Емполи 1-0

Събота (23.02.2019г.)

16:00 Торино - Аталанта 1-1
21:30 Фрозиноне - Рома 1-2

Неделя (24.02.2019г.)

13:30 Сампдория - Каляри 2-0
16:00 Сасуоло - Спал 1-0
16:00 Болоня - Ювентус 1-2 (Манджукич, Дибала)
16:00 Киево - Дженоа 1-2
19:00 Парма - Наполи 0-2
21:30 Фиорентина - Интер 2-2

Понделник (25.02.2019г.)

21:30 Лацио - Удинезе 2-1

Posted by: ge6a666 23 Feb 2019, 20:31

Програма за 25 кръг:

Петък (22.02.2019г.)

21:30 Милан - Емполи

Събота (23.02.2019г.)

16:00 Торино - Аталанта
21:30 Фрозиноне - Рома 0-1

Неделя (24.02.2019г.)

13:30 Сампдория - Каляри 2-0
16:00 Сасуоло - Спал 2-1
16:00 Болоня - Ювентус 0-2 (Роналдо, Бернардески)
16:00 Киево - Дженоа 1-1
19:00 Парма - Наполи 1-2
21:30 Фиорентина - Интер 1-0

Понделник (25.02.2019г.)

21:30 Лацио - Удинезе 2-1

Posted by: J.T.Ultras 27 Feb 2019, 18:53

Класиране след 25 кръг:

1. Spark11 - 12т.
2. Sllai - 11т.
3. Kirilov - 7т.
--- J.T.Ultras - 7т.
4. ge6a666 - 6т.

Временно класиране :

1. Spark11 - 220т.
2. J.T.Ultras - 215т.
3. Sllai - 214т.
4. Kirilov - 191т.
5. pinkfloyd39 - 172т.
6. ge6a666 87т.
7. mrd - 86т.
8. masterhp - 37т.
9. StanJuve 35т.
10. superniki - 30т.
11. Valentin Georgiev - 27т.
12. AlanSmith - 26т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 27 Feb 2019, 19:16

Програма за 26 кръг:

Петък (01.03.2019г.)

21:30 Каляри - Интер

Събота (02.03.2019г.)

16:00 Емполи - Парма
19:00 Милан - Сасуоло
21:30 Лацио - Рома

Неделя (03.03.2019г.)

13:30 Торино - Киево
16:00 Удинезе - Болоня
16:00 Дженоа - Фрозиноне
16:00 Спал - Сампдория
19:00 Аталанта - Фиорентина
21:30 Наполи - Ювентус

Posted by: Sllai 27 Feb 2019, 21:53

Програма за 26 кръг:

Петък (01.03.2019г.)

21:30 Каляри - Интер 0-2

Събота (02.03.2019г.)

16:00 Емполи - Парма 1-1
19:00 Милан - Сасуоло 2-0
21:30 Лацио - Рома 1-1

Неделя (03.03.2019г.)

13:30 Торино - Киево 2-1
16:00 Удинезе - Болоня 0-0
16:00 Дженоа - Фрозиноне 2-1
16:00 Спал - Сампдория 2-3
19:00 Аталанта - Фиорентина 2-1
21:30 Наполи - Ювентус 1-1 (Кансело)

Posted by: Spark11 27 Feb 2019, 22:58

Програма за 26 кръг:

Петък (01.03.2019г.)

21:30 Каляри - Интер 0:0

Събота (02.03.2019г.)

16:00 Емполи - Парма 1:2
19:00 Милан - Сасуоло 2:1
21:30 Лацио - Рома 0:1

Неделя (03.03.2019г.)

13:30 Торино - Киево 1:0
16:00 Удинезе - Болоня 0:0
16:00 Дженоа - Фрозиноне 2:1
16:00 Спал - Сампдория 1:1
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:1
21:30 Наполи - Ювентус 1:0 (няма голмайстор)

Posted by: ge6a666 28 Feb 2019, 08:36

Програма за 26 кръг:

Петък (01.03.2019г.)

21:30 Каляри - Интер 0-1

Събота (02.03.2019г.)

16:00 Емполи - Парма 1-2
19:00 Милан - Сасуоло 2-1
21:30 Лацио - Рома 1-2

Неделя (03.03.2019г.)

13:30 Торино - Киево 3-1
16:00 Удинезе - Болоня 1-0
16:00 Дженоа - Фрозиноне 2-0
16:00 Спал - Сампдория 2-1
19:00 Аталанта - Фиорентина 2-0
21:30 Наполи - Ювентус 0-3 (Дибала, Бонучи, Манджукич)

Posted by: masterhp 28 Feb 2019, 14:42

Програма за 26 кръг:

Петък (01.03.2019г.)

21:30 Каляри - Интер 1-2

Събота (02.03.2019г.)

16:00 Емполи - Парма 1-2
19:00 Милан - Сасуоло 2-1
21:30 Лацио - Рома 2-1

Неделя (03.03.2019г.)

13:30 Торино - Киево 3-1
16:00 Удинезе - Болоня 2-1
16:00 Дженоа - Фрозиноне 3-1
16:00 Спал - Сампдория 2-1
19:00 Аталанта - Фиорентина 2-1
21:30 Наполи - Ювентус 2-3 (Дибала, Манджукич, Пянич)

Posted by: mrd 28 Feb 2019, 17:10

Програма за 26 кръг:

Петък (01.03.2019г.)

21:30 Каляри - Интер 0-2

Събота (02.03.2019г.)

16:00 Емполи - Парма 1-1
19:00 Милан - Сасуоло 3-1
21:30 Лацио - Рома 2-1

Неделя (03.03.2019г.)

13:30 Торино - Киево 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 0-1
16:00 Дженоа - Фрозиноне 2-1
16:00 Спал - Сампдория 1-2
19:00 Аталанта - Фиорентина 2-2
21:30 Наполи - Ювентус 0-1 (Dybala)

Posted by: Kirilov 01 Mar 2019, 20:15

Програма за 26 кръг:

Петък (01.03.2019г.)

21:30 Каляри - Интер 0:1

Събота (02.03.2019г.)

16:00 Емполи - Парма 1:1
19:00 Милан - Сасуоло 2:0
21:30 Лацио - Рома 1:2

Неделя (03.03.2019г.)

13:30 Торино - Киево 1:0
16:00 Удинезе - Болоня 1:0
16:00 Дженоа - Фрозиноне 2:0
16:00 Спал - Сампдория 1:2
19:00 Аталанта - Фиорентина 1:1
21:30 Наполи - Ювентус 1:1 (Манджукич)

Posted by: J.T.Ultras 01 Mar 2019, 21:00

Програма за 26 кръг:

Петък (01.03.2019г.)

21:30 Каляри - Интер 0-2

Събота (02.03.2019г.)

16:00 Емполи - Парма 0-0
19:00 Милан - Сасуоло 2-1
21:30 Лацио - Рома 1-1

Неделя (03.03.2019г.)

13:30 Торино - Киево 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 0-1
16:00 Дженоа - Фрозиноне 3-1
16:00 Спал - Сампдория 2-2
19:00 Аталанта - Фиорентина 2-1
21:30 Наполи - Ювентус 1-1 (Дибала)

Posted by: J.T.Ultras 06 Mar 2019, 19:24

Класиране след 26 кръг:

1. masterhp - 9т.
--- mrd - 9т.
2. Kirilov - 7т.
3. ge6a666 - 6т.
4. Sllai - 5т.
5. J.T.Ultras - 4т.
6. Spark11 - 3т.

Временно класиране:

1. Spark11 - 223т.
2. J.T.Ultras - 219т.
--- Sllai - 219т.
3. Kirilov - 198т.
4. pinkfloyd39 - 172т.
5. mrd - 95т.
6. ge6a666 - 93т.
7. masterhp - 46т.
8. StanJuve 35т.
9. superniki - 30т.
10. Valentin Georgiev - 27т.
11. AlanSmith - 26т.
12. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 06 Mar 2019, 19:40

Програма за 27 кръг:

Петък (08.03.2019г.)

21:30 Ювентус - Удинезе

Събота (09.03.2019г.)

19:00 Парма - Дженоа
21:30 Киево - Милан

Неделя (10.03.2019г.)

13:30 Болоня - Каляри
16:00 Фрозиноне - Торино
16:00 Интер - Спал
16:00 Сампдория - Аталанта
19:00 Сасуоло - Наполи
21:30 Фиорентина - Лацио

Понеделник (11.03.2019г.)

21:30 Рома - Емполи

Posted by: Sllai 06 Mar 2019, 22:21

Програма за 27 кръг:

Петък (08.03.2019г.)

21:30 Ювентус - Удинезе 2-0 (Дибала, Киелини)

Събота (09.03.2019г.)

19:00 Парма - Дженоа 1-0
21:30 Киево - Милан 1-2

Неделя (10.03.2019г.)

13:30 Болоня - Каляри 1-0
16:00 Фрозиноне - Торино 0-1
16:00 Интер - Спал 2-1
16:00 Сампдория - Аталанта 1-2
19:00 Сасуоло - Наполи 1-1
21:30 Фиорентина - Лацио 2-2

Понеделник (11.03.2019г.)

21:30 Рома - Емполи 3-0

Posted by: mrd 07 Mar 2019, 13:13

Програма за 27 кръг:

Петък (08.03.2019г.)

21:30 Ювентус - Удинезе 3-0 (Дибала, Берна, Роналдо)

Събота (09.03.2019г.)

19:00 Парма - Дженоа 2-1
21:30 Киево - Милан 0-2

Неделя (10.03.2019г.)

13:30 Болоня - Каляри 1-0
16:00 Фрозиноне - Торино 0-1
16:00 Интер - Спал 2-2
16:00 Сампдория - Аталанта 2-2
19:00 Сасуоло - Наполи 1-3
21:30 Фиорентина - Лацио 1-1

Понеделник (11.03.2019г.)

21:30 Рома - Емполи 3-0

Posted by: masterhp 07 Mar 2019, 16:24

Програма за 27 кръг:

Петък (08.03.2019г.)

21:30 Ювентус - Удинезе 2-0 (Дибала, Касерес)

Събота (09.03.2019г.)

19:00 Парма - Дженоа 1-2
21:30 Киево - Милан 0-2

Неделя (10.03.2019г.)

13:30 Болоня - Каляри 1-2
16:00 Фрозиноне - Торино 1-3
16:00 Интер - Спал 2-1
16:00 Сампдория - Аталанта 2-1
19:00 Сасуоло - Наполи 0-2
21:30 Фиорентина - Лацио 1-2

Понеделник (11.03.2019г.)

21:30 Рома - Емполи 3-1

Posted by: ge6a666 07 Mar 2019, 22:33

Програма за 27 кръг:

Петък (08.03.2019г.)

21:30 Ювентус - Удинезе 1-0 ( Роналдо)

Събота (09.03.2019г.)

19:00 Парма - Дженоа 2-0
21:30 Киево - Милан 0-0

Неделя (10.03.2019г.)

13:30 Болоня - Каляри 1-0
16:00 Фрозиноне - Торино 1-2
16:00 Интер - Спал 2-0
16:00 Сампдория - Аталанта 0-2
19:00 Сасуоло - Наполи 1-1
21:30 Фиорентина - Лацио 0-1

Понеделник (11.03.2019г.)

21:30 Рома - Емполи 2-0

Posted by: Kirilov 08 Mar 2019, 10:09

Програма за 27 кръг:

Петък (08.03.2019г.)

21:30 Ювентус - Удинезе 2-0 ( Кийн, Бернардески )

Събота (09.03.2019г.)

19:00 Парма - Дженоа 1-1
21:30 Киево - Милан 0-2

Неделя (10.03.2019г.)

13:30 Болоня - Каляри 1-0
16:00 Фрозиноне - Торино 0-2
16:00 Интер - Спал 2-0
16:00 Сампдория - Аталанта 1-2
19:00 Сасуоло - Наполи 0-2
21:30 Фиорентина - Лацио 1-2

Понеделник (11.03.2019г.)

21:30 Рома - Емполи 2-0

Posted by: Spark11 08 Mar 2019, 10:56

Програма за 27 кръг:

Петък (08.03.2019г.)

21:30 Ювентус - Удинезе 2:0 (Бернардески, Джан)

Събота (09.03.2019г.)

19:00 Парма - Дженоа 1:0
21:30 Киево - Милан 0:1

Неделя (10.03.2019г.)

13:30 Болоня - Каляри 0:0
16:00 Фрозиноне - Торино 0:0
16:00 Интер - Спал 2:1
16:00 Сампдория - Аталанта 1:1
19:00 Сасуоло - Наполи 1:0
21:30 Фиорентина - Лацио 2:2

Понеделник (11.03.2019г.)

21:30 Рома - Емполи 2:1

Posted by: J.T.Ultras 08 Mar 2019, 21:25

Програма за 27 кръг:

Петък (08.03.2019г.)

21:30 Ювентус - Удинезе 2-1 (Бернардески, Дибала)

Събота (09.03.2019г.)

19:00 Парма - Дженоа 1-1
21:30 Киево - Милан 0-2

Неделя (10.03.2019г.)

13:30 Болоня - Каляри 2-1
16:00 Фрозиноне - Торино 1-2
16:00 Интер - Спал 1-0
16:00 Сампдория - Аталанта 2-2
19:00 Сасуоло - Наполи 0-2
21:30 Фиорентина - Лацио 1-1

Понеделник (11.03.2019г.)

21:30 Рома - Емполи 2-0

Posted by: J.T.Ultras 13 Mar 2019, 19:31

Класиране след 27 кръг:

1. Sllai - 19т.
2. ge6a666 - 15т.
3. Kirilov - 12т.
--- J.T.Ultras - 12т.
4. Spark11 - 11т.
5. mrd - 10т.
6. masterhp - 6т.

Временно класиране:

1. Sllai - 238т.
2. Spark11 - 234т.
3. J.T.Ultras - 231т.
4. Kirilov - 210т.
5. pinkfloyd39 - 172т.
6. ge6a666 - 108т.
7. mrd - 105т.
8. masterhp - 52т.
9. StanJuve 35т.
10. superniki - 30т.
11. Valentin Georgiev - 27т.
12. AlanSmith - 26т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 13 Mar 2019, 20:20

Програма за 28 кръг:

Петък (15.03.2019г.)

21:30 Каляри - Фиорентина

Събота (16.03.2019г.)

16:00 Сасуоло - Сампдория
19:00 Спал - Рома
21:30 Торино - Болоня

Неделя (17.03.2019г.)

13:30 Дженоа - Ювентус
16:00 Лацио - Парма
16:00 Емполи - Фрозиноне
16:00 Аталанта - Киево
19:00 Наполи - Удинезе
21:30 Милан - Интер

Posted by: Sllai 13 Mar 2019, 21:15

Програма за 28 кръг:

Петък (15.03.2019г.)

21:30 Каляри - Фиорентина 1-1

Събота (16.03.2019г.)

16:00 Сасуоло - Сампдория 1-1
19:00 Спал - Рома 1-2
21:30 Торино - Болоня 2-1

Неделя (17.03.2019г.)

13:30 Дженоа - Ювентус 0-2 (Кийн, Дибала)
16:00 Лацио - Парма 2-0
16:00 Емполи - Фрозиноне 2-1
16:00 Аталанта - Киево 3-1
19:00 Наполи - Удинезе 2-0
21:30 Милан - Интер 1-1

Posted by: Spark11 14 Mar 2019, 11:36

Програма за 28 кръг:

Петък (15.03.2019г.)

21:30 Каляри - Фиорентина 1:1

Събота (16.03.2019г.)

16:00 Сасуоло - Сампдория 2:1
19:00 Спал - Рома 0:1
21:30 Торино - Болоня 1:0

Неделя (17.03.2019г.)

13:30 Дженоа - Ювентус 0:2 (Роналдо, Дибала)
16:00 Лацио - Парма 2:1
16:00 Емполи - Фрозиноне 0:0
16:00 Аталанта - Киево 3:1
19:00 Наполи - Удинезе 3:1
21:30 Милан - Интер 1:0

Posted by: mrd 14 Mar 2019, 11:54

Програма за 28 кръг:

Петък (15.03.2019г.)

21:30 Каляри - Фиорентина 1-2

Събота (16.03.2019г.)

16:00 Сасуоло - Сампдория 1-1
19:00 Спал - Рома 0-2
21:30 Торино - Болоня 2-1

Неделя (17.03.2019г.)

13:30 Дженоа - Ювентус 1-3 (Бентанкур, Кийн, Дибала)
16:00 Лацио - Парма 2-0
16:00 Емполи - Фрозиноне 1-0
16:00 Аталанта - Киево 3-0
19:00 Наполи - Удинезе 3-0
21:30 Милан - Интер 1-0

Posted by: masterhp 14 Mar 2019, 12:53

Програма за 28 кръг:

Петък (15.03.2019г.)

21:30 Каляри - Фиорентина 2-1

Събота (16.03.2019г.)

16:00 Сасуоло - Сампдория 1-2
19:00 Спал - Рома 1-2
21:30 Торино - Болоня 2-1

Неделя (17.03.2019г.)

13:30 Дженоа - Ювентус 0-3 (Бентакур, Кийн, Дибала)
16:00 Лацио - Парма 3-1
16:00 Емполи - Фрозиноне 2-1
16:00 Аталанта - Киево 3-0
19:00 Наполи - Удинезе 2-1
21:30 Милан - Интер 2-1

Posted by: ge6a666 14 Mar 2019, 16:05

Програма за 28 кръг:

Петък (15.03.2019г.)

21:30 Каляри - Фиорентина 0-1

Събота (16.03.2019г.)

16:00 Сасуоло - Сампдория 2-0
19:00 Спал - Рома 1-2
21:30 Торино - Болоня 1-0

Неделя (17.03.2019г.)

13:30 Дженоа - Ювентус 0-3 (Кийн, Роналдо 2)
16:00 Лацио - Парма 2-0
16:00 Емполи - Фрозиноне 0-0
16:00 Аталанта - Киево 2-1
19:00 Наполи - Удинезе 4-0
21:30 Милан - Интер 0-0

Posted by: Kirilov 15 Mar 2019, 07:02

Програма за 28 кръг:

Петък (15.03.2019г.)

21:30 Каляри - Фиорентина 0-1

Събота (16.03.2019г.)

16:00 Сасуоло - Сампдория 1-1
19:00 Спал - Рома 0-2
21:30 Торино - Болоня 2-0

Неделя (17.03.2019г.)

13:30 Дженоа - Ювентус 0-3 (Кийн, Роналдо 2)
16:00 Лацио - Парма 2-1
16:00 Емполи - Фрозиноне 2-1
16:00 Аталанта - Киево 2-0
19:00 Наполи - Удинезе 3-0
21:30 Милан - Интер 1-0

Posted by: J.T.Ultras 15 Mar 2019, 21:10

Програма за 28 кръг:

Петък (15.03.2019г.)

21:30 Каляри - Фиорентина 2-2

Събота (16.03.2019г.)

16:00 Сасуоло - Сампдория 1-1
19:00 Спал - Рома 1-1
21:30 Торино - Болоня 2-0

Неделя (17.03.2019г.)

13:30 Дженоа - Ювентус 1-2 (Дибала, Пянич)
16:00 Лацио - Парма 1-0
16:00 Емполи - Фрозиноне 0-0
16:00 Аталанта - Киево 3-0
19:00 Наполи - Удинезе 2-0
21:30 Милан - Интер 2-1

Posted by: J.T.Ultras 20 Mar 2019, 19:15

Класиране след 28 кръг:

1. masterhp - 9т.
2. Sllai - 5т.
--- Kirilov - 5т.
3. mrd - 3т.
4. Spark11 - 2т.
--- ge6a666 - 2т.
--- J.T.Ultras - 2т.

Временно класиране:

1. Sllai - 243т.
2. Spark11 - 236т.
3. J.T.Ultras - 233т.
4. Kirilov - 215т.
5. pinkfloyd39 - 172т.
6. ge6a666 - 110т.
7. mrd - 108т.
8. masterhp - 61т.
9. StanJuve 35т.
10. superniki - 30т.
11. Valentin Georgiev - 27т.
12. AlanSmith - 26т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 26 Mar 2019, 19:00

Програма за 29 кръг:

Петък (29.03.2019г.)

21:30 Киево - Каляри

Събота (30.03.2019г.)

16:00 Удинезе - Дженоа
19:00 Ювентус - Емполи
21:30 Сампдория - Милан

Неделя (31.03.2019г.)

13:30 Парма - Аталанта
16:00 Рома - Наполи
16:00 Фиорентина - Торино
16:00 Фрозиноне - Спал
19:00 Болоня - Сасуоло
21:30 Интер - Лацио

Posted by: Sllai 26 Mar 2019, 19:52

Програма за 29 кръг:

Петък (29.03.2019г.)

21:30 Киево - Каляри 2-1

Събота (30.03.2019г.)

16:00 Удинезе - Дженоа 1-0
19:00 Ювентус - Емполи 3-0 (Дибала, Дибала, Пянич)
21:30 Сампдория - Милан 2-1

Неделя (31.03.2019г.)

13:30 Парма - Аталанта 1-2
16:00 Рома - Наполи 1-1
16:00 Фиорентина - Торино 2-1
16:00 Фрозиноне - Спал 1-0
19:00 Болоня - Сасуоло 2-1
21:30 Интер - Лацио 2-1

Posted by: masterhp 27 Mar 2019, 10:42

Програма за 29 кръг:

Петък (29.03.2019г.)

21:30 Киево - Каляри 1-2

Събота (30.03.2019г.)

16:00 Удинезе - Дженоа 2-1
19:00 Ювентус - Емполи 3-0 (Дибала, Кийн, Пянич)
21:30 Сампдория - Милан 1-2

Неделя (31.03.2019г.)

13:30 Парма - Аталанта 1-2
16:00 Рома - Наполи 1-2
16:00 Фиорентина - Торино 1-2
16:00 Фрозиноне - Спал 2-1
19:00 Болоня - Сасуоло 2-1
21:30 Интер - Лацио 2-1

Posted by: ge6a666 27 Mar 2019, 16:00

Програма за 29 кръг:

Петък (29.03.2019г.)

21:30 Киево - Каляри 2-0

Събота (30.03.2019г.)

16:00 Удинезе - Дженоа 2-0
19:00 Ювентус - Емполи 4-0 (Дибала, Джан, Манджукич 2 )
21:30 Сампдория - Милан 1-1

Неделя (31.03.2019г.)

13:30 Парма - Аталанта 1-0
16:00 Рома - Наполи 2-1
16:00 Фиорентина - Торино 2-1
16:00 Фрозиноне - Спал 1-2
19:00 Болоня - Сасуоло 1-1
21:30 Интер - Лацио 2-0

Posted by: Spark11 27 Mar 2019, 16:37

Програма за 29 кръг:

Петък (29.03.2019г.)

21:30 Киево - Каляри 0:0

Събота (30.03.2019г.)

16:00 Удинезе - Дженоа 0:0
19:00 Ювентус - Емполи 1:0 Дибала
21:30 Сампдория - Милан 2:1

Неделя (31.03.2019г.)

13:30 Парма - Аталанта 1:1
16:00 Рома - Наполи 1:1
16:00 Фиорентина - Торино 1:0
16:00 Фрозиноне - Спал 0:0
19:00 Болоня - Сасуоло 0:0
21:30 Интер - Лацио 1:0

Posted by: Kirilov 29 Mar 2019, 06:17

Програма за 29 кръг:

Петък (29.03.2019г.)

21:30 Киево - Каляри 1-0

Събота (30.03.2019г.)

16:00 Удинезе - Дженоа 1-0
19:00 Ювентус - Емполи 2-0 (Дибала, Кийн)
21:30 Сампдория - Милан 2-1

Неделя (31.03.2019г.)

13:30 Парма - Аталанта 1-2
16:00 Рома - Наполи 1-2
16:00 Фиорентина - Торино 1-1
16:00 Фрозиноне - Спал 2-0
19:00 Болоня - Сасуоло 2-1
21:30 Интер - Лацио 0-1

Posted by: J.T.Ultras 29 Mar 2019, 14:00

Програма за 29 кръг:

Петък (29.03.2019г.)

21:30 Киево - Каляри 0-0

Събота (30.03.2019г.)

16:00 Удинезе - Дженоа 1-1
19:00 Ювентус - Емполи 2-0 (Манджукич, Дибала)
21:30 Сампдория - Милан 2-2

Неделя (31.03.2019г.)

13:30 Парма - Аталанта 1-2
16:00 Рома - Наполи 1-1
16:00 Фиорентина - Торино 2-1
16:00 Фрозиноне - Спал 0-1
19:00 Болоня - Сасуоло 2-1
21:30 Интер - Лацио 1-1

Posted by: mrd 29 Mar 2019, 17:19

Програма за 29 кръг:

Петък (29.03.2019г.)

21:30 Киево - Каляри 0-1

Събота (30.03.2019г.)

16:00 Удинезе - Дженоа 1-1
19:00 Ювентус - Емполи 3-0 (Манджукич, Дибала, Кийн)
21:30 Сампдория - Милан 2-2

Неделя (31.03.2019г.)

13:30 Парма - Аталанта 1-2
16:00 Рома - Наполи 1-2
16:00 Фиорентина - Торино 1-1
16:00 Фрозиноне - Спал 0-1
19:00 Болоня - Сасуоло 1-0
21:30 Интер - Лацио 1-0

Posted by: J.T.Ultras 01 Apr 2019, 09:55

Програма за 30 кръг:

Вторник (02.04.2019г.)

20:00 Милан - Удинезе
22:00 Каляри - Ювентус

Сряда (03.04.2019г.)

20:00 Емполи - Наполи
22:00 Торино - Сампдория
22:00 Спал - Лацио
22:00 Рома - Фиорентина
22:00 Дженоа - Интер
22:00 Фрозиноне - Парма

Четвъртък (04.04.2019г.)

20:00 Сасуоло - Киево
22:00 Аталанта - Болоня

Posted by: Sllai 01 Apr 2019, 10:48

Програма за 30 кръг:

Вторник (02.04.2019г.)

20:00 Милан - Удинезе 2-1
22:00 Каляри - Ювентус 0-1 (Бернардески)

Сряда (03.04.2019г.)

20:00 Емполи - Наполи 1-2
22:00 Торино - Сампдория 2-2
22:00 Спал - Лацио 0-2
22:00 Рома - Фиорентина 1-1
22:00 Дженоа - Интер 2-1
22:00 Фрозиноне - Парма 1-2

Четвъртък (04.04.2019г.)

20:00 Сасуоло - Киево 2-0
22:00 Аталанта - Болоня 2-1

Posted by: Spark11 01 Apr 2019, 11:19

Програма за 30 кръг:

Вторник (02.04.2019г.)

20:00 Милан - Удинезе 2:0
22:00 Каляри - Ювентус 0:1 (Кийн)

Сряда (03.04.2019г.)

20:00 Емполи - Наполи 0:3
22:00 Торино - Сампдория 2:1
22:00 Спал - Лацио 1:2
22:00 Рома - Фиорентина 1:0
22:00 Дженоа - Интер 0:1
22:00 Фрозиноне - Парма 0:2

Четвъртък (04.04.2019г.)

20:00 Сасуоло - Киево 2:1
22:00 Аталанта - Болоня 3:1

Posted by: ge6a666 01 Apr 2019, 14:56

Програма за 30 кръг:

Вторник (02.04.2019г.)

20:00 Милан - Удинезе 1-1
22:00 Каляри - Ювентус 0-2 (Кийн, Бернардески)

Сряда (03.04.2019г.)

20:00 Емполи - Наполи 1-1
22:00 Торино - Сампдория 2-1
22:00 Спал - Лацио 0-1
22:00 Рома - Фиорентина 1-0
22:00 Дженоа - Интер 1-1
22:00 Фрозиноне - Парма 1-2

Четвъртък (04.04.2019г.)

20:00 Сасуоло - Киево 2-1
22:00 Аталанта - Болоня 2-0

Posted by: Kirilov 02 Apr 2019, 10:30

Програма за 30 кръг:

Вторник (02.04.2019г.)

20:00 Милан - Удинезе 1-0
22:00 Каляри - Ювентус 0-2 (Кийн, Бернардески)

Сряда (03.04.2019г.)

20:00 Емполи - Наполи 1-2
22:00 Торино - Сампдория 1-1
22:00 Спал - Лацио 0-2
22:00 Рома - Фиорентина 2-1
22:00 Дженоа - Интер 1-0
22:00 Фрозиноне - Парма 1-2

Четвъртък (04.04.2019г.)

20:00 Сасуоло - Киево 1-0
22:00 Аталанта - Болоня 2-0

Posted by: mrd 02 Apr 2019, 11:16

Програма за 30 кръг:

Вторник (02.04.2019г.)

20:00 Милан - Удинезе 1-0
22:00 Каляри - Ювентус 0-2 (Джан, Кийн)

Сряда (03.04.2019г.)

20:00 Емполи - Наполи 1-3
22:00 Торино - Сампдория 2-2
22:00 Спал - Лацио 1-2
22:00 Рома - Фиорентина 1-2
22:00 Дженоа - Интер 1-1
22:00 Фрозиноне - Парма 1-2

Четвъртък (04.04.2019г.)

20:00 Сасуоло - Киево 2-0
22:00 Аталанта - Болоня 2-2

Posted by: masterhp 02 Apr 2019, 18:32

Програма за 30 кръг:

Вторник (02.04.2019г.)

20:00 Милан - Удинезе 2-1
22:00 Каляри - Ювентус 0-3 (Бернардески, Кийн, Пянич)

Сряда (03.04.2019г.)

20:00 Емполи - Наполи 1-2
22:00 Торино - Сампдория 2-1
22:00 Спал - Лацио 1-3
22:00 Рома - Фиорентина 2-1
22:00 Дженоа - Интер 1-2
22:00 Фрозиноне - Парма 1-1

Четвъртък (04.04.2019г.)

20:00 Сасуоло - Киево 2-1
22:00 Аталанта - Болоня 1-2

Posted by: J.T.Ultras 02 Apr 2019, 18:59

Програма за 30 кръг:

Вторник (02.04.2019г.)

20:00 Милан - Удинезе 2-1
22:00 Каляри - Ювентус 0-0

Сряда (03.04.2019г.)

20:00 Емполи - Наполи 1-3
22:00 Торино - Сампдория 1-1
22:00 Спал - Лацио 1-2
22:00 Рома - Фиорентина 2-2
22:00 Дженоа - Интер 2-1
22:00 Фрозиноне - Парма 1-1

Четвъртък (04.04.2019г.)

20:00 Сасуоло - Киево 2-0
22:00 Аталанта - Болоня 2-1

Posted by: J.T.Ultras 04 Apr 2019, 17:15

Класиране след 29 кръг:

1. Kirilov - 15т.
2. mrd - 12т.
3. masterhp - 9т.
--- J.T.Ultras - 9т.
4. Sllai - 8т.
5. ge6a666 - 6т.
6. Spark11 - 5т.

Временно класиране:

1. Sllai - 251т.
2. J.T.Ultras - 242т.
3. Spark11 - 241т.
4. Kirilov - 230т.
5. pinkfloyd39 - 172т.
6. mrd - 120т.
7. ge6a666 - 116т.
8. masterhp - 70т.
9. StanJuve 35т.
10. superniki - 30т.
11. Valentin Georgiev - 27т.
12. AlanSmith - 26т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 05 Apr 2019, 00:03

Класиране след 30 кръг:

1. ge6a666 - 12т.
2. Spark11 - 8т.
3. masterhp - 7т.
4. Kirilov - 6т.
5. Sllai - 5т.
--- mrd - 5т.
--- J.T.Ultras - 5т.

Временно класиране:

1. Sllai - 256т.
2. Spark11 - 249
3. J.T.Ultras - 247т.
4. Kirilov - 236т.
5. pinkfloyd39 - 172т.
6. ge6a666 - 128т.
7. mrd - 125т.
8. masterhp - 77т.
9. StanJuve 35т.
10. superniki - 30т.
11. Valentin Georgiev - 27т.
12. AlanSmith - 26т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 05 Apr 2019, 00:10

Програма за 31 кръг:

Събота (06.04.2019г.)

16:00 Парма - Торино
19:00 Ювентус - Милан
21:30 Сампдория - Рома

Неделя (07.04.2019г.)

13:30 Фиорентина - Фрозиноне
16:00 Удинезе - Емполи
16:00 Каляри - Спал
19:00 Интер - Аталанта
19:00 Лацио - Сасуоло
21:30 Наполи - Дженоа

Понеделник (08.04.2019г.)

21:30 Болоня - Киево

Posted by: Sllai 05 Apr 2019, 13:10

Програма за 31 кръг

Събота (06.04.2019г.)

16:00 Парма - Торино 1-1
19:00 Ювентус - Милан 1-0 (Кийн)
21:30 Сампдория - Рома 2-2

Неделя (07.04.2019г.)

13:30 Фиорентина - Фрозиноне 1-0
16:00 Удинезе - Емполи 1-0
16:00 Каляри - Спал 2-1
19:00 Интер - Аталанта 2-2
19:00 Лацио - Сасуоло 3-2
21:30 Наполи - Дженоа 2-0

Понеделник (08.04.2019г.)

21:30 Болоня - Киево 2-0

Posted by: ge6a666 05 Apr 2019, 13:59

Програма за 31 кръг

Събота (06.04.2019г.)

16:00 Парма - Торино 1-0
19:00 Ювентус - Милан 2-0 (Кийн, Джан)
21:30 Сампдория - Рома 1-2

Неделя (07.04.2019г.)

13:30 Фиорентина - Фрозиноне 1-0
16:00 Удинезе - Емполи 1-1
16:00 Каляри - Спал 2-0
19:00 Интер - Аталанта 2-0
19:00 Лацио - Сасуоло 1-1
21:30 Наполи - Дженоа 2-0

Понеделник (08.04.2019г.)

21:30 Болоня - Киево 0-0

Posted by: masterhp 05 Apr 2019, 14:09

Програма за 31 кръг

Събота (06.04.2019г.)

16:00 Парма - Торино 1-2
19:00 Ювентус - Милан 3-0 (Кийн, Пянич, Джан)
21:30 Сампдория - Рома 1-2

Неделя (07.04.2019г.)

13:30 Фиорентина - Фрозиноне 2-1
16:00 Удинезе - Емполи 1-0
16:00 Каляри - Спал 2-1
19:00 Интер - Аталанта 2-1
19:00 Лацио - Сасуоло 2-0
21:30 Наполи - Дженоа 2-0

Понеделник (08.04.2019г.)

21:30 Болоня - Киево 2-1

Posted by: Spark11 05 Apr 2019, 21:24

Програма за 31 кръг:

Събота (06.04.2019г.)

16:00 Парма - Торино 1:2
19:00 Ювентус - Милан 1:0 (Пянич)
21:30 Сампдория - Рома 1:1

Неделя (07.04.2019г.)

13:30 Фиорентина - Фрозиноне 3:0
16:00 Удинезе - Емполи 3:1
16:00 Каляри - Спал 1:1
19:00 Интер - Аталанта 0:1
19:00 Лацио - Сасуоло 2:0
21:30 Наполи - Дженоа 2:0

Понеделник (08.04.2019г.)

21:30 Болоня - Киево 1:0

Posted by: Kirilov 06 Apr 2019, 08:55

Програма за 31 кръг

Събота (06.04.2019г.)

16:00 Парма - Торино 0-2
19:00 Ювентус - Милан 2-0 (Дибала, Манджукич)
21:30 Сампдория - Рома 2-1

Неделя (07.04.2019г.)

13:30 Фиорентина - Фрозиноне 1-0
16:00 Удинезе - Емполи 2-0
16:00 Каляри - Спал 2-1
19:00 Интер - Аталанта 1-2
19:00 Лацио - Сасуоло 2-0
21:30 Наполи - Дженоа 2-0

Понеделник (08.04.2019г.)

21:30 Болоня - Киево 2-1


Posted by: J.T.Ultras 06 Apr 2019, 16:30

Програма за 31 кръг

Събота (06.04.2019г.)

19:00 Ювентус - Милан 2-1 (Дибала, Бернардески)
21:30 Сампдория - Рома 1-1

Неделя (07.04.2019г.)

13:30 Фиорентина - Фрозиноне 3-1
16:00 Удинезе - Емполи 1-0
16:00 Каляри - Спал 1-0
19:00 Интер - Аталанта 2-1
19:00 Лацио - Сасуоло 3-1
21:30 Наполи - Дженоа 2-1

Понеделник (08.04.2019г.)

21:30 Болоня - Киево 2-0

Posted by: J.T.Ultras 10 Apr 2019, 13:25

Класиране след 31 кръг:

1. Sllai - 9т.
2. masterhp - 8т.
3. Kirilov - 7т.
--- J.T.Ultras - 7т.
4. ge6a666 - 5т.
5. Spark11 - 4т.

Временно класиране:

1. Sllai - 265т.
2. J.T.Ultras - 254т.
3. Spark11 - 253т.
4. Kirilov - 243т.
5. pinkfloyd39 - 172т.
6. ge6a666 - 133т.
7. mrd - 125т.
8. masterhp - 85т.
9. StanJuve 35т.
10. superniki - 30т.
11. Valentin Georgiev - 27т.
12. AlanSmith - 26т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 11 Apr 2019, 01:45

Програма за 32 кръг:

Събота (13.04.2019г.)

16:00 Спал - Ювентус
19:00 Рома - Удинезе
21:30 Милан - Лацио

Неделя (14.04.2019г.)

13:30 Торино - Каляри
16:00 Сампдория - Дженоа
16:00 Сасуоло - Парма
16:00 Фиорентина - Болоня
19:00 Киево - Наполи
21:30 Фрозиноне - Интер

Понеделник (15.04.2019г.)

21:30 Аталанта - Емполи

Posted by: Spark11 11 Apr 2019, 11:46

Програма за 32 кръг:

Събота (13.04.2019г.)

16:00 Спал - Ювентус 0:1 (Кийн)
19:00 Рома - Удинезе 1:0
21:30 Милан - Лацио 1:1

Неделя (14.04.2019г.)

13:30 Торино - Каляри 2:1
16:00 Сампдория - Дженоа 0:0
16:00 Сасуоло - Парма 1:1
16:00 Фиорентина - Болоня 1:1
19:00 Киево - Наполи 1:2
21:30 Фрозиноне - Интер 0:1

Понеделник (15.04.2019г.)

21:30 Аталанта - Емполи 3:1

Posted by: Sllai 11 Apr 2019, 13:52

Програма за 32 кръг:

Събота (13.04.2019г.)

16:00 Спал - Ювентус 1-1 (Кийн)
19:00 Рома - Удинезе 2-1
21:30 Милан - Лацио 1-1

Неделя (14.04.2019г.)

13:30 Торино - Каляри 2-0
16:00 Сампдория - Дженоа 1-1
16:00 Сасуоло - Парма 2-1
16:00 Фиорентина - Болоня 2-1
19:00 Киево - Наполи 0-3
21:30 Фрозиноне - Интер 0-2

Понеделник (15.04.2019г.)

21:30 Аталанта - Емполи 2-1

Posted by: ge6a666 13 Apr 2019, 09:25

Програма за 32 кръг:

Събота (13.04.2019г.)

16:00 Спал - Ювентус 1:2 (Кийн, Дибала)
19:00 Рома - Удинезе 2:0
21:30 Милан - Лацио 1:1

Неделя (14.04.2019г.)

13:30 Торино - Каляри 1:1
16:00 Сампдория - Дженоа 1:0
16:00 Сасуоло - Парма 0:0
16:00 Фиорентина - Болоня 2:0
19:00 Киево - Наполи 1:2
21:30 Фрозиноне - Интер 0:2

Понеделник (15.04.2019г.)

21:30 Аталанта - Емполи 2:1

Posted by: Kirilov 13 Apr 2019, 12:20

Програма за 32 кръг:

Събота (13.04.2019г.)

16:00 Спал - Ювентус 0:2 (Кийн, Дибала)
19:00 Рома - Удинезе 2:0
21:30 Милан - Лацио 0:1

Неделя (14.04.2019г.)

13:30 Торино - Каляри 1:0
16:00 Сампдория - Дженоа 2:0
16:00 Сасуоло - Парма 1:0
16:00 Фиорентина - Болоня 1:0
19:00 Киево - Наполи 1:2
21:30 Фрозиноне - Интер 0:2

Понеделник (15.04.2019г.)

21:30 Аталанта - Емполи 2:0

Posted by: J.T.Ultras 13 Apr 2019, 14:45

Програма за 32 кръг:

Събота (13.04.2019г.)

16:00 Спал - Ювентус 1-1 ( Дибала )
19:00 Рома - Удинезе 2-0
21:30 Милан - Лацио 2-1

Неделя (14.04.2019г.)

13:30 Торино - Каляри 1-0
16:00 Сампдория - Дженоа 2-1
16:00 Сасуоло - Парма 2-1
16:00 Фиорентина - Болоня 1-1
19:00 Киево - Наполи 0-1
21:30 Фрозиноне - Интер 1-2

Понеделник (15.04.2019г.)

21:30 Аталанта - Емполи 3-1

Posted by: masterhp 14 Apr 2019, 11:26

Неделя (14.04.2019г.)

13:30 Торино - Каляри 2-1
16:00 Сампдория - Дженоа 1-2
16:00 Сасуоло - Парма 2-1
16:00 Фиорентина - Болоня 2-1
19:00 Киево - Наполи 1-3
21:30 Фрозиноне - Интер 1-2

Понеделник (15.04.2019г.)

21:30 Аталанта - Емполи 2-0

Posted by: J.T.Ultras 15 Apr 2019, 07:01

Отложен мач от 25 кръг:

Сряда (17.04.2019г.)

20:00 Лацио - Удинезе

Posted by: Kirilov 15 Apr 2019, 07:26

Отложен мач от 25 кръг:

Сряда (17.04.2019г.)

20:00 Лацио - Удинезе 1:0

Posted by: Sllai 15 Apr 2019, 08:07

Отложен мач от 25 кръг:

Сряда (17.04.2019г.)

20:00 Лацио - Удинезе 2-1

Posted by: Spark11 15 Apr 2019, 08:24

Отложен мач от 25 кръг:

Сряда (17.04.2019г.)

20:00 Лацио - Удинезе 1:0

Posted by: ge6a666 15 Apr 2019, 12:34

Отложен мач от 25 кръг:

Сряда (17.04.2019г.)

20:00 Лацио - Удинезе 1:1

Posted by: masterhp 15 Apr 2019, 14:47

Отложен мач от 25 кръг:

Сряда (17.04.2019г.)

20:00 Лацио - Удинезе 2-1

Posted by: J.T.Ultras 17 Apr 2019, 18:50

Отложен мач от 25 кръг:

Сряда (17.04.2019г.)

20:00 Лацио - Удинезе 2-0

Posted by: J.T.Ultras 17 Apr 2019, 21:32

Класиране след 32 кръг + отложен мач:

1. ge6a666 - 10т.
2. J.T.Ultras - 9т.
3. Spark11 - 8т.
4. Kirilov - 7т.
5. masterhp - 5т
6. Sllai - 4т.

Временно класиране:

1. Sllai - 269т.
2. J.T.Ultras - 263т.
3. Spark11 - 261т.
4. Kirilov - 250т.
5. pinkfloyd39 - 172т.
6. ge6a666 - 143т.
7. mrd - 125т.
8. masterhp - 90т.
9. StanJuve 35т.
10. superniki - 30т.
11. Valentin Georgiev - 27т.
12. AlanSmith - 26т.
13. Milenrec - 8т.

Posted by: J.T.Ultras 18 Apr 2019, 10:25

Програма за 33 кръг:

Събота (20.04.2019г.)

13:30 Парма - Милан
16:00 Удинезе - Сасуоло
16:00 Лацио - Киево
16:00 Болоня - Сампдория
16:00 Каляри - Фрозиноне
16:00 Емполи - Спал
16:00 Дженоа - Торино
19:00 Ювентус - Фиорентина
21:30 Интер - Рома

Понеделник (22.04.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта

Posted by: Sllai 18 Apr 2019, 11:00

Програма за 33 кръг:

Събота (20.04.2019г.)

13:30 Парма - Милан 1-1
16:00 Удинезе - Сасуоло 2-1
16:00 Лацио - Киево 3-0
16:00 Болоня - Сампдория 1-0
16:00 Каляри - Фрозиноне 2-1
16:00 Емполи - Спал 3-2
16:00 Дженоа - Торино 1-1
19:00 Ювентус - Фиорентина 1-0 ( Кийн)
21:30 Интер - Рома 2-1

Понеделник (22.04.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 2-2

Posted by: Kirilov 20 Apr 2019, 05:54

Програма за 33 кръг:

Събота (20.04.2019г.)

13:30 Парма - Милан 1-1
16:00 Удинезе - Сасуоло 2-1
16:00 Лацио - Киево 2-0
16:00 Болоня - Сампдория 0-1
16:00 Каляри - Фрозиноне 2-1
16:00 Емполи - Спал 2-1
16:00 Дженоа - Торино 1-2
19:00 Ювентус - Фиорентина 4-0 ( Роналдо х2, Кийн х2)
21:30 Интер - Рома 1-2

Понеделник (22.04.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 1-2

Posted by: J.T.Ultras 20 Apr 2019, 12:25

Програма за 33 кръг:

Събота (20.04.2019г.)

13:30 Парма - Милан 1-2
16:00 Удинезе - Сасуоло 1-1
16:00 Лацио - Киево 3-0
16:00 Болоня - Сампдория 1-1
16:00 Каляри - Фрозиноне 2-1
16:00 Емполи - Спал 1-0
16:00 Дженоа - Торино 1-1
19:00 Ювентус - Фиорентина 2-1 (Роналдо, Пянич)
21:30 Интер - Рома 2-2

Понеделник (22.04.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 1-2

Posted by: Spark11 20 Apr 2019, 12:47

Програма за 33 кръг:

Събота (20.04.2019г.)

13:30 Парма - Милан 0:1
16:00 Удинезе - Сасуоло 0:0
16:00 Лацио - Киево 2:0
16:00 Болоня - Сампдория 2:2
16:00 Каляри - Фрозиноне 1:0
16:00 Емполи - Спал 1:1
16:00 Дженоа - Торино 0:0
19:00 Ювентус - Фиорентина 1:0 (Роналдо)
21:30 Интер - Рома 2:1

Понеделник (22.04.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 2:1

Posted by: masterhp 20 Apr 2019, 14:21

Програма за 33 кръг:

Събота (20.04.2019г.)

13:30 Парма - Милан 1-2
16:00 Удинезе - Сасуоло 3-1
16:00 Лацио - Киево 3-1
16:00 Болоня - Сампдория 2-0
16:00 Каляри - Фрозиноне 2-1
16:00 Емполи - Спал 3-2
16:00 Дженоа - Торино 2-1
19:00 Ювентус - Фиорентина 3-0 ( Кийн, Роналдо, Роналдо)
21:30 Интер - Рома 2-1

Понеделник (22.04.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 2-1

Powered by Invision Power Board
© Invision Power Services