Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

17 страници V  « < 15 16 17  
Reply to this topicStart new topic
> Компютърни игри, Какво, къде и как цъкате ?
nikentus
коментар 14 Jun 2017, 07:02
Коментар #321

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 218
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(A_D_P_10 @ 12 Jun 2017, 18:25) *

AC:Black Flag си остава една от най-яките игри, които съм джъткал. Супер якият пиратски симулатор. Иначе атмосферата на Древен Египет ме кефи много и ако направят прилична игра, ще я пробвам по някое време.

AC:Black Flag красота wub.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 14 Jun 2017, 10:58
Коментар #322

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 920
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Има ли фенове на Pro evolution soccer ?

--------------------

+Quote Post
ventsii
коментар 14 Jun 2017, 13:25
Коментар #323

Primavera player
**

Коментари: 225
Регистриран: 18-September 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 343

Цитат(Kirilov @ 14 Jun 2017, 10:58) *
Има ли фенове на Pro evolution soccer ?

Играех я преди няколко години и дори повече ми харесваше от Фифа. По-реалистична ми се виждаше. В последните години обаче като че ли ЕА ги смазаха. Най-вече с онлайн опциите. Не съм го играл скоро. Развива ли се?

+Quote Post
Kirilov
коментар 14 Jun 2017, 13:48
Коментар #324

Juventus bench

Коментари: 920
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат(ventsii @ 14 Jun 2017, 13:25) *
Играех я преди няколко години и дори повече ми харесваше от Фифа. По-реалистична ми се виждаше. В последните години обаче като че ли ЕА ги смазаха. Най-вече с онлайн опциите. Не съм го играл скоро. Развива ли се?

Всеки си има предпочитания, но мен ПЕС по ми харесва от Фифа, особено с джойстик.Разбира се играта има недостатъци, главно с трансферите, но ако имаш нерви и свалиш точните пачове, е много добра. Аз играя режим мастър лига, в който си мениджър. В последните версии много развиха способността да контролираш отбора си тактически. Имаш възможност да наредиш състава и само да гледаш мача(подобно на FM), можеш и да играеш. Друг интересен режим е Become a legend, в който си футболист и почваш като младеж.

--------------------

+Quote Post
ventsii
коментар 14 Jun 2017, 13:55
Коментар #325

Primavera player
**

Коментари: 225
Регистриран: 18-September 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 343

Цитат(Kirilov @ 14 Jun 2017, 13:48) *
Всеки си има предпочитания, но мен ПЕС по ми харесва от Фифа, особено с джойстик.Разбира се играта има недостатъци, главно с трансферите, но ако имаш нерви и свалиш точните пачове, е много добра. Аз играя режим мастър лига, в който си мениджър. В последните версии много развиха способността да контролираш отбора си тактически. Имаш възможност да наредиш състава и само да гледаш мача(подобно на FM), можеш и да играеш. Друг интересен режим е Become a legend, в който си футболист и почваш като младеж.

Аз имах в предвид изцяло за вариантите на игрите на Плейстейшън. На компютър играех много много отдавна ПЕС. Вече на компютър съм забравил да играя игри. Онлайн играта е много по-интересна за мен. На фифа, когато имам време играя Ultimate Team версията. Като цяло повече ми допада това да играя срещу други хора. Това да играя срещу компютъра трудно може да ме грабне вече.

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 14 Jun 2017, 15:05
Коментар #326

Juventus star

Коментари: 3 328
Регистриран: 23-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 109

Цитат(nikentus @ 14 Jun 2017, 08:02) *
AC:Black Flag си остава една от най-яките игри, които съм джъткал. Супер якият пиратски симулатор. Иначе атмосферата на Древен Египет ме кефи много и ако направят прилична игра, ще я пробвам по някое време.

Същото подразделение на UbiSoft, което прави Black Flag, сега работи и над Origins.

--------------------
42

+Quote Post
nikentus
коментар 18 Jun 2017, 20:13
Коментар #327

ювентинец

Коментари: 4 218
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(A_D_P_10 @ 14 Jun 2017, 15:05) *
Същото подразделение на UbiSoft, което прави Black Flag, сега работи и над Origins.

Да де, но по всичко изглежда, че оригиналността на играта ще се изразява в това, да бъде като RPG. Йей mellow.gif

И съм фен на Фифата, не защото е по-добра от ПЕС, а защото съм мързелив и тесногръд да пробвам нещо друго rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post

17 страници V  « < 15 16 17
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th June 2017 - 00:19ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team