IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

33 страници V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Любима музика
bianconero
коментар 13 Jun 2007, 21:29
Коментар #61

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Цитат(Rumbeti @ Jun 13 2007, 10:25 PM) *
Чалга post-294-1159107342.gif post-294-1159107825.gif smile13.gif guns.gif post-294-1158668407.gif post-294-1159097011.gif post-294-1159107466.gif post-294-1159107834.gif angryfire.gif 5obsessed.gif bones.gif boxing.gif busted_cop.gif doh.gif help.gif new_Eyecrazy.gif nono.gif rtfm.gif stretcher.gif weight_lift2.gif yuk.gif Просто УЖАС !
Специален поздрав за колегата Rumbeti който в момента вероятно пак е на бачкане, по случай 3000-ния му пост.

http://www.vbox7.com/play:2c9c384b

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 13 Jun 2007, 21:34
Коментар #62

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ верно ли бе. Пак съм изпуснал момента с 3000те хиляди smile.gif А за поздрава - благодаря за жеста , но не мерси smile.gif post-294-1159107520.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
nikentus
коментар 13 Jun 2007, 23:22
Коментар #63

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 470
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(Underground Mind @ Jun 13 2007, 08:45 PM) *
!По принцип в плеилистата ми фигурират Алтернатив Рап, Ист Коуст Рап, Ъндърграунд Рап, Джаз Рап, Генгста Рап, Хип Хоп, Суинг Хип Хоп, Хардкор Рап, Политически рап, много леко Мид Уест Рап и Хорър Кор Рап, и рядко риъл Олд Скуул Рап, Голдън Еидж и Уест Коуст Рап.

А аз си мислех, че слушаш само ъндърграунд музика. Ама има яко оувъргранд музика при теб biggrin.gif

Цитат(Underground Mind @ Jun 13 2007, 09:55 PM) *
Презирам чалгата!Аррххх!!!Мразя това недоразумение, претендиращо да се нарича музика!Турска, гръцка, румънска, сръбска, българска - няма значение тя си е пълна боза. Peace!

Като каза боза - еми има хора,които обичат да си слушат чалга докато пият боза и мисля, че трябва да зачитаме тяхното мнение. Peace

Дойде и моят ред да определя музикалните си вкусове. Нека почнем с нещо по-хард - Обожавам всичко по МТВ, като почнем от Бритни Спиърс, минем през 50 стинки , Еми нема, Спайс гърлс , Бионсе, Пинк , Кристина Агилера, минем през рок динозаврите Металика , Нирвана, Систем оф ъ даун , Блинк 180 и нещо, Гънс ен роузис, Пърл Джем , Лимп Бизкит , Линкин парк, Аудиослейв, Мерилин Менсън ,също някои диджеи като Тиесто , Уестбам, Моранди плюс рапъри от север и юг, като добавим и всичките там безсмислено жужащи и "твърди" групи като Кенибъл Корпс, Дарктрон и Милко Калайджиев . Та както казах обожавам ги, защото с кеф си представям как им сера на главата.

Обожавам да слушам ... съседа как си дере гърлото докато си тегли една баня, обожавам да слушам мачове с испански коментатори , особено като някой вкара гооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

оооооооооооооооооооооооооо-оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

ооооооооооооооооооооооооо-оол .
Обожавам да слушам нискочестотно пърдене.

П.П. за да не ме обвините,че съм хейтър ще кажа че съм такъв и мразя музиката на днешното време smile.gif . А да , някой беше казал нещо за Тупак , дали бил жив или не , дори и ку*а не ме боли за тоя smile.gif .

+Quote Post
Underground Mind
коментар 14 Jun 2007, 02:45
Коментар #64

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Имах един познат дето слушаше ''Кенибъл Корпс'', но тои е абсолютно побъркан.Честно, тои е наистина луд.Викат му ''Психото'' (с право, тои не е добре както споменах по-рано ).Не знам за какво става въпрос, но сигурно е зверска музика,(която никога не бих слушал, защото маи е яко жица, просто предположение направено въз основа на коментари) предполагам това го е довело до сегашното му състояние.Ъндърграунда присъства осезаемо навсякъде.Във всеки жанр и стил.Имам впревид истински стоиностните схеми, красивите проекти.Има неща, които се приближават до ъндърграунда или са част от него (издържани продукции с некомерсиален характер, направени да се харесат от ценителите, а не за пари, с добър саунд и лирика, неизвестни за много хора дето уж се интересували...).Например Един O.C. от D.I.T.C., които не е чист ъндърграунд (да не кажа хич, когато говорим за чист ъндърграунд), се води (в предвид продуцентите му и не само това...ама Crooklyn) ъндърграунд.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 14 Jun 2007, 10:07
Коментар #65

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 044
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

йеаа рапец да има и това е smile.gif да се навъди още един фен на черната музика освен мен smile.gif макар че малко странни понятия използва де smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Underground Mind
коментар 14 Jun 2007, 13:11
Коментар #66

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Какви странни понятия и какво точно странно има в тях? П.С. : По принцип съм малко докачлив на тази тема, затова вина ги задавам въпроси, когато някои ми каже, че съм казал (писал) нещо странно, невярно, недоказано тн. Peace.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Jun 2007, 14:35
Коментар #67

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Аз от около 2 год. слушам хип-хоп (преди тва неслушах никва музика).Знам че представата на мноо хора за тоя стил е че тва са някви отрепки,глупаци и т.н. което изобщо не е вярно!И мноо ме дразнят некви глупави чалгарчета кат земат да коментират хип-хопа....некви идиоти дет не са слушали една истинска песен в тоя стил се праят на големи разбирачи! mad.gif

Моя принцип е: няма значение каквамузика слушаш само да не е чалга,поп-фолк или както там се казва.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 14 Jun 2007, 16:39
Коментар #68

Juventus champion

Почти само и единствено рап и хип хоп!Е, от време на време да речем на три месеца веднъж разнообразявам с джаз, фънк и соул, класическо Р&Б или хеви олд скуул трип-хоп, търнтеибализъм и споукън уърд, но както казах това се случва доста рядко!По принцип в плеилистата ми фигурират Алтернатив Рап, Ист Коуст Рап, Ъндърграунд Рап, Джаз Рап, Генгста Рап, Хип Хоп, Суинг Хип Хоп, Хардкор Рап, Политически рап, много леко Мид Уест Рап и Хорър Кор Рап, и рядко риъл Олд Скуул Рап, Голдън Еидж и Уест Коуст Рап.Харесват ми и някои Поп Рап неща, но те са просто отделни единици.По принцип това е за музикалните ми пристрастия.За групи и отделни изпълнители не ми се говори, защото харесваните от мен са ужасно много и ще ме заболят пръстите докато ги напиша и хвърля известна светлина върху тях.Peace!

Цитат(Underground Mind @ Jun 14 2007, 02:11 PM) *
Какви странни понятия и какво точно странно има в тях? П.С. : По принцип съм малко докачлив на тази тема, затова вина ги задавам въпроси, когато някои ми каже, че съм казал (писал) нещо странно, невярно, недоказано тн. Peace.

братле слушам хип-хоп от 93-а година и има някой неща за които сефте чувам... не искам обяснения а само представители на Мид Уест Рап и Хорър Кор Рап Голдън Еидж... а и някой неща които си написал се припокриват... един тупак примерно може да включи поне 3-4 понятия дето си използвал...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 14 Jun 2007, 17:36
Коментар #69

ЛУД

В РАГАТА е истината това е. И Хаус също е доста силно решение , но рагата най-вече !

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 14 Jun 2007, 17:42
Коментар #70

sir

Коментари: 2 439
Потребител No.: 20

Аз пък слушам френски рап, имаше едни клипчета, въртяха ги по Канал 1 преди години късно вечер - много бяха яки. smile.gif

Иначе за сръбската музика не си прав, Ъндърграунде. Лепа Брена рулира. Аз също. rule1.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 14 Jun 2007, 18:01
Коментар #71

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз пък слушам Рап,Поп,Техно,чалга абе се за душата музика.

+Quote Post
hri100
коментар 15 Jun 2007, 08:41
Коментар #72

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Почти само и единствено рап и хип хоп!Е, от време на време да речем на три месеца веднъж разнообразявам с джаз, фънк и соул, класическо Р&Б или хеви олд скуул трип-хоп, търнтеибализъм и споукън уърд, но както казах това се случва доста рядко!По принцип в плеилистата ми фигурират Алтернатив Рап, Ист Коуст Рап, Ъндърграунд Рап, Джаз Рап, Генгста Рап, Хип Хоп, Суинг Хип Хоп, Хардкор Рап, Политически рап, много леко Мид Уест Рап и Хорър Кор Рап, и рядко риъл Олд Скуул Рап, Голдън Еидж и Уест Коуст Рап.Харесват ми и някои Поп Рап неща, но те са просто отделни единици.По принцип това е за музикалните ми пристрастия.За групи и отделни изпълнители не ми се говори, защото харесваните от мен са ужасно много и ще ме заболят пръстите докато ги напиша и хвърля известна светлина върху тях.Peace!

doh.gif Да и аз така. Е, чат пат и бира пия де....

Цитат(Ian @ Jun 14 2007, 06:42 PM) *
Иначе за сръбската музика не си прав, Ъндърграунде. Лепа Брена рулира. Аз също. rule1.gif

Гепи дроме мой! yahoo.gif yu.gif clap.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
bordjiq
коментар 01 Jul 2007, 12:45
Коментар #73

божинтинец

Коментари: 544
Регистриран: 27-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

Muse - New Born (Paul Oakenfold mix)- думите са малко за да я опишат.
Asle Bjorn - Lucky You
Paul Oakenfold - Global Underground
Paul Oakenfold - Starry eyed surprise
Paul van Dyke - Namistai
Dj Kicks - Bustle & Out - Emerald Alley

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 02 Jul 2007, 12:21
Коментар #74

ЛУД

Vybz Kartel - I NEVA !!!
Africa - SEX MASHINE !!!

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 03 Jul 2007, 08:17
Коментар #75

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Juventus hymn!!!

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
hri100
коментар 03 Jul 2007, 10:21
Коментар #76

I LOVE JU

Слави и Ку-ку бенд - Нещо лично

--------------------

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 03 Jul 2007, 12:15
Коментар #77

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Цитат(Borko_10 @ Jul 3 2007, 06:17 AM) *
Juventus hymn!!!

Хах това ми е любимата песен smile.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Jul 2007, 10:25
Коментар #78

Juventus champion

песничката на Слави е готина... само дето клипчето малко прилича на това с Нели от преди половин годинка... само дето Невенка е по-облечена и не си показва циците smile.gif а за Juventys hymn...кой от всичките то има няколко песни дето са с това заглавие из нета smile.gif
П.П. и така и не се появи човека дето беше написал 20 вида рап и хип-хоп та да ми разясни малко понятията че явно остарявам и не съм наясно с някои неща в рапа smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
hri100
коментар 04 Jul 2007, 12:36
Коментар #79

I LOVE JU

Невена Цонева - Мой стих

Тази наистина пее хубаво. Аз чак сега забелязвам.

--------------------

+Quote Post
meo
коментар 06 Jul 2007, 10:35
Коментар #80

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Бе не знам дали е за тука но намерих едно много яко сайтче http://spool.fm/ Има доста музика и предполагам ще е полезно за хората дето по цял ден са в офис и нямат mp3 на машините си smile.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post

33 страници V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th March 2019 - 20:19ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team